Roy Jones Jr. Rey Mysterio, Ken Shamrock ve Kurt Angle Aynı Gecede Ringe Çıkıyor!

FightRoy-995x565

En son geçtiğimiz 12 Aralık 2015 tarihinde Moskova’da ringe çıkan Roy Jones Jr, Enzo Maccarinelli ile karşılaşıp bu karşılaşmayı 5. roundda kaybetmişti. Bu karşılaşma Roy Jones’un kariyerindeki son karşılaşma olarak biliniyordu.

Bu sabah gelen bir son dakika haberine göre eski Dünya şampiyonu Roy Jones, Profesyonel güreş yıldızları Kurt Angle, Rey Mysterio ve MMA yıldızı Ken Shamrock ile aynı gecede ringe çıkacak.

20 Mart 2016 tarihinde UR Fight Promotion şirketinin düzenlediği gecede ringe çıkacak olan bu yıldızların hepsi kendi branşında yer alacak.

Fakat bu gecede dikkatleri çeken tek şey Roy Jones Jr.’ın rakibi oldu. Yapılan açıklamaya göre Jones Jr, bir hayranı ile ringe çıkacak ve hayranı ile çıktığı bu karşılaşmayı kaybederse hayranına 100.000$ para ödülü verecek.

Gecede Rey Mysterio ile Kurt Angle’da kozlarını paylaşırken, Ken Shamrock’ın rakibi Dan Severn olacak. İkili MMA karşılaşması gerçekleştirecek.

Gece ile ilgili detaylar geldikçe aktarmaya devam edeceğiz, takipte kalın…

Benzer Haberler

 1. nihat

  bu pikk kafalida cok olmaya basladi.ringlerde geberecek eceline susamis

 2. Roman Gonzalez

  Roy Jones bir gün o ringlerden sağ çıkamayacak böyle qider ise.

 3. safkan

  roy joneste kariyerinin sonlarında gitti nakavtcı adamlarla karşılaştı kendini rezil kepaze etti. madem bırakımıyorsun nakavt yüzdesi düşük boksörlerle karşılaş.

 4. ROY JONES JR

  Adamın nabiyosun sen böyle kendini niye rezil ediyon yav bırak şu boksu

 5. Berzan Süzü

  Roy jones iyice azitti! Yaw git yap antrenorlugunu be kardesim ne isin var ringde

 6. Berzan Süzü

  İyice sacmaladilarr !!!

Yorumlarınız