Türkiye'nin Dövüş Sporları Sitesi

(VIDEO) Tartıda Indongo’dan Burns’e Şok Hareket! Kaç Kilo Geldiler? (Cumartesi Gecesi 24:00 TV8,5 Canlı)

15NISAN-BURNS-INDONGO

Cumartesi gecesi 24:00’te İskoçya’dan canlı olarak TV8,5’ta yayınlanacak olan Ricky Burns vs. Julius Indongo WBA, IBF ve IBO süper hafif sıklet unvan birleştirme karşılaşmasının tartısı bugün Glasgow’da yapıldı.

Tartıda Indongo 63.1 kg, Burns ise 63.2 kg geldi ve her iki boksörün de süper hafif sıklet limitini (63.5 kg) tutturmasıyla mücadelesi unvan maçı olarak tescillendi.

Indongo tartıda Ricky Burns’e bakın ne yaptı?

00:57

Burns vs. Indongo WBA, IBF ve IBO süper hafif sıklet unvan birleştirme gecesi 15 Nisan Cumartesi (yarın) saat 24:00’ten itibaren TV8,5 ekranlarında İskoçya’dan canlı olarak yayınlanacak.

Sakın kaçırmayın!ixir host
Yazar Hakkında
For the thousands in attendance and the millions watching around the world.


Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. ahmet kurt

  indongo zaten nakavtlı bir galibiyet istediğini söylemişti. tartıda da görüldüğü üzere ”asarım, keserim” tarzı hareketlerde bulunmuş 🙂 hadi hayırlısı..

  • O’sullivan

   İndongo kemeri teslim etmeye gelmiş. Bu hareketler sadece maça ilgiyi arttırır. Boksun efendisi ingilizlerin kemerleri hayırlı olsun. Benim anlayamadığım konu şu:
   İngilizler kemer kazandığında 5-6 maç vasat rakiplerle karşılaşıp kemerin keyfini sürebiliyorken, garibanlar şanslarının da yardımıyla kemer kazandıklarında ( makabu, martin ve son kurban indongo ) ilk maçlarında kendilerini ingilterede taş gibi rakipler karşısında bulabiliyor ? Ya bu adamlara büyük haksızlık yapılıyor, ya da paranın yüzü sıcak. Her iki durumda da boks çirkinleşiyor.

 2. enricoss

  Arkadaslar youtubeden bivol vs clarkson maçını izleyin. Adam tas gibi boksör….

Yorumlarınız