Volkan Özdemir Şampiyonluk Maçından Önce Mahkemeye Çıkıyor

volkan-özdemir

İsviçre adına dövüşen Türk dövüşçü Volkan Özdemir, ağustos ayında karıştığı bar kavgasından dolayı hakim karşısına çıkıyor.

Volkan Özdemir’in 9 Ocak’ta mahkemeye çıkarılacağı açıklandı. Özdemir, ağustos ayında bir bar çıkışında kavgaya karışmıştı ve kasım ayında bu suçtan dolayı tutuklanmıştı. Daha sonra 28 yaşındaki dövüşçü, kefaletle serbest kalmıştı. Mahkemeye kadar Volkan Özdemir’e yurt dışına çıkma yasağı konuldu.

Volkan Özdemir, bu mahkemeden 11 gün sonra Daniel Cormier ile şampiyonluk maçına çıkacak. Özdemir, geçen günlerde bu davanın bu maça çıkmasına engel olmayacağını söylemişti.


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

 1. GGG

  Volkan’ı çok antipatik buluyorum. Umarım dc güzel bir galibiyet alır

 2. ahmet kurt

  Volkan türkçe biliyor mu beyler?

 3. GGG44

  çat pat:)

 4. BadBoyHari

  babası türk ama türkiye adına dövüşmüyor buda üzücü bir durum ama isviçre daha çok imkan veriyordur bu da mantıklı bir açıklama türkiyede anca liseliler sigara içsin ona destek veriyorlar sporcuya destek yok en sonunda bizde öle olucaz galiba

 5. rico verhoeven

  Gururumuzsun..En iyi MMA Türk dövüşçüsü.Cormier’ide inşallah yeneceksin.Türklüğünü sorgulamak yerine adıyla soyadıyla Türk olan ;değerli dövüşçümüzü destekleyelim bence

Yorumlarınız