Billy Joe Saunders Antrenörünü Değiştirdi. Artık O İsimle Çalışacak…


saunders-tibbs

WBO orta sıklet dünya şampiyonu Billy Joe Saunders, uzun yıllar Jimmy Tibbs ile çalıştıktan sonra geçtiğimiz yıl antrenörünü değiştirmiş ve Kıbrıslı Eşref Cevdet (Adam Booth) ile çalışmaya başlamıştı.

Saunders’ın bir kez daha antrenörünü değiştirdiği ve artık Kell Brook ve Kid Galahad gibi isimleri çalıştıran ünlü antrenör Dominic Ingle’la çalışmalarına devam edeceği, ayrıca Manchester’dan Sheffield’a taşınacağı öğrenildi.

kell-brook-ingle

Aralık 2015’te şampiyon Andy Lee’yi mağlup ederek unvanı eline geçiren Saunders, daha sonra unvanı Artur Akavov’a karşı korumuş, 8 Temmuz’da çıkması eklenen Avtandil Hurşidze maçı ise Gürcü boksörün ABD’de tutuklanmasıyla iptal olmuştu.

Saunders’ın 16 Eylül’deki Golovkin vs Canelo gecesinin ikinci ana maçında ringe çıkması ve kemerini eski dünya şampiyonu David Lemieux ile karşılaşması bekleniyor.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

7
Yorumlar

6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
RomanTÜRK OĞLU TÜRKTugay ÖzayHarunAbdullah yılmaz Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

SUNDErs ve lemuix maçı süper olur. lemux bu şebeği ringe gömer inşallah…

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

ayrıca saundrs’ın akavov maçındaki performansı da çok kötüydü bana göre maçı kaybetti ama; nedense hakemler maçı ona verdi.

Tugay Özay
Üye
★★★
Tugay Özay

Katılıyorum.

Harun
Üye
★★★
Harun

eddie hearn wilder’in promotörüne kızgınmış. büyük ihtimal maç olmuyacak, çünkü wilder’in maç yapacağı düzgün bir rakip olurdu. wilder’in adam gibi biriyle maç yaptığı nerde görülmüş.

Tugay Özay
Üye
★★★
Tugay Özay

İsterse gelsin benle çalışsın biçare… Temiz zopa yiyecek Lemieux’dan.

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
★★★
TÜRK OĞLU TÜRK

bjs yi kimse sevmiyor ama nedense ben akavov maçı hariç diğer bütün maçlarını beğenerek izledim…çok temiz dövüşüyor çok da iyi defansif özellikleri var…işi ciddiye alırsa lemiuxu yenebilir…
not: lütfen artk eubank jr aslında bjs yi yendi ama hakemler maçı vermedi muhabbetini bırakın çok temiz yendi bjs eubankı 😀

яσмαη
Üye
★★★★
яσмαη

LEMIEUX EUBANK GIBI YIPRATICI DEGIL YIKICI YUMRUKLARA SAHIP. BJS NIN ISI COK ZOR MAC AMERIKADA OLURSA %60 Lemieux diyorum.