Boks

Anthony Joshua Büyük Engeli Çok Rahat Geçti!


Joshua vs cronish

Heyecanla beklenen çifte yayın boks gecesi ilk olarak İngiltere’den canlı canlı ekranlara geldi. Bu muhteşem geceyi Bilgehan Demir anlattı…

Louis Norman vs. Charlie Edwards

Gecenin ilk canlı karşılaşması Louis Norman ile Charlie Edwards arasında gerçekleşti. Karşılaşma 10 round üzerinden değerlendirildi…

Karşılaşmanın ilk roundlarında sporcular birbirini tartıyordu. Maç hemen hemen kafa kafaya gidiyordu. 10 roundluk bu karşılaşmada herhangi bir nakavt gerçekleşmedi. 10. roundun sonunda ise gelen puan sonuçlarına göre karşılaşmayı kazanan isim Charlie Edwards oluyor.

Dillian Whyte vs. Brian Minto – WBC Uluslararası Gümüş Ağırsıklet Unvan Maçı

Gecenin ikinci karşılaşması bir şampiyonluk karşılaşması oldu. Karşılaşma Dillian Wyhte ile Brian Minto arasında gerçekleşti.

İlk round çok sert başladı. Bu sertlik Brian Minto’yu az daha nakavta götürüyordu. Minto nakavtın eşiğinden döndü. İlk roundun sonunda Dillian Whyte rakibini çok fena knockdown etti. 2. roundun başlarında 1. rounddan kalma bir sinir ve sertlik hakimdi. İkinci round çok sert geçti. Üçüncü round daha başlar başlamaz son buldu. Sert yumruklar ile rakibinin üzerine giden Dillian Whyte, karşılaşmada nakavtı yakaladı. Yere çöken Brian Minto ayağa kalkamadı ve karşılaşmayı nakavt ile kazanan taraf Dillian Whyte oldu. Böylelikle yeni WBC Uluslararası Gümüş Ağırsıklet şampiyonu oldu.

Dave Ryan vs. John Wayne Hibbert – WBC Uluslararası Süper Hafifsıklet Unvan Maçı

Gecenin üçüncü karşılaşması Dave Ryan ile John Wayne Hibber arasında gerçekleşen WBC Uluslararası Süper Hafifsıklet unvan karşılaşması oldu. Karşılaşma 12 round üzerinden değerlendirilmek üzere başladı.

Karşılaşmanın ilk roundunda her iki boksör de birbirini tartıyordu. Karşılaşmanın ikinci roundunda Dave Ryan ipleri eline almıştı. Karşılaşmanın üçüncü roundu diğer roundlara göre daha sert geçti. Roundun son saniyelerine doğru karşılaşma iyice kızıştı. 4. roundda da Dave Ryan ipleri elinden bırakmıyordu. Karşılaşmanın beşinci roundu çok sert geçti. Karşılaşma aynı sertliği ile devam ediyordu. Altıncı roundun son saniyelerinde Hibbert knockdown oldu ve kendini zor toparladı. Bu saatten sonra işi biraz daha zordu çünkü Dave Ryan baskısını iyice arttırmıştı. Yedinci round altıncı rounda bakılarak daha yumuşak geçti fakat karşılaşma hala sertti. 8. roundda Dave Ryan yoğunluğunu düşürdü. Hibbert sanki biraz daha öne geçmişti. 9. roundda da aynı şekilde Hibber yoğunluğunu devam ettirdi. 10. roundun ortasında Hibbert baskısını iyice arttırdı. Ryan bu baskı ile birlikte ciddi bir bel sakatlığı yaşadı. Hibbert fırsattan istifade yumruk bombardımanına tuttu ve karşılaşmayı nakavt ile kazandı.

Anthony Joshua vs. Gary Cronish – WBC Uluslararası Ağırsıklet Unvan Maçı

Gecenin dördüncü ve ana karşılaşması Anthony Joshua ile Gary Cronish arasında gerçekleşti. Karşılaşma 12 round üzerinden değerlendirilmek üzere başladı.

Karşılaşma çok sert bir şekilde başladı. Yumruklar balyoz gibiydi adeta. Fakat bu karşılaşmada gelen bu yumruklar karşılaşmanın sonunu da çabuk getirdi. Karşılaşmanın daha ilk dakikasında nakavt geldi. Anthony Joshua, 1. roundun ilk saniyelerinde knockdown etti. Daha sonra ayağa kalkan Gary Cronish devam etti fakat Joshua daha da sert vurmaya başladı. Çok geçmeden bir kez daha diz çöken Gary Cronish daha fazla maça devam edemedi. Ve karşılaşmayı Anthony Joshua kazandı. Böylelikle önündeki ilk büyük engeli çok kolay geçmiş oldu.


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
86 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Klitschko
Klitschko
6 yıl önce

Bence Joshua artık ağırsikletin en iyi üç isiminden biri. Klitschko ve Povetkin’le beraber.

Briggs12
Briggs12
6 yıl önce

Harikasın Joshua ama sakın erkan teperi yeneyim deme 🙂 joshua nakavt edince dillian whyte nin surat ifadesini görseydiniz 🙂

Klitschko
Klitschko
6 yıl önce
Reply to  Briggs12
Borat
6 yıl önce

Daha önce Gary hakkında yazmıştım diğer maçlarında saldırılarda çenesi çok açıkta alacağı darbeyle gitmesi kesin diye oda oldu zaten. Gary zaten yetenekli biriside değil sadece uzun boylu. Joshua 3 raund’dan fazla maç yapmadı ama Deontay Wılder’dan daha iyi dövüştüğü kesin sağlam birisi çıksada Joshua’ı 6,7 raund izleyebilsek. Zaten Deontay’ıda Povetkin bitireceğine göre Joshua’ı Wlad ve Povetkinden sonra 3. sıraya koyabiliriz.… Devamını oku »

Mike tyson
Mike tyson
6 yıl önce

Josehp parker cok tehlikeli adam. Seri yumruk kombinasyonlarina sahip geneldede uzun raund gormus.jashuada tebrik etmek lazim.kuvvetini gosterdi.dillian ile maclari cok cekismeli olacak.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Arkadaşlar bu maçı joshua çok iyi olduğu için değil rakibi çok kötü bir başlangıç yaptığı için kazandı.

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
6 yıl önce

İllaki eleştiriler olacaktır ama joshuaya hakkini teslim etmek lazim.burada maçtan önce gornish hakkında fena ddeğil diye yorumlar yapılıyor maçtan sonra nakavt olunca adama patates bos rakip deniyor buda bence joshuaya karşi ön yarginiz olduğunu gösteriyor.adama hantal dediniz ama attığı yumruklarin cabukluguna ve attıktan sonraki savunmaya geçişine iyi bakin derim.dillian whyte maçında joshuayi iyi izleyin ne hale getirecek .bu temposuyla dövüşsün… Devamını oku »

Briggs12
Briggs12
6 yıl önce

Hantal olan dillian whyte brian iyi başladı ama kötü bitirdi joshua dillian whyte gore bence daha hızlı daha güçlü bir boksör geleceği parlak 2016 da daha iyi rakiplerle karsilasacaktir bu arada deontayı küçümsemeyin hayeyle mariusch wachla sparringler antrenmanlar yapiyor bence deontay povetkine yenilse bile ud ile yenilir

yücel
yücel
6 yıl önce

Adamım joshua yine erken bitirdi simdi ıra dilian da . Sonrasında ise sırayla erkan povetkin vs wilder galibi ve klichko gelir inş

Kaptan
Kaptan
6 yıl önce

Kızmayın ama bu adamı durdurmak zor. Güç, hız, teknik hepsi var. Maçlar yalnız böyle olacaksa karşısına yedek 2 tane de rakip olsun yoksa tadı damağımızda kalıyor maçın 🙂

Soner
Soner
6 yıl önce
Reply to  Kaptan

katılıyorum. Joshua, whyte’ı da Wilder’ı da rahat yener bence. ağır ve emin adımlarla Dünya Şampiyonluğuna doğru yürüyor.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce
Reply to  Soner

Yorumuna saygı duyarım ama joshua wilderı wladı yada povetkini yenecek durumda değil çok abartmayın bu adamı yakında fişini çekerler.Bu saydığım 3 adamda joshuayı KO eder emin olun.

Soner
Soner
6 yıl önce

Wilder’ın joshua’yı yenmesi için 10 kg daha kaslanması lazım. 100 kg’luk haliyle 116 kg’luk yarmayı yenmek kolay değil.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce
Reply to  Soner

Wilder molina maçına 103 kilo çıktı.duhaupas maçına 105 kilonun üstünde çıkar çünkü yakın bir zamanda wilder 105 kilo olduğunu söylemişti.

Duke
Duke
6 yıl önce

Dillian white midir nedir joshua ile sidik yaristiramayacak bi adam. Amerikalinin yerinde orta derece bi boksor olsaydi dillian raund basina en az iki kere yatardi. Hantal agir bozuk teknikli ve savunmasi sifir bi adam. Joshuaya hantal diyenlere de diyecek hic bir sey yok zaten.

Soner
Soner
6 yıl önce

whyte, joshua’ya direnemez. boşuna laf kalabalığı yapıyor.
bakmayın amatör zamanında yendiğine. ona kalırsa Wlad de 3 kez ko olmuştu.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Bence dillan whyte joshuadan daha dayanıklı gibi ama joshua whyte maçının kazananı joshua olur.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

İkinci joshuayı yazmama hiç gerek yokmuş.

Mike tyson
Mike tyson
6 yıl önce

Joseph parkera dikkat cekmek lazim.balyoz gibi yumrugu var.jashua ile ikisi ileride cok rakip olacaklar birbirlerine

Soner
Soner
6 yıl önce

Dogruyu soylemek gerekirse ben Cornishten uzun boylu ve yenilgisiz olmasi nedeniyle umitliydim. Ama joshua o adami bile daha ilk roundda yere serdi. Wilderi seviyorum gonlum ondan yana ama joshua cok saglam geliyor. Wilderla su anda mac yapsalar wilder ko olur. Wilder ne zamanki biraz daha kilo alir ve savruk sokak dovuscusu modundan cikarsa iste o zaman joshuayi yener. Wilder daki… Devamını oku »

Kaptan
Kaptan
6 yıl önce
Reply to  Soner

Allah var. Wilder da kendini sevdirdi. Ancak Molina maçında büyük SOS verdi.

Soner
Soner
6 yıl önce

Erkan Teperin maci ne zaman beyler? Cornish yerine Erkan olacakti ki.

Kaptan
Kaptan
6 yıl önce

Arkadaşlar her şey bi yana, Joshua nın hikayesini bilmiyorum da, adam altın kalpli birine benziyor. Seyirciye reverans yapması bile bi ayrı tarz. Hani derler ya araştırdık bi yamuğunu bulamadık, öyle birisi gibi. Kısacası kendini sevdirdi adam.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Wladimir joshuayı süpürür.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Joshuanın wladimirle povetkinle wilderla kapışması için daha iyi rakiplerle maça çıkması lazım örnek dillian whyte erkan teper joseph parker charles martin lucas browne bryant jennings luis ortiz bu adamlardan bir kaçını yenmesi gerek joshua bu adamlar içinde whyte,teper,lucas browne dışında hiç birini yenemez.

Klitschko
Klitschko
6 yıl önce

Klitschko ve Povetkin’le karşılaşması için daha iyi rakiplerle karşılaşması sözüne katılıyorum. Ama Wilder’la karşılaşması için daha iyi rakiplerle karşılaşmasına geerk yok. Eric Molina ve Johann Duhaupas’la maç yapan adam biraz korkmasa Joshua,Teper gibi isimlerle maç yapar.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce
Reply to  Klitschko

Joshua maçı kabul edecek mi

Klitschko
Klitschko
6 yıl önce

Wilder maç teklifi yaparsa ben Joshua’nın reddediceğini düşünmüyorum.

Kaan Türk
Kaan Türk
6 yıl önce

Ya Allahın aşkına usyk kim Joshua yı yensin. Göreceksiniz ki Povetkin birşey yapamayacak Joshua’ya. İmkansız yapamaz. Ya Deontay ya da Joshua silip süpürecek ortalığı okadar. Eğer bi 5 6 kg kas eklerse Deontay Muhammed aliden Tysondan çok daha ileri gidecek. O 211 lik reachi biraz daha etkili daha ağır sol direklerle birleştirirse Hepsini ezer geçer Wilder.

Klitschko
Klitschko
6 yıl önce
Reply to  Kaan Türk

Deontay Wilder’da sadece güç ve hız var. 5,6 kilo eklerse biraz daha güçlenir ama hızını kaybeder herhalde. Ama bu seviyelerde sadece güç iş yapmaz. Teknik yoksa baştan kaybeder zaten. Muhammed Ali’den,Tyson’dan daha iyi olucak sözü saçma geldi açıkcası.

Kaan Türk
Kaan Türk
6 yıl önce
Reply to  Klitschko

Klitschko kendine sakla fikrini. O adamda teknikte var, ayrıca 5 kg ile hızını kaybetmez hiçbi şekilde.

Klitschko
Klitschko
6 yıl önce
Reply to  Kaan Türk

Ya bırak tekniği çok kötü fizik avantajını iyi kullanmıyor. Muhammed Ali ve Tyson’dan daha iyi olur demişsin. Ben daha ne diyim sana.

Kaan Türk
Kaan Türk
6 yıl önce
Reply to  Klitschko

Yav kardeşim bişey deme işte onu diyorum. Adamın 211 reach var o kuvvetle o reach ne demek biliyo musun? %99 nakavt oranı demek. Bekleyip görürüz şimdi bişey deme buraya herkes fikrini sunuyo ama ben yorumumu yorumlayın diye sunmuyorum.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Klitschko sende wilder düşmanlığı kesinlikle var.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Deontay wilder yapısında bir adam 110 kilo olsa hızını yine kaybetmez.süper bir vücut yapısı var.aşırı kas kütlesi yaparsa tabi hızını kaybeder ama 110 kiloya kadar çıkabilir.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Deontay wilder mutlaka tekniğini ve zayıf yanlarını geliştirecektir.wilderın Povetkin veya wladimir karşısına eksiklerini tamamlamadan çıkacağını düşünen yoktur.

Klitschko
Klitschko
6 yıl önce

Eksiklerini tamamlayıp çıkıcaksa 2020’yi beklemek lazım herhalde. Kardeşim bana Wilder düşmanı diyorsun. Wilder’ı öyle bir övüyorsun ki “David Haye gibi eskiv ve fent atabilir” filan “110 kilo olsa durdurulamaz” filan şuan da Wilder’ın ne olduğu belli. Ben bugüne göre yorum yapıyorum.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce
Reply to  Klitschko

Kardeşim ben o eskiv konusunda çok çok çalışırsa belki yapabilir dedim.deontay wilder çalışırsa kesin david haye kadar iyi eskiv yapar demedim.

LENOX LEWİS
LENOX LEWİS
6 yıl önce

Wilder neymis bay cok bilmis sen diger adamlarin takvimine baktin mi.Yok Deontay bunlarîn karsına cikamiyormus ne biliyosin belki adamlar istemiyordur deontay karsisina sen tam bir deontay karsiti adamsin 3 aydır yazdiklarin yeterince bunu anlatiyor.ben deontayın povetkini dovdügú zaman görcem seni.akabinde wladada sira gelecek..

Klitschko
Klitschko
6 yıl önce
Reply to  LENOX LEWİS

Povetkin vs Wilder maçından sonra gel ondan sonra konuşalım. Eric Molina, Johann Duhaupas, Hughie Fury gibi isimlerle maç yapıcaktı Wilder. Eğer WBC Şampiyonuysa o kemerin hakkını vermesi lazım.

LENOX LEWİS
LENOX LEWİS
6 yıl önce
Reply to  Klitschko

Tamamdîr.atip tutuyoruz burda 2016 belli olacak..

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce
Reply to  LENOX LEWİS

Kardeşim herkes sevdiği boksörü destekler sizde wladı povetkini joshuayı övüyorsunuz.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce
Reply to  LENOX LEWİS

Boksta hak eden kazanır eğer deontay iyi dövüşmezse kaybederse ben mahcup mu olacam birader

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Birader Daha adam ikinci ünvan koruma maçına çıkacak ilk ünvan koruma maçını povetkinle mi yapacaktı.sen wilderın yerinde olsan aynısını yapardın

Klitschko
Klitschko
6 yıl önce

Ünvanı Stiverne gibi bir isimden alsam Eric Molina gibi kötü dövüşen bir adamla maça çıkmazdım. İlk maçını tabi ki de Povetkin’le yapmıyıcak ama bu adamlarda iyi dövüşmüyor. Bir lucky punch’la Molina, Wilder’ı yenseydi. WBC şampiyonu Molina olucaktı. O kadar isim varken Molina’ya filan WBC kemerini kazanma hakkı vermek saçma bir olay.

LENOX LEWİS
LENOX LEWİS
6 yıl önce

Sence kime vermeli onceligi ozaman?

Klitschko
Klitschko
6 yıl önce
Reply to  LENOX LEWİS

En azından Tony Thompson, Bryant Jennings, Erkan Teper, Chris Arreola gibi adamlar olmalı. Chris Arreola’nın ilk round’da mafettiği Eric Molina değil.

Mike tyson
Mike tyson
6 yıl önce

Bunlara povetkin macini kazandigi taktirde sans vermesi en dogru olandir povetkini yenerse bu boksorleri sececektir.Hersey povetkin macina bagli bence.Povetkin wach rahat gececektir. Parker maclarini izleme firsati buldum.wladtan sonra bence wilder povetkin jashua ve parker ust duzey boksor tanimina harfiyen uymaktadir.Sonrasinda gelen 5 bokserse charles martin tyson fury chisora dillian erkan oldugunu dusunuyorum.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Charles martin ve luiz ortiz çok iyi boksörler bu iki adam da joshuayı KO ile yener.

deniz
deniz
6 yıl önce

Aslinda Arrela ie dövusmeyi dusunuyordu wilder aa arreola son macinda berabere kalinca Duhapuasa döndu. Wilder senede 4 mac yapacagim demisti bu yuzden wbc ilk 15 teki en zayiflari seciyor , ben deonteyin povetkin macindan önce araliktada biri ile kapisacagini tahmin ediyorum.O rakip Browne,Andy Ruiz,Szpilka ve Tony thompson olabilir. Deontayin, Takam ve Jenningse henuz yaklasmayacagini dusunuyorum ,mecbur olmasa 2016 da povetkinide… Devamını oku »

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce
Reply to  deniz

Deontay wilder vs bryant jennings maçı çok iyi olurdu.erkan teperi wilder karşısında görmek isterdim bence herkes ister.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Gerald washington ve trevor bryan bu iki isminde geleceği parlak gibi duruyor.aaron green adrian granat bu isimlerinde geleceği parlak olabilir.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Deontay wilder charles martin maçıda süper olurdu ve çekişmelide geçerdi ama charles martinin hedefi klitschko klitschko charles martin ile maç yapar emekli olmadan bence çünkü klitschko en fazla namağlup yenen şampiyon olma rekorunu mu ne kırmaya çalışıyormuş.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Deontay wilder kendisini kanıtlaması için povetkini yenmesi yeter.Joshua luis ortiz charles martin gibi boksörleri yensin ki ağır siklette ilk 3 e girsin.Joshua için bu kadar net konuşmak çok erken gelecekte iyi adamları yener o zaman konuşursunuz.

Klitschko
Klitschko
6 yıl önce

Joshua, Deontay Wilder’ın karşılaştığı rakipler içinde Stiverne hariç hangi rakibini KO edemez ?

Mike tyson
Mike tyson
6 yıl önce

Jashua wilderin yendiklerinin hepsini ko eder stivenn da dahil. Mike tysonin uzun versiyoni izlenimi veriyor.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce
Reply to  Mike tyson

Stiverneyi asla KO edemez.

Soner
Soner
6 yıl önce

Joshua’ya povetkin de vız gelir bence. Povetkin bariz doping kullanıyor.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Bu kadar nasıl emin konuşuyorsunuz adamın daha ilk 15 ten maç yaptığı adam yok.ilk 15 ten bir kaç adam yensin o zaman bu kadar net konuşursunuz.

behzat
6 yıl önce

bence wladimir klicho yu yenecek tek adam antony jashua dır.

yücel
yücel
6 yıl önce

Deontay wilder nickiyle yorum atan arkadas tam bir fanatiksin senin gibi adamların boksta yeri yok . Tutturmussun bi wilder adamı Joshuadan povetkinden utanmasan wladimirden bile büyük boksör yaptın . Wilderin kac tane saglam macı var stiverne den baska söyle bakalım ? Tamam wilder iyi boksör eyv ama biraz ceneni kapatta zamana bırak bakalım wildermi joshua mı ambargo koyacak görelim .

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce
Reply to  yücel

Sen kime çeneni kapat diyorsun birader şerefsizlik yapmana gerek yok adam gibi eleştir itliğin lüzumu yok.

yücel
yücel
6 yıl önce

İtliği yapan sensin adamım . Her yerde wilder wilder tamam eyv cok seviyosun anladıkta her yerde wilderi savunucam diyede gelip joshua yı sunu bunu kötülemene gerek yok . Bekleriz görürüz elbette bir gün bu adamlar birbirine rakip olacak . Yok su yatırır bu yatırır amatörde yenilmiş felan gerek yok yani . Bende wilderi severim senin yüzünden adamdan sogudum . Futbol… Devamını oku »

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce
Reply to  yücel

Birader ben asla wilder fanatiği değilim sadece siz adamı çok kötülediğiniz için ben wilderın olumlu yanlarını sürekli söyleyip sizi eleştiriyorum.Sen bana söylüyorsun wilder fanatiğisin diye sende joshua fanatiğisin

Klitschko
Klitschko
6 yıl önce

Ya zamanında Wilder, Klitschko’yu yenebilir diyordun son zamanlarında duymadım bu sözü ama sen Wilder fanatiğisin. Birde her ortamda Joshua’yı kötülüyorsun.

Soner
Soner
6 yıl önce

Joshuada tyson kuvveti var. Povetkin gerçekten direnemez. İnşallah maç yaparlar da izleriz. Joshua’yı durdursa durdursa ancak disipline olmuş, kas kütlesini arttırmış deli yürekli Wilder durdurur.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce
Reply to  Soner

Klitschko kardeşim iddia ediyorum ben wilder fanatiği değilim sadece siz adamı çok kötülediğiniz için ben sizi eleştiriyorum.joshuayı kötülemiyorum şu zaman için çok erken kesin konuşmak için,benim iddia ettiğim bu,sen joshuayı efsane bile olabileceğini düşünebilirsin herkesin kendi düşüncesi ama çok erken ileride iyi bir boksörle maç yapınca belli olacak ne kadar İyi olduğu

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Klitschko sende her fırsat bulduğunda wilderı kötülüyorsun bu wilder düşmanlığı nedir bir türlü anlayamadım.

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
6 yıl önce

Charles martinle luis ortiz joshuayi nakavt etmeyi bırak ud ile yensin burada daha boks hakkında yorum yapmam bu isi bırakırım açık söylüyorum.povetkin joshuayi dinlene dinlene dövecek joshada öyle izleyecek .çok net söylüyorum povetkin nin uzun boylu teknik bokscularla karşı hic şansı yok.joshua wilderden asla kacmaz simdi mac yapsınlar wilderi yener hemde rahat yener.hatta wilder joshuadan biraz teknik dersi almış olur

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Hayemaker katılıyorum kardeşim joshua çok abartılıyor diyorum bana wilder fanatiği diyorlar.Joshua şu anda en iyi 5 boksör arasına bile giremez.

Soner
Soner
6 yıl önce

Joshua erkan teperi gozune kestirmis. Boyle cesur bir hamleyi de Wilderdan bekliyoruz.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Joshua Dillian whyte ile maç yapacak.Erkan teper ile joshua maçı büyük ihtimalle olursa eğer 2016 nın mart nisan aylarında gibi olur.

Kaan Türk
Kaan Türk
6 yıl önce

Valla sana güvenmek istiyorum ama Joshua çok zor rakip. Tabiki Erkan TEPER abimizin arkasındayız umarım kazanır

Başa dön tuşu