(VİDEO) Vitor Belfort’un En İyi 5 Nakavtı

Bu cumartesi gecesi Uriah Hall maçıyla birlikte emekliye ayrılacak Brezilyalı efsane dövüşçü Vitor Belfort’un kariyerindeki en iyi 5 nakavt:


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. ahmet kurt

  izlemeyi sevdiğim kafesçilerden biriydi. yalnız şu 3. nakavttaki herif nasıl o tekmeden sonra bayılmadı ona şaşıyorum. adam kafaya %100 net tekme aldı ve bıraksalar 4-5 saniye içinde kendine gelecekti(üstelik kaval kemiği isabet ediyor).

  • GGG

   3. Nakavttaki herif dediğin adam sıradan bir dövüşçü değil, Michael Bisping. Herkesten dayak yemiş, birçok kişiyi dövmüştür. Genelde krojelerle nakavt olmayı tercih ediyor. Hem o tekme çok sert çıkmamış zaten 🙂

 2. GGG

  Belfort piskopat bir adam. İzlemes zevkli dövüşçülerden biriydi. Ayrıca 1 numaradaki nakavtta adama tecavüz etmiş resmen. O adam o maçtan sonra muhtemelen dövüşü bırakmıştır

 3. GGG44

  yavaş yada hızlı kafaya o kalval kemiği degmesi ölümle bile sonuçlanabilecek bi durum kafatası kırılan ufc dövüşçüleri var böyle durumlarda..

 4. GGG44

  https://www.youtube.com/watch?v=-xBA5mEXWhE
  diz kapagı ile kafatasını kırıyor. ggg seninde cyborg antipatin var izle belki üzülürsün kadıncagıza neler çekiyo neler..

Yorumlarınız