Avni Yıldırım Amerika Dönüşü Çılgınca Karşılandı DMAX’e Konuştu! HEMEN İZLE


Amerika’yı ayağa kaldıran WBC Süper orta sıklet unvan maçına imza atan Avni Yıldırım kaybetse de gönüllerde taht kurdu. Amerika dönüşü DMAX mikrofonlarına konuştu. İşte Atatürk havalimanında Avni Yıldırım’ın meşalelerle karşılanması…


Benzer Videolar

Benzer Haberler

7
Yorumlar

3 Comment threads
4 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
GGGAhmet KurtAbdullah yılmazThe Greatest of All Time Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Balyoz Yumruk
Üye
★★★★
Balyoz Yumruk

inşaAllah Avni kardeş. Bu mağlubiyeti hak etmedin. Umarım rövanştan kaçmazlar. Şampiyonluğu Türkiye’ye getirirsin.

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

Ortiz- hammer maçı güzeldi. Ortiz ko yapar demiştim maç puana gitti hammner 1 raund tek aldı galiba. Ortiz bayağı sağlam vuruşlar yaptı ama hammer iyi dayandı helal olsun.

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

Castilo Lara’yı net yendi beraberlik verdiler… rezillik

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

istatistiklere göre yumruk isabetinde 195-130 castano önde. üstelik 7 raundda en az 5 yumruk lara dan daha fazla vurmuş. izlemedim ama gerçekten de rezilliğe benziyor.

hurd a çok net kaybetti. onu da sd ile verdiler. ikidir kayırıyorlar.

GGG
Üye
★★★★
GGG

Şaka mı yapıyorsun Hurd’u çok net yeniyordu, son raunddaki knockdown olmasa maç Lara’nındı. Hurd gitsin hafif ağırda dövüşsün, o cüsseyle utanmadan şampiyonum diye geziniyor ortalıkta. Castano maçı için yorum yapamayacağım tamamını izlemedim ama ömür boyu Lara’yı kayırsalar yine Canelo maçındaki mağduriyetini telafi edemezler. O maçtaki mağduriyete saysınlar. En çok haksızlık Kübalılara yapılıyor zaten

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

hurd u çok net yeniyordu demek 🙂 maçı tekrar izle. lara o maçta gerçekten çok kötüydü. maçın ilk çeyreği dışında yemediği yumruk kalmadı. birde şu olaya açıklık getirelim. knockdown olayını çok büyütüyorsunuz. lara çok net kazandığı bir maçta down olarak maç kaybedemez. hatta berabere bile kalamaz. raundlarda 7-5 önde olduğunu farz edelim. bu durumda maç 115-113 biter. down olursa da… Devamını oku »

GGG
Üye
★★★★
GGG

Çok net kelimesini cümleden çıkaralım, bence Lara kazanmıştı diyeyim. Kd konusuna gelirsek, net önde olan bir boksör kd ile kaybetmez doğrudur. Ama normal şartlarda bu böyle. Ortada geçen bir maçı zaten Hurd’a vereceklerdi. Lara Kübalı diye bozuk para gibi harcadılar garibimi. Amerikalı olsa şuan belki yenilgisiz bir şampiyondu. Ortiz de aynı şekilde. Üzülüyorum Kübalılara.