Boks

Atagün Yalçınkaya Boksa Veda Etti


Fenerbahçe’nin milli boksörü 2004 Atina Olimpiyat Oyunları’nda gümüş madalya kazanan Atagün Yalçınkaya, ringlere veda etti.

Jübile gecesinde sarı-lacivertli camianın içinde bulunduğu ve katılımı yüksek bir veda maçı yaptı.

Olimpiyat 2’incisi Atagün Yalçınkaya, jübile maçında Furkan Ulaş Memiş ile karşılaştı ve bu müsabakayla ringlere veda etti. Atagün Yalçınkaya jübile sonrası ringde yaptığı konuşmasında, kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti. 

Gecede Isigym Boxsport Berlin Takımı ile Fenerbahçe Boks Şubesi karşı karşıya geldi. Ringe ilk olarak çıkan Fenerbahçe Boks Şubesi adına Murat Temur, Isigym Boxsport Berlin Takımı adına ise Atdhe Gashi oldu. Murat Temur, rakibini 2-1 mağlup etti.

Ardından ringe çıkan sarı-lacivertli boksör Botirzhon Akhmedov, Isigym Boxsport Berlin Takımı’ndan Fırat Tekin’i 3-0 mağlup etti. Gecenin üçüncü maçında ise Onur Şipal rakibi Mogame Sultygov’u teknik nakavt ile mağlup etti.

Daha sonra ringe Önder Şipal çıktı ve rakibi Josef Attanjova’yı 2-1’lik skorla mağlup etti. Hasan Ali Şengün de Mateoz Okbi’yi teknik nakavt ile mağlup etti. Gecenin son maçında ise Seyda Keser rakibi Peter Waitschies’i 2-1 mağlup etti ve Fenerbahçe geceyi yenilgisiz 6 galibiyetle noktaladı.

Atagün Yalçınkaya veda etti..

Jübile Fenerbahçe TV’den naklen yayınlandı…


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu