Boks

Arthur Abraham’ın Yeni Rakibi Belli Oldu Gibi. Rakip Oldukça Sağlam


ramirez-abraham

Son maçında İngiliz Martin Murray’i puanla yenen Arthur Abraham’ın bir sonraki rakibi belli oldu.

WBO Süper Orta Sıklet şampiyonu Abraham, bir sonraki maçında Meksika’nın genç yıldızı Gilberto Ramirez ile karşılaşacak. Sadece 24 yaşında olmasına karşın bugüne kadar 33 maça çıkan ve tamamını kazanan Ramirez, %73 nakavt oranı, 1.89’luk boyu ve uzun kollarıyla dikkat çeken, son derece tehlikeli bir boksör.

Karşılaşmanın 2016’nın Şubat veya Mart aylarında yapılması beklenirken, karşılaşmanın nerede gerçekleşeceği henüz netlik kazanmadı. Ramirez’in bağlı bulunduğu promosyon şirketi Top Rank’in patronu Bob Arum, Almanya’da hakemlerin adil olmadığı düşüncesiyle maçı Amerika’da düzenlemek isterken, Abraham tarafının Almanya için bastıracağını öngörmek yanlış olmaz.

“Kral Arthur”‘un uzun zamandır karşılaşacağı en güçlü rakip olan Ramirez kemeri kazanıp sıklette yeni bir sayfa açabilecek mi, yoksa gücüyle olduğu kadar disipliniyle de tanınan Abraham yıllara meydan okumaya devam mı edecek, bunu önümüzdeki aylarda göreceğiz.


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
5 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Lara
Lara
6 yıl önce

Ve kemere elveda.

yücel
yücel
6 yıl önce

Ramirez öldürür bunu

Abdullah
Abdullah
6 yıl önce

Bencede Abraham fena yenilecek

nihat
6 yıl önce

Abraham alir.

Roman Gonzalez
Roman Gonzalez
6 yıl önce

Ramirez alır 1.75 Abraham 1.89 Ramirez boyları Abraham murray maçında bile bu kadar zorlandı hem Ramirez almasada Callum Smith alıcak bu kemeri abrahamdan kaçış yok ya devam yada tamam

Başa dön tuşu