Yeni Yılın İlk Bombası geldi! Gelsin Bu Super Fight!

Welter siklet şampiyonu Tyron Woodley, Middleweight şampiyonu Michael Bisping’le öyle bir anlaşma yaptı ki bütün gözler UFC’ye döndü.

Tyron woodley

Bisping

UFC 207’nin Fox yayının arka alanında ortak kiloda buluşup şampiyon vs şampiyon superfight için anlaşan ikili topu UFC’ye bıraktı.

Bakalım 2017 bize neler getirecek.


Haberle ilgili başlıklar: , , ,

Benzer Haberler

 1. cemil aslan

  Bisping’in bir tarafları yiyorsa yoel romero’yla dövüşsün 🙂

 2. crazycobra

  mert bey jon jones noldu bilgi verirmisiniz bi ara şampiyonluk maçı final elemesine çıkacaktı şimdide ağırsiklete çıkacağı konuşuluyor son durum nedir

 3. Emre

  Bisbing tamamen Ufc’nin nedenini bilmedigim bi sekilde parlatmaya çalıştığı bi yıldız haline geldi. Bu adamda iş yok resmen yapılan maçları buna iteliyorlar. Silva maçı tartışılır ama henderson maçı bana resmen satılmış gibi geldi. Hendersonun hakkını yediler. Sefasını bisbing sürdü. Yoel romeronun veya jacare souzanın karşısında zaten şansı yok o kemeri coktan kaybetti benim gözümde. Tyron maçına gelirsek tamamen show. Tyron maçı söke söke alır.

 4. Sergen Keser

  Bende beğenmiyorum Bisbingi.Rockhold 2inci maçta yenerdide bakmayın hafife aldı,kariyerini bitiricem senin falan dedi,nitekim kendisini kaybetti talihsiz bir yumrukla.Bu maça gelirsek bence Tyron alır.Stephan thomson Bisbinge göre daha zorlu bir rakip bakıldığında.Burdaki asıl soru şu Tyron Woodley Middleweightemi geçmek istiyor.Eğer öyle düşünüyorsa patates olur o siklette.Yedirmezler kemeri ona.

 5. Emirhaan

  Yine saçma anlaşmalar yapılmaya başlanmış. Bisping’le kemer maçı yapmak için Romero ve Jacare sırada bekliyor.

 6. Fazla

  Bisping in ozelegi ne anlamadim hic bwgenmiyorum bispingi bala sampiyon oldu ayni buarak yilmazin hep bos kaleye bala atigi goller gibi o kemerin sahibi youl romero olmali

Yorumlarınız