Boks

Anthony Yiğit Avrupa Şampiyonluğu Yolunda!

anthony-yigit

Süper hafif sıklette avrupanın en önemli yükselen yıldızlarından Anthony Yiğit’e uzun süredir beklediği avrupa şampiyonluk maçı fırsatı nihayet geliyor.

İspanyol şampiyon Ruben Nieto’nun kemeri boşa çıkaracağını açıklamasının ardından EBU, challenger konumunda bulunan İngiliz Lenny Daws’a yeni bir rakip atamak için harekete geçti.

ebu-super-hafif-siralamaSıralamada 1. konumunda bulunan Viktor Postol’un şu an için müsait olmaması, 2. sıradaki Kiryl Relikh’in ise 7 Ekim’de Ricky Burns’le dünya şampiyonluğu maçına çıkacak olmasından ötürü EBU’nun bu maç için 3. sırada bulunan Anthony Yiğit’e teklif götürmesi bekleniyor.

Bu olasılıkla ilgili bir diğer heyecan verici gelişme ise; Lenny Daws’ın Tyson Fury’nin de promotörlüğünü yapan Mick Hennessy’nin boksörlerinden biri olması. Eğer taraflar kısa sürede anlaşma sağlayabilirse, bu maçın 29 Ekim’de Manchester’da gerçekleştirilecek olan dev Tyson Fury-Wladimir Klitschko rövanş maçının olduğu geceye eklenmesi söz konusu olabilir.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

0 0 votes
Article Rating

Fight Club

For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
6 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Manny Pacquiao
Manny Pacquiao
7 yıl önce

Keşke milli marşımızı Isveç marşı yerine okutsaydi ama yinede herzaman arkasındayız. Erkan Yiğit Fırat bunlarda boksorlerimiz. Avni Sinan Selcuk Cemal Kamaci bunlar milli marşımızı okutarak büyük maçlara çıktılar. Avni daha çıkmadı da Suan en iyi boksorumuzu

Volkan Karakaş
Volkan Karakaş
7 yıl önce

Antony yiğitten bi yol olmaz yazık çok ezerler

Gökhan Sebilci
Gökhan Sebilci
7 yıl önce

gothenburgda maça çıkarsa izlemek isterim.

Manny Pacquiao
Manny Pacquiao
7 yıl önce

Roman %100 katılıyorum. Sayfa sadece NTV Sporun maçlarına yoneliyo büyük yanlış bu. Jacobs Gonzalez robert easter gibi adamlar maç yaptı haber yok

fury
fury
7 yıl önce

daniel jacobs’ın maçını izlemek isteyenler burdan bakabilir, 720p 60 fps.

https://www.youtube.com/watch?v=JeNgv7t6_Qg

safkan
safkan
7 yıl önce

savunması, eskivleri iyi ve ters gard. biraz boyu kısa bu sikletin üzerine çıkamaz ama gelişim gösterirse iyi yerlere gelir. antrenörüde iyi olması lazım.

Başa dön tuşu
6
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.