Boksun Tartışmasız Kraliçesi Braekhus Bu Akşam 5 Kemer İçin Ringe Çıkıyor!


Braekhus vs Bustos

Norveç’te yaşayan 35 maçta 35 galibiyetli Kolombiyalı kadın şampiyon Cecilia Braekhus ringe çıkıyor. Bu akşam Monaco’da yapılacak unvan maçı öncesi Arjantinli rakibi Victoria Noelia Bustos ile son kez tartıda yüz yüze geldi. Braekhus 66.5 Kg tartım verirken rakibi 65.5 Kg’da kaldı. Maçta WBA-WBC-IBF-WBO_IIBO yarı orta sıklet unvanları ortada olacak. Braekhus’un rakibi 30 kendisi 38 yaşında.

Kuzen Fury Çekyalı Rakiple Ringe Çıkacak

Aynı organizasyonda ringe çıkacak olan Tyson Fury’nin kuzeni Hughie Fury (106.1 Kg) ağır sıklette Çekyalı Pavel Sour (108.9 Kg) ile karşılaşacak.

Rus ve Dağıstanlı Unvan Maçında Karşı Karşıya

Boşta bulunan WBA yarı orta sıklet dünya şampiyonluk kemeri mücadelesinde ise Rus Alexander Besputin (13-0-0, 9KO) ile Dağıstanlı Radzhab Butaev karşı karşıya gelecek. Butaev 66.3 Kg rakibi Besputin ise 66.5 Kg olarak tartıdan indi ve başarılı birer tartım verdiler. Boştaki bu şampiyonluk kemeri Pacman vs Broner gecesinde de ortadaydı.

Açıklanan bir yayıncı kuruluş yok.


Benzer Haberler

2
Yorumlar

2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
SAMSUNLUexecutioner Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
executioner
Üye
executioner

Braekhus’un Matchroom ile anlaşması güzel oldu. Katie Taylor, Persoon rövanşını geçerse Braekhus vs. Taylor için bir engel kalmaz.

Patlak Wilder
Üye
★★★★
Patlak Wilder

Hacı fury sağlık sıkıntısı yaşamış maçtan çekilmiş twiterde bi sayfada gördüm