Amatör HaberlerBoks

Anthony Joshua Müslüman mı Oldu? O Fotoğraf Dünyada Şok Etkisi Yaptı

joshua_islam

IBF ağır sıklet dünya şampiyonu Anthony Joshua Wladimir Klitschko ile yapacağı unvan koruma maçının hazırlıkları öncesi tatil için Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde bulunuyor.

Burada iki arkadaşının namaz kılmak için camiye girmesinin ardından Nijerya asıllı İngiliz boksör Joshua da onlarla birlikte camiye girerek onlara katıldı.

Müslüman olup olmadığı ile ilgili net bir açıklama yapmazken Joshua’nın bu fotoyu Muhammed Ali’nin doğum gününde paylaşması ise kafalarda büyük soru işaretlerine sebep oldu.

Joshua Londra açılan Muhammed Ali müzesini ilk ziyaret edenlerden olmuştu ve onun izinden gideceğini dile getirmişti.

Sosyal medyada hesabından paylaştığı bu fotoda “Kardeşimizin öğle namazı duasına iştirak ettik. Şanslıyız sıkı çalışıyoruz ve yeteneğimiz var. Dua etmek sağlam temel atmaktır” açıklamasında bulundu…

0 0 votes
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
108 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Muhammad
Muhammad
5 yıl önce

Büyük ihtimalla müslüman ola bilir.

ucan_zurna
ucan_zurna
5 yıl önce

müslüman olması veya olmaması; iki durum da kendisini ilgilendirir. fotoğraf çektirip şov yapmak da ne oluyor

erkan
erkan
5 yıl önce

Helal olsun adama.saygi duyup dua etmesi bile yeterlidir.ukraynaliyi da ilk macinda nakavt edecektir.tahminim o dur ki 3 yada 4 raunt ta iş bitecektir

ZEYREK
ZEYREK
5 yıl önce

Huck briedis maçı olucakmis.WBC kemeri için

Serkan
Serkan
5 yıl önce

Fury içinde aynı şeyi söylemişlerdi.

fatih genel
fatih genel
5 yıl önce

yurt dışına gittiğimiz zaman kliselere gidip bakıyoruz hristiyanmı oluyoruz.adam camiyi ziyaret etmiş ibadet şeklimize bakmış.gözündeki gözlükten ve oturuş şeklinden namaz kılmadığı belli.Abartılacak bişey yok bence

ggg
ggg
5 yıl önce

ahmet türkten iki gündür ses çıkmıyor.sebebi nedir acaba. birileri mi küstürdü yoksa bi aksilik mi var bilemiyorom ama özledik kendisini .kardeş sen bu sitenin gülüsün gel artık gel. yuvana dön.

deniz
deniz
5 yıl önce

islamda kölelik ayterle belgelidir ,muhammedin kendisinin sex cariyeleri vardir. islam asla köleligi kaldirmamistir. bu afrikalilar islami adil esit irkcilik ve kölelige karsi bir din sanip yöneliyorlar ama alakasi yok ,ayetler ortada

Ahmet Tamer
Ahmet Tamer
5 yıl önce
Reply to  deniz

Hz. Muhammed kız çocuklarının diri diri gömüldüğü bir dönemde, kendi kızını omuzlarına alıp Mekke sokaklarında dolaşmıştır. Her fırsatta İslama saldırmayı adet edinmiş siz din düşmaları, İslamın yayılmasını ve nurunu tamamlamasını dün de çekemiyordunuz bugün de çekemiyorsunuz.

Ustad ali
Ustad ali
5 yıl önce
Reply to  Ahmet Tamer

Kardes yakininda sümer tabletleri bulunan bur müze varsa git bi onunda mealini oku.alti bin sene kadinla erkeğin esit olduğu bir toplum var.arabistandaki küçük devrim anca orayi bağlar.islam küresel bir din diye anlatilsada öyle bir sey yok.arabistanda basit bir toplumsal devrimden ibarettir islam öğretisi.kuran da zaten cennete gölge serer ayette.yani sıcaktan bunalan bedevi araplar için cenneti anlatır.öyle planlanmıştır.kısacası git bi dinler… Devamını oku »

Ustad ali
Ustad ali
5 yıl önce
Reply to  Ustad ali

+1 ahhhaa.ya gençler iste ne yaparsin.

Joe Calzaghe
Joe Calzaghe
5 yıl önce
Reply to  Ustad ali

Merhaba dostum, haklısın bu utanç duyulacak bir şey lakin çoğu müslümanın inandığı sahih hadis kitapları mesela sahih-i buhari gibi en bilinen kaynak bu tarz hadisler barındırıyor. Burada defo bu arkadaşlarda değil, bu gibi uydurmaca insanlara ve kuran varken hadis denen saçmalıklara inanan kitlede vardır. Bence bu konuda bilinçlenmek de birinci adım olmalıdır.

Yavuz Mahrem
Yavuz Mahrem
5 yıl önce
Reply to  Ustad ali

Arabistan sıcak olduğu için cennet serin yapılmıyor cehhenne

Yavuz Mahrem
Yavuz Mahrem
5 yıl önce
Reply to  Yavuz Mahrem

Cehenneme nisbet edilecek anlatılıyor çünkü cehennemde olanlar ceza ve ateşler içinde olacakken siz serin ve gölgeler altında olacaksınız deniyor yanlış bakış açısı

Yavuz Mahrem
Yavuz Mahrem
5 yıl önce
Reply to  Yavuz Mahrem

“Biz Kur’ân’ı müminlere şifa ve rahmet olarak indiririz. Ama o, zalimlerin ise sadece ziyanını artırır.”(İsra,17/82).

Joe Calzaghe
Joe Calzaghe
5 yıl önce
Reply to  Ahmet Tamer

Dostum kız çocukları diri diri gömülüyorsa bu toplum nasıl ürüyor? İslama laf etmiyorum yanlış anlamayın da böyle bir dini saçma sapan temeller üzerine kurmayın, insanlar soğur sonra. Şekil a da görüldüğü gibi… İslamiyet öncesi Araplarda cahiliye falan yok, adamların kadın şairleri, önemli insanları, kadınların büyük önem arz ettiği bir toplumları var. Kaynaksız bilgiye inanmayın. Örnek istiyorsanız Saba Kraliçesi Belkıs, Palmira… Devamını oku »

Riddick bowe
Riddick bowe
5 yıl önce
Reply to  Joe Calzaghe

tebrikler kardeşim …. hadislerin tamamı olmasada yüzde 90 ı uydurma ve islama balta vuruyor .. olayı güzel yakalamışsın

Ahmet Tamer
Ahmet Tamer
5 yıl önce
Reply to  deniz

Dinime sövenler müslüman olsa bari.

Ahmet Tamer
Ahmet Tamer
5 yıl önce
Reply to  deniz

Fezada “Allah diye bir şey yok” iddiası, Gel gör kaç füzeye denk, bir müminin duası. Bu kasvet dünyasında kalmadı özlediğim, Namaz vaktinden başka anını gözlediğim… Neye yaklaşsam, sonu uzaklık ve kırgınlık; Anla ki, yok, Allah’tan başkasıyla yakınlık … Her fikir, her inanış, tek mevsimlik vesselam; Zaman ve mekan üstü biricik rejim, İSLAM. Kader, beyaz kağıda sütle yazılmış yazı, Elindeyse, beyazdan… Devamını oku »

fix1
fix1
5 yıl önce

Namaz şekli bir abedettir ve alenen yapılır. fotoda çektirilir. namaza gel diye teklifte yapılır. NAmazaın kabul olup olmadığı ise Allahcc kul arasındadır. papağan gibi yıllardır aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz. yok namaz gösteriş için kılınmaz falan adamın hakarete uğradığı ingiltere gibi bir ülkede neyin gösterişini yapacak. Bu gibi salakça yorumlarda, ancak bizim ülkedeki kekolara nasip oldu. Müslüman olmuştur veya olmamıştır. gönlüm… Devamını oku »

ggg
ggg
5 yıl önce

Bu dünya imtihan ve tecrübe yeridir. iyi ile kötüyü biribirinden ayırt etme yeridir. Bunun için bir çok bela ve sıkıntı olacaktır. İnsanların cevheri bu imtihanla ortaya çıkacaktır. Elmas ruhlular ile kömür ruhlular belli olacaktır. Bundan dolayı insanlar arasında adalet olmayabilir. Ama Allah’ın adaleti tamdır. O adalet ise ahirette kendini gösterecektir. Çünkü bu dünya ücret, mükafat, lezzet ve ceza yeri değildir.… Devamını oku »

fix1
fix1
5 yıl önce

daha düne kadar biz tesettürlü kadın mecliste istemiyoruz diyenler, cumhuriyet yürüyüşü yapanlar, gezide baş örtüsü takıyor diye otobüs camını yumruklayan erkekler, pınar kür gibi baş örtüsü takan insan iyi insan olmaz diyen yazarlar, çağdaş yaşamı destekleme derneğinde kızları subaylara peşkeş çekenler, sekülerizm ahlak getirmiyor beyler. yıl 2017 olmuş neyin kafası bu…

fix1
fix1
5 yıl önce
Reply to  fix1

sen yaratıcı diye neye diyorsun bilmem de benim kisi tesettürü emrediyor. Şu yazdığın “Allahın işi gücü yok kadının saç teli ile uğraşacak” yazı bile tesettüre inananları aşağılayıcı bir yazı, sen mi 2017 den bahsediyorsun!!! tesettüre bir şey diyen kalmadıysa bu bizim savaşımız sonucudur. senin gibilerin demokratik yaklaşımları sonucu değil… İnsan isterse krem peynire tapar kimseyi ilgilendirmez. ama siz gördüğüm kadarı… Devamını oku »

Joe Calzaghe
Joe Calzaghe
5 yıl önce
Reply to  fix1

İnsanların sizin normlarınıza göre ahlaksızlık olarak gördüğünüz şeyi yapmaya da hakkı var. Bunu yasaklamak anti demokratik bir tavırdır, başörtüsü serbest olmalı eskiden baskı görürlerken de bu fikirdeydim. Bunların hiçbirinin sorumlusu ise sekülerizm değildir. Sekülerizm senin rahat rahat başörtü takmanı, sana ahlaksız olarak gelecek özgürlüklerinde isteyenler tarafından yapılmasının teminatıdır. Bir birey özgürse de bu konuda herhangi bir problem olmayacaktır. Din ile… Devamını oku »

fix1
fix1
5 yıl önce
Reply to  Joe Calzaghe

güzel yazmışsın da şeker çocuk, sekülerizim ve laiklik 90 yıldır müslümanlara senin dediğin gibi uygulanmadı…

Joe Calzaghe
Joe Calzaghe
5 yıl önce
Reply to  fix1

Uygulayanlar yüzünden güzel bir uygulamayı çöpe atmanın manası yok o zaman. Bu ülkeyi Atatürk sonrası bu hale getirenler belli zaman içerisinde. Yanlışı başka bir yanlışla, toplumu farklı bir yönden ayrıştırarak örtmek yerine çağa uygun olan şekliyle şekillendirmek gerekir. Yoksa bir gün din devletine karşı birisi gelir Enver Hoca gibi ne din bırakır, ne de dinci, devletin resmi ideolojisini de ateizm… Devamını oku »

Said Talha Aydemir
Said Talha Aydemir
5 yıl önce

joshua eğer müslüman olmuşsa tüm sikletlerdeki en sevdiğim 2 boksörden birisi olmuştur. ben joshuayı onu izlediğim ilk günden beri seviyorum. eğer müslüman olmuuşsa kendisini tebrik ederim eğer olmamışsa bile inşallah olur ve görünüşe bakılırsada olacak.

Semih Öztürk
Semih Öztürk
5 yıl önce

Golovkin müslüman değil diye biliyorum bu yüzden seviyorsan

Said Talha Aydemir
Said Talha Aydemir
5 yıl önce
Reply to  Semih Öztürk

yok ben golovkini ilk izlediğim günden beri seviyorum

Prorsum
Prorsum
5 yıl önce

He yav he dünya da şok etkisi yarattı herkes bunu konuşuyor

Adaletli yorum
Adaletli yorum
5 yıl önce

Deniz peygamber efendimizin ismini nasıl o pis ağzınla telafuz ediyosun şerefsiz köpek bilmeden yorum yapma öğren sonra gel konuş

Adaletli yorum
Adaletli yorum
5 yıl önce

Kölelik olsaydı Osmanlı alayını köle yapardı

lennox
lennox
5 yıl önce
Reply to  Adaletli yorum

Dönemin en büyük köle pazarlarından birisi istanbuldaydı Osmanlı’da kölelik vardı ve bu sektörde büyük paralar dönüyordu Kanuni’nin eşi Hürrem sultanda Ukraynalı bir köledir

lennox
lennox
5 yıl önce

Aj herhangi bir dine inanmayan birisidir yaratıcıya inanıyormu bilgim yok eğer inanıyorsa deist inanmıyorsa ateisttir camiye müslüman arkadaşlarıyla gitmiştir inanmasada her dine saygı duyan birisiyim o yüzden arkadaşlarımın ibadetine katıldım gibisinden bir açıklama yapmış bizim millet 2 dk da Sofi yaptı ya helal olsun

lennox
lennox
5 yıl önce
Reply to  lennox

Hoşbuldum reis seni görmek güzel
İşlerin ve özel hayatın yoğunluğundan büyük maçların olmayışı birde şu saygısız ergen aj fanlarının yüzünden girmiyordum eleştiriye hiç açık değiller neyseki Vladın patlatması yakın tiyatro yapmak için çıkmıyorsaki (keza vladın oyun tezgahlanacağını sanmıyorum) eğlenceyi kaçırmayım önlerden yer bulayım diye geldim kısmetse daha sık görüşürüz artık saygılar

Ustad ali
Ustad ali
5 yıl önce

Ya tanri varsa ve okumadan iman edenleri, dünyada uydurmuş hikayeleri baz alip onlara ibadet edenleri yakarsa ne olacak.niye böyle bir ihtimal olmasın.ya tanri varsa ve kullariyla güreş yapan yehovi anlatan tevrata, yada kulu ile beraber olan babayi baz alan bir tanriya ait incile, ya iki kadinin şahitliği bir erkege es deger değildir diyen, adet gormemis kizlarla evlenebilirsiniz diyen bir allahin… Devamını oku »

Ustad ali
Ustad ali
5 yıl önce

“Hata dışında bir mümin, diğer bir mümini öldüremez. Ve kim bir mümini yanlışlıkla öldürürse, mümin bir köle azad etmesi ve ölenin ailesine (varislerine) teslim edilecek bir diyet vermesi gerekir. Ancak ölünün ailesinin bağışlaması müstesnadır. (Nisa, 4) Yanlışlıkla adam öldürmek köle azad etmekle kotariliyor(: olum bak yanlışlıkla birini öldürmek kuranda sadece bu şekilde anlatılmış.başka ayet yok.koca allahin kitabi, alemlere lutfedilen bu… Devamını oku »

Said Talha Aydemir
Said Talha Aydemir
5 yıl önce
Reply to  Ustad ali

ALLAH seni hidayete erdirsin birde dalga geçiyor. ondan sonra yok ateist herkese saygı duyar falan filan. zaten arabistanda İslamiyetin gelmesiyle kölelik kalktı .

Said Talha Aydemir
Said Talha Aydemir
5 yıl önce

saptırma ayeti “O halde, hürmetli aylar çıkınca artık öbür müşrikleri nerede bulursanız öldürün, onları yakalayıp esir edin, onların geçebileceği bütün geçit başlarını tutun. Eğer tövbe eder, namaz kılar, zekât verirlerse onları serbest bırakın. Çünkü Allah gafurdur, rahîmdir.” (Tevbe, 9/5) gerçek ayet bu.

Said Talha Aydemir
Said Talha Aydemir
5 yıl önce

tamam işte arabistanda İslamiyetin gelişi ile kalmadı.

lennox
lennox
5 yıl önce

Kölelik dünyada en son olarak yemenle beraber Suudi Arabistan’da 1962 yılında kalkmıştır islam dini köleligi kökten kaldırmamış bazı düzenlemeler yapmıştır

Said Talha Aydemir
Said Talha Aydemir
5 yıl önce
Reply to  lennox

düzenlemeler değiş aşama aşama kaldırdı. mesela Amerika, kuzey-güney iç savaşından sonra bir hamlede köleliği kaldırır. Şartlar oluşmadığı toplum hazır olmadığı için ortada kalan köleler yeniden eski efendilerinin yanlarına dönerler. bide buna bak On dört asır önce kölelerin müslümanların kardeşi ilân edilmesi onlar hakkında yediğinden yedirme, giydiğinden giydirme, ağır iş yüklememe, “oğlum, kızım” diye hitapta bulunma gibi prensiplerin konulması, insan hakları… Devamını oku »

Said Talha Aydemir
Said Talha Aydemir
5 yıl önce

adamsın adam

Ustad ali
Ustad ali
5 yıl önce

Kuranin insan yazisi olduğunun delilleri; Bölgesel ve yerel bir kitap olması ve sadece belirli bir kesime hitap etmesi de ilginç bir kanıttır kanımca. zira tüm evrenin yaratıcısı olan bir tanrının bu kadar bölgesel ayrımcılık yapması çok şüpheli bir hareket. bir an için kuran’ın gerçekten tanrı tarafından indirildiğini farzedelim. elinizdeki bu sıfır kilometre dini yayıp dünyayı islamlaştırmak istiyorsunuz. tabi kutuplardan, keşfedilmemiş… Devamını oku »

Ustad ali
Ustad ali
5 yıl önce

Eyvallah konancim.su son attigim yazi öyle umuyorum biraz farkli düşünmelerini saglayacaktir.

Ustad ali
Ustad ali
5 yıl önce

Ya kardeşim biz hakaret etmiyoruz elestiriyoruz.zaten elestirimizin temeli kuranin insan yapiti oldugu uzerine.sen niye sinirleniyorsun ki.sende savun anasini satayim.deki benim kutsal kitabim bu sebepten ötürü böyle yazdi de.böyle elestirel bakamazsan hiç bir yere varamazsin.adam daha nasil elestirebilir ki.gercek olarak baksak zaten inanırız demi?

Ustad ali
Ustad ali
5 yıl önce

Hacta kuranda ayni bize.dinler insanin gelisimindeki en büyük engeldir.

lennox
lennox
5 yıl önce

Aynen ya ben big tits ve olgun seviyorsam ne olacak bize huri yokmu şarap ırmağıyla yetineceğiz herhalde neyse fazla girmeyim bu konular sıkıntılı ya gelirgelmez atarlar siteden yada milleti yoldan çıkarırım kendim gibi

About Billions
About Billions
5 yıl önce
Reply to  lennox

😀 😀 😀

Said Talha Aydemir
Said Talha Aydemir
5 yıl önce

kusursuz olan müslümanlar değildir kusursuz olan islamdır.

Yasin Akbaş
Yasin Akbaş
5 yıl önce

İnsan uykudadır.Ölünce uyanır.

lennox
lennox
5 yıl önce

Annem babam müslüman kardeşim tarikatçı ben ise deistim ( dine inanmayan yaratıcı olduğunu tahmin eden) bilime ve fizik kurallarına inanan birisiyim bana göre hepimiz 200bin yıl önce etopya civarında homoerectustan homosapiense evrildik çoğaldık bunun neticesi kaynakların azalması sonucu 65 bin yıl önce cesur bir grup Kızıldeniz’in en dar noktasından Afrika’dan Arap yarımadasına geçtik Afrikalı olmayan her birey bu kabilenin çocuklarıdır… Devamını oku »

Selen Sönmez
Selen Sönmez
5 yıl önce

Dinime rabbime peygamberime laf edenlerin boynu kopsun siyaset din sayfası değil spor sayfası kaldırın bi an önce bu paylasimi

Adaletli yorum
Adaletli yorum
5 yıl önce

Lennox Afrika’dan Etiyopya’dan Amerika kotasına nasıl geçtiniz böyle Bi saçma düşünce olamaz oradaki maya ve kızılderililer nasıl geldi peki amerikaya

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
5 yıl önce

Burda bir fotoğraftan yola çıkıp işi dinler arası yoruma dikmek ve İslam dinine inanıp onun gereklerini yapan insanları ergen görüp aşşağılamak son derece yanlış ve ahlak dışıdır.Neye inanırsanız inanının ama bazı inançları burda eleştirip kötülemek ne size birşey kazandırır nede doğru sandıgınız şeylere inandırabilirsiniz.Burasi bu konuların yeri değil.Haber ile ilgili yorumunu yapınki buradaki insanlar doğru şeyleri öğrenerek size saygı duysun.Haberle… Devamını oku »

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
5 yıl önce

joshua müslümansa destekçisi dünya çapında artar ama ingilterede hayranı azalır.dünya şampiyonu bir müslüman olması iyi bir şeydir.joshua müslüman olabilir.bence büuyük ihtimalle mslüman

Abdullah yılmaz
Abdullah yılmaz
5 yıl önce

yahu soner niçin sürekli işid zihniyetini islama mal ediyorsun? niçin uydurulmuş rivayet malzemelerini dine yamamaya çalışıyorsun? ayetlere de ateist sayfaları yöneten sözde çok şey bilip de müsülümanları köşe sıkıştırdığını zanneden dar kafalı ateistler gibi bakıyorsun. arapça bilmiyorsun, arap kültürünü bilmiyorsun, ayetlerin nüzül sebebini,deyimleri,mecazları bilmiyorsun, sözlü kültür ortamını bilmiyorsun motamot anlam veriyorsun

Abdullah yılmaz
Abdullah yılmaz
5 yıl önce

ayrıca kimse kimseyi zorlamıyor herkes istediği inancı yaşayabilir. yazık ki tanrı’nın var olduğu gerçeğini içinize yerleştiremem. mezar taşları üzerinde yazılan iki çizgi arasında kalan tüm günler sizindir. özgürsünüz ama ölene kadar…

lennox
lennox
5 yıl önce

Adaletli yorum ben tesadüf demiyorum yaratıcı olduğunu düşünüyorum ateist değilim sadece herhangi bir dine inanmıyorum müslüman bir toplumda müslüman olarak büyüdüm olgunlaştıktan sonra o ilk ayetin emrettiği şekilde okudum araştırdım ve sorguladım Tevrat’a kadar her kitabı okudum hiçbiri etkilemedi bence yahudiler akenatonun icat ettiği tek tanrılı dinden ve amondan etkilenerek kendilerine Yen’i bir din kurdular ve olaylar böyle gelişti tek… Devamını oku »

lennox
lennox
5 yıl önce

Adaletli yorum Rusya’nın Sibirya bölgesiyle Amerika kıtası arasında bering Boğaz’ı vardır yılın belirli zamanlarında bu Boğaz sayesinde Asya’dan Amerika’ya yürüyerek geçebilirsin Eskimolara ve kızılderililere bu yüzden Türk olabilir diyorlar çok kapsamlı konular bunlar bilgimde bilimadamı seviyesinde değil o yüzden sade bir şekilde anlatmaya çalıştım bu konularda merakın varsa hayranı olduğum dr alice Roberts in hazırladığı belgeseli izlemeni tavsiye ederim sanırım… Devamını oku »

cemil aslan
cemil aslan
5 yıl önce

Yav arkadaş burdadamı yav? yeter bir susun da boks konuşsun. bir yandan dinciler bir yandan ateistler, olan kimsenin inancına karışmayanlara oluyor. şahsen inançlı bir insan olsam da bir boksör müslümanmış diye onu tutmam, iyi çalışıyor mu, disiplinli mi, ahlaklı mı bunlara bakarım. herkese saygılar

fix1
fix1
5 yıl önce
Reply to  cemil aslan

inançlıyım diyorsun, adamlar kuranına, peygamberine saydırıyor hala boks diyorsun… enteresan

cemil aslan
cemil aslan
5 yıl önce
Reply to  fix1

kimsenin inancına karışmam kardeşim, inançlıysa inançlı değilse değildir. biz babadan böyle gördük. din tartışmasına girmem. sevmem. gönül işidir. ama bu zamanda malesef ülkemizde herşeyi dine bağlama huyu çıktı. olmaz. saatlerce tartışsan bişey çıkmaz. biz senin dinin sana benim dinim bana’cıyız. dinine küfür ediyorlarsa konu değişene kadar ordan uzaklaş’dır mantalitemiz. edebli olarak konuşuluyorsa tabiki bildiğimiz kadarıyla anlatırız o ayrı.

Recep Erdoğan
Recep Erdoğan
5 yıl önce

Bu sayfada ıslama hakaret ederek yorumlar yapılması çok çirkin bir şey, yarım yamalak bilgilerinizle İcinizdeki fesatlığı kusmuşsunuz.Müslüman geçinen insanları bende eleştiriyorum.ıslama sokulan hurafeler i tenkid ediyorum.gerçek ıslama ,kurani kerime tüm kalbimle iman ediyorum.sizin dininiz size benim dinim banadır…..

Bedir Altın
Bedir Altın
5 yıl önce

din alimi değilim fakat hayvan haklarını bile gözeten müslümanlığın, insan haklarını ihlal etmesi bana garip geldi. internet üzerinden yaptığım araştırmada islam dininin ne tecavüze ne de köleliğe izin vermediği yönünde bir site buldum. zaten inandığım dinde yukarıda yazılan iğrençlikler olmamalıydı.
http://www.suleymaniyevakfi.org/guncel/savas-esirleri-ve-cariyelik.html

Bedir Altın
Bedir Altın
5 yıl önce
Reply to  Bedir Altın
Bedir Altın
Bedir Altın
5 yıl önce
Reply to  Bedir Altın

Altta vereceğim linkten bir kesit: Allah, geçmiş kavimleri bu tür ahlaksızlıkları yüzünden helak etmişken, savaş sonucunda alınan esirlere bu şekilde yaklaşılmasına nasıl izin versin?
http://www.fikih.info/islam-dini-cariyelige-karsidir/

Bedir Altın
Bedir Altın
5 yıl önce
Reply to  Bedir Altın

tanımam vakfı ama söylediklerini teyit eden bir sürü site gördüm. yani yukarıda söylenenler iftiradan başka bir şey değil. keşke herkes bildiğini konuşsa. eskiden bir reklam vardı “ağzı olan konuşuyor” ne yazik ki öyle, “internet paketi olan yazıyor” mesele buna döndü.

Onur
Onur
5 yıl önce

ortalık karışmış cidden burda insanların en büyük eksiği saygıdır kim neye inanırsa inansın din denen düşünce (hangi din olursa) bireysel bir davranıştır herkes kendine yaşamalı kimsenin işine karışmamalı ama insan bencil ve başkalarının düşüncelerine burnunu sokmadan duramayan bir varlık olamadigindan böyle oluyor kimsenin bir başkasına üstünlüğü yoktur Müslümanın yahudiden veya inanmayandan üstünlüğü yoktur hiçbir ibadette davranıştan daha değerli deyildir önce… Devamını oku »

lennox
lennox
5 yıl önce

göktaşının nasıl meydana geldigini bilmek için en başa yani zamanın başlangıcına bakmak gerekli senin sorunun cevabı bilimin içinde gizli bu duruma evrenin çalışma sistemi yani herşeyin teorisi deniyor fizikte hala çözülmemiş birçok problem var bunlardan birisi albert einstein’ın genel görelilik kuramıdır genel görelilik newton’ın evrensel kütleçekim yasasını genelleştirerek kütleçekimini uzay ve zamanla beraber ele almaktır bir digeri ise kuantum kuramıdır… Devamını oku »

Recep Erdoğan
Recep Erdoğan
5 yıl önce

İnanıp inanmamak özgür iradenize bağlıdır.herkes benim inandığıma inanmak zorunda değildir.Ama herkes inançlara saygılı olacak.saygı göstermeyenin saygı beklemeye hakkı yoktur.yıllar içinde ıslama sokulan birsürü kuranın ruhuna ters hurafe uydurulmuştur.bunları temizlemeye çalışan hocalarımız var..mesala genelde Habertürk kanalına çıkan prof Mehmet Okuyan hocamız vs gibiler..doğru düşünmek doğru bilgiyle mümkündür. Doğru bilgiye doğru yerlerden ulaşalım yanlışa düşmeyelim arkadaşlar..

Jamiryo
Jamiryo
5 yıl önce

Arkadaş şuarada klickho- jashua maçı olsaydı ona bu kadar yorum yapmazdınız…Ne çok seviyorsunuz milletin dinini milletini konuşmayı..Adam müslüman olsa ne olmasa ne? Adam senle aynı dinden diye hoşuna gidiyorsa aynı dinden başkası çocuklara tecavüzde ediyor…Herkesin inancı kendisini ilgilendirir…Boks sayfasında konuşulanlara bak….

fix1
fix1
5 yıl önce

ya siz bu pedofili işine ne kadar taktınız. ateistler tecavüz etmiyor mu? git rus kaynaklarına bak mustafa kemal kaç yaşındaki kızlarla yatmış… az biraz da siz araştırın. Hz. Peygamberin yaşadığı devirlerde doğu roma imparatorluğu en yüksek medeniyetti ve hereaklius yönetiyordu, acaba orada kızların evlenme yaşlarına bi bakın… 1400 yıl önceki kültürel yapıda zaten dünyanın her yerinde kızlar küçük yaşta evlendiriliyordu.… Devamını oku »

Mike Tyson
Mike Tyson
5 yıl önce
Reply to  fix1

Kaynak gostersene ataturkle berabermiydinki iftira atarsin kadir misiroglu dinlersen beynin saglam yikilir.benim yikandi.ama gercekleri ogrenince.ataturku bir daha sevdim

Mirsad
Mirsad
5 yıl önce

Adam kiliseye gider. Laf yok .puthaneye gider laf yok.buda ya gider..gider oğlu gider.camiye gittimi olay oluyor.hastamisiniz arıza mi olmayan beynjnizde.

About Billions
About Billions
5 yıl önce

😀 😀 oldukça kuğul ama güneş gözlüğüyle belki ondandır 😀 çok güzel tespit 😀 😀

About Billions
About Billions
5 yıl önce
Reply to  About Billions

Aynen öyle. Aklıma leyla ile mecnundan bi sahne geldi yavuz geceleri güneş gözlüğü takanlara havalı olduğunuzu sanıyorsunuz ama şebeğe benziyorsunuz tarzı bişeyler söylüyordu 😀 ibadet ederken bile karizmasından ödün vermeyen adam, takdire şayan.

About Billions
About Billions
5 yıl önce
Reply to  About Billions

Aynen öyle. Ben en çok haye, povetkin gibi veteran boksörlerin durumlarına üzülüyorum. Çok yabana atılıyorlar. Bu arada izu ugonohu çok kez duymama rağmen merak edip bi kez bile izlemedim. Nasıl boksör sence stili falan gelecek var mı ? İzlemediğim için çok şey kaybettim mi ? Şampiyon olabilecek kapasite var mı ? Artık sitede boks konuşmaya boksör konuşmaya çekinir oldum. Kimseye… Devamını oku »

fix1
fix1
5 yıl önce

Allah öyle bir Allah’tır ki senin yatak odanı geç tuvalete gitmene bile karışır. Çünkü sen yaratılıp başı boş mu bırakılacağını sandın? işe başlayınca tuvalete gitme saatinden, sigara içmene karışan patronun varda, kainatın sahibi, sana bu kadar nimet verdikten sonra boş bırakacağını sanıyorsan cahilin önde gidenisin. İster inan, ister inanma, istersen krem peynire tap, bizi ilgilendirmez, lakin islamı eleştireyim diye hakaret… Devamını oku »

ggg
ggg
5 yıl önce

yıldıray kardeşin dediğinin altına imza atarım.en iyisi bunları konuşturmamak.onun için sitedeki inanan arkadaşlardan allah rızası için din konusunda yazmamalarını istirham ediyorum.

ggg
ggg
5 yıl önce

fix1 ve türk kardeşlerim lütfen bunları konuşturmayalım.biz söyleyeceklerimizi söyledik.zaten ne söylesen boş

fix1
fix1
5 yıl önce
Reply to  ggg

ggg aynen sana katılıyorum, bunlara bir şey anlatmaya çalıştıkça küfürleri harlanıyor.

Atikali Boks
Atikali Boks
5 yıl önce

.

Ahmet
Ahmet
5 yıl önce

vay anasını formda amma kitapsız varmış dahada yorum yazmıyorum kimlerle muattap oluyomuşuz biz 😀

Atikali Boks
Atikali Boks
5 yıl önce

yav he he sen ne ürettin bu dünyada memlekete hiç bir faydası olmayan adamlar gelip yok müslümanlar bişey üretemiyor yok teknoloji yok sen naptın mk. Allah dünyada akıllanmayı nasip etsin diyorum.

Kafirler, zalimler “Ya Rabbi! Biz hata ettik, kusur ettik. Senin herşeyin hakmış. Bizi bir kez daha geri gönder dünyaya. Sana iman edip amel-i salih işleyelim” diyeceklerdir.

gökhann
gökhann
5 yıl önce

Şovmene bak ya neyin artizliğini yapıyorsun sözde M.Alinin izinden gidiyorum ayağına prim yapacak ! Namazını kılıyorsan kıl foto filan şov işi..Ben yeni M.Aliyim demek istiyor aklınca..Hiç sevmem böyle haraketleri.

Deontay_Wilder
Deontay_Wilder
5 yıl önce

Müslüman olsa da olmasa da o kendisini bağlar.Böyle fotoğraf çekilip şov yapılmasını sevmiyorum.İbadet kişi ile tanrı arasında olur.Ama günümüzde dini kullanarak gündeme gelmeyi görev edinmiş bi kitle var.

muhammed yavuz
muhammed yavuz
5 yıl önce
Reply to  Deontay_Wilder

niye, askeriye mi burası, önce ben geldim kavgası yapıyorsun.

Bruiser
Bruiser
5 yıl önce

EYY gidi cahil cüheyla tayfası!! Steroid harikası Anthony Joshua’nın gözünde güneş gözlüğü artist artist caminin tavanlarını izlerken çekilmiş fotosunu nasıl da ciddiye alanlar var. Adamın ne namazla alakası var ne islam ile. Ben çok şükür 5 vakit namazında bir adamım, hayatımda namaz kılarken ne güneş gözlüğü taktım ne de camiinin tavanlarını izledim. Joshua şov yapmış, hayatında 2 rekat namaz kılmamış… Devamını oku »

Recep Erdoğan
Recep Erdoğan
5 yıl önce

İnsanoğlu başıboş yaratılmamıştır. Her insan Allah a gücü nispetinde mesuldür.Allah inancını insanın fıtratına yerleştiren yaratıcıdır. Din olmazsa bile kişi bir yaratıcının varlığına inanır doğası gereği.. İnançlara saygılı olalım …bu tartışmalar uzmanlık ister yeride burası değil….

fix1
fix1
5 yıl önce

izmirde akrabalarım var yanlarına gidince yanına gelicem 3 raundluk sparing yaparız 2 dk. dan… bakalım gevaşe çenen kadar, kollarında çalışıyor mu ceyhun bey. bilgilerimi vereyimde sonra kilomuz musait değil diye ağlama 87 kiloyum muygunmudur senin için… he birde sağ gardlıyım. görüşürüz…

Said Talha Aydemir
Said Talha Aydemir
5 yıl önce

izmirlimisin?

Yıldıray
Yıldıray
5 yıl önce

Türk nickli kardeşim kendini yorduğuna sinirlendiğine değmez boşver istediklerini yazsınlar Allah bize yeter. Hani yüz yüze olsa tamam vuralım kıralım da burdan bir şey yapılamayacağına göre en iyisi susmak boşver islama dil uzatanlar için zaten cehennem hazır kafirleri bekliyor biz kulluğumuzu yapalım bunlarda yanacağı günü beklesin. Kafirler için yaşasın cehennem ile bitirelim.

Remzi BAYSOYU
Remzi BAYSOYU
5 yıl önce
Reply to  Yıldıray

olm bi sakin olun ne vurup kırması millet kafayı yedi ag.. düzgün sakin bi şekilde tartışsanıza. herkes tyson kesiliyor ag forumunda briniz yapıcı olun

Remzi BAYSOYU
Remzi BAYSOYU
5 yıl önce

dostum sen ne agresif çıktın tamam müslümansın boksörsün anladıkta boşver abi görüşünü dile getirirken agresif olma tatlı tatlı tartışın ag..

Tyson
Tyson
5 yıl önce

Lan adam gazeteniz kapanir inşallah diyo jajahahahahahaha soner yalçın tsnimiyo daha olum nasıl bir şekilsin sen hiç gulcegim yoktu :D:D

Tyson
Tyson
5 yıl önce

Türk nickli arkadaşın zeka yaşı 4-5 hadi en fazla 6 olsun.yani cevap vererek kendinizi yormayin cevap vermeyin takilsin kafasına göre.turk nickli arkadaş sanada naçizane tavsiyem bolbol kitap ve gazete oku.heidi,polyanna,tom sawyerin maceraları,robinson cruose başla bunlarla daha sonra jules verne denizler altında 20bin fersah.okuma alışkanlığı kazan ben senin yaşındayken 8-9 yaşlarında bunlarla başladım.nasilki antrenman fiziği guclendiriyosa,zihnide okumak güçlendirir.sen bu zeka yaşıyla… Devamını oku »

Deontay_Wilder
Deontay_Wilder
5 yıl önce

Adminlere sesleniyomus ulan bok herif sen yokken ben vardım bu sitede.Dağdan gelip bağdakini mi kovuyosun.Senin gibi karaktersizler yüzünden zaten bu sitenin kalitesi yerlerde önüne geleni siteye alırlarsa olan bu.

Mike Tyson
Mike Tyson
5 yıl önce

Elhamdulillah muslumanim.boyle dogdum.boyle egitildim.en sonunda kuranin turkce malini okudum.anlamaya calistim.kimi zaman sorguladim.islamin bana kattigi insani yonden merhametli vicdanli durust harama el uzatmayan kul hakki yemeyen iyi birey olmami sagladi.fakat insanlarin muslumanim diye gecinip her turlu serefsizligi pisligi yapan 5 para etmeyen insanlari gordukce vede bagnazligi tecavuzcuyu sahtekarlari gordukce dinimi daha cok arastirmaya basladim.daha cok sorguluyorum.ozellikle elinde kutsal kitabimizla ekran onlerine… Devamını oku »

Yasin Akbaş
Yasin Akbaş
5 yıl önce

Şeriat gelmeli ve haddini bilmeyenlerin cezası verilmeli zaten …zaten …geldide 2023. bu adalet için gerekli .kıt akıl mantık felsefe ve kibirle islamı Allahı arıyanlar bulamazlar .

fix1
fix1
5 yıl önce

doğru akp öncesi uzaya mekik gönderiyorduk da şimdi geri kaldık! ne güldüm be, su katılmamış salaksınız ne yazdığınızdan haberiniz yok! madem öyle niye milleti cahil bıraktınız akp öncesi sizin gibiler yönetiyordu ülkeyi. 90 yıldır fen kitaplarında evrimi anlattınız ne oldu tutmadımı maya… yazılarınızı okudum hanginiz mantıklı cümle kurdunuzda türk arkadaşa cahil diyorsunuz? bir birinizi goy goylamaktan başka ne yazdınız.

cemil aslan
cemil aslan
5 yıl önce

benden arkadaşlara gelsin, müslüm babadan, eski değerleri unutmayalaım
https://youtu.be/JiQx9Dvi2xY

cemil aslan
cemil aslan
5 yıl önce
Üstad ali
Üstad ali
5 yıl önce

Inanca saygo diyenlere bak!bakin arkadaşlar benim inandığım adam ebu lehebtir.sizin kutsal kitabınız da ebu lehebe beddua ediliyor.siz neyin saygisindan bahsediyorsunuz.bide o tebbet suresini her namazda okuyuyup benim kutsalima beddua ediyorsunuz günde beş vakit.sonra saygı.hani siz saygılı misiniz?ne zaman ki siz ebu lehebe, benim taptigim adama beddua etmekten vazgecersiniz bende o zaman islama saygi duyarım.öyle bir sevgi dini ki anasini satayim… Devamını oku »

cemil aslan
cemil aslan
5 yıl önce
Reply to  Üstad ali

Üstad ali kardeşim orda bir yanlış var. ebu lehebe allaha inanmıyor diye beddua edilmiyor kuranda. ebu leheb o dönemin para babası kodamanıydı, servet içindeydi ve bu serveti kamu yararına kullanılmasına izin vermedi, bu yüzden. yoksa inanmadan ölen bir sürü insan vardı o zaman.

Riddick bowe
Riddick bowe
5 yıl önce
Reply to  cemil aslan

kardeşim bu tür insanlara hiç bişey anlatamazsın maalesef anca sinirlendiğinle kalırsın

MURAT JÖH
MURAT JÖH
5 yıl önce

arkadaşlar müslüman olmuş ise hayırlı olsun olmamış ise olmayı düşünüyor isede allah nasıp etsin demek haricinde haberin altına okadar çok şey yazılmışki haber maksadını aşmış. yorumu yapaeken insanlara karşı kırıcı olmamayı özen göstermenizi rica ediyorum

Riddick bowe
Riddick bowe
5 yıl önce

arkadaşlar yukarıda ustad ali isimli ateist bi arkadaş kendince yorum yapmış ….. ALLAHU teala diyorki birinin benim hakkımda küfürlü konuştuğunu görürseniz o konuyu değiştirene kadar o ortamdan ayrılın …. adam ALLAHA inanmıyor işte sizde üstüne gidiyorsunuz adam dahada beter sinirleniyor …. bence üstüne düşmeyin ve burası din konuşulacak yer değil …. joshua müslüman olmuşsa ALLAH mübarek eylesin

Başa dön tuşu
108
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.