Boks

Braehmer Ve Krasniqi Son Toplantıda Yüz Yüze Geldi!

braehmer-krasniqi-heger (2)

Bu gece Almanya’da karşı karşıya gelecek olan Juergen Braehmer ve Robin Krasniqi karşılaşamdan önce son kez tartıda yüz yüze geldiler ve birbirlerine birkaç açıklamada bulundular.

Juergen Braehmer: Robin Krasniqi, benden benim unvanımı almak isteyen genç ve hırslı bir dövüşçü. Fakat bu olabilecek mi göreceğiz. Her zaman olduğu gibi rakibimi yeneceğim ve unvanımı koruyacağım. Buna inanıyorum. 12 roundluk bir karşılaşmada fırsatın nereden geleceğini bilemezsiniz. Tahmin etmek imkansız. Söylemiş olduğum gibi, kazanacağıma inanıyorum ve kazanmaya geliyorum.

Robin Krasniqi: Bu hayatımın en önemli mücadelesi. Bu gece gelecek olan bir galibiyet benim tüm hayatımı değiştirebilir. Unvan fırsatı ayağıma geldi. Ve ben şimdi hazırım!.

Ayrıca Braehmer Ve Krasniqi toplantıdan hemen sonra tartıya çıktılar. WBA Yarı Ağırsıklet şampiyonu Juergen Braehmer 78.60 kilogram gelirken, rakibi Robin Krasniqi ise 79.87 kilogram geldi.

0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
3 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
yusuf öztürk
yusuf öztürk
9 yıl önce

jurgen sert kayaya çarptı robin jurgenin yumruklarndan çok kafasına dikkat etmeli bilindiği üzere jurgen sıkıştığı zaman yumruklarıyla değil kafasıyla konra atağa çıkıyor

Sebahattin okan çiğdem
Sebahattin okan çiğdem
9 yıl önce

Çanakkale sehitlerimizi anmaya ve ailemi görmeye gitmiştim bugün donus yaptım ankaraya Kanaltürk açma saatim gelmiş kaciramam bu maçları

Sedat Çırakman
Sedat Çırakman
9 yıl önce

Abi maç müthiş ama senin anlatımın daha müthiş krasnigi alacak bence

Başa dön tuşu
3
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.