Boks

Andrade-Culcay Yine Yeni Yeniden


andrade-culcay_1

Geçtiğimiz aylarda Almanya’da geçici WBA süper yarı orta sıklet şampiyonluğu için ringe çıkması beklenen fakat Demetrius Andrade’nin kontratı imzalamakta gecikmesi üzerine iptal olan Jack Culcay-Demetrius Andrade maçı tekrar hayata geçiyor.

Karşılaşmanın yeniden organize edilmesi için yapılan ihaleyi bir kez daha Culcay’ı temsil eden Sauerland promosyon şirketi kazanırken, karşılaşmanın 11 Mart’ta Berlin’de veya 17 Mart’ta Hamburg’da gerçekleşeceği öğrenildi.

Canelo’nun süper yarı orta sıkletten ayrılmasıyla birlikte bir çok otoriteye göre bu sıkletin Erislandy Lara ve Jermall Charlo ile birlikte en iyi boksörü olarak gösterilen Andrade’nin Culcay gibi önemli bir isim karşısında nasıl bir performans göstereceği ise büyük bir merak konusu.


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
3 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Manny Pacquiao
Manny Pacquiao
5 yıl önce

Andrade almanya da yapma puanla culcaya verirler ama andrade nakavtlar

About Billions
About Billions
5 yıl önce
Reply to  Manny Pacquiao

Aynen öyle puana kalırsa culcaya verebilirler ama ben nakavt da olsa puanla da bitse andrade kazanır diye düşünüyorum.

Prorsum
Prorsum
5 yıl önce

Andrade her konuda topclass bir boksör hız,güç,denge,savunma artı 1.85 boy var süperwelter de charlo kardeşlere laraya ve caneloya tehdit oluşturması en muhtemel boksör ben şahsen bir gün şampiyonluk bekliyorum jack culcay’i tanımiyorum bilenler üşenmeyip yorum yaparsa sevinirim

Başa dön tuşu