(VIDEO) Ringden Dışarı Fırlayan Boksörler

hopkins-nakavt-kapak

Geçtiğimiz hafta sonu Bernard Hopkins’in Joe Smith Jr karşısında ringden aşağı düşmesi ve kariyerinin ilk nakavtını yaşamasına sahne oldu.

Biz de şimdi buna benzer bir sonla biten diğer karşılaşmalara bir göz atalım:

Yazar Hakkında
For the thousands in attendance and the millions watching around the world.


Benzer Videolar

 1. Ustad ali

  Site yönetimini tebrik ediyorum.eskiden bir boks haberine üç gün bakar yeni haberleri dört gözle beklerdik, şimdi ise haberleri takip edemiyorum.

 2. doctor84

  En meşhuru maskaev vs rahman maçıdır. uzun dönem jeneriklerde kullanıldı. Izuagbe Ugonoh sert nakavtlamış. Bakalım ilk ciddi maçında ne yapabilecek.

 3. FanOfGolovkin

  Hashim Rahman gelir direkt akla…

 4. Kenan-Manisa

  hani video nerde

 5. hakan yamtar

  güzel derleme olmuş. bu kulubün başkanı artık bernard hopkins beyefendidir. keza kafa üstü düşerek olaya bir ayrıcalık katmıştır.

 6. Yemenli hamit

  Üstad ali o resim ne öyle başka bulamadın mi

 7. safkan

  hopkinste son iki maçını gitti nakavtçılarla yaptı. maçtan öncede “ben özelim, sen sıradan” demesi işe iyice ironi kattı. rahmanda o zamanların helyum güzeliydi, maskaeve nasip oldu zira ondan önceki david tua maçı tartışmaya açıktı grokiyken hakem maçı bitirmişti. tua çok bilinen biri değildi holyfieldin spar partneriydi hatta holy tyson maçlarına tua ile hazırlanmıştır, ne spar partneri ama.

 8. Yemenli hamit

  tua bende efsanedir. o boyla ağır sikletti. balyoz gibi vururdu. lewis bunu 12 round uzaktan dövmüştü. rahman-maskaev ko tek geçerim. bide bizim koma makinesi wilder in komalarını. kim ne derse desin en güzel wilder ko ediyo. hatta koma ediyo. kimse karşısında duramaz wilderin. horrible ko by one (wilder) punch…

Yorumlarınız