BÜYÜK ŞOK! Lee Selby’nin Rakibi Kayboldu!


selby-ramirez

Cumartesi gecesi yapılacak Lee Selby – Eduardo Ramirez IBF tüy siklet şampiyonluk maçı öncesi herkesi şoke eden bir olay yaşandı.

Lee Selby’nin menajeri Frank Warren, Eduardo Ramirez’in kayıp olduğunu açıkladı. Warren, Ramirez’in ve ekibinin otelden ayrıldığını söyledi. Ramirez’in gerekli olan kiloya inemediği için ayrıldığı söyleniyor.

Eduardo Ramirez’in şu anda yaklaşık 4 kilo fazlasının olduğu belirtiliyor. Meksikalı dövüşçünün bu haftanın başından bugüne kadar 2 kilo verebildiği artık daha fazla kilo veremediği için ortalardan kaybolduğu söyleniyor. Menajer Frank Warren, bu durumun bir sporcuya yakışmayacak bir davranış olduğunu söyledi.

Bu maçın iptal edilip edilmeyeceği büyük bir merak konusu. Lee Selby, kemer ortada olsun veya olmasın bu karşılaşmanın yapılmasını istiyor. Bu yüzden maçın yapılacağı ve IBF şampiyonluk kemerinin ortada olmayacağı söyleniyor.

Lee Selby – Eduardo Ramirez karşılaşmasını Cumartesi akşamı 22:45’ten itibaren TV8,5 ekranlarından canlı olarak izleyebilirsiniz.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

3 Yorum - "BÜYÜK ŞOK! Lee Selby’nin Rakibi Kayboldu!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
kguags
Üye
kguags

Şaka gibi. 4 kilo nedir bi boksör için. 🙂

Roman
Üye
★★
Roman

Hamama sokun sunu biraz su atsin. 4 kilo yu veremiyorsa ne diyeyim boksorsun dostum nasil veremiyosun 4 kilo. Tartidan sonra öküz gibi kilo alanlar var. Utanmasa maci birakip ulkesine donecek beyefendi.

GGG
Üye
★★
GGG

O değil de haberin başlığına bakın, o nasıl başlıktır öyle, adam gerçekten kaybolmuş 😀