(VIDEO) Anthony Joshua Basına Açık Son Antrenmanını Yaptı. Maç Hakkında Neler Dedi?


Anthony Joshua basına açık son antrenmanını yaptı.

12 Aralık 2015 Cumartesi günü NTV Spor’dan canlı olarak yayınlanacak ve Bilgehan Demir’in anlatımıyla renklenecek dev İngiltere boks gecesinde, amatörde yenildiği rakibi Dillian Whyte ile karşılaşacak olan Anthony Joshua, maç öncesi basına açık son antrenmanında yeteneklerini sergiledi.

Maç hakkında soruları yanıtlayan Joshua:

Whyte’ın işini 6 round’da bitiririm. Bu benim için kolay bir maç olacak

şeklinde iddialı açıklamalarda bulundu. Kısa süre önce kendisi hakkında açıklamalar yapan ve WBC’de nasıl 2 numaralı sıralamaya geldiğini sorgulayan Deontay Wilder’a da cevap veren Joshua

Wilder çok konuşuyor. Laflarına biraz dikkat etsin. Onun da sırası gelecek

şeklinde Amerikalı rakibine meydan okudu.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

9 Yorum - "(VIDEO) Anthony Joshua Basına Açık Son Antrenmanını Yaptı. Maç Hakkında Neler Dedi?"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
DEONTAY WİLDER

Joshua dua et de çenene sağlam bir yumruk yeme

liston
Ziyaretçi
liston

Jamaika asllı Dillian Whyte o kadar boş boksör değil Joshua kağıt üzerinde favori görünebilir fakat süpriz ihtimali de yüksek. Dillian oldukça cesur bir boksör.

boss
Ziyaretçi
boss
wilder bi wbc kemerini aldi diye cok konusuyor , coğu iyi agirsikletin gozu eski champ wladin kemerlerindeydi o da artik yok , furyde , simdi belki gozler wbc ye kayabilir , wilder ilk maca cikacagi ciddi rakibe kemeri verecektir , povetkin joshua fury wlad gibi ama 4 kemer macina cikmak varken balon wilder la kim yapmak istesin o da ayri… Devamını oku »
Soner
Ziyaretçi
Soner

Balon mu balyoz mu goreceksiniz biraz sabir

hacı
Ziyaretçi
hacı

bu maç dananın kuyruğunun kopacağı maç olacak kim daha dayanıklı maçı olacak povetkin wilderi yenince bu ikiliden galip gelene şans verecektir

David tua
Ziyaretçi
David tua

wilder in povetkin maci bermaneyleyle yaptigi mac gibi olur.Arada bir fark olur oda povetkin ko olur

Muhammad Tyson
Ziyaretçi
Muhammad Tyson

Wilder’ ın hızı ve boyu dışında bir numarası yok. Son yaptığı maçta suratının çarşamba pazarına dönmesi de savunma yönünden zayıflığını kanıtlar yönde. Aynı şekilde anthony’ de hücum odaklı dövüşüyor ama wilder’dan çok daha yetenekli. Bu maç olursa 3 rounddan çok sürmez ve favori bariz şekilde anthony joshua.

Tyson fury kimdir ya
Ziyaretçi
Tyson fury kimdir ya

Tyson Fury boş konuşan bir boksör.Yok nakavt ederim yok 6.round da işini bitiricem.Wlad yaşlı gibi.Peki Fury Wlad a maçta nakavta Yönelik tek bir hamlesi oldu mu hayır.Wlad ikinci maçta Fury e yenilgiyi tattırır 12.rounda Fury i çözdü ama iş işten geçti.