Boks

Adana Bu Gece WBC İle Sallanacak!

Öner kardeşler

Adana Büyükşehir Belediyesinin katkıları ile Organizatör Ahmet Öner’in düzenleyeceği 14 Şubat’ta ki Adana’da gerçekleştirilecek boks gecesinde toplam 8 karşılaşma yer alacak.

Gecenin ana karşılaşmalarında WBC Gençler süper orta sıklet dünya şampiyonluğu maçında Buğra Öner ile Ramazi Gogiachvili karşılaşırken, WBC Avrasya-Pasifik şampiyonluğu için süper orta sıklette Alptuğ Öner ise Mindia Nozadze ile karşılaşacak. Her iki karşılaşma da 10 round üzerinden gerçekleşecek.

Ağır sıklette 4. Profesyonel maçına çıkacak Muhammed El Zain, Boşnak Zeljiko Bobic ile WBC Akdeniz şampiyonluğu için kozlarını paylaşacakken, yarı ağır sıklette aynı unvan için Aziz Karaoğlu ile Vasile Dragomir mücadele verecek.

Geçtiğimiz yıl Tekirdağ’da gerçekleştirilen organizasyonda ilk kez profesyonel olarak ringe gelen Avni Yıldırım, Alican Ay ve Umut Çamkıran’da bu gece de basamak yükseltme maçlarına devam edecek.

Bu maç öncesi hazırlıklarını İstanbul’da Antrenörü Adem Yılmaz ile gerçekleştiren Avni Yıldırım, Adil Rusidi ile karşılaşırken, İzmirli boksör Alican Ay ise Radovan Petrovic ile karşılaşacak. Her iki boksörümüz de profesyonel kariyerindeki 2. maçları gerçekleştirmiş olacak.  Ağır sıklet Umut Çamkıran ise Alexander Akentijevic ile mücadele verecek. Geceye dahil olan bir diğer isim yarı orta sıklet boksör Yavuz Ertürk ise Nemenja Krstin ile karşılaşacak.

Adana’nın Yüreğir ilçesindeki Serin Evler Spor Salonunda gerçekleştirilecek karşılaşmaların canlı yayını saat 21:50 den itibaren Kanaltürk’te ekranlara gelecek.

0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
5 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Kaptan
Kaptan
9 yıl önce

AVNİ yi tek geçerim. Süper bir boksörmüş.

Barbaros ankara
Barbaros ankara
9 yıl önce

Buğranın bıyıklarına bayıldım bu bıyıkların hatrına kesinlikle nakavt etmeli.

Samet kska
9 yıl önce

Abi rakip manyak oynuyo Türk gururumuzda başarılar diliyorum

ümithayta
9 yıl önce

Buğra kazanır

ümithayta
9 yıl önce

Haydi buğra kazanırsın

Başa dön tuşu
5
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.