Mayıs 2018 Boks Takvimi

 

 

Tarih Maç Raunt
2 Mayıs Çarşamba Chayaphon Moonsri vs. Leroy Estrada 12×3
WBC Saman Sıklet Unvan Maçı


4 Mayıs Cuma Khasan Baysangurov vs. Guido Nicolas Pitto 12×3
IBF & WBA Süper Yarı Orta Sıklet Uluslararası Kemer Maçı


4 Mayıs Cuma Gary O’Sullivan vs. Berlin Abreu 10×3
 


4 Mayıs Cuma Ryan Garcia vs. Jayson Velez 10×3
 


5 Mayıs Cumartesi Azizbek Abdugofurov vs. Dmitrii Chudinov 12×3
WBC Gümüş Süper Orta Sıklet Unvan Maçı


5 Mayıs Cumartesi Lenroy Thomas vs. Joe Joyce 12×3
Commonwealth Ağır Sıklet Unvan Maçı


5 Mayıs Cumartesi John Ryder vs. Jamie Cox 12×3
 


5 Mayıs Cumartesi Martin Joseph Ward vs. James Tennyson 12×3
EBU & WBA Süper Tüy Sıklet Uluslararası Kemer Maçı


5 Mayıs Cumartesi Paul Butler vs. Emmanuel Rodriguez 12×3
IBF Horoz Sıklet Unvan Maçı


5 Mayıs Cumartesi Tony Bellew vs. David Haye II 12×3
 


5 Mayıs Cumartesi Gennady Golovkin vs. Vanes Martirosyan 12×3
WBC, WBA & IBO Orta Sıklet Unvan Maçı


11 Mayıs Cuma Devin Haney vs. Mason Menard 10×3
 


11 Mayıs Cuma Erick Bone vs. Cameron Kreal 10×3
 


11 Mayıs Cuma Tony Harrison vs. Ishe Smith 10×3
 


12 Mayıs Cumartesi Isa Chaniev vs. Ismael Barroso 12×3
IBF & WBO Hafif Sıklet Uluslararası Kemer Maçı


12 Mayıs Cumartesi Ismail Iliev vs. Konstantin Ponomarev 12×3
WBO Uluslararası Süper Yarı Orta Sıklet Unvan Maçı


12 Mayıs Cumartesi Avni Yildirim vs. Ryan Ford 12×3
WBC Süper Orta Sıklet Uluslararası Kemer Maçı


12 Mayıs Cumartesi Sam Sexton vs. Hughie Fury 12×3
Britanya Ağır Sıklet Unvan Maçı


12 Mayıs Cumartesi Carlos Adames vs. Alejandro Barrera 10×3
 


12 Mayıs Cumartesi Jorge Linares vs. Vasyl Lomachenko 12×3
WBA Hafif Sıklet Unvan Maçı


13 Mayıs Pazar Rey Vargas vs. Azat Hovhannisyan 12×3
WBC Süper Horoz Sıklet Unvan Maçı


13 Mayıs Pazar Sadam Ali vs. Jaime Munguia 12×3
WBO Süper Yarı Orta Sıklet Unvan Maçı


13 Mayıs Pazar Mark Anthony Barriga vs. Gabriel Mendoza 12×3
IBF Saman Sıklet Unvan Maçı Eliminator


18 Mayıs Cuma Ronny Mittag vs. Patrick Wojcicki 12×3
IBF Orta Sıklet Kıtalararası Kemer Maçı


19 Mayıs Cumartesi Jason Moloney vs. Kohei Kono 12×3
WBA Oceania Horoz Sıklet Unvan Maçı


19 Mayıs Cumartesi Lee Selby vs. Josh Warrington 12×3
IBF Tüy Sıklet Unvan Maçı


19 Mayıs Cumartesi Gary Russell Jr. vs. Joseph Diaz 12×3
WBC Tüy Sıklet Unvan Maçı


19 Mayıs Cumartesi Seyda Keser vs. Giorgi Makishvili 12×3


19 Mayıs Cumartesi Ali Eren Demirezen vs Stevenson vs. Tornike Puritchamiashvili 12×3


19 Mayıs Cumartesi Hüseyin Cinkara vs Stevenson vs. Yuri Bykhautsou 12×3


19 Mayıs Cumartesi Fırat Arslan vs Isaac Pa 12×3
WBO Yarı Ağır Sıklet Kıtalararası Kemer Maçı


19 Mayıs Cumartesi Ali Eren Demirezen vs Stevenson vs. Tornike Puritchamiashvili 12×3


19 Mayıs Cumartesi Fatih Keleş vs. Maxim Churbanov 12×3
WBO Süper Hafif Sıklet Avrupa Kemer Maçı


20 Mayıs Hiroto Kyoguchi vs. Vince Paras 12×3
IBF Saman Sıklet Unvan Maçı


20 Mayıs Ryoichi Taguchi vs. Hekkie Budler 12×3
WBA & IBF Saman Sıklet Unvan Maçı


24 Mayıs Jack Brubaker vs. Tyrone Nurse 12×3
Commonwealth Yarı Orta Sıklet Unvan Maçı Final Elemesi


25 Mayıs Ken Shiro vs. Ganigan Lopez II 12×3
WBC Hafif Sinek Sıklet Unvan Maçı


25 Mayıs Jamie McDonnell vs. Naoya Inoue 12×3
WBA Horoz Sıklet Unvan Maçı


25 Mayıs Doudou Ngumbo vs. Yoann Kongolo 12×3
WBC Fransa Hafif Ağır Sıklet Unvan Maçı


25 Mayıs Mariusz Wach vs. Eric Molina TBD
 


26 Mayıs Eddie Ramirez vs. Darwin Price 10×3
 


26 Mayıs Tugstsogt Nyambayar vs. Oscar Escandon 10×3
 


26 Mayıs Khalid Yafai vs. David Carmona 12×3
WBA Süper Sinek Sıklet Unvan Maçı


26 Mayıs Jerwin Ancajas vs. Jonas Sultan 12×3
IBF Süper Sinek Sıklet Unvan Maçı


26 Mayıs Custio Clayton vs. Stephen Danyo 10×3
IBF & WBO Yarı Orta Sıklet Uluslararası Kemer Maçı