Boks

Andre Ward, Cotto – Alvarez Alt Kartta Yer Alacak!


AndreWard

WBA’in Dünya Süper Ortasıklet şampiyonu Andre Ward, aylar sonra ringlere geri dönmek için hazırlanıyor.

En son geçtiğimiz 20 Haziran tarihinde Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde gecenin ana karşılaşmasında ringe çıkan ve Paul Smith ile karşılaşan Andre Ward, bu karşılaşmadan 9. roundda teknik nakavt ile galip ayrılmıştı. Bu karşılaşmada ise Ward’ın WBA Dünya şampiyonluğu ortada değildi.

Aldığı bu galibiyetin ardından ara veren WBA Dünya şampiyonu Andre Ward, geri dönüş hazırlıkları içerisinde girdi. Hem de Ward’ın dönüşü Miguel Cotto vs. Saul Canelo Alvarez gecesinin alt karşılaşmaları arasında yer alacak.

Yapılan açıklamaya göre Andre Ward, 21 Kasım’da Las Vegas’ta gerçekleşecek bu büyük gecenin alt karşılaşmalarına duyuruldu. Fakat karşılaşma resmi olarak henüz açıklanmadı. Bunun nedeni ise Ward için henüz bir rakip bulunmaması.

Andre Ward için gecede rakibi olmak adına 2 isim ortaya atıldı. Bunlardan bir tanesi geçen sene Sergey Kovalev’in nakavt ile yendiği Cedric Agnew. Bir diğeri ise 3 yıl önce Badou Jack’e kaybeden Alexander Brand. Bunlar şimdilik ortaya atılan isimler. Resmi açıklamanın önümüzdeki günlerde yapılması bekleniyor.


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
5 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
6 yıl önce

André ward için iki rakipte iyi tercih olur.cedric agnewin hafif ağır sıklet tecrübesi var.cedric tercihi daha yerinde olur

yücel
yücel
6 yıl önce

Kanaltürk ve bugün tv kapatıldı ey boks izleyici unutma unutturma !

Abdullah
Abdullah
6 yıl önce

ya arkadalar maçlari nereden izleyecegiz.

Roman Gonzalez
Roman Gonzalez
6 yıl önce

İyi izleriz inş maçlar ertelenmez

bedir
bedir
6 yıl önce

Brand kesin gibi, muhtemelen yarın kesinleştiği açıklanacak. HBO ile olan anlaşmaya göre ilk maç bu olacak, ikincisinde brand’dan daha iyi bir boksör, üçüncüsünde ise kovalev maçının olacağı bekleniyor. ward-kovalev heyecan verici…

Başa dön tuşu