Boks

Bu Akşam 20:00’de TV8,5’taki ABD Unvan Gecesi İçin Geri Sayım Başladı!


23 TEMMUZ GORSEL 2

Bu akşam saat 20:00’den itibaren TV8,5 ekranlarında yayınlanacak olan ABD boks gecesi iki farklı unvan maçına sahne olacak.

Yeni Şampiyon Eski Şampiyona Karşı

Gecenin ana maçında ringe Meksikalı süper tüy sıklet dünya şampiyonu Miguel Berchelt ile bu kemerin eski sahibi olan Japon boksör Takashi Miura çıkıyor.

23 TEMMUZ GORSEL 1

Geçtiğimiz Ocak ayında Meksikalı şampiyon Francisco Vargas’ı 11. rauntta nakavt ederek kemeri eline geçiren 25 yaşındaki Berchelt’in bugüne kadar çıktığı 32 profesyonel karşılaşmada 31 galibiyeti ve 1 mağlubiyeti bulunuyor.

Berchelt’in rakibi Miura ise bu kemerin eski sahibi. 2013-2015 yıllarında bu sıkletin dünya şampiyonu olan Miura, 2015 yılında Meksikalı Francisco Vargas’a mağlup olarak unvanını kaybetmiş, fakat daha sonra çıktığı 2 karşılaşmayı kazanarak tekrar unvan için ringe çıkmaya hak kazanmıştı. Miura bu karşılaşmada kemerini Berchelt’ten geri alabilmek için mücadele verecek.

WBA Süper Tüy Sıklet Unvan Maçı

Gecenin ikinci ana maçında ringe Panamalı WBA süper tüy sıklet dünya şampiyonu Jezreel Corrales ile Meksikalı Robinson Castellanos çıkıyor.

Geçtiğimiz yıl ünlü Japon şampiyon Takashi Uchiyama’yı Japonya’da 2 kez mağlup ederek unvanı eline geçiren 26 yaşındaki Corrales’in çıktığı 23 profesyonel karşılaşmada 22 galibiyeti ve 1 mağlubiyeti bulunuyor.

Corrales’in rakibi Robinson Castellanos ise uzun yıllardır süper tüy sıkletin önemli boksörlerinden biri konumunda. Son maçında 2004 olimpiyat şampiyonu Kübalı Yuriorkis Gamboa’yı nakavt ederek dikkatleri üzerine çeken 35 yaşındaki Castellanos, kariyerinin sonlarına yaklaştığı bu dönemde ilk kez eline geçirdiği unvan fırsatını değerlendirmek için mücadele verecek.

Alt Maçlarda Kritik Mücadeleler

Gecenin diğer önemli mücadelesinde ise; hafif ağır sıkletin iki önemli ismi; ABD’li Joe Smith Jr ile Kübalı Sullivan Barrera ile karşı karşıya gelirken, hafif sıkletin yükselen yıldızlarından ABD’li Ryan Garcia ile Meksikalı Mario Antonio Macias ile kozlarını paylaşacak.

TV8,5 Ekranlarında Yayınlanacak

ABD’nin Kaliforniya eyaletine bağlı Inglewood şehrindeki The Forum kapalı salonunda gerçekleşen mücadeleler bu akşam saat 20:00’den itibaren TV8,5 ekranlarında yayınlanacak.


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
14 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
AERIALS
AERIALS
4 yıl önce

sizlerle özel bir bilgi paylaşayım.
“boks dehası” ile “ordinaryus h” aynı kişiler

önder
önder
4 yıl önce

BiliyoruZ zaten

Bankaci
Bankaci
4 yıl önce

YouTube doğru düzgün yayın yok.ozellikle barrera Smith maçını izliyecegim.

mehmet dalgaç
mehmet dalgaç
4 yıl önce

maça limon sıktın yani arkadaş. bırak ta sonucunu bilmeden izleyelim. biraz heyecan olsun 🙂

conan
conan
4 yıl önce

Canlı canlı cap canlı. inşallah wbss asporda yayınlanır

EmreOzcelik
EmreOzcelik
4 yıl önce
Reply to  conan

Tv8 olmasa boks maci izleyemicen susta ne yapiyorlarsa saygi duy izliyon sonucta.

conan
conan
4 yıl önce
Reply to  EmreOzcelik

harbi mi la?

Bankaci
Bankaci
4 yıl önce

Barrera,smithi ezmis resmen.warda yumruk atamıştı barrera.smith wardi edecek diyen arkadaşlara maçı izlemelerini tavsiye ederim.

Abdullah yılmaz
Abdullah yılmaz
4 yıl önce

arkadaşlar malumunuz berrera bterbiev’den kacmis mac iptal olmustu. simdi ise berrara’in kovalev ile mac yapmasi gundemdeymis. sizce kovalev ile mac yapar mi?

Oldi
Oldi
4 yıl önce

Berrera simiti perişan etti. Simit hopkinsi yenince bisey zannetim. Adamda boks cesitliligi yok. Dayanıklı ve sert vurduğunu düşünüyorum sadece.

Roman
Roman
4 yıl önce
Engin Keskin
Engin Keskin
4 yıl önce

barrera gerçekten çok iyi hazırlanmış çok önceden demiştim barrera kovalevle maç yapsa kazanır diye sanırım bu hayalim gerçek olabilir ve barrera beni doğrulayabilir tek sıkıntı barrera andre ward maçında zayıf bir yumrukla yere yapıştı smith maçındada zayıf bir yumla yeri öptü cenesi bu kadar zayıf bir barrera kovalevi nasıl yener diye düşünmeye başladım.

Severinus
Severinus
4 yıl önce

beterbievin maçı olacakmış, kendisi söylüyor,
ibf purse bid tarihi vermiş,
barrera kendisinden kaçmakla mantıklı olanı yapmış,
beterbieve 2 raundda nakavt olmaktansa
smithi hakkıyla yenip kemeri aldı
corales dingili de castellanosa ne biçim kafalar attı,
baskıyı arttıran taraf costallenos olsaydı keşke

Abdullah yılmaz
Abdullah yılmaz
4 yıl önce
Reply to  Severinus

beterbiev kiminle maç yapacak ?

Başa dön tuşu