Yeni Sıralamalar Açıklandı! UFC’de Kim Kaçıncı Sırada?


UFC Halifax sonrası yeni sıralamalar açıklandı.

Gecenin ana maçında Travis Browne’u nakavt eden Derrick Lewis yükselişini sürdürdü. Derrick Lewis Ağırsiklet sıralamasında 7.sıraya yükselirken Travis Browne 10.luğa geriledi.

sıralama1

Sıralamada en çok değişiklik ise Kadınlar Strawweight’de yaşandı. 3 numara Carla Esparza, ilk 15’de olmayan Randa Markos‘a kaybedince liste fokur fokur kaynadı. Markos sıralamaya 9 numaradan girerken Esparza 8.liğe düştü.

sıralama2

Gina Mazany’i 74 saniyede yenen Sara McMann 1 sıra yükselerek Kadınlar Bantamweight’de 6 numara oldu.

Light Heavyweight’de de Nikita Krylov UFC’den ayrıldığı için altındaki herkes 1’er sıra yükseldi ve dolayısıyla Volkan Özdemir 9.sırada kendine yer buldu.

Tüm sikletlere buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer Haberler

 1. GGG

  UFC’yi pek takip etme şansımız olmuyor. Miesha Tate’nin bıraktığını biliyorum. Ancak bir dönem ağır sikletin en iyisi Jon Jones’tu. Jon Jones konusunda bilgisi olan paylaşabilir mi?

 2. Erenovic

  Light heavyweight te şampiyondu doping nedeniyle kemer alındı be galiba 1 sene maça çıkamıcak

 3. Erenovic

  Sitede onun haberi yapılmıştı diye hatırlıyorum http://fightclub.com.tr/mma/ufcden-jon-jonesa-1-yil-ban-neler-oluyor-boyle/
  Link burda

 4. Hami Mavili

  Jones, trafik kazasına karıştığı için kemeri elinden alınmıştı o doping meselesi sonraki olay. temmuz’da bitiyor cezası 213 veya 214’te dövüşür muhtemelen.

 5. Yıldırım Hakan Savcı

  https://www.youtube.com/watch?v=O8Trx0knGXw

  Jon Jones ile ilgili tüm bilgileri bu videoda bulabilirsiniz.

 6. GGG

  Çok teşekkürler arkadaşlar

Yorumlarınız