Boks

Andy Lee’nin Türk Antrenörü Açıkladı: Bu Maç 12 Round Sürmez!


adam-booth19 Aralık Cumartesi günü Manchester’da düzenlenecek ve Bilgehan Demir’in anlatımıyla NTV Spor’dan canlı olarak yayınlanacak dev boks gecesinin ana maçında Billy Joe Saunders’a karşı WBO Dünya Orta Sıklet Şampiyonluk kemerini savunacak olan İrlandalı şampiyon Andy Lee’nin baba tarafından Kıbrıs Türkü olan antrenörü Adam “Eşref Cevdet” Booth, maç hakkında iddialı konuştu.

Andy’nin Cumartesi günü Billy Joe’ya yumruk dersi vereceğini söyleyen Adam, Saunders’ın maçın ikinci yarısında “pilinin biteceğini” ve maçın 12 round sonunda puana kalmadan nakavtla sona ereceğini iddia etti.

Daha önce David Haye, George Groves gibi isimleri çalıştırmış olan ve hali hazırda Chris Eubank Jr’ın da antrenörü olan Adam Booth veya Türk ismiyle “Eşref Cevdet”, İngiltere’nin en önemli boks antrenörlerinden biri olarak kabul ediliyor.

Andy Lee ve Billy Joe Saunders maç öncesi son basın toplantısında böyle yüz yüze gelmişti.


  0 0 vote
  Article Rating

  Fight Club

  For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

  İlgili Makaleler

  Abone ol
  Bildir
  1 Yorum
  En Eskiler
  En Yeniler En Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  fatih genel
  fatih genel
  6 yıl önce

  soto karas maçında selçuk aydının köşesindeydi,Esasında selçuk bu adamı bırakmamalıydı.Selçuğun o maçta mükemmel ayak hareketleri vardı adeta cotto gibi muhammed ali gibi hareketliydi.Ancak o maçta selçuk en iyi yaptığı şey olan sert yumruklarını konuşturamayınca maçı kaybetti

  Başa dön tuşu