Ağaaam Bizimle Eğlenir! Mayweather Japon Tenshin ile Maça Çıkmamaktan da Vazgeçti


Adeta yılan hikayesine dönen ve Floyd Mayweather’in (41) basın toplantısına katıldığı, Kickboksör rakibi Tenshin Nasukawa (20) ile poz verdiği, anlaştık dediği daha sonra da benim hiçbir anlaşmam yok diyerek vazgeçtiği maç için şok bir açıklama geldi.

Floyd Mayweather (50-0-0) kanadı da Japon tarafı da maçın sözleşmesinin finalize edildiğini duyurdu. Karşılaşma 31 Aralık’ta Japonya’da yapılacak. Maçın şartları arasında tekme, dirsek, diz, kafa atma olmayacak. RIZIN Organizasyonunda Tenshin Nasukawa vs Floyd mücadelesi sadece 3 raunt üzerinden oynanacak bir boks maçı olacak. Maçta gerçek yumruklar atılmayacak. Tamamen şov olacak.

Bir gerçek var Floyd bu eğlenceden sonra 7 rakamlı bir ücret alacak.


Benzer Haberler

28
Yorumlar

15 Comment threads
13 Thread replies
15 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
hacıkarapapak7DasianBcellat hopkinsяσмαη Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Expert
Üye
Expert

İnsanların gözünde efsaneydin şimdi kestane oldun bravo floyd

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

Bu adama efsane demek, yaşayan efsaneleri incitir,ölmüş olanaların da kemiklerini sızlatır.

GGG
Üye
★★★★
GGG

Asıl senin bu yorumunu gören efsanelerin kemikleri sızlar. Gömmeye çalıştığın o adama, efsane dediğin herkes saygı duyuyor ve büyüklüğünü kabul ediyor. Sadece bizim ülkemizdeki Gassiev Beterbiev hayranı acemiler Mayweather’ın büyüklüğünü kabul etmeyip hedefasında ona çamur atıyorlar. Çünkü onlar Gassiev ve Beterbiev hayranı. Ha bir de çaşhuivaaa

GGG
Üye
★★★★
GGG

Ne alakası var, adam boksu bıraktı. Bu bir gösteri maçı. WWE gibi düşünün. Daha önce Big Show’la da maç yapmıştı mesela

Big George
Üye
★★★★
Big George

Umarım bu maç boks kariyerinin bir parçası olarak rekoruna yazılmaz. Eğer bu olursa ve bu adamı hala savunan birileri çıkarsa gerçekten o kişiye yuh olsun.

emreogut
Üye
★★★
emreogut

51-0 mı olacak o gene yazar bunu da her yerde tbe demeye devam eder:)

GGG
Üye
★★★★
GGG

Gösteri maçı karnesine yazılmaz zaten dostum merak etme. Ne meraklısınız Floyd’a saldırmaya. Pusuda mı bekliyorsunuz arkadaş. Bırakın adam şovunu yapsın. O demiyor zaten bu gerçek bir maç diye. Zaten gösteri maçı olduğu söylenen bir olay için neden bu tepkiler anlamıyorum

Big George
Üye
★★★★
Big George

Conor maçının ne işi var o zaman… Şu Floyd Mayıshavası’nı her koşulda savunmayı bırakınız.

GGG
Üye
★★★★
GGG

Conor maçı gösteri maçı değildi gerçek bir boks maçıydı, sadece Conor, Mayweather düzeyinde bir rakip değildi.
Bence siz daha önce hiç yenilmemiş, tarihteki en yetenekli boksörlerden, efsane bir şampiyona çamur atmayı bırakınız. Saygı duyunuz.

Big George
Üye
★★★★
Big George

Floyd-Conor maçı kesinlikle bir boks maçı değildi. Kayda öyle geçmesi hiçbir şeyi değiştirmez. O bir sirk gösterisiydi. Ringde iki maymunun oynadığı bir panayırdan tek farkı maymunların insanlara daha çok benzemesiydi.

Yine aynı şekilde, Floyd’un Maidana ve Castillo’ya yenildiğini de herkes biliyor. Mahallenin yosmasının bakkalın borcunu nasıl kapattığını herkes bilir ama kimsenin sesi çıkmaz ya. Mesele o mesele aynı.

GGG
Üye
★★★★
GGG

Tamam

Willie Pep
Üye
★★★
Willie Pep

Tenshinin pozu; aşiret düğününde kaçan beşik kertmesini köylülerin bulup geri getirdiği ağanın oğlu pozu değil mi 😀

DasianB
Üye
★★
DasianB

değil.

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

FLOYD ASLINDA AMAÇ MAÇ.YAPMAK DEĞIL GÜNDEMDE KALMAK SEVIYOR KERATA MEDYAYI HAVAYI CİVAYI

GGG
Üye
★★★★
GGG

+9999

GGG
Üye
★★★★
GGG

Bu maçın şov olacağı başından belli zaten. Mayweather reisi izlemek her türlü güzel.

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

kardeşim; 1. raunddan 12. raunda kadar sürekli kaçan bir adamın hangi yönünü izlemek güzel geliyor merak ediyorum doğrusu. İllaki kaçan bir adamı izleyeceksem,Usain Bolt’u izlerim 🙂

GGG
Üye
★★★★
GGG

Bu yorumu okuduktan sonra yaklaşık 10 saniye donarak kaldım. Sonra hiçbir cevap yazamadım. Öyle güzel anlatmışsın ki bana cevap yazma gereği bırakmamışsın

Farc Parker
Üye
★★★★
Farc Parker

İlk önce 3 raundluk bi maç olacağını duymuştum yinede heyecanlanmıştım, ama şimdi “gerçek yumruk atılmayacak” mış onuda öğrenmiş oldum, heyecan falan kalmadı bende

hitmonchan
Üye
★★★
hitmonchan

Hazır başlık açılmışken Floyd’un neden PAcman’den daha büyük bir efsane olmadığını düşündüğümü açıklayayım. Floyd’un rakip seçimleri sanıldığı gibi birinden korkmaya dayalı değil, çok daha sistematikti. Zaten kazaya kurban gitmemek için rakiplerinin prime dönemine özellikle dikkat ettiği artık herkesin malumu. Şimdi başka bir boyuttan bahsetmek istiyorum müsadenizle. Floyd Mayweather’ın 183’lük oldukça iyi bir reach mesafesi var. Üstüne üstlük mesafe ayarı en… Devamını oku »

emreogut
Üye
★★★
emreogut

koskoca floyd çocuğa döndü

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

orhan gencebay ın rexona reklamlarında oynaması gibi. yakışıyor mu size floyd bey? bu adamdan nefret eden biri olarak ben bile onun adına utanıyorum(normal şartlarda böyle boş şeyler yaptığı için mutlu olmam gerekir). ne gerek var böyle şaklabanlıklara. paran mı yok ilgiye mi muhtaçsın? ne lan bu?

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

O reklama ben de denk geldim. Durdum, düşündüm ne alaka dedim 😀

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

birde bazıları maçta tekme yumruk diz dirsek olacağını zannetmişti. floyd dayak yiyecek diye seviniyorlardı. görüyorsunuz adam 3 raundluk şov maçında bile rakibinin tekme atmasına müsaade etmiyor 😀 bu floyd kendi deyimiyle belki kafese girecekmiş. hadi lan ordan :))

яσмαη
Üye
★★★★
яσмαη

Toprak doyursun be Floyd öbür tarafa goturmuyorsun sana ne kadar para kazandın da demeyecekler. Gündem de kalmak için aptal aptal maçlar yapıyorsun adam gibi boks a dön.

cellat hopkins
Üye
★★
cellat hopkins

zamanın da wwe bir gösteri maçı yapmıştı sanırım boksu bıraktıkdan sonra yaptıkları herkes tarafından sevilmeye bilir bunu anlıyorum kendisini bende sevmiyorum ama hatıra sayılır belki de bir çok boksörün üst klas isimlerle boks yaşamı boyunca 2 bilemedin 3 defa karşılaştığı helede günümüz boksunda floydun yenmediği efsane yahut efsane adayı kalmadı. judahlar cenolar oscar dele hoyalar pacmanlar guerrolar marcuesler maidanalar cottolar… Devamını oku »

karapapak7
Üye
★★
karapapak7

Oynak garı gibi oldun çokta iyi oldu sana böyle bir rezalet yakışırdı..

hacı
Üye
★★
hacı

comment image