Boks

Abraham ve Murray Son Toplantıda Yüz Yüze Geldi! Karşılaşma Cumartesi Gecesi Saat 23:40’ta NTV Spor’da!


497669096

Süper Ortasıkletin iki dev isimi şampiyon Arthur Abraham ve şampiyonluk için bir numaralı aday konumunda olan Martin Murray, bu Cumartesi gecesi Almanya’da WBO Dünya Süper Ortasıklet unvanının ortada olduğu maçta karşı karşıya gelecekler.

Bu Cumartesi gecesi saat 23:40 itibari ile NTV Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanacak olan bu büyük karşılaşmanın son toplantısı bugün gerçekleşti. WBO Dünya Süper Orasıklet şampiyonu Arthur Abraham ve Martin Murray, bugün Almanya’da maç öncesi son kez düşüncelerini dile getirdiler ve yüz yüze geldiler..

Gerçekleştirilen bu toplantıda ise ikili şunları dile getirdi;

Arthur Abraham: “Benim kariyerimin en zor kamplarından biri oldu. Benim antrenörüm Ulli Wger ve onun asistanı George Bramowski beni sınırlarıma doğru ittiler. Bu zaman zaman acımasız, çekilmez bir hal aldı fakat Cumartesi gecesi elim havaya kalktığında tüm çektiklerim değecek. Onun da Cumartesi gecesi sert bir şekilde mücadele etmesini bekliyorum. Fakat asla benim unvanımı alamayacak!”

Martin Murray: “Abraham için çok dikkatli hazırlandım ve onu yeneceğime inanıyorum. O harika bir dövüşçü ama yıllardır aynı stil devam ediyor. Bana göre o hiç gelişmedi. Zor bir mücadele olacak ama içimdeki ses kazanacağımı söylüyor. Bu şampiyonluğu kazanmadan Almanya’yı terk etmeyeceğim!”


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
6 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Abdullah
Abdullah
6 yıl önce

Bu maçlar da NTVSPOR’da yayınlansaydı iyi olurdu.

nihat
6 yıl önce

guzel mac olacak birbirlerine denk iki rakip.%51 abraham alir

Abdullah
Abdullah
6 yıl önce

Evet bu maçlar da NTVSPOR’da 🙂 Bence Murray puan ile alır 🙂

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
6 yıl önce

benim gönlüm murrayden yana ama Abraham ev sahibi avantajı yla maçı alır.murrayin maçı orda kazanması için abrahami ezmesi lazım.

fatih genel
fatih genel
6 yıl önce

abraham çok rahat alır

yawsef
yawsef
6 yıl önce

Hyadi abrahammmm

Başa dön tuşu