Anthony Joshua, Alexander Povetkin’i Devirdi! İşte Joshua’nın Povetkin’i Nakavt Ettiği O Anlar.. Tıklayın İzleyin..


Anthony Joshua ile Alexander Povetkin arasında merakla beklenen karşılaşma Londra’daki Wembley Stadyumunda yapıldı. WBA-WBO-IBF-IBO ağır siklet kemerlerinin ortada olduğu karşılaşmayı Joshua, Povetkin’i 7.rauntta nakavt ederek kazandı.

İşte İşte Joshua’nın Povetkin’i Nakavt Ettiği O Anlar..


  Haberle ilgili başlıklar: ,

  Benzer Videolar

  Benzer Haberler

  372
  Yorumlar

  120 Comment threads
  252 Thread replies
  8 Followers
   
  Most reacted comment
  Hottest comment thread
  94 Comment authors
  an1Ly0mehmet dalgaçemreogutfurkan gençdogannn Recent comment authors
    Abone ol  
  En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
  Bildir
  Silifkelis1
  Üye
  ★★★★
  Silifkelis1

  hem jashuayı hemde povetkini kutluyorum.kendilerine yakışanı yaptılar.bir jashuacı olarak povenin yenilgisi beni bile üzdü.bu adam gerçekten sporcu efendi dürüst biri.nihayetınde güle güle povetking.#j/t/k#hoş geldin jashua.

  Samantha Fox
  Üye
  ★★★
  Samantha Fox

  6 milyon paund , 50 milyon lira emeklilik ikramiyesl . Bence guzel bir vedaydi . Ilk yumrukta kendini atsaydi bir iki raund daha giderdi . Ama bu hic bir zaman onun sitili olmadi . Kacmak …..

  Hotter
  Üye
  ★★★★★

  kısmet değilmiş be povetkinim. maç sonunda ki o üzgün yüz ifadeni görünce bende kendimi tutamadım ve ağladım. olsun senin yüreğin yeter çok istedin bu maça çıkmak ve çıktın. kazanamasan da içinde kalmadı, isteğin oldu. aslanlar gibi savaştın. çok ağır yumruklar aldın genede iyi dayandın. inşallah emekli olursun daha boks sporunda yapacak birşeyin kalmadı. joshua’yı ve joshua’cı arkadaşları tebrik ediyorum.

  HeisenberG
  Üye
  ★★★★
  HeisenberG

  @hotter bence üzülmene gerek yok povetkin 39 yaşına ragmen jashua yı baya titretti. şerefli bir maglubiyet yaşadı parker gibi sırf nakavt olmamak için değil kazanmak için çıktı maça elinden gelenide yaptı. neden kemer sahibi boksörler onca yıl povetkinden kaçmış daha net öğrenmiş olduk.

  Gennady Mustafa
  Üye
  ★★★★
  Gennady Mustafa

  @hotter dostum bu içten yazını çok beğendim. bende golovkin caneloya kaybedip ringi terk ettiğinde, kliçko nakavt olduğunda ve avni eubanka ko olduğunda az daha kendimi kaybediyodum. 1-2 haftaya zor toparlıyodum. maçı izlerken 7 round boyunca titredim açıkçası baya baya titreyerek izledim. malesef olmadı bende açıkçası istiyodum.

  Trakyali
  Üye
  ★★

  Aynı Aynı…

  Hotter
  Üye
  ★★★★★

  seninle aynıyız mustafa dostum. bende sevdiğim boksörler üzücü bir şekilde maç kayıp edince etkisinde kalıyorum. çok üzülüyorum. maçı izlerken bende titredim resmen 🙂 teşekkür ederim bu arada. hayırlı geceler.

  Gennady Mustafa
  Üye
  ★★★★
  Gennady Mustafa

  hayırlı geceler.

  TysonnFury
  Üye
  ★★★★
  TysonnFury

  aynen artık bu maçla da emekli olur . bu yaşında bile ilk 2 round nefes aldırmadı aj’ye . iyi hatırlanacak reis .

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  Yanarım yanarım bu Joshua’yı efsane yapacaklar ona yanarım. Fury bundan tüm kemerleri alır umarım. Ali ile aynı cümlede geçince bile cinleniyorum. Reklam ürünü şampiyon.

  furkan genç
  Üye
  furkan genç

  öğretmen bey kardeşim jashuanın ömrü o performans ile fazla değil wilder jashuayı yener hazır fury yener yani joshua fazla o kemerleri koruyamaz

  LETS GO CHAMP
  Üye
  ★★
  LETS GO CHAMP

  Öğretmen bey, birini efsane yapmak birilerinin parlatmasıyla mı oluyor ? Zaten Fury, Deontey sınavını geçerse, neyin ne olduğunu göreceğiz, ki ben geçemeyeceğini düşünüyorum. Ona başka bir zaman değiniriz.

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  @lets go champ. Joshua mevcut durumda en iyi üç ağır sıkletten biri çoğu kişiye göre en iyisi ama efsane kavramı ayrı bir kavram. İyi boksörlerle dövüşme konusunda Wilder’a göre daha iyi o konuda takdir ediyorum ancak tarihi esas aldığında bu adam aman aman bir ağır sıklet değil. Prime Haye > Joshua tabii bu benim görüşüm.

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  Çarlo bir yorumda dostum diyorsun bir yorumda böyle. Şizofren misin oğlum. Defol

  TysonnFury
  Üye
  ★★★★
  TysonnFury

  tahta eksik bu çarloda .

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  @steelhammer Kliçko’nun yumruk yaptığı bir fotoğraflı hesap vardı sen o muydun?

  TysonnFury
  Üye
  ★★★★
  TysonnFury

  yok . ben sırayla wlad’ın portre fotosu, fury fotoları ve şimdi gördüğün gibi golovkin’i koydum .

  DonCorleone
  Üye
  DonCorleone

  Boks sporundan anlamadığınız net. Başka bir spor dalıyla ilgilenmenizi öneririm.

  Jermall charlo
  Üye
  ★★★
  Jermall charlo

  Takılıyoz

  TysonnFury
  Üye
  ★★★★
  TysonnFury

  ilk 2 raund zaten her yönüyle hazır bir fury’nın aj’yi nasıl yeneceğini anlattı bize 😉 anlayana

  furkan genç
  Üye
  furkan genç

  aynen kardeşim

  MrN0
  Üye
  ★★★
  MrN0

  eğer tanrı povetkine 10 cm daha boy vermiş olsaydı , jashuaya da yoğun bakımda ekiz yatak verirdi…

  Kızılderelı
  Üye
  ★★★★
  Kızılderelı

  Hammer povetkin in boyundaydı ama öyle aham şaham bir maç çıkaramadı sadece 10 cm boy ile çok şey değişmez

  LETS GO CHAMP
  Üye
  ★★
  LETS GO CHAMP

  Eğer Allah Jasua ya biraz daha çene kuvveti vermiş olsaydı o zaman Povetkin’in cenazesi kalkardı…

  LETS GO CHAMP
  Üye
  ★★
  LETS GO CHAMP

  Bu arada Povetkin çok efendi bir adammış, stilini beğenmesem de Klitchko ya efendiliğinden ötürü ayrı bir hayranlığım vardı ama Povetkin’ini tek geçiyorum atık, tam bir sporcuymuş vesselam…

  centro
  Üye
  ★★
  centro

  Abi tam yorum yazmaya girerken tüm ciddiyetimi kaybettim bu kare yüzünden kırk yıl düşünsem bu ikili kafamda birleşmezdi https://twitter.com/owlpressorg/status/1043627432094441474?s=09

  GGG
  Üye
  ★★★★
  GGG

  Hahaha 😀 fotoğrafı görünce bu öndeki adam da kim hikmet karaman’a çok benziyor dedim, sonra gerçekten o olduğunu fark ettim. Bu nasıl fotoğraf lan 😀

  Patlak Wilder
  Üye
  ★★★★
  Patlak Wilder

  O ne arıyo orda vay beee

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  Bu çapsız Hikmet Karaman gidip canlı izler tabii. Her sene bir Anadolu takımında fosil. Türk futbolunun iliğini sömürdü bunla mesut bakkal gibi adamlar.

  centro
  Üye
  ★★
  centro

  bu liste uzar gider, hatta sömürmeyen hocaları sayarsak herhalde daha çabuk biter liste. gez toz dön dolaş, sonra yine aynı takımlarda aynı döngüyü tekrarlayıp yine gezmeye devam et. federasyon futbolcu olmayanlara hocalık kapısını açmadıkça da piyasa hep böyle kalite olarak kurak kalacak maalesef

  Big George
  Üye
  ★★★★
  Big George

  Yaşattığın heyecan için teşekkürler Povetkin. Bir an ben bile bu maçı kazanabileceğini düşündüm. Çünkü Joshua bu kadar kısa sürede hiç bu kadar çok grogi olmamıştı kariyerinde. Povetkin kendini küçümseyenlere cevabını verdi. Ama senin de yapabileceğin bu kadardı, biliyorduk. Hatta beklediğimden fazlasını dahi verdin. Maça para için çıkmadığını, kemerleri istediğini gösterdin. Ama önce sen yoruldun, sonra da Joshua fiziksel avantajını kullanmayı… Devamını oku »

  elpatron
  Üye
  ★★★
  elpatron

  ah 3 sene önce o doping yalanı olmasaydı pove
  kemeri alacaktı.joshua hedefini yakalarsa çok rahat kazanır bence bunu gördük.joshuanın korkması gerek rakip wilder değil fury. furyi yakalayamaz.wilder çok açık veriyor joshua karşısında işi çok zor.en azından joshua ellelrini yukarda tutup guard alıyor.

  the best all time naoya inoue
  Üye
  ★★★★
  the best all time naoya inoue

  ben bile derken çok mütevazisin reyiz 😀

  Big George
  Üye
  ★★★★
  Big George

  Ben Joshua açısından maçın daha kolay geçeceğini düşünüyordum. Yine kolay geçti ama ilk üç raunt Joshua açısından kâbustu. Joshua’nın defoları var. Yok aga olmuyor. Bu adam kafamızdan soru işaretlerini ancak Wilder maçı ile silebilir. Kliçko yaşlıydı, ona rağmen mahvoldu Joshua. Povetkin hakeza yaşlıydı ona rağmen maça öyle bir başladı ki köşesi müdahale etmese KO bile olabilirdi. Korkudan sindi kaldı. Parker… Devamını oku »

  Klitsch-K.O
  Üye
  Klitsch-K.O

  Açık ki ne povetkini ne wladimiri prime dönemlerinde yenemezdi. Bu adam riskli dövüşüyor, antrenmanları da çoğunlujla güç üzerine, kısa sürede çok enerji harcıyor doğal olarak tıkanmalar yaşıyor. Tek silahi kısa sürede çok güçlü kombineler çıkarmak, tabi bunun da bedelini ödemek zorunda kalıyor. Yaşlı boksörlerle dövüşmek onu burda kurtarıyor.

  hacı
  Üye
  ★★
  hacı

  fury vilderin defterini dürecek öyle bir his var içimde aynı his kilitçko maçındada vardı ama vilderin poveden niye 2 sene vada wbc yardımıyla kurtulduğunu kaçtığını teyit etti

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  Big George’a katılıyorum. Joshua, Yedi Bela Hüsnü gibi , bir şekilde için içinden çıkıyor ama bir yerde patlayacak .

  Gennady Mustafa
  Üye
  ★★★★
  Gennady Mustafa

  wilder joshuadan daha mı güçlü, sen yapma hocam. wilderin hızlı attığı lucky punch yumruğu dışında güçlü yumruğu mu var? allah aşkına tokatı yumruktan sayma lütfen. yenebilir mi yenebilir tabi ama kesinlikle daha güçlü değil. zaten fizik kurallarına bile aykırı olur. bir boksör kilosu kadar sert vurabilir. sadece ya daha iyi oturtur ya da daha hızlı çıkarır,onun dışında biçoğuna katılıyorum.

  mehmet dalgaç
  Üye
  ★★★★
  mehmet dalgaç

  wilderin patlayıcı gücü aj den yüksek olsa da aj daha güçlü ve daha iyi bir boksör.

  Big George
  Üye
  ★★★★
  Big George

  Joshua iyi vuruyor, bir zahmet vursun da. Cam çene Kliçko’yu da tek yumrukla yıkamadı, Povetkin’i de tek yumrukla yıkamadı ama. O kiloya ve cüsseye pek yakıştıramıyorum. Adamın taktiği belli. İlk yumruktan sonra rakip hala geliyorsa kombinelere devam et. Adam Wlad gibiyse zaten afallıyor, Povetkin gibiyse o an kırışmaya geldiği için rahat rahat yapabiliyor bunu. Joshua Povetkin’i ancak yedinci yumrukta kd… Devamını oku »

  TysonnFury
  Üye
  ★★★★
  TysonnFury

  işte hocam onu diyorum ya tek yumruk olarak wilder daha iyidir . tyson gibi anlık tek yumrukla işi bitiriyor .

  ama aj bunu çoğu zaman yapamıyor sonrasında afallayan rakibi kontralarla bitiriyor .

  aj’nin farkı da bu, devamını getirmesi

  LETS GO CHAMP
  Üye
  ★★
  LETS GO CHAMP

  Eğer wilder, Ortiz’e yakalandığı gibi Jashua ya yakalanırsa, kesinlikle k.o olur diyebiliriz, diğer yönden bir Jashua cı olarak, söylüyorum, Jashua nın Ortiz’den daha sağlam çenesinin olduğunu da düşünmüyorum 🙂

  TysonnFury
  Üye
  ★★★★
  TysonnFury

  one punch ko gücü olarak wilder daha iyidir . aj ise kontra sert yumruk olarak daha iyidir .

  tartışmaya kapalı bu zaten boş yapmayın .

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  Wilder daha güçlü. 97 kiloda down ediyor adam. Joshua o kiloya düşsün kimseyi ko edemez. Ayrıca Wilder direk ile down edebiliyor, kroşe direkten çok daha etkilidir. Ben Wilder’ın daha güçlü vurduğunu düşünüyorum. Çene konusunda kim daha iyi bilmem ama Joshua yumruktan daha çok korkuyor o kesin.

  FOREMAN
  Üye
  ★★★★
  FOREMAN

  öğretmen bey peki wilder 115 kg lara çıksın o aniden çıkan sağını vurabılırmı sence bu kadar hızlı?

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  @foreman dostum Wilder o kiloya çıkmamalı zaten düşük kilolarda bile çok güçlü vurabiliyor ama o kilo hızını çok azaltır ve kötü olan defansını daha çok öne çıkarır. O kiloda Joshua’ya ko olur. 105 kilo ve civarı ideal onun için

  hacı
  Üye
  ★★
  hacı

  115 e çıktımı bok çuvalı olur ringde götünü kaldıramaz

  Gennady Mustafa
  Üye
  ★★★★
  Gennady Mustafa

  @öğrtmen bey dostum, wilder sağ direk olarak joshuadan sadece daha hızlı vuruyo daha sert değil, daha güçlü olsa baskı yapabilir,yakın distans dövüşebilir. kesinlikle daha güçlü değil daha seri ve kondisyonu mükemmel.

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  Wilder kırışmacı biri değil kırışmaya girerse aj’ye ko olur bence.işini hızlı yumruklarla bitirmesi lazım. Zaten başka bir olayı yok adamın

  centro
  Üye
  ★★
  centro

  daha güçlü vurmuyor bence ama yumruğun açısı ve sürati wilder’da daha tahmin edilemez durumda, görmeyi ve savunmayı ciddi anlamda zorlaştıran bir etken. joshua’nın öyle bir maçta tempoyu olabildiğince düşürüp izlemesi iğrenç bir maç haline getirmesi gerek, o kertede yararlanır wilder’ın savunma zaaflarından. ama eğer bu günkü gibi ilk 2 raundu defo dolu geçirirse wilder gökteki yıldızları saydırtır joshua’ya.

  Jermall charlo
  Üye
  ★★★
  Jermall charlo

  Dillian whyte
  Klitschko
  Josep Parker
  Şimdide POVETKIN
  Sırada kim
  VAR BİG GEORGE
  :)????

  Big George
  Üye
  ★★★★
  Big George

  Sırada ben varım. Beni de dövsün de hayatımın parasını kazanayım. 🙂

  Patlak Wilder
  Üye
  ★★★★
  Patlak Wilder

  Joshuaya tebrikler beni kazanması değil rival marka eldivenleri bırakıp grant marka eldivene geri dönmüş çarli martinden itibaren rival marka eldiven takıyodu Joshua Reis ama şimdi grant marka eldivene geçiş yapmış acaba şimdi ibf den zorunlu rakiplemi yoksa fury-wilder kazananı ilemi yoksa miller ilemi maç yapacsk 13 nisanda bakalım görelim bu arada 108 kilolara füşse bacaklarından göbeklerinden kayıp vermeli

  Gennady Mustafa
  Üye
  ★★★★
  Gennady Mustafa

  böyle olmamalıydı ya joshua kırışıp ko olucaktı hani. :d. 😀 -şerefsiz çok sağlam ya, povetkinin miğdeyi sollar vura vura çürüttü, biraz da oyaladı sonra bam. joshua ciddi anlamda çok kuvvetli onun bu ağır darbelerini kaldırabilicek bir tek kafa var o da koca bebek jarrel miller kafası :d, sadece kafa olarak bahsediyorum bu arada. onun dışında onuda tko eder. povetkin elinden… Devamını oku »

  Silifkelis1
  Üye
  ★★★★
  Silifkelis1

  bütün bunlar wilder jashua maçına doping etkisi yapıyor.o maç gelene kadar efsane olacak .

  Gennady Mustafa
  Üye
  ★★★★
  Gennady Mustafa

  bana kalırsa çoktan efsane oldu bile. wilderi geçer ya da geçmez bana göre bundan 20 yıl sonra ali tyson lewis dışında anthony joshua da anılıcaktır. wilderi de anarlar fakat onun tarzı başkaydı diye. joshua baştan aşşağı kalite. her maç sağlam karne, başarılı bi öğrenci.

  Silifkelis1
  Üye
  ★★★★
  Silifkelis1

  eksiklerini tamamlama ders alma ve çalışkanlık yönleri çok hoşuma gidiyor.birde rakip seçmiyor. bir wilder maçı kaldı onuda yapınca bu sefer kimi önerecekler bakalım .

  Felurian
  Üye
  ★★
  Felurian

  Bu sitede olduğu kadar başka hiçbir mecrada Povetkin’in bu kadar övüldüğünü görmedim.Acaba başka boksörlerdenmi bahsediyoruz diye kendimi sorgulamama sebeb oldu bazen.Özellikle burda Pove’nin en çok övülen özelliği dayanıklılığıydı, yok çenesi şöyle sağlam, Joshua sallayamaz bile, alırsa belki puanla alır felan filan.. Yani bunu diyenlerin bahsettiği boksörle benim özellike en son Price maçında izlediğim boksör farklıydı sanırım.Her neyse sonuca hiç şaşırmadım,… Devamını oku »

  Emir
  Üye
  ★★
  Emir

  Ahaha neymiş pove şöyle yapar böyle yapar evet poveyi tebrik ediyoruz emekli ikramiyesini aldı

  sa yo na ra
  Üye
  ★★★★★
  sa yo na ra

  devrilene kadar povetkin, joshua’nın canına okudu. o ufacık boyuyla çıkardığı efsane gazelle punchlar, cross counter denemeleri, oof of yaşayan efsanelerden birisin povetkin. 90lar boksunun son adamlarından biri seni asla unutmayacağız.

  BlackMamba
  Üye
  ★★★★
  BlackMamba

  Tommy Morrisonla çok benzetiyorum Poveyi . Tipleri bile benziyor . Uçan kroşeleri de 🙂

  Pd.Southpaw
  Üye
  ★★★
  Pd.Southpaw

  Kazanan boks oldu güzel bir maç izledik tebrikler ikisine 🙂

  the best all time naoya inoue
  Üye
  ★★★★
  the best all time naoya inoue

  ooo yeni konu alırım bi dal 😀

  elpatron
  Üye
  ★★★
  elpatron

  joshua her ne kadar abartılsada saygıyı hakediyor.pove kliçko parker takam arka arakaya helal olsun.ayrıca povetkin gibi granit çeneyi yatırdı herif. pove hem boşa attıklarından hem vucuda yedigi darbelerden çok yavaşladı.ilk 2 round joshua ya ders verdi, o yumruklara rağmen ayağa kalktı sana dağ keçisi diyenler utansın.bu maçta gösterdiki tyson fury joshua yı donunu çeke çeke yener.

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  [IMGcomment image[/IMG] Wlad’a attığı aparkattan sonra bunu da poster yapar artık. Basketci Wilder bunun dilinden sen anlarsın. Ko et şunu

  FOREMAN
  Üye
  ★★★★
  FOREMAN

  Hocam wilderin jashuayi nakavt etmesi mi muhtemel jashuanin wilderin açığını yakalayıp ko etmesimi daha muhtemel sizce?

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  Joshua Wilder’a göre daha temiz yumruklar atıyor. Wilder olur da sallanırsa Joshua ko etmeden bırakmaz bence ama Wilder ortiz maçındaki gibi yakın dövüşe girmeyip şimşek hızındaki direğiyle nakavt arayacaktır. Joshua hâlâ duygusal olarak çok güçlü değil 39luk Povetkin’den bile korktuysa Wilder’a karşı çok tedirgin olur. Bence Wilder’ın Joshua karşısında şansı yüksek.

  FOREMAN
  Üye
  ★★★★
  FOREMAN

  Wilderin jashuanin savunmasını zor asicagini düşünüyorum yakına girmediği sürece ki girerse kendisi çok savruk dövüşüyor kendisinin dezavantaja ben jashuayi ağır favori görüyorum wildera karşı.luis ortiz daha çok tehlike yaratır jashuaya buda benim görüşüm.

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  Daha önce de yazdığım gibi Joshua Wilder’ı da yenecek bence çünkü her şey ayarlanmış gibi sanki. Tanrının çizdiği kader gibi. Bu adamın tartışmasız şampiyon olması büyük ihtimal bu oyunu kim bozar ya Wilder ya Fury

  FOREMAN
  Üye
  ★★★★
  FOREMAN

  Ne fury ne wilderdan umudum yok bu jashuanın çok iyi oldugundan degıl ağırsiklette adam akıllı boksor 2 3 tane oldugu ıcın.90 larda olsa suan ne wilderda ne jashuada kemerlerın 1 tanesı olmazdı.

  Jermall charlo
  Üye
  ★★★
  Jermall charlo

  Basketçi wilder Povetkin kadar da dayanamaz emin ol dostum 🙂

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  Kırışma olursa Joshua daha çok isabet bulur Wilder savruk vuruyor ama Wilder direk ile hızlı yakalarsa elektrikleri kesebilir.

  elpatron
  Üye
  ★★★
  elpatron

  valla dostum wilderın şansı çok az cidden çok az.savunması yok bi kere elleri aşağıda hep.çok savruk vuruyor.joshuanın darbeleri povetkin gibi granit çeneyi indirdi bunlara kimse dayanamaz.joshuayı rahat bi fury yener donunu çeke çeke yakalanmadan.

  LETS GO CHAMP
  Üye
  ★★
  LETS GO CHAMP

  Kesinlikle katılıyorum, bu Fury çok değişik bi adam, k.o edemez fakat Jasua yı yenerse o yener 🙂

  Jermall charlo
  Üye
  ★★★
  Jermall charlo

  E Joshua düşmanları
  Dillian whyte
  Klitschko
  Parker
  Şimdide
  POVETKIN
  Eeee sırada kimi istiyorsunuz????

  GGG
  Üye
  ★★★★
  GGG

  Memleket nere Charlo 😀

  Tuaman
  Üye
  ★★★★★
  Tuaman

  @GGG nere olacak abi tabiki karşıyaka 😀

  HeisenberG
  Üye
  ★★★★
  HeisenberG

  karşıyakalı dene dene sitenin alayı karşıyakalı olmuş vaziyette 🙂

  Yavuz01
  Üye
  ★★★
  Yavuz01

  edi hörn sandım bir an sizi 🙂 Allah iyiliğini versin

  Kaan
  Üye
  ★★★
  Kaan

  Prime tyson Prime foreman Prime Lewis Prime Ali bunlarida yenerse boksör olmuştur yoksa balon 🙂

  LETS GO CHAMP
  Üye
  ★★
  LETS GO CHAMP

  Yani Kaan diyor ki, Muhammed Ali şuan dövüşüyor olsaydı boksör olamazdı, balon olurdu !

  Kaan
  Üye
  ★★★
  Kaan

  Bu yazıdan bunu çıkardıysan tebrik ederim.

  TysonnFury
  Üye
  ★★★★
  TysonnFury

  on numara maçtı . ilk 2 raund soğuk terler döken aj ve güzel ataklar yapan povetkin . sonra yavaş yavaş pove’yi çözen ve zaten kondisyon sıkıntısı çeken pove’yi indiren aj .

  aj iyi bir boksör, savunma özelliğiyle de bunu kanıtladı zaten . boks saldırı kadar atak kadar savunma da sporudur .

  Kaan
  Üye
  ★★★
  Kaan

  Bir ara omzuyla kendisini korumaya başladı aklıma Floyd geldi.

  TysonnFury
  Üye
  ★★★★
  TysonnFury

  ee omuz şişme omuz olunca korur 🙂

  Canki
  Üye
  ★★★★
  Canki

  Bir agir povetkinci olarak joshua sevenleri tebrik ederim povetkin yaş 40 huy çıkmazmış insandan ilk saniyeden itibaren saldırdı puanla kazanamazdı zaten salladı ama yıkamadı 25 yaşında olsaydı neler olurdu sanırım artık siteye yazmanın pek anlamı yok hayal kırıklığım çok büyük joshua önümüzdeki 5 10 seneye ambargo koyar iyi geceler

  Yasin Yavuzyılmaz
  Üye
  ★★★

  Povetkin 25 yaşında olsa o anda 15 yıllık tecrübesi de olmayacak demektir. Boksda yaş ile tecrübe genelde doğru orantılıdır. Emin ol sonuç değişmeyecekti. Ayrıca gençleştikçe boyun 2 metre olmuyor, reach mesafen uzamıyor 🙂

  145372
  Üye
  ★★★
  145372

  O aldıklarıyla o kadar yaşaması bile mucize ki kendi bile 30 dan sonra boks yapmayacağını söylüyor akıllı adam

  яσмαη
  Üye
  ★★★★
  яσмαη

  bu iş bir kumar bro

  the best all time naoya inoue
  Üye
  ★★★★
  the best all time naoya inoue

  kiliçko yaşlı ve fury ye yenilmişti
  povetkin yaşlı idi.eski pove olsa josua o yumruklara dayanamazdı.yada çene sağlamlaştırıcı il.aç takviye ediliyor bilemiyorum.canelo da benzer şekilde takviyeli ringe çıktığını düşünüyorum.
  garibim ortiz ve pove yi tertemiz ringe çıkardılar.yaşlarıda malum.
  pro boksta yaş ve il.aç takviyesi skoru etkileyen önemli iki unsur

  TysonnFury
  Üye
  ★★★★
  TysonnFury

  ilaç olduğunu sanmam . pove gelmiş 40 yaşına ona rağmen ilk raundlarda yaptıkları ortada . yaşla birlikte kondisyon skıntısı da başlıyor . güzel maçtı .

  the best all time naoya inoue
  Üye
  ★★★★
  the best all time naoya inoue

  ağır sıklet için çok yaşlı sayılmaz pove.lakin rakiplerin(favori gösterilenlerin,para basanların) çenesi her nedense sağlam çıkıyor.bu durum bende şüphe uyandırıyor.bu maçta pove net yumruklar attı.

  TysonnFury
  Üye
  ★★★★
  TysonnFury

  attı da tam çeneye gelen fazla yok . 40 yaş demek gayet yaşlı demek . heavyweightlerde 35’ten sonra form kaybına başlarsın yavaştan 40’ta da ancak pove gibi çok dirençli boksörsen fena performans göstermezsin .

  aj hep bunların yaşlılığına denk geldi . şanslı o konuda

  TysonnFury
  Üye
  ★★★★
  TysonnFury

  bu arada boy da başka sıkıntı . pove aj kadar uzun olsa yenerdi buna eminim .

  BjkArmedForces1
  Üye
  ★★
  BjkArmedForces1

  ilk 2 round povetkinin 3 kararsizim gerisi joshuanin, hakem felan da yoktu arada povetkine uzuldum. boksa boyle veda etmesi üzücü povetkini ve povetkini destekliyen herkesin uzuntusune ortak oluyorum. respect

  BjkArmedForces1
  Üye
  ★★
  BjkArmedForces1

  joshua ilk roundlar tutuklu basladi ama sonradan ozguven ile bu maci goturdu. joshuanin bu stilini çok ozlemisim bize kirisan mucadeleci joshua lazimdi oda oldu. joshua taraftari olarak mutluyum povetkini gorunce uzuluyorum klickoda boyle olmadi cunku klicko sampiyondu doymustu. para icin bile cikmis olabilir aj macina ama povetkinin amaci para degil sampiyon olmakti uzucu bir veda.

  145372
  Üye
  ★★★
  145372

  Bir gecede 2 kişi birden emekli oldu vay canına

  FOREMAN
  Üye
  ★★★★
  FOREMAN

  Hala jashuaya sallayan arakaslar var Adam daha ne yapsın temiz bir şekilde ko yaptı ve rakiple saygısızlık yaptığını görmedim gayet centilmence davrandı maç bitiminde wilder olsaydı emin olun 40 takla atardı ko yaptığı an.Bu macta gördüğüm kadarıyla wilder uzaktan jashuayi zor yakalar yakına da pek girmiyor wilder.Jashua savunması gayet iyi beğenmeyen beğenmez wilderin açığını bulma ihtimali çok yüksek bulduğu an… Devamını oku »

  Yavuz01
  Üye
  ★★★
  Yavuz01

  bence de wilder yakına girerse joshua ortiz gibi yakalar wilder ı ve fişi çeker. ama o maçın havası başka olacaktır. adamlar 4-5 ay öncesinden çalışmaya başlıyorlar. erken bir nakavtta çıkabilir her iki boksör adına. ben izleyeyim de o maçı artık kim hakediyorsa o kazansın 🙂

  the best all time naoya inoue
  Üye
  ★★★★
  the best all time naoya inoue

  bu arada wilder boş dururmu. wilder de josua karşısına takviyeli çıkacak aga.yani eşit şartlarda.
  josua nın eli ağır ama wilderi yakalaması zor olur.wilder bir kez yakaladığında hunharca saldırıyor.beklemiyor.

  elpatron
  Üye
  ★★★
  elpatron

  wilderı yakalamak joshuadan daha kolay.bide takviyesiz boksör yok.

  maarek
  Üye
  ★★★
  maarek

  poveye kucuk dusurucu yorum yapan fanboylar ilk 2 round kalp krizi gecirecektiniz. Joshuayi tebrik ediyoruz mukemmel bir mac cikardi. Ama povetkine saygi duyun biraz elinden geleni yapti. İyi goturuyordu ama olmadi. O yumruklari joshua kime vursa yikardi zaten cene dayanikliligbi yere kadar. Yani su fanboylar bazen cok sacmaliyor neymiste povetkini abartiyormusuz .Abartmiyoruz macta bunu gordunuz sizde. ama cogu povetkini destekleyen… Devamını oku »

  Sakultah
  Üye
  ★★★
  Sakultah

  Uyuyabilirsen uyu simdi uzuntuden ulan ne guzelde baslamis, goturuyoduk ah ulann ahhh

  özgür can
  Üye
  ★★★★
  özgür can

  ah ah 🙁

  boks dehası
  Üye
  ★★
  boks dehası

  Povetkin’i bir robota benzetiyorum. hareketleri, duruşu, yürüyüşü, yumrukları hatta nakavt oluşunu bile. Yumruk yedikçe sallanan sarı saçları, masum göz bebeklerindeki zarif eskivler, grogi olduğu halde kendini yere atmak yerine Joshua ile kırışmaya çalışırken poposunun üstüne düşüşü, nakavt olduğu anda bile burnundan kan akarken robotik tavırlar sergilemesi. Gerçekten tuhaf bir adam Povetkin, kendisine zamanında trol amaçlı birçok kez sallarken bile özel… Devamını oku »

  HeisenberG
  Üye
  ★★★★
  HeisenberG

  bu boks dehası kim ya bana rebelin tükenmişlik sendromuna yakalanan 10 level üstü gibi geldi 🙂 ağır şizofrenik yazıyı okudukça gülesim geliyor 🙂

  J.Parker
  Üye
  ★★★★★
  J.Parker

  sitenin ilk trolü

  Patlak Wilder
  Üye
  ★★★★
  Patlak Wilder

  Bu adam sitenin eski efsanelerinden bu adam eşsiz

  Tuaman
  Üye
  ★★★★★
  Tuaman

  @GGG44 abi hüstadı nasıl tanımazsın? O dünyanın en bilgili adamı o hüstad ı boks 😀

  Patlak Wilder
  Üye
  ★★★★
  Patlak Wilder

  Reis nerelerdesin bırakma buraları senin tadına doyum olmaz sen çok lezzetlisin

  ordinaryus h
  Üye
  ★★★★
  ordinaryus h

  Hüstad Hazır Ol’da okudum yorumunu. Çok özlettin kendini, hoşgeldin.

  Jermall charlo
  Üye
  ★★★
  Jermall charlo

  Wilder joshuayı ancak basketbol macında yener
  By çakma ordinaryus

  enpati
  Üye
  enpati

  bence basketbol maçındada yenemez…

  CM #obsessed
  Üye
  ★★★
  CM #obsessed

  Dehamız evine hoşgeldin. O muhteşem yorumlarından mahrum etme bizleri.

  Jermall charlo
  Üye
  ★★★
  Jermall charlo

  Fake yahu hepsi ordinaryusun yan hesabı bu kadar safmısınız

  mostwanted
  Üye
  ★★★
  mostwanted

  boks dehasının çakmaları çıkmıştı.gerçekmisin kolpamısın.gerçeksen özlettin kendini

  Kaan
  Üye
  ★★★
  Kaan

  Yalnız o kadar para verip maça gitmişler ama o tribünler den maçı nasıl izliyorlar hayret ediyorum.

  özgür can
  Üye
  ★★★★
  özgür can

  povetkin ve joshua maçın hakkını verdi iyi bir maçtı.povetkin herşeyi göze alarak maça çıkmış belli ya k.o edecek yada k.o olacaktı.povetkin istese kaçak dövüşebilirdi bunu yapmayacağını povetkini tanıyan arkadaşlar gayet iyi bilir reis kanının son damlasına kadar gayet iyi savaştı helal olsun 🙂 birde şu spikerlerin maçları taraflı anlatmasından sıkıldım maçın içine ediliyor kimse kusura bakmasın.

  Emir
  Üye
  ★★
  Emir

  Joshuanin çenesi cam diyen var mı hala ? Yediği o sağlam aparkatlar ve nice yumruk çeşitlerini ve çok ağır net kombineler aldı buna rağmen çok temiz bir nakavtla maçı aldı artık çamur atmayı bırakın en az 10 yıl ambargoyu koyar ağır siklete çünkü rakip yok wilder felan kalas zaten onu boksör olarak görmüyorum .

  özgür can
  Üye
  ★★★★
  özgür can

  o vücutla 10 yıl ambargo koyması zor,her zaman iyi bir boksör çıkar ve en iyiyi yener kimse yenilmez değil unutma.birde povetkinin yaşına geldiğinde povetkin gibi dövüşebilcekmi bunuda düşün kardeşim bence zor.

  Big George
  Üye
  ★★★★
  Big George

  Beyler Joshua’yı eleştirdik diye niye celalleniyorsunuz hemen?

  Elbette eksik gördüğümüz yerler olacak ve söyleyeceğiz. Bu adam yüzde yüz komple bir boksör değil. İyi bir taktikle kazandığını zaten söylüyoruz ama defolarını da söylemek zorundayız.

  Yıllarca Wlad için; cam çene, klinçko, güreşçi dedik. Bütün defolarını ortaya koyduk. Pis dövüşçü dedik. Ama iyi boksörlüğünden de kimse şüphe etmedi.

  Bu tarz şeylere kızmayın. Elbette eleştireceğiz.

  FOREMAN
  Üye
  ★★★★
  FOREMAN

  Jashuanın en büyük dezavantaji ciddi bir yumruk yiyince cidden triplere giriyor bir çocuk gibi korkuyor cidden ne yapacagını bilmiyor gibi izlenim verıyor etrafa bu psikolojisini atlatması lazım bu onun için ciddi bir dezanvaj.Savunması,yumruk gücü,kombineleri gayet yerinde suanki ağır siklet klasina göre ama şu üsteki durumu düzeltmezse sıkıntı yaşamaya devam eder tıpkı bugun oldugu gibi.

  elpatron
  Üye
  ★★★
  elpatron

  yumruktan korkması daha iyi.yumruktan korkan adam yumruk almamaya çalışır yumruk almayan da kazanır.akıllı boksör zaten yumruk almayandır.allah vergisi golovkin abraham gibi çenen yoksa hiç agresifliğe gerek yok.herkes etten kemikten.

  Big George
  Üye
  ★★★★
  Big George

  İyi bir analiz Foreman kardeşim. Ama bunu düzeltemez, çünkü o an ne yapacağını bilmiyor. Onun yerine ring kenarındaki ekibi düşünüyor ve Joshua yapması gerekeni birkaç raunt gecikmeli olarak yapıyor.

  Bunu ilk Kliçko maçında yaşadı. Korkuyu ilk o zaman tattı. Joshua’ya bunları yapabilen herkes yaşatır.

  HeisenberG
  Üye
  ★★★★
  HeisenberG

  bence wilder cok seri ve güçlü vuruyor. ama bu jashua insan dışı yumruk atıyor eger povetkin bile dağıldıysa değil wilder kralı gelse yine kalkamaz. wilder vs jashua maçında kim yakalarsa ilk o kazanır.. en benzer özellikleri rakibi sendelettikleri anda fişi çekene kadar bırakmıyorlar.

  Emir
  Üye
  ★★
  Emir

  O değil de şu maçtan şunu anladım olası bir joshua wilder maçında wilder joshuayla kırışmaya girerse joshua onu değil nakavt etmek onu öldürür. Çok samimi söylüyorum granit çene dediğimiz pove reise üzüldüm wilderi düşünmek bile istemiyorum

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  Ahmet kurt soylemisti tebrik ederim.jashua cam cene degil cenesi saglam diye. Yumruk alinca ayaklari cozulmesi.biraz korkudan bence kilicko sagini yedi bu adam boru degil povede cok sert vuran boksor o aparkart cogu nakavt olurdu adamin burnunu kirdi.sertlik.ordan.anlasiliyor ama dimdik ayaktaydi cenesinin ucundan yiyen wilder dunyalari karardi beee

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  Wilder klavye delikanliligini.birakir jashua sallayamaz ham yapar jashua

  Canki
  Üye
  ★★★★
  Canki

  Ağlayasım var ama gururluyum povetkinim nakavt icin cıktı nakavt oldu helal olsun cesaret her insana nasip olmaz povetkin candır seni hep iyi hatırlayacağım umarım sizlerde adamı balon ilan etmezsiniz elinden geleni yaptı olmadı

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  Ggg mac sonrasi kiskirttin ama poveni eline verdiler tutulcak dali tek hakem vardi ona bile tutunarak ayakta kalamadi yerden

  Patlak Wilder
  Üye
  ★★★★
  Patlak Wilder

  Bende joshuacıyım ama sizin gibi terbiyesizlik yapmıyom mozeralla peyniri

  Canki
  Üye
  ★★★★
  Canki

  Banami dedin kardeşim ben ne dedimki sana veya joshua ya ?

  Patlak Wilder
  Üye
  ★★★★
  Patlak Wilder

  Senden yanayım @junkie abi sana demedim zaten mozerella peyniri dememden kime dediğim anlaşılıyo

  Canki
  Üye
  ★★★★
  Canki

  En azından sizin gibi gelip buraya povetkin kazandı gibi saçma sapan konuşmuyoruz kaybettiğinde karşı tarafı takdir etmeyi bilceksiniz

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  Ben 3g tutuyordum canelo taktir ettim bir daha mac yapsin 3.macida canelo yener.siz derken 3 5 insanin yaptigi seyi butun fanlara baglamak ne kadar sacma.

  Jermall charlo
  Üye
  ★★★
  Jermall charlo

  Povetkinin şanssızlıgı Joshua gibi bir canavara denk gelmesi
  Emin ol wilder ile mac yapsaydı
  Wilder cokdan yerde cancekişiyordu

  lenoxlewis
  Üye
  ★★★★
  lenoxlewis

  Hammerı ud ile yenen price grogi olan pove eski pove olmadığını göstermişti bize. Aj bu maçla fazla abartılmamalı ama wilderın fellik fellik kaçtığı poveyi nakavt edip wildera kapak yaptı orası kesin.
  Aj bu maçlarla çok büyük tecrübeler kazandı olası wilder maçında wilderı ko edecektir arkanıza yaslanın ve wilderın ilk nakavtını 13 nisanda izleyin derim 🙂

  özgür can
  Üye
  ★★★★
  özgür can

  joshua maçtan sonra soyunma odasına gidip povetkinin ve ekibinin önünde eğiliyor saygı gösteriyor tebrik etmek lazım.povetkinin iki gözüde çok kötü olmuş büyük hasarlar almış gerçekten.

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  Birde mac sonrasi gulusu birtek bana mi sempatik geldi adama gülmek bu kadar mi yakisirr

  özgür can
  Üye
  ★★★★
  özgür can

  fazla sempatik bulmasamda idare eder 🙂

  aviicinin veliahti
  Üye
  aviicinin veliahti

  Joshua yi tebrik ederim galibiyet galibiyettir ama şunu söylemem lazım. Efsaneler Joshua yi boostlayip emekli olmaya devam ediyor ve bu tamamen Eddie Hearn ün marifeti. Onların da işine geliyor emekli ikramiyesi hesabı lakin bu maçlar Joshua fanboylarinin gereksiz yere heyecanlanmasina sebep oluyor. Bi kaç tanesi Wilder boksör değil, Wilder bunlari yese ringten uçardı gibi cümleler kurmaya başlamış bile 😀 Suanda… Devamını oku »

  Left Hook nd Ko
  Üye
  ★★★★
  Left Hook nd Ko

  Fight club yönetimi joshua güzel bir galibiyet aldı ama onu 3. sıraya koymak nedir sitenin p4p dinde ne wilder in nede joshuanın p4p de ilk 10 da yeri yok. Hele joshuayı canelonun önüne koymak çok saçma. Lütfen birisi yıllardır o sikleterin kralı olan golovkini yenmiş diğeri ise 39 luk povetkini objektif olun lütfen.

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  Bana glovkin rakiplerini saysana kimi yenmis. Canelo dersin adam kariyeri 5.yildiz boksorlerle dolu

  Patlak Wilder
  Üye
  ★★★★
  Patlak Wilder

  Ebeli mebeli konuşma düzgün konuş terbiyesiz herif

  Farozlu.61
  Üye
  ★★★
  Farozlu.61

  saygılı ol kardeş ne ebesi yakışmıyor

  HeisenberG
  Üye
  ★★★★
  HeisenberG

  şaibeli bir maçın galibi canelo ile povetkini nakavt eden jashua yı bir tutmandan kaynaklı bence sıralamayı hak ediyor.

  FOREMAN
  Üye
  ★★★★
  FOREMAN

  biri golovkini hakemler sayesinde yenmiş hocam biride povetkini ağır nakavt etmiş ikiside galibiyet ama fark nasıl yendiklerinde.

  Ali_lewis_tyson
  Üye
  ★★★
  Ali_lewis_tyson

  Ilk 5 raund hatta nakavt olana kadar hersey cok iyi gidiyordu povetkin için ama savunmayı savunma dikkatini ilk 3-4 raundlardan sonra çok boşladı.. Hep atak konsantrasyonu ile dövüştü ama yediği yumrukla kroki olunca toparlayamadı joshuada hiç apartkat denemedi.. Üzüldük povetkinle.. Ama wildera yenilse daha üzülürdüm.. Kırısmalarda joshua pasif kaldı geri cekildi genelde ama groki ettikten sonrada fırsatı degerlendirdi acımadı.. Hakeden… Devamını oku »

  HeisenberG
  Üye
  ★★★★
  HeisenberG

  Şu an povetkinciler kan ağlıyor ve yaşanan duygusallıgı anlayabiliyorum. ama kimse hakaret etmiyor ve dalga geçmiyor neden çünki saygıyı hak ediyor.. ama bizlerin duydugu saygı golovkine gösterilmedi neden sizce?
  1. golovkin povetkinden dahamı antipatik bir insandi ?
  2. golovkinin fanları çok oldugu için kötülemeye çalışıp tepki ile dikkat çekme çabasımı?

  Canki
  Üye
  ★★★★
  Canki

  3.golovkin fanlarının bitmek bilmeyen yıkılmadık ayaktayız pozları adam yenildi işte kendinden 10 yaş daha genç daha prime ve iyi bir boksöre tanrilastirmayin kimseyi kaybetti işte bu kadar en azından onuruyla şerefiyle kaybetti povetkin gibi her güzel şeyin bir sonu var sizler sevdiğiniz insanları ölümsüzlük iksiri içmiş gibi seviyorsunuz bir gün herkes kaybedecek sonumuz böceklere yem olmak olacak ee peki 3… Devamını oku »

  Patlak Wilder
  Üye
  ★★★★
  Patlak Wilder

  Ben golovkinciydim ama 9uncu raunttan sonra bitti bu iş dedim junkie abi asla fanboyluk yapmadım hep objektif oldum babamın oğlu değil boksörler ggg kaybetti joshua maçı wilder maçı %50 ihtimal veriyorum fury içinse kazanırsa wildere karşı hazır olmadığı halde işte joshuaya %30 furye %70 veririm

  HeisenberG
  Üye
  ★★★★
  HeisenberG

  senin cevap vermen için yazdıgımı anlamana sevindim. ancak ben golovkini yenilgisizdi diye sevmedim povetkindeki asaleti golovkindede gördüğüm için ve kafkas ekolünün boksta herzaman dışlanmasının ve kulislerde yok edilmeye çalışılmasının karşısında bir tepki olsun diye dik duruşumuzu bozmadık. bizim bir boksörü çok sevmemiz tanrılaştırdıgımız anlamına gelmez ayrıca kaybettiği gün twiter ve diğer mecralarda nasıl bir şaibe ile yenildiği alay konusu oldugunu… Devamını oku »

  Canki
  Üye
  ★★★★
  Canki

  Tamam seni çok iyi anlıyorum sende beni tanıdıysan sovyet ekolü boksörleri sahiplendiğimi bilirsin golovkinle povetkinde hayran olduğum boksörler tarzları itibari ile ama su da var kaybettiklerinde bunu kabullenmek gerek herkes benim golovkine sarmama takmış sende dahil peki kankacim siz hiç bu sitede 2 senedir canelo ya söylenenlere dikkat ettinizmi ? Bi ara ayrıca neden golovkinin 2. Maç öncesi antrenörünün gazıyla… Devamını oku »

  HeisenberG
  Üye
  ★★★★
  HeisenberG

  ok dostum canelo benimde sevdiğim bir boksör aralarındaki olayı cidden anlayamadım ikiside aşırı saygılı boksörler ufak sürtüşmeler olsun ve biraz pirim kasma yaptılar gibi geldi bana sevmediğim şey sadece aşırı olaylar yapan boksörler antipatik geliyor bana. bazen yorumlarını beğensemde o laf atmalar yüzünden begeni tuşuna elim gitmiyordu sadece 🙂 sende allaha emanetsin dostum.

  CM #obsessed
  Üye
  ★★★
  CM #obsessed

  Povetkin Reyiz bizi bir kez daha gururlandırdı kendisinden 12 kg ağır adamla kırışmaya çalıştı ama aj bey de o yürek olmadığı için kırışamadı tabi ki ilk round grogi olmasının da bu korkuda payı büyük. Povetkin Aj yi yenebilme olasılığı olan bir planla çıktı fakat fiziksel dezavantajı bu kadarına izin verdi. Povetkin 10 cm daha uzun olsa aj yi sedye ile… Devamını oku »

  tipitip
  Üye
  ★★★★★
  tipitip

  Güzel bir maçtı.jasua ve sevenlerini kutluyorum. povetking e çok üzüldüm….jashua harika bir iş çıkardı bence,jashua büyük bir boksör gözümde artık…jashua wilder için riskli bir rakip diyordum ama şimdi ‘çok riskli’ bir rakip diyorum…umarım jashia nin sıradaki maçı wilder ile olur…

  HeisenberG
  Üye
  ★★★★
  HeisenberG

  @tipitip dostum eger maç olursa jashua bence açık ara favori olur gibi geliyor bana sence nasıl olur? kazanmasını istemesemde wilderi kolay olmasada yener gibime geliyor.

  tipitip
  Üye
  ★★★★★
  tipitip

  Dostum ggg44 selamlar..wilder kirışmaya girmeden sagiyla vurup indirmeli ama bana bu biraz zor gibi geliyor çünkü öyle bir maçta illa kirisma olur,öyle bir durumda maalesef jashua’ ya yarar..wilder mesafeyi çok iyi ayarlamali,zamanlamayi çok doğru seçmeli,belki casuayi boş bir anında yakalar bir kaç vuruş yaparsa indirebilir fakat bu senaryo çok zayıf…ne yazık ki wilder’in işi zor… bu nedenle maçın sonucu %60… Devamını oku »

  mehmet dalgaç
  Üye
  ★★★★
  mehmet dalgaç

  tipitip
  dostum wilder hangi zor işi başarmış ki bugüne kadar? 🙂
  40 lık ortizi yenmek dışında ki ona da az kalsın ko oluyordu 🙂

  tipitip
  Üye
  ★★★★★
  tipitip

  Yorum yap…Mehmet Dalgaç, dostum, Ortiz maçında ben Wilder’ın kendisini ispatladığını düşünüyorum..Öyle bir maçı çevirmek kolay bir şey olmasa gerek. Bilgehan bey bile, 7 raund sonunda “Wilder bu maçı çevririrse tarihe geçer “demişti…

  Conan
  Üye
  ★★★★★
  Conan

  way be tipitip sen de mi brütüs? sen de joshua tarafına geçtin. yarın Wilder joshuayı yendiğinde bir özür borcun olur.

  @mdalgaç, golovkin hangi zor işi başardı? en ciddi rakibinde yenildi kemerleri kaybetti.

  tipitip
  Üye
  ★★★★★
  tipitip

  Soner abi, olur mu hiç öyle şey…Wilder caşua maçında favorim desteklediğim kişi kesinlikle Wilder olacaktır… Sanırım yazımın tamamını okumamışsın…Ben sadece Wilder’ın işinin biraz zor olacağını düşünüyorum…Yoksa her türlü favorim. Selamlar..

  HeisenberG
  Üye
  ★★★★
  HeisenberG

  bende inanmak istiyorum wilderin brutal ko etmesine ama mantıgım hep dur diyor 🙂

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  Jashua efaane degil ama suan en iyisi dedigin gibi buyuk boksor ama efsane olmasi icin boyle ölü siklet olmamasi lazim

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  Gecmisten bugune kadar en sert vuran boksorler arasinda ilk 3 e girer jashua kurbanda 8 kisi danayi yatiramadik jashua aklima.gelse soylerdik tek basina yatirir mubarek insan ustu kuvvet

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  Jashua dun gece poveden sonra fanlarinida erken yataga yatirdi mendillle yataga yatilirmis bunuda ogrenmis olduk

  Bankaci
  Üye
  ★★★★
  Bankaci

  herkese merhaba… direk konuya girersem, maçın teknik analizi: povetkin ilk 2 raunt joshuayı acayip bozdu oyun olarak.sonrasında joshua biraz dengeledi ama povetkin gerçek bir boksör olduğu için kendi oyununu devam ettirdi… joshuanın bir ropörtajında okumuştum :rakibimi izleyip ona göre taktik geliştiriyorum diye…hakikaten öyle oldu.povetkin kısa süreliğine joshuaya cehennemi yaşattırdı.SONRA JOSHUA ÖZELLİKLE 4.RAUNTTAN SONRA YÜZÜNÜ YAKALAYAMADIĞI POVETKİNİN KARNINA ÇALIŞTI VE FİZİKSEL… Devamını oku »

  zeydharis61
  Üye
  ★★★
  zeydharis61

  Pove ilk 5 raund lara kadar gayet iyiydi eskivleri falan.fakat ne olduysa 7. Raund başladıktan sonra temposu düştü.povenin fiziğine bakınca eski direnci olmadığını gördüm yani fiziği yaşından dolayımıdır bi salmış gibi kendini.bence pove enerjisini daha dikkatli kullanabilirdi.sürekli tempo kondüsyonunun 6. Raund dan itibaren azalmasına sebep oldu.joshuayı bu maçta çok kaslı çıkmadığı için beni şaşırttı.kondüsyonunu dengelemek için kas kütlesini azalttığını gördüm.joshua… Devamını oku »

  Deontay_Wilder
  Üye
  ★★★
  Deontay_Wilder

  anlaşıldı hikayenin sonunu yazmak yine wilder reis’e kaldı.

  Chinomaidana02
  Üye
  ★★★
  Chinomaidana02

  boooooomsquaaaad

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  Ilk once bi onundeki yemi yesin sonra kalem tutmaya baslar 🙂

  maarek
  Üye
  ★★★
  maarek

  Povetkine cok uzuldum. Ama elinden geleni yapti cikti aslanlar gibi savasti parayi alip kacma derdinde degildi hic olmadi zaten.Yillarca guzel maclar izletti son sansiydi salladi ama yikamadi. Joshuayi gercekten tebrik ediyorum saygiyi hakediyor. Yaslari ilerlemiste olsa iki buyuk sampiyonu nakavt ederek yenmek buyuk basari.Ayrica yeni nesil genc isimleride yendi parker wyhte adam daha ne yapsin. Fani asla degilim ama saygiyi… Devamını oku »

  Oldi
  Üye
  ★★★★
  Oldi

  Dünyanın en büyük maçı olsa olsa İzleyici kitlesi ve Maç geliri açısından olur.

  maarek
  Üye
  ★★★
  maarek

  agir siklette baska adam yok dostum. Bu zamanin en buyuk agir siklet maci olur yani bana gorede bu iki adam bir tyson bir foreman yda lewis kesinlikle degil ama tarihe gececek bir mac. Malesef ki pove haye klicko devride bitti

  Oldi
  Üye
  ★★★★
  Oldi

  Helal olsun Pove. Yerden ilk kalktığında geri adım atmadı,sarılmadı kaçmadı. Nasıl bir savaşçısın sen. Pove’nin Türk kanı taşıdığını düşünüyorum. Baltacı Mehmet’in Askerlerinden biriyle Natasha’nın 4. kuşak torunu olabilir pove 🙂 Jasua kendini geliştirmeye devam ediyor. Çenesi de hiç fena değil. Ama Wilderle maç yaparsa çene çok önemli değil. Zaten wilder çeneden yakalayamıyor. Wilder için yumruk kafaya gelsin yeter. Adam kafanın… Devamını oku »

  riddickbowe
  Üye
  ★★★★
  riddickbowe

  povetkin bir mucize yaratabilirdi ana maalesef olmadı. yaşından dolayı maçı kaybettiğine inanıyorum. yani 4 sene önceki povetkin olsaydı baya kafa kafaya bir maç izlerdik. joshuacı arkadaşları tebrik ediyorum. joshuanın kazanmasına sevindim. joshua’da gerçekten centilmen bir insan. boks dünyasından povetkin gibi adam geçti gitti. umarım rusya’da bir emeklilik maçına çıkar ve piyasadan çekilir. çünkü devam ederse kendi kalitesine zarar verir

  Gary O’Sullivan
  Üye
  ★★★★
  Gary O’Sullivan

  6. raund ko bekliyordum, 7. raund gelmiş. Bunu da 7. raund kazanacağına yönelik kendisine bahis oynamasına bağlıyorum.

  Patlak Wilder
  Üye
  ★★★★
  Patlak Wilder

  8e basmış

  sircainsaat
  Üye
  ★★★
  sircainsaat

  Dostum 8.round demişti kusura bakma şans yumrugu sağ ile gitti her neyse ama 8.round demişti kendisi

  hacı
  Üye
  ★★
  hacı

  şans yumruğu o yumruk değil eliader alverezin kovalevi yıktığı yumruğada şans yumruğu dediler

  ordinaryus h
  Üye
  ★★★★
  ordinaryus h

  hahahah 😀 muhtemelen öyle olmuştur

  Gary O’Sullivan
  Üye
  ★★★★
  Gary O’Sullivan

  Bu sitede arkadaşlar paylaşmıştı önceki haberlerde. 7. raund bahis oynadığını tweet atmış sanırım.

  Kızılderelı
  Üye
  ★★★★
  Kızılderelı

  Beyler joşua * furry maçı olacak Joşua * wilder olmayacak Furry wilder i yenecektir hatta nakavtlı galibiyet alacak furry Wilder in furry e sağlam bir yumruk atma ihtimali çok düşük ilk raunddan itibaren furry yavaş yavaş yumruk darbeleri ile wilderi hem yorar hem sinirlendirir hem de dengesizleştirir ve tahminen 7 veya 8. raoundlarda nakavt eder Bence furry wilder için en… Devamını oku »

  mehmet dalgaç
  Üye
  ★★★★
  mehmet dalgaç

  kızıldereli
  inşallah dediğin gibi olur. ama aj nin wilderi ko ettiğini görmeden de işin tadı çıkmaz.

  TysonnFury
  Üye
  ★★★★
  TysonnFury

  aj-pove maçının ilk 2 roundu zaten formda bir fury’nin aj’yi nasıl yeneceğini gösterdi bize .

  formda halinde önce wilder’i sonra aj’yi kelebek gibi ucar ari gibi sokar 🙂

  The Greatest of All Time
  Üye
  ★★★★
  The Greatest of All Time

  Dostum bu dediğin ihtimal de var tabi. Her ihtimale gebe bir karşılaşma olacak. Heyecanla bekliyoruz. Eğer dediğin gibi olursa, Fury Wilder’ı bir şekilde yenerse, Anthony Joshua’yı da geçer. Ama dediğim gibi Wilder müsabakasında her çeşit sonuç çıkabilir. Ben Wilder’ın önünde sonunda yakalayacağını düşünüyorum Fury’yi. Bakalım zaman ne gösterecek.

  Deontay_Wilder
  Üye
  ★★★
  Deontay_Wilder

  joshua ekstra bir şey yapmadı povetkin yumruğa kafa atmaya çalışarak joshua’nın işini kolaylaştırdı ve gereksiz efor harcayarak kendini de tüketmiş oldu.

  Canki
  Üye
  ★★★★
  Canki

  Dopingden ceza alan canelo 6 ay içinde golovkin rovansina çıkmasına izin veren wbc kurumu baskani suleiman povetkinden caldigin 2.5 senenin hakkını nasıl ödeyeceksin . Povetkin doping yaptı dediniz adamı 5 yıl yaşlanırdınız doping olaylarından önce brutal ko serisine bağlamış povetkin ( charr perez takam ) dün ringde olsaydı joshua ilk 3 raundda nakavt olurdu hele wilder rusyada rocky 4 çekicem… Devamını oku »

  яσмαη
  Üye
  ★★★★
  яσмαη

  sasha 2015 de kemer maçına çıkmalıydı büyük hırsızlık büyük.

  Archi
  Üye
  ★★★
  Archi

  Ben povetkingin joshuayi yatırma ihtimalini sevdim 🙂

  Archi
  Üye
  ★★★
  Archi

  Joshua wilder maçı olsa kazanan 5 kemeri birden alacak peki ondan sonrası? Beni en çok endişelendiren ağır sikletteki bu kısırlık. Usyk ve gassiev ağır sıklete geçerlerse bence çok iş yapabilirler bakıp görmek lazım. Ortiz ve pove artık yaşlandı, sevmediğim bellewda yakında emekli olur , fury bence komple bir boksör ancak disiplinsiz ve öngörülemez birisi o nedenle bana umut vermiyor ,… Devamını oku »

  DasianB
  Üye
  ★★
  DasianB

  ‘moyk toyson toknok boksor doğoldo’ .boksla alakalı bilgin yok fikir sahibisin, boks izlememeni temenni ediyorum.

  Archi
  Üye
  ★★★
  Archi

  Sanane be adam. Ne istersem izlerim. Ağzımı bozmamak için kendimi gerçekten zor tutuyorum. Benim mesajlarıma yorum yazma yamuk ağız.

  DasianB
  Üye
  ★★
  DasianB

  izleme demedim ki benimkisi sadece temenni, tyson’a teknik değil diyen birisinin boks izlememesi gerektiğini düşünüyorum.burada yorum yazan boks analistlerinden herhangi birisi tysona teknik değil derse senden özür dilerim ama böyle ihtimal yok.bilmemek ayıp değildir,bilmediğini bilmemek ayıptır.umarım bundan sonra boksla ilgili bilgiler edinmeye çalışırsın tabi izlemeye devam edeceksen. şimdi sakin ol ve ağzını da bozma,hadi eyvallah.

  The Greatest of All Time
  Üye
  ★★★★
  The Greatest of All Time

  Michael Buffer Joshua’yı ilk ringe çağırdığında Undisputed Heavyweight Champion of The World olarak anons ediyor. Undsputed olmak için WBC kemeri şart değil mi?

  Jermall charlo
  Üye
  ★★★
  Jermall charlo

  Dostum oda biliyor
  Wilderin balon oldugunu
  Onu adam yerine koymuyolar o yüzden

  Tiger Tyson
  Üye
  ★★
  Tiger Tyson

  Povetkin çok naif bir sporcu gerçekten böyle nakavt olması beni üzdü ama suda bir gerçek joshuanin karşısında şuan pek şansı yoktu

  Manuel Caicedo
  Üye
  ★★★
  Manuel Caicedo

  Joshuanın 8-10. rauntlar arasında nakavtla kazanacağını yazmıştım. 7. rauntta nakavt etti. Burnu kırıldı ve buna takılmadan Povetkin i sonraki rauntlarda çözdü. Daha iyi savunma yapmaya ve Povetkin den yumruk almamaya başladı. Povetkin her açıldığında kontra çok yakalandı. Joshua boy ve reach mesafesini çok iyi kullandı. Joshuanın ayakta kalmasının sebebi yere sağlam basması. Bacak kasları çok güçlü ve rakibe göre uygun… Devamını oku »

  Gary O’Sullivan
  Üye
  ★★★★
  Gary O’Sullivan

  Dostum tüm bunları söylemiştin, tebrik ederim. Fakat hala rüştünü ispat etmedi diyenler var. Kim varsa devirdi geçti adam, daha ne yapsın ???

  hacı
  Üye
  ★★
  hacı

  rüştümü kalmış kliçkoyu yendi takamı yendi parkerı da yendi poveyidi yendi whytı da yendi rüştü meselesini vilderciler çıkarıyor wilderin karnesinde luiz ortiz hariç gözle görünür dişe dokunur boksör varmı daha yeni üst lige çıkma cesareti gösterdi fury kabul ederek onuda fury uzun süredir maç yapmadığı için

  Gary O’Sullivan
  Üye
  ★★★★
  Gary O’Sullivan

  Ben de wlad maçına kadar Joshua’yı ağır eleştirmiştim. Hatta wlad maçına çıkmayı göze alamayacaklarını düşünüyordum. Ama sonrasında wlad, parker, povetkin galibiyetleri geldi. Üç yıldır bu sitede yorumlar genellikle şu yönde oluyor. Maçtan Önce: Balon patlayacak, hakemler bile kurtaramayacak. Bu adam yendiği diğerlerine benzemez. Maçtan Sonra: E bi zahmet bu yaşlı adamı da yeniversin. Çok zor değil be kardeşim. Yanıldık deyin.… Devamını oku »

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  Guzel yazi olmus wilder yada jashua macin sonucunda yenilen balonda olmicak. Ikiside zevk veren boksorler bazilari fantiklige kaciyor milleti sogutmaya calisiyor

  Jermall charlo
  Üye
  ★★★
  Jermall charlo

  Murat kardeş wilder joshuayı yener
  Ama BASKETBOL MACINDA

  Manuel Caicedo
  Üye
  ★★★
  Manuel Caicedo

  Bu konuda hem fikiriz. Çok haklısın.

  Ama bu fanatikler anlamaz dostum. Kendi boksörleri nakavt olduğunda anlayacaklar gerçekleri.

  safkan
  Üye
  ★★★
  safkan

  Açıkçası povetkin beklediğimden daha iyi performans gösterdi, siz bu adama kıyıpta nasıl emekli olsun diyebiliyorsunuz adamın her hamlesi sanat eseri gibi. Ben futboluda severim ama böyle büyük boks maçlarındaki kalp atış hızı başka hiçbir sporda olmuyor, boks sever olmak bambaşka bir duygu. Aslında povetkini asıl groki eden ilk yediği sağ değildi o sarstı sadece hatta o sağın daha hızlılarindan kaçmıştı… Devamını oku »

  The Greatest of All Time
  Üye
  ★★★★
  The Greatest of All Time

  Joshua’dan 10 cm kısa, ve 11 yaş daha yaşlı, haliyle daha yavaş ve güçsüz Povetkinin zaten Joshua’yı yenme ihtimali yoktu.

  Shogun
  Üye
  ★★
  Shogun

  Povetkin in yere düşerekenki bakışları bile asil, iyi savaştı aslanım.

  VolkanK
  Üye
  ★★★
  VolkanK

  İki yürekli adam olan ortiz ve pove maç yapsalar nasıl olur bir nevi joshua- wilder öncesi bi analiz olabilir sonrasında emekli olsunlar çokmu şey istiyorum.

  Conan
  Üye
  ★★★★★
  Conan

  Murat bu kadar çok şey biliyosun madem, haftaya çıkacak Süper Loto rakamlarını da söyle zengin olalım sayende 😀

  İlk 3 raunddaki korkak joshua, wilder maçının benzeri olacaktır. Wilder tarafından brütal biçimde nakavt olmuş, burun kemiği un gibi olmuş bir joshua. get ready for this.

  Brahim
  Üye
  ★★
  Brahim

  süper yorum tebrik ederim

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  Milleti kiskirtmak tek derdi sitenin sevimsiz insani resmen

  Kızılderelı
  Üye
  ★★★★
  Kızılderelı

  Wilder önce furryi yensin bence

  özgür can
  Üye
  ★★★★
  özgür can

  yakup reis kanka nerelerdesin şimdiye kadar yazman lazımdı 🙂 (TKDW) +1907

  mostwanted
  Üye
  ★★★
  mostwanted

  17 cm uzanma mesafesine rağmen pove gerçekten kalitesini gösterdi bi 10 cm daha uzun olsaydı yaşına rağmen işler değişirdi

  GGG
  Üye
  ★★★★
  GGG

  Eddie Hearn mü daha pislik bir adam, Oscar DeLa Hoya mı? Tabiki Eddie Hearn. Çünkü DeLa Hoya hakemleri satın alıyor ama Eddie rakiplerini satın alıyor. DeLa Hoya’nın boksörleri üst düzey kaliteli boksörler ama Eddie’ninkiler tamamen medyanın şişirdiği balon boksörler, en büyüğü ise, bay büyük balon Caşhuva. Povetkin resmi rakamlarla 6 milyon paund alıyormuş, 5 milyon paundu da Eddie’nin emeklilik ikramiyesi… Devamını oku »

  maarek
  Üye
  ★★★
  maarek

  katilmiyorum . povetkin kendini satacak biri degil.Joshua povetkini cozdu . ayrica pove cok boş krose salladi yoruldu .Joshua kotu bir boksor degil .Balon demek sacma kimi yensin daha

  özgür can
  Üye
  ★★★★
  özgür can

  pove zaten kendini satsaydı bu kadar riske girmezdi ilk yere düştüğünde kalkıp tekrardan savaşmazdı cebine parasını koyup giderdi.

  GGG
  Üye
  ★★★★
  GGG

  Cebine parasını koyup gitmekle olmuyor. Bir oyunun iyi bir oyun olması için iyi bir şekilde oynanması gerekir

  özgür can
  Üye
  ★★★★
  özgür can

  GGG sen bu maçı povetkinin sattığını düşünüyorsan birde parker maçını tekrardan izle derim aradaki 7 farkı bul.joshua taraftarı değilim ama adamda her maçı satın alarak buralara gelmedi taktir etmek yerine çamur atmayı bırak kardeşim.heleki povetkine maçı sattı falan demek büyük ayıptır dostum.

  яσмαη
  Üye
  ★★★★
  яσмαη

  ilk 2 satır için like attım geri çekemiyorum adam hala balon diyor joshuaya mk. edi poveyi satın almışa getiriyorsun. ryabinski de çok zengin pove nin para ya o kadar ihtiyacı yok ve böyle bişey yapmaz

  GGG
  Üye
  ★★★★
  GGG

  Canın sağolsun @roman saygı duyuyorum.

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  Su conan katar itici biri yok şu sitede milleti wilder dan sogutuyor resmen

  Conan
  Üye
  ★★★★★
  Conan

  Helvacı senin kadar da yalaka ve kendini bilmez biri yok. Senin gibi yalakalar da joshuadan soğutuyor.

  Jermall charlo
  Üye
  ★★★
  Jermall charlo

  Ordinaryus boks dehası daha kac hesabın var oglum senin
  50 yasında herif burada trollük yapıyor
  Işin yoksa iş bulalım sana

  Conan
  Üye
  ★★★★★
  Conan

  6 pove, 20 de joshua almış. yani oranlarsak %23 pove, %77 ise joshua almış. peki onun bunun çocuğu edi hörn Wilder’a ne kadar teklif etmişti? Povenin aldığından çok daha azını. Şimdi kalkmış bikbik ötüyor. Wilder maçını istiyoruz diye. eşşek gibi 50-50 veya 60-40 vermedikçe Wilderı rüyanda görürsün.

  GGG
  Üye
  ★★★★
  GGG

  Dayı ben diyorum ki, para herkesi satın alır. Tüm olanlar bir senaryo gibi geliyor bana, gerçekçi gelmiyor. Wilder’ın da bu oyunun içinde olmasından şüpheleniyorum. Sonuçta bunlar profesyonel insanlar, 50 milyon kazanmak varken neden 1 milyon kazansınlar. Tüm dünya Joshua – Wilder maçını istiyor. Mayweather’ı zorlayacak düzeyde paralar alacaklar. Bunun bir oyun olduğunu söyleseler bile hepimiz bu maçı izlemek için para… Devamını oku »

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  Jashua wildera muhtac degil en ölü maci jashuann wilder fury macindan daha cok kazanir kemerlerde jashuada eee kim muhtac yine bos yorum yapmissin

  Jermall charlo
  Üye
  ★★★
  Jermall charlo

  Yahu wilder kim
  Basketçi bir balon
  Tabi iki povetkine daha fazla verecek
  Zaten senin wilder dedigin balon 6 raund içinde joshuaya ko olcak
  Sulimani yüzünden kemeri hala belinde tutan bir basketçi.

  Conan
  Üye
  ★★★★★
  Conan

  la uur bi sus aq. virüs gibi bulaştın siteye kurtulamadık bir türlü

  яσмαη
  Üye
  ★★★★
  яσмαη

  https://www.instagram.com/p/BoC-T48jW8S/?hl=tr&taken-by=anthony_joshua

  joshua, pove nin önünde eğiliyor. adamsın adam. joshua nın burnu kırılmış diyorlar ama pove nin gözler çok fena olmuş :/

  cellat hopkins
  Üye
  ★★
  cellat hopkins

  Joshuaya tebrikler önemli bir maç kazandı. öncelikle yazacaklarım bu sitede ki degerli boks severliri umarım üzmez ne wilder nede jashua fanıyım maç jashua maçı olduğu için soruyorum jashua hakkında boks tekniği antrenman bilimi üzerinden ele alındığında kendinden boy olarak çok kısa olan povetkinden bu kadar yumruk almasi,maç içerisinde ki temposu konularında elit yada efsane olabilecek bir potansiyel de bir boksör… Devamını oku »

  cellat hopkins
  Üye
  ★★
  cellat hopkins

  Birde povetkinden boksu bırakmasın nedeni şuan ilk 15 deki fason boksörlerin çoğunu pas pas yapar ve yeniden şampiyonluk macina 2 sene içinde çıkarabilir sakin bırakma povetkin

  Attack06
  Üye
  ★★
  Attack06

  Prime döneminde jashua yaşlı kurta yapması gerekeni yaptı prime povetkin yenemese dahi kesinlikle ko olmazdı

  maarek
  Üye
  ★★★
  maarek

  joshuanin yumruklarinin ne kdr guclu oldugunu tekrar gorduk.Bu yumruklarin yikamayacagi kimse yok suan. Ancak joshuada heran yere dusebilcek izlenimi veriyor bana povetkin uzun olsaydi sansi yoktu bence. wilder joshua maci kim yakalarsa sonunu getirir

  TysonnFury
  Üye
  ★★★★
  TysonnFury

  ilk raundda gidecek gibi oldu zaten bi ara . bacakları kısaldı arkaya doğru gitti ..

  ama her şeye rağmen yere sağlam basıyor aj dengesi iyi .

  Attack06
  Üye
  ★★
  Attack06

  Çok açık ve net formda fury jashua yı yener povetkin kondisyon bitmişti fury öyle bir sorunu yok bütün avantaj onda bana göre

  Abdullah yılmaz
  Üye
  ★★★★
  Abdullah yılmaz

  Povetkin’nin performansi gayet iyiydi. 7. Raunddan sonra ibre jashuaya dondu. Pove yenildi uzuldum gercekten. Yasi gelmisti artik kabul etmek gerek. Mac sonu jashua ve onun suyunma odasindaki diyaloglari gayet cntilmenceydi. Jashuayi da tebrik etmek lazim

  özgür can
  Üye
  ★★★★
  özgür can

  aynen kardeşim aynı görüntüleri canelo- golovkindede görmek isterdim.

  sircainsaat
  Üye
  ★★★
  sircainsaat

  4 yıldan fazla boks eğitimi alan ve aynı zamanda boks fanı olan ve sevdigi tek spor boks olan bir kişi olarak sevgili povetkin önünde saygıyla eğiliyorum..aslanlar gibi çıktın dövüştün geri adım atmadan hatta ilk 3 round hatta sonrasından dogru düzgün seninle kırışmaya girmeyen bokd dünyasının en iri adamını zor anlat yaşattın ama yaş faktörü vs vs boy etkeni olsun tebrikler… Devamını oku »

  sircainsaat
  Üye
  ★★★
  sircainsaat

  Arkadaşlar joshua az evvel saygasında paylaştı boyun biraz daha uzun olsa maçın kaderi farklı olurdu.
  Buyrun instagram sayfasında paylaşmış hem önünde eğildi hem gerekeni söylefi

  Tuaman
  Üye
  ★★★★★
  Tuaman

  Başta hotter abim ve tüm povetkingciler üzülmeyin. Povetking çok klas ve kalite bir boksör. yaş boy reach vb şeylerden dolayı joshuaya yenilmiş olabilir ama wilder önce fury yi yenecek sonra intikamı alacaktır meraklanmayın.

  özgür can
  Üye
  ★★★★
  özgür can

  povetkini çok beklettiler bu doping konusunda önünü kestiler hayırlısı olsun artık bize bunları bile yaşatması çok güzeldi kıran kırana savaştı adam daha ne yapsın bu yaşta.

  Tuaman
  Üye
  ★★★★★
  Tuaman

  Tabi abi adam 2 raunt ecel teri döktürdü joshuaya.

  özgür can
  Üye
  ★★★★
  özgür can

  aynen kardeşim 😉 artık önümüzdeki fury -wilder maçına bakıcaz

  kaan
  Üye
  ★★
  kaan

  dun gece de yazdım povetkin uzerine dusen herseyi yaptı..kroseyi vurdu uzerine gitti joshua nın…yakaladıgında salladı ilk krose de yakaladıktan sonra joshua genelde kacmayı basardı ki boy avantajı burada cok ayırt edici oldu..yani povetkin kombine yapamadı..ilki tutsa digerleri tutmadı..joshua nın ise ben yanlıs dovustugunu dusunuyorum…povetkinle kırısmaya girilmez tamam kazandı joshua ancak kac raund tribunde cıt ses cıkmadı bununda bir anlamı var…yumruk… Devamını oku »

  Gary O’Sullivan
  Üye
  ★★★★
  Gary O’Sullivan

  Kısa vadede aşağıdan ortalığı yakıp yıkacak bir boksör gelmeyecek gibi gözüküyor. Önümüzdeki 5 yıl joshua wilder rekabetiyle geçecek gibi duruyor. Sporcu olduğunu unutmazsa, fury de bu rekabete dahil olabilir ama çok umutlu değilim. Bu süreçte en az üç joshua-wilder maçı olacağını düşünüyorum.

  tipitip
  Üye
  ★★★★★
  tipitip

  Jashua dün gece sadece yaşlı povetking i değil aynı zamanda onun yakın kroseli,hızlı giriş çıkışlı oyun planını ve buna paralel onun boks stilini de yendi..bu nedenle bazı arkadaşların düşündüğünün aksine ben prime povetking in de jashua ya ko olabileceğini düşünüyorum..bir de dünkü casua wilder a fazla ters gelirdi,buna benzer bir cashua wilder maçında kesinlikle işler jashua dan yana gider….wilder in… Devamını oku »

  safkan
  Üye
  ★★★
  safkan

  Ben de joshuanın kol kütlesine göre gayet hızlı yumruk çıkarttığını düşünüyorum, bunun için farklı metodlarda antrenman yaptığı belli. Joshua ve wilderin şu an en iyi ağır siklet oldukları bizi yanıltmasın. Lewislerin,tysonların,holylerin,klisckoların olduğu dönemde samuel peterle hasim rahman dünya şampiyonu oldular hatta samuel peter joshuayla aynı yaştaydı. haşim rahman bir ara no.1 , wlad no.2 miş şaka gibi değil mi. Belki… Devamını oku »

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  10 numara yazi olmus tarafsizlik budur

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  Tipitip hocam, bana kalırsa Povetkin fiziğinin kurbanı oldu. Her ne kadar güreş maçı gibi olsa da prime Povetkin Kliçko’yu yenemedi çünkü ciddi bir fizik farkı vardı. Dun Povetkin boks adına yapması gerekeni fazlasıyla yaptı ama Joshua denilen adam insana vurur gibi vurmuyor. O vurduğu sol kroşe sıradan bir insanı öldürecek güçte. Ne kadar doğru oynasanız da ters bir yumruk yiyip… Devamını oku »

  tipitip
  Üye
  ★★★★★
  tipitip

  Öğretmen bey dostum,kesinlikle haklısın..ek olarak jashua nin yumruk gücü wilder in kinden aşağı değil..

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  Jashuanin yumruk gucu wilderdan cok daha guclu wilder ani sagi nakavt ediyor anliyamiyor rakipleri

  Gary O’Sullivan
  Üye
  ★★★★
  Gary O’Sullivan

  Katılıyorum. En iyi Povetkin olsa da sonuç farklı olmazdı. Dostum, wilder maçının sonucu tam bir muamma. Her stil wilder’ı yenebilir ya da hiçbir stil wilder’ı yenemez. Wilder’ın ne bir stili var ne de boks tekniği. Maça çıkıyor, maçı yaşıyor, müthiş atletizmiyle ve gücüyle yapması gerekeni yapıyor. Bence ağırsikletteki en atletik ve hızlı boksör. Benim için izlemekten en keyif aldığım boksör.… Devamını oku »

  GGG
  Üye
  ★★★★
  GGG

  Wilder hakkındaki yorumunun altına imzamı atıyorum dostum

  tipitip
  Üye
  ★★★★★
  tipitip

  Beyler wilder, ipler de ya da ringin başka bir yerinde casua ile kirismadan patualyici yumruğunu kullanarak jasua yi yenebilir ama kirisma olursa bu herturlu casuanin işine yarar fakat ben mutlaka bir kirışma olur diyorum böyle deyince de jashua nin özellikleri biraz daha on plana çıkıyor..umarım wilder sukseli bir ko elde etmenin bir yolunu bulur her. zamanki gibi..

  kaan
  Üye
  ★★
  kaan

  ilk yumruk gucu ve patlayıcı kuvveti de eklemek lazım 🙂 fury de mesela o boya ve kiloya gore kıyaslarsan wilder dan daha atletik denilebilir…ancak wilder ın patlayıcı gucu inanılmaz..wilder sadece iyi bir fury e yenilebilir..neden cunku her ustune gittiginde direk direk bir sure sonra yıpranır ki yıpranırsa. yada fury aparkart deneyen bir boksor tutturabilir…boyle kaybederse kaybeder…yada joshua dan kontra yemesi… Devamını oku »

  Tuaman
  Üye
  ★★★★★
  Tuaman

  Abi wilder aj yi muhakkak yakalar. Dediklerine katılıyorum ama wilder a kadar. Wilder ne pove gibi kısa kalır ne de kondisyon sıkıntısı çeker. Ve muhakkak aj yi yakalar. Reach i bile uzun.

  hacı
  Üye
  ★★
  hacı

  bunun böyle olacağını biliyorduk ama ilk 3 raund dedim acaba rauntlar ortadada geçti maç böyle giderse 12 raunt sürer ama o pireceden aldığı yumruk hep aklımda işte yumruk geldi ama helal olsun wilderin vada ve wbc ile kumpas neden kurduklarını birkez daha teyit ettik adamın 2 senesini harcadılar

  BjkArmedForces21
  Üye
  BjkArmedForces21

  joshua temiz bir galibiyet aldı.

  A.J@shu@
  Üye
  A.J@shu@

  Çok güzel maçtı Povetkini tebrik ediyorum son kozunu oynadı ve onuda AJ ye karşı kullandı ama olmadı. Son kez Dünya şampiyonu olmak istedi. Artık bu saaten sonra Wilder maçı olması şart çünkü Jashua ya rakip yok ve olmayacakta. Hala Wilder da kaçarsa boksu bıraksın. Bu adamı yıkacak şuan kimse yok olsaydıda ya evander holyfield olurdu yada Mike tyson olurdu. Artık… Devamını oku »

  Vahset32
  Üye
  Vahset32

  Hala Anthony Joshua ya laf atanlar var. Arkadaşım beyin özürlümüsün, adam çıktı efendi gibi dövdü indi. Napsın daha ki anlamadım. Tüm dünya kabul etti adamın başarısını bu sitedeki elemanlar kabul etmedi niye cahil çünkü. Ali ile anılıyor adam evet neden diye düşün lan bi neden neden. Efsane olacak çünkü ondan dolayı olmasın. Az kitap okuyun boş özgüven var sizde boş… Devamını oku »

  TysonnFury
  Üye
  ★★★★
  TysonnFury

  kimin beyin özürlü olduğunu bu yorumunla kanıtladın kardeşim tebrikler .

  kaan
  Üye
  ★★
  kaan

  tum dunya 3 yıl once de klithko nun ali den daha iyi oldugunu konusuyordu…fury kemerleri aldıgında 10 yıl agırsikleti domine eder deniyordu ki ben de bu siteye bu adam yenilmez olabilir yazdıgımı hatırlıyorum..sonra maca bile cıkmadı…ben kendi adıma cevap vereyim boksun altın kuralı kralı ringte indiren kral olur…2 tane prime donemini gecmis eski sampiyonu yenen efsane olmaz…ki bir tanesi fury… Devamını oku »

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  Joshua ile konuya girip kitap okumaya bağlamışsın tebrikler. İsmin gibi bir yorum.

  Chinomaidana02
  Üye
  ★★★
  Chinomaidana02

  öğretmen bey güne hattrick ile başladı

  Vahset32
  Üye
  Vahset32

  öğretmen iyi oturdu bence kardeşim sende istermisin 😀

  GGGökhan
  Üye
  ★★★★
  GGGökhan

  Pove için çok üzüldüm uyuyamadım uzun süre. Joshua’ya da helal olsun nakavttan sonra şova kaçmadı ve rakibe saygısını gösterdi. Pove nakavttan bir kaç raund önce 1-2 dakika hiç yumruk çıkarmadı orada anladım nakavt olacağını kondisyon bitmişti. Her anlamda güzel maç oldu. Pove onurlu bir dövüşle güzel bir emekli ikramiyesi aldı. Joshuanın dediği gibi RESPECT.

  özgür can
  Üye
  ★★★★
  özgür can

  reis çok güç yumruğu savurdu kendini yordu ondan olabilir,top oynarken bazen ayak boşa çıkar şöyle gelişine bir vurayım dersin olmaz ama çok enerji harcamış olursun onun gibi bir şey oldu.tabi bu joshuanın fizi avantajıdan dolayı,gerçekten adam çok kuvetli yaşıda genç bakalım daha iyi maçlar bizleri bekliyor efsane olabilir mi tartışılır tabiki.üzerinde çok aşırı bir kas kütlesi ilerki yaşlarda bu vücudu… Devamını oku »

  kaan
  Üye
  ★★
  kaan

  fury wilder a yakalanmazsa joshua ya hic yakalanmaz wilder fury i yakalarsa joshua yı zaten yakalar..joshua biraz orta mesafe isleri yapabilirse daha az acık verir su her mac rakibine yakalanıyor sundan kurtulursa ikisini de yenebilir…burada artık konusulacak tek sey var…wilder fury le baslayan mac serisi umarım devam eder ringe cıkarlar kacma isleri olmaz..mesela whyte ı yen sonra maca cıkalım isi… Devamını oku »

  Adem Aktaş
  Üye
  ★★★
  Adem Aktaş

  Maçın başlamasının ardından git gide artan nabzımı, başımdaki saç telinden ayak tırnağıma kadar vücudumun her noktasında şiddetli bir şekilde hissettim. 1. Raundun sonundaki vuruşlardan sonra garip bi hal aldım. 3. Raund boyunca kurt gibi uludum. Bu nasıl bi sevinç, bu nasıl bir heyecan, bu nasıl bir duygu. Bu garip duygu karmaşasını bize yaşattığın için minnettarız sana povetkin. Povetkin savaşçı olduğunu… Devamını oku »

  Hit_The_Lights
  Üye
  ★★★
  Hit_The_Lights

  Katilmiyorum. Galibiyeti gayet sakin karsiladi. Cok sevinse yeriydi hatta, cunku mac gitti geldi. Iki boksor de tum surecte birbirlerine karsi gayet saygiliydilar. Wilder’in rakiplerini ringde oldurme ya da sakat birakma hayalleri kurdugu yozlasmis boks dunyasinda aslinda normal olan bu hareketler cok klas kaliyor, degerini bilelim.

  Adem Aktaş
  Üye
  ★★★
  Adem Aktaş

  Kötüyü, daha kötüyle kıyas yaparak mı iyi kabul edelim???

  özgür can
  Üye
  ★★★★
  özgür can

  öyle düşünme kardeşim adam maçtan sonra soyunma odasına giderek önünde eğildi saygısını gösterdi.kazandığı için oda sevinç gösterisi yapıyor gayet normal.bazı maçlarında dil falan çıkartıyordu bu maçta yapmadı bu hareketi tabiki saygısızca.bu maç gayet normal geçti,üzülme bu kadar reis hakkını verdi maçın tüm dünya gördü.

  Adem Aktaş
  Üye
  ★★★
  Adem Aktaş

  Eyvallah kardeşim sağ olasın. Bahsettiğin videoyu yeni gördüm.

  zeydharis61
  Üye
  ★★★
  zeydharis61

  Bİri yorumunda yazmış kısa boy boksörleri dönemi geçti diye iyide pove kısa dediğin 1.88 çokta kısa değil Mike Tyson 1.78 di yaptığı işler ortada size samimi söylüyorum.prime tyson demiyorum 30-33 arası tyson dün akşamki joshua yı ko ederdi.joshua sürekli hareket eden boksörlere karşı ne yapacağını bilemiyor keza wilder da da aynı eksiklik var. Ben furynin hazır olması halinde wilder ve… Devamını oku »

  Vahset32
  Üye
  Vahset32

  zamanında lennox lewis içinde aynısını demişlerdi lennox tyson ı ringe gömdü resmen. yapmayın şunu doğru şeyler yazın lütfen. bide şu olsaydı bu olsaydı bilmem ne bunuları geçin abi nenemin sakalı olsa dedem olurdu.

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  Tarihin en iyi boksoru m.ali olsada lenox lewis yenemeyecegi boksor yoktur adamda yok yok butun ozellikler vardi prime donemi lewis yenmek cok zordu

  maarek
  Üye
  ★★★
  maarek

  Povetkin psikolojk olrk cok yiprandi doping muhabbeti yuzunden adami cok beklettiler. yaslandi yiprandi yinede cikti aslanlar gibi savasti.Korkmadi salladi ama yikamadi. Joshua kendini coktan ispatladi gayet guzel boks yapiyor objektif olmak lazim . ha wilder joshuayi indirebilir tam terside olablir ortada bir mac zevkli olup ko cikacagi kesin

  GGG
  Üye
  ★★★★
  GGG

  Şu Caşhuva’yı sitedeki p4p listesindeki 3. sıradan acilen kaldırmanızı öneriyorum. Ayıptır dışarıdan biri gelip görecek rezil olacağız. Caşhuva, Golovkin, Canelo, Mikey Garcia, Usyk gibi isimlerin önünde, tam bir rezalet, skandal

  mostwanted
  Üye
  ★★★
  mostwanted

  wilder yerinde sayarken joshua sürekli kendini geliştiriyor.bu maç geciktikçe ibre joshuaya dönecek.wilder profesyonel olduğunu hatırlamalı işine saygı duymalı yoksa hem kemeri kaybeder hem de karizmayı çizdirir

  ilker5353
  Üye
  ilker5353

  İlk 2 raunt povetkinin yumrukları çok hızlıydı jashuanın burnu kırıldı sonradan jashua karşılık vermeye başladı jashua ani güç patlamasıyla arka arkaya seri yumrukları atınca rakibin dayanması çok zor.

  BigBuck
  Üye
  BigBuck

  Olası wilder aj maçı icin buyuk konusmamak lazım.İkisi de birbirini sıkıntıya sokabilir.aj in en buyuk handikapı kondusyon.kondusyondan herseyi berbat edebilir.onun haricinde adam “boksor”.cene iyi sayılır.Az cok savunması tekniği oturmuş.Eli ağır.wilder ise atletik,enerjik,patlatıcı güç var.teknik yok.aj’i dağıtabilir mi? mümkün..Peki taş kafa povetkini cok net nakavt eden aj’in ağır eline kuğu boyunlu wilder dayanabilir mi? olursa gorecegiz

  Vahset32
  Üye
  Vahset32

  bu gidişle sahaya gömer wilderı

  Klitsch-K.O
  Üye
  Klitsch-K.O

  O spikerler ne bokstan anlıyor ne boks sunmayı hakediyorlar. Yahu öve öve yok klitschkoyu yenmiş yok üst düzey povetkini yenmiş, ne kadar joshua yalakası iki spiker yahu ? yaşlanmış efsaneleri yeniyor ama sanki ikisini de prime döneminde yenmiş gibi ballandıra ballandıra anlatıyorlar. İnsan biraz insaflo olur yaş farkından biraz daha bahseder. Wilderdan kaçan bir Joshhua istediği kadar yaşlanmış isimleri yensin… Devamını oku »

  Vahset32
  Üye
  Vahset32

  şu anda reis Anthony Joshua fazla konuşmamak gerekir. yani boş yapmayın laa

  Brahim
  Üye
  ★★
  Brahim

  dostum bu kadar kini nerden biriktirdin de kusverdin şuraya? yoksa hayranı olduğun vladı nakavtla yendiği için mi? yok prime dönemi değildi mi diyeceksin e o maça çıkmışsa vardır bi bildiği, ama sana sormalıydı belki de çıkayım mı diye , o konuda haklısın tabi. birilerinin yorumu size abartılı geliyorsa bu sizin hakedeni tebrik edemeyeceğiniz anlamına geleceğini kim öğretti size? bu yüce… Devamını oku »

  Klitsch-K.O
  Üye
  Klitsch-K.O

  Joshuanın aslında tek bir silahı var, çok kısra sürede çok güçlü kombinasonlar çıkarıyor, kombinasyon zaten boksörü yorar, joshua çok hızlı ve çok güçlü kombinasyonlar çıkarıyor, tabi bu kiloda bu kadar güçlü kombineler onu tıkıyor, zorluyor ve dengesini de konsantrasyonunu da bozuyor. Sonucunda bunnun bedelini bu şekilde ödüyor. Şimdiye kadar onu yaşlı boksörler kurtardı. Prime dönemlerindeki bir povetkin veya klitschko, joshuanın… Devamını oku »

  maarek
  Üye
  ★★★
  maarek

  joshuaya efsane demek icin erken ama adam iyi ilerliyor wilderida yenerse gercekten bu unvana yaklasablir ya wilder ya furyle yapacak ikisindr yeneblr yeniledeblir ama hakkini yemeyin cok sıkı calisip isini ciddiye aliyor. 13 nisanda bence whyte yda millerla dovuscek daha sonraki maci wilder veya fury olacak kim kazanirsa artik

  mostwanted
  Üye
  ★★★
  mostwanted

  povenin yere yıkılırken hissettiğim duyguyu hagi futbolu bırakırken de hisssetmiştim

  Pote
  Üye
  ★★★★
  Pote

  Gerçekten tam olarak içimdeki hissi tercüme ettin. Yıkılanı pove olarak görmedim. Çok istediği ve ulaşamadığı o kemerler ve bu şansın bir daha gelmeyecek olması pove adına üzüntü yaratan etkenler.

  mostwanted
  Üye
  ★★★
  mostwanted

  aynen öyle bir kişiye karşı olan bir duygu değil bu.ggg gitti pove gitti elde fury ve usyk kaldı.onlara da birşey olursa boksun tadı kalmaz

  Chinomaidana02
  Üye
  ★★★
  Chinomaidana02

  merak etme fury var umudumuz var

  Gary O’Sullivan
  Üye
  ★★★★
  Gary O’Sullivan

  Site zamanında joshua taraftarı doluydu. Wilder’ı savunacağız diye uzun mesailer yapardık burada. Biz bir mesaj yazardık, kaydete basardık, sonra bir bakardık 5 tane karşı mesaj gelmiş. Şimdi bakıyorum ibre tersine dönmüş 🙂

  Anti-Hz.Steroid
  Üye
  Anti-Hz.Steroid

  Joshuayı tebrik edenler,efsane olduğunu söyleyenler tebrik ederim beni iyi güldürdünüz.Steroidlerin ve ingiliz lobisnin var ettiği reaktörü aliyle kıyaslayanlar tebrik ederim hayal gücümü geliştirdiniz.Değil Ali,28 yasında profesyonel olup foremanı yatırıp yatırıp kaldıran Ron lyle’nin kestiği tırnak olamayacak joshuayı göklere çıkaranlar tebrikler.Joshua bir boksör değildir,steroidlerin var ettiği ingiltere dışına çıkamayan bir bir vucut geliştirici çakması belki olabilir.Ayrıca joshuanın yatmasını kd olmasını bekleyenler,joshua… Devamını oku »

  Vahset32
  Üye
  Vahset32

  yaww 8 saat calısan adam ilaç mı kullanır asıl hayal dünyasında sen varsın bebeto alise selam söyle 😀 mmeyve veren ağaç taşlanır böle devam et dostum…

  failen
  Üye
  ★★★
  failen

  isviçreli bilim adamları joshuaya özel yeni bir ilaç yapmışlar testlerde çıkmıyor kesinlikle. ilaç özellikleri
  çene kroşe def +99
  çene direk def +99
  karaciğer def +99
  kulak arkası def +99
  grogiden çıkma cooldown 1 sn.
  bonus wilder anti def +99

  safkan
  Üye
  ★★★
  safkan

  Nasıl bir ilaçmış o balyozla bile yıkılmayan. İlacın Adını söylede canım sıkılınca içer kendimi 5. Kattan aşağıya atar kalkarım.

  Chinomaidana02
  Üye
  ★★★
  Chinomaidana02

  çeşitli iğneler ile yapılabilir bir durum ama vada testine girdiği zaman hoop 4 kemer elinden alınır 2 yılda ceza alır

  Chinomaidana02
  Üye
  ★★★
  Chinomaidana02

  işte aradığım yorum joshua vada tesitine GİREMEZ boşua anca hörn tarafından satın alınmış bbbc nin testlerine girsin

  Hit_The_Lights
  Üye
  ★★★
  Hit_The_Lights

  Bu son 10 sn. uyarisi niye yapilmiyor artik?

  Trakyali
  Üye
  ★★

  Sempatizanı değilim ama Joshua sağlam oturtursa deveyi devirir.

  Trakyali
  Üye
  ★★

  Maçı Adem sunsaydı:”Uff uff ,oo ohh ohh Canelo çok iyi vurdu….Pardon Joshua”derdi:)))
  Povetkin gitti,Golovkin’i Oscar yedi,Kalıpsız Loeffler seyretti.Söyleyin Schumacher uyanıp direksiyona geçsin,artık F1 i takip edeceğiz

  яσмαη
  Üye
  ★★★★
  яσмαη

  golovking edi nin adamı olsaydı böyle olur muydu ?

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  Evet dostlar gelenek bozulmadı ve profil fotoğrafı yaptığım boksör yine yenildi. Bende artık kimsenin yenemeyeceği birini avatar yaptım. Her ne kadar Ali’nin önünde yerde yattığı fotoğrafla tarihe kazınsa da büyük boksörlerden biridir benim için. Ölümü de hazin olmuştur. RIP Liston.

  safkan
  Üye
  ★★★
  safkan

  Bu adam için ali otobüs kiralamış, listonun evinin önünde megafonla meydan okumuştu, sonra lasvegasta silah şeklinde çakmakla aliyi kovalamıştı, tabi biz dünyada yoktuk videolarını izledim. Koskoca Aliden bahsediyoruz o bile bir zamanlar challanger ve ünvan maçı kovalayan bir gençti, dünyanın kanunu.

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  Evet Las Vegas da kumar oynarken Ali yanına gelip bağırarak meydan okuyor ve Liston kuru sıkı tabancayı çekip ateşliyor ve Ali toz oluyor 😀 dediğin gibi dünyanın kanunu bu , eski yolcular iner yenileri biner.

  Chinomaidana02
  Üye
  ★★★
  Chinomaidana02

  larry holmes ve linston büyük şampiyonlardı gerçekten büyük boksörlerdi

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  Ve George Foreman, Fraizer… Hepsi büyük şampiyonlardı , oyalama, p4p yok . İki şampiyon mutlaka maç yapardı.

  Chinomaidana02
  Üye
  ★★★
  Chinomaidana02

  foreman zaten aliden sonra en iyi ağırsikletti
  down goes frazier down goes frazier

  Chinomaidana02
  Üye
  ★★★
  Chinomaidana02

  foreman ringe gömmüştü frazieri

  Chinomaidana02
  Üye
  ★★★
  Chinomaidana02

  öğretmen bey sönmez reyizin yan çarı gibisiniz her gün birine bi gol atıyosunuz

  Öğretmen Bey
  Üye
  ★★★★
  Öğretmen Bey

  estağfurullah dostum kimseye gol atma gibi amacım yok ama çarpık bir şeyler gördüğüm zaman düzeltmeden edemiyorum 🙂

  safkan
  Üye
  ★★★
  safkan

  Groki Olayına espiriyle yaklaşırsak; Wladla povetkin, whyte ve chisoradan “grokiyken neler yapılır” dersi alsalardı belki joshuayı yenerlerdi.

  safkan
  Üye
  ★★★
  safkan

  Wada ve vadayı eddie hearn değil kraliçe elizabet bile satın alamaz içiniz rahat olsun. Ayrıca bu testlere giren kimse steroid ve benzerlerini saklayamaz, teknoloji gelişti 6 ay önce yapılmış siliciyi bile tepit ediyorlar. 7,8 yıl önce çok saklıyorlardı biliyorum ama artık vadaya giren saklayamaz, çünkü bilime ters, bilim yalan söylemez. Bu testerin gelişim süreci bisikletçilerin patlamasından(amstrong dahil) rusyanın olimpiyatlardan men… Devamını oku »

  Chinomaidana02
  Üye
  ★★★
  Chinomaidana02

  joshuanın yanınıda bi muhabir vada konusunu açınca joshua hemen konuyu değiştirmişti ama elbet britanya adasının dışında maç yapacak

  Hotter
  Üye
  ★★★★★

  Alexander povetkin: benim için endişelenenler merak etmeyin. sağlığımla ilgili herşey yolunda, ben iyiyim ve herkese teşekkür ediyorum. kavgayı kayıp ettim. ancak yapabileceğim başka birşey yoktu. çünkü joshua benden daha güçlüydü. joshuaya karşı iyi bir mücadele verdiğimi düşünüyorum.

  röportaj yapan kişi emeklilik hakkında birşeyler soruyor.
  povetkin: bu sorular ve emeklilik için konuşmak çok erken. kariyerimi bitirip bitirmeyeceğimi henüz düşünmedim.

  Archi
  Üye
  ★★★
  Archi

  Hotter dostum bence povetkin birkac sene daha oynayabilir. Agirsiklette povetkinin her maçı bana barca real madrid maçının iki katı tat veriyor.

  özgür can
  Üye
  ★★★★
  özgür can

  bencede daha maç yapar joshuaya kaybetti diye emekli olması gerekmiyor ağırsiklette iş yapar,2 sene daha gideri var.

  özgür can
  Üye
  ★★★★
  özgür can

  emekli olmadan önce bir povetkin-ortiz maçı olmasını isterim 🙂

  Hotter
  Üye
  ★★★★★

  povetkinin antrenörüne soruyorlar maçı antrenörü: joshua ve povetkin gerçek bir erkek düellosu gösterdi. harika bir savaştı. sasha gerçek bir kahraman. tek memnun olmadığım nokta povetkin düştükten sonra elinden tuttum sakın kalma dedim. elini bırakmadım. ama o beni dinlemedi ve tekrar kalktı. neyse ki herşey yolunda. taraftarlar ağır siklette alışık, sıkıcı ve temkinli boks sevmiyorlar. bizde böyle yapmadık. çünkü povetkin ünvana… Devamını oku »

  özgür can
  Üye
  ★★★★
  özgür can

  bir ara ringe girecekti zaten antrenörü sonuçta sporcu sağlığı herşeyden önemli .

  Conan
  Üye
  ★★★★★
  Conan

  Joshua steroidden mütevellit büyümüş göbeğini, wilder maçı öncesi Vadadan gizleyemez. Mutlaka yakalanır. Bu nedenle wilder-joshua maçı yapılmaz.

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  Diyorsunki wilder ilacsiz :)))) jashua birsey olmaz emin ol

  Conan
  Üye
  ★★★★★
  Conan

  Wilderr maçında joshua kafasına göre doping yapamaz. Yedirmezler.

  Jermall charlo
  Üye
  ★★★
  Jermall charlo

  Wilder balonun öyle bir yenecek ki Joshua kuduracaksın

  яσмαη
  Üye
  ★★★★
  яσмαη

  😀

  BjkArmedForces21
  Üye
  BjkArmedForces21

  dünya joshuaya saygı duruyor ama bizim sitedekiler balon diye laf ediyor. öyle böyle derken povetkin de elendi, kaldı wilder hadi fury ekliyelim bide yani toplam 2 adam kaldı. bu 2sinide yenicek ozaman ne diyeceksiniz ortiz mi miller mi? ortiz den umudum var ama bu2sinden hiç umudum yok.

  hacı
  Üye
  ★★
  hacı

  valla bana kalırsa fury wilderi derdeste etsin gelsin bide caşuayı derdeste etsin adamların promötörleri biz kadar kafa yormuyorlardır bak benimkinin çenesi iyi onunkinde yumruğu iyi falan para hangi maç çok paraysa onu getiriler

  Tugay Özay
  Üye
  ★★★
  Tugay Özay

  Povetkin’i tebrik etmek lazım. O fiziki dezavantajına rağmen iyi dövüştü, Joshua’yı ko edebilecek fırsatlar da eline geçti ama değerlendiremedi. Çabuk yorulması, çenesinin zayıflığı ve sendelemişken hala kırışmaya çalışması nakavtı kaçınılmaz kıldı. Joshua hayvani cüssesi sayesinde ile bir maç daha kazanmış oldu. Wilder ile karşılaşmadan önce keşke Ortiz ile dövüşse de bir görsek 🙂 Ayrıca Fury’nin durumu ne bilmiyorum, kendini toplayabildi… Devamını oku »

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  Iyiki wilder ortizle mac yapmis ikide bir one suruyonuz wilder 40 mac yapmis 2. 5yildizla neden mac yapmiyor

  Jermall charlo
  Üye
  ★★★
  Jermall charlo

  Wilder joshuayı yenemez kardesim şu rüyadan vazgecin Artık

  Ayrıca Povetkinin cenesi zayıf degil

  Big George
  Üye
  ★★★★
  Big George

  Çenesinin zayıflığı?

  Adam ancak Joshua’dan art arda altığı sekizinci net yumruktan sonra düştü. Ondan sonra da kalkabildi. Bunu hatırlatırım.

  Tugay Özay
  Üye
  ★★★
  Tugay Özay

  Hocam selamlar. Povetkin’in, Price ve Wlad’a kd olmuşluğu var. Joshua’ya da ko oldu. Çene ucuna aldığı öyle aman aman sert olmayan bir direk ile sendeledi ve peşinden ko geldi. Povetkin’in çenesi o kadar sağlam değil. Gerçi hangi ağır siklet boksörünün çenesi sağlam ki 🙂

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  Cenesi zayif degil ayni yumruklari kim alsa nakavt olurdu jashua kimi yense cenesi zayif zaten

  Farc Parker
  Üye
  ★★★★
  Farc Parker

  açık ve net joshuanın hakkıyla yendiğini düşünmüyorum, sen 6 raund boyunca adamı döv, sonra gel 2 yumrukta çök hemde povetkin gibi biri, hiç inandırıcı gelmedi bana , bu arada farklı açılardan çekilmiş görüntülerde mevcut povetkin iplerde ilk çöktüğünde antrönörü kolundan çekip kalkmasını istemiyordu peki sebep ?Povetkin artık bitmiştir, kim nederse desin povetkin rahatlıkla alabileceği bi maçı satmıştır kariyerini satmıştır. Povetkin… Devamını oku »

  Jermall charlo
  Üye
  ★★★
  Jermall charlo

  Yaw he he
  Bi bitmediniz amk
  Klitschko simdide Povetkin 🙂
  Ağlayın

  özgür can
  Üye
  ★★★★
  özgür can

  adam 40 yaşına gelmiş pili bitti resmen povetkinin, ne maçını satmasından bahsediyorsun.ilk 5 raunt gayet iyiydi povetkin kendini çok yordu vücuda çok darbeler aldı bu nefesini kesti,kondisyonunu bitirdi.antrenörünün kalkmamasını istemesinin nedeni sporcusunun sağlığı.gayet çok net darbeler aldı o yumrukları alıpta ayağa kalkabilecek çok nadir boksörler vardır bunu da unutma.povetkin 6 raunt boyunca joshuayı dövmedi ilk 3 raunttu almıştır,5 kadar iyiydi,6… Devamını oku »

  dogannn
  Üye
  ★★
  dogannn

  Arkadaşlar herkese günaydın öncelikle atmosfer muhteşemdi. İlk raundlarda povetkin in çok iyi dövüşmesi nedeniyle adeta stat dondu kaldı. Ben sevinirken çoğu kişi gergindi taki 7.raunda kadar. Pove ko olur olmaz metroya maraton koşusuna başladık. Kondisyonum fena değilmiş onu göreüm:)))))Povetkin e inanılmaz üzüldüm gerçekten ağlayasım geldi.Ne olursa olsun yaşlansalarda pove yi ve wlad i böyle yenmek bence büyük başarıdır Joshua ya… Devamını oku »

  Farc Parker
  Üye
  ★★★★
  Farc Parker

  Bellew işi zor kardeşim, Bellew reyiz maçı alıcak, benim görüşüm tabi

  furkan genç
  Üye
  furkan genç

  yıllardır boks izlerim joshuanın 7 8 rauntta nakavt edeceğini söyledim ancan inanın joshua boksör değil proje uzatamaya gerek yok çene ortada ilk iki rauntta joshua kendini gösterdi iyi bir fury joshuayı rahat yener wilder zaten patatese çevirir joshuayı he bu arada joshua wilder da joshuayı tutarım ama doğrusu wilder yener

  Vahset32
  Üye
  Vahset32

  ellem bellem oynamıyolar kardeşim boks yapıyorlar tabi ki ters vuruş ya da darbe alacaklar sonuç önemli olan… A.J. wilderi ringe gömer gençler hatta ölmezse iyidir.

  Conan
  Üye
  ★★★★★
  Conan

  biz de onu diyoruz işte. ilk 3 raunddaki korkak, dilenci görünümlü joshua’yı Wilder çok rahat nakavt edecektir. Wilder’ın povetkin gibi bir uzanma sorunu da olmayacaktır. Ayrıca Takam joshuanın burnuna nasıl bir kafa attıysa, o burun hala düzelmemiş, povetkin maçında da kırıldı. Wilder joshuanın o arızalı burnunu düm düz edecektir. O burnun bir daha dikiş tutacağını sanmıyorum. povetkinin şanssızlığı, joshuayı salladığı… Devamını oku »

  Farc Parker
  Üye
  ★★★★
  Farc Parker

  @conan yorumun altına nasıl imza atıyorduk kardeşim, sağ alt köşeye mi ?

  Conan
  Üye
  ★★★★★
  Conan

  @farc parker
  eyvallah kardeşim. Wilder’ı bunlar kofti bir boksör zannediyor.

  Wilder o kırık burnu haşat eder. Joshua nefes almakta zorlanıp maçı terkeder. At fav’a bekle.

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  Wilder kimse kotu boksor demiyor kafandan element uyduruyorsun en iyi iki boksor wilder jashua suan

  Farc Parker
  Üye
  ★★★★
  Farc Parker

  SS al kardeşim, seneye maçtan sonra biz söylemiştik siz inanmadınız deriz

  emreogut
  Üye
  ★★★
  emreogut

  Adama her seferinde bir bahane buluyorlar şöyle boksör böyle boksör oda her seferinde rakiplerini ters düz ediyor. Wilder’ıda yensinde herkes rahatlasın artık son yılların aktif boks yapan en iyi boksörü bunu artık herkes kabul etmeli.

  Vahset32
  Üye
  Vahset32

  joshua götüyle fındık kırsa yine beğenmez bunlar. yenilen pehlivan güreşe doymazmış…

  Conan
  Üye
  ★★★★★
  Conan

  wilderı yenemeyeceği için en iyi boksör diyemeyiz.

  Mozalva45
  Üye
  ★★★★
  Mozalva45

  Jashua icinden sevgi var ama gururuna yediremiyon adamin gulusu misafiperverligi cok orjinal

  Dr.Steelhammer
  Üye
  Dr.Steelhammer

  arkadaşlar povetkin daha maç yapar mı yoksa emekli mi oldu??

  J.Parker
  Üye
  ★★★★★
  J.Parker

  18 mayısta maçı var. rakip belli değil.