Rico Verhoeven’den Badr Hari’ye Cevap!

badr hari vs. rico verhoeven

Dün sizlere Badr Hari’nin Rico Verhoeven’e “Meydan Okuma Kabul Edildi.” başlığı altında bir tweet gönderdiğini aktarmıştık. Verhoeven bu tweete cevap vermemişti.

Sessizliğini koruyan Verhoeven, bugün sabah saatlerinde bir TV Talk şovuna katıldı. Verhoeven’e Hari ile maça çıkıp çıkmayacağı sorulduğunda ise Verhoeven seyirciler önünde açıklamalarda bulundu.

Rico Verhoeven, bu maç için hazır olduğunu, bunu Badr Hari’nin de çok iyi bildiğini, bu maçı Badr Hari’ye karşı kazanırsa Hari’nin Kickboks’u bırakacağını dile getirdi.

Ayrıca maç tarihi ile ilgili soruya da Verhoeven, çok yakında tarihi açıklayacaklarını ve maçın bu yıl içinde kesin olacağını dile getirdi…

Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

 1. fatih

  Bence bu maç kick boksun floyd pacmen maçı ile eş değer olur eski k1 şampiyonu Glory şampiyonuna karşı on numara takipteyiz . .

 2. Yavuz

  Önceden cok iyiydi badr hadi remy vardı semt schilt cok güzel maçlar izlerdik. Badr hadi profesyonelliği hiç öğrenemedi bu yüzden hakettiğinin cok altında

 3. sakiciler

  wow olay var olay

 4. Team AAA

  Bu çocuk bu gevşek haliyle bu kariyeri elde etti. Rico ise yetenekten ziyade disiplinle ve sıkı çalışma ile gelinebilecek bir yerde.rico’daki disiplinin yarısı hari’de olsaydı güneş gibi parlayan bir efsaneyi hala izliyor olurduk.Bu maç 5*3 yapılırsa 3. Raunt hari tko lose. Saygılar:))

 5. Braddock

  Badr hari hep en iyilerle karşılaşmıştır. uzun zamandır gündemde değildi. Bu maçı alırsa tekrar gündeme gelir

 6. Kubilay

  Uzun zaman dır KıckBoks takip eden bir spocu olarak belirtmek isterim ki Badr bu maça çok ama çok iyi hazırlanıyor bunu ve suanda cok ıyı durumda kendi gözlemlerim den bir yana yada vıdeolarından ızleyerek söylemıyorum birebir bağlantılı olduğum hollanda da ki kişilerden de duyuyorum…İnsanlar yok rico iyi falan tarzında 2 macını ızleyıp bılıp bılmeden yorumlarda bulunuyorlar arkadaslar rıco hollanda yapımı teknıgı bıle olmayan korkak dövüşen bir dövüscu bunu marka yaptılar boş meydanda glory de süsleyip süsleyip Badr in karsısına cıkarıyolar..cok uzun uzun yazıp kafa sısırmek de ıstemıyorum ..Ha bır de ınsanlar yok genc falan dıyor rıco ıcın arkadaslar Rıco genc te Badr mı yaslı ??? rıco 27 badr 31 ? 4 yas dan bahsedıyoruz !! kendıze gelın allah askına 🙂 bırde basın toplantısında rıco dıyor oldschool newschool (eskı ve yenı ) macı olcak dıyor.Badr orda lafı yapıstırdı sen benı 41 mı sanıyosun dedı 🙂 neler neler söyledı ıngılızcesı olan bakabılır netten toplantıya rezıl ettı rıco yu..ve rıco badr ın yuzune bıle bakamıyordu asırı tedırgın zaten yüreklı bı dovuscu degıl 2 macını ızleyen anlar..neyse daha da uzatmak ıstemıyorum uzun lafın kısası Badr suan çok ıyı formda cok ıyı durumda 10 aralıgı bekleyın Badr ın dedıgı gıbı ” Kımın gercek ,kımın Sahte olcagını tüm dünya görücek ”..

 7. Kubilay

  Uzun zaman dır KıckBoks takip eden bir spocu olarak belirtmek isterim ki Badr bu maça çok ama çok iyi hazırlanıyor ve suanda cok ıyı durumda kendi gözlemlerim den bir yana yada vıdeolarından bır yana bağlantılı olduğum hollanda da ki kişilerden de duyuyorum…Birde insanlar yok rico iyi falan tarzında 2 macını ızleyıp bılıp bılmeden spordan anlayıp anlamadan yorumlarda bulunuyorlar gerçi bizim ülkede hemen oldu bitti insanları gömmek yada şişirmek meşhurdur.. arkadaslar rıco hollanda yapımı teknıgı bıle olmayan korkak dövüşen bir dövüscu bunu marka yaptılar boş meydanda glory de süsleyip süsleyip Badr in karsısına cıkarıyolar..cok uzun uzun yazıp kafa sısırmek de ıstemıyorum ..Ha bır de ınsanlar yok genc falan dıyor rıco ıcın arkadaslar Rıco genc te Badr mı yaslı ??? rıco 27 badr 31 ? 4 yas dan bahsedıyoruz !! kendıze gelın allah askına 🙂 bırde basın toplantısında rıco dıyor oldschool newschool (eskı ve yenı ) macı olcak dıyor.Badr orda lafı yapıstırdı sen benı 41 mı sanıyosun dedı 🙂 neler neler söyledı ıngılızcesı olan bakabılır netten toplantıya rezıl ettı rıco yu..ve rıco badr ın yuzune bıle bakamıyordu asırı tedırgın zaten yüreklı bı dovuscu degıl 1 macını ızleyen anlar..neyse daha da uzatmak ıstemıyorum uzun lafın kısası 10 aralıgı bekleyın Badr ın dedıgı gıbı ” Kımın gercek ,kımın Sahte olcagını görücek bütün dünya ”..

Yorumlarınız