Adem Kılıçcı Bağcılar’da Rus Şampiyona Karşı Girişler Üretsiz


Dünya Boks Birliği (AIBA) tarafından düzenlenen APB maçlarında 2015 yılı 1. sezon şampiyonu olarak 75 kiloda Olimpiyatlara gitmeye hak kazanan Milli Boksör Adem Kılıçcı, unvan koruma maçına çıkıyor.

Daha önce 2 kez maç yaptığı ve her ikisini de kazandığı Rus Boksör Artem Chebotarev’e karşı eldiven giyecek olan Kılıçcı bu maçı kazanması halinde unvanını koruyarak 2016 yılı APB Altın Kemeri’nin de sahibi olacak. APB 1. dönem şampiyonu Adem ile 2. dönem şampiyonu Artem’in bu 3. mücadelesi uzun süredir bekleniyordu.

Bu kez maç 5 değil 12 round üzerinden oynanacaktır…

6 Şubat Cumartesi günü saat 19:00’da Bağcılar Olimpik Kapalı Spor Salonun’da ringe çıkacak milli boksörümüzü İstanbullu spor severler de yalnız bırakmayacak. Salona girişlerin ücretsiz olduğu müsabaka NTV Spor’dan da canlı olarak yayınlanacak.


Benzer Haberler

Yorumlar

2 Yorum - "Adem Kılıçcı Bağcılar’da Rus Şampiyona Karşı Girişler Üretsiz"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
irfan
Ziyaretçi
irfan

ntv sporun yayın akışı çok disiplinli.programlar saniye şaşmıyor.ama boks& kickbox maçlarının sonları da çeşitli atraksiyonlara gebe.o bölümdeki gelişmeler tepkiler ve şowlar boksun tadı tuzu.(wilder szpilka maçı gibi).madem ntv spor bu işe ciddi el attı`,ki bence de çok iyi yaptı.yayın sarkması konusunda biraz esneyebilirler mi.bilgehan bey den ricamız….

Abdullah
Ziyaretçi
Abdullah

Eyvallah irfan kardesim.goruslerine aynen katiliyorum.bilgehan bey’e duyrulur.