Callum Smith ve Erik Skoglund WBSS Öncesi Tartım Verdi

smith-skoglund-weights (2)

Yarın akşam İngiltere’de gerçekleşecek olan WBSS süper orta sıklet çeyrek finalinde karşı karşıya gelecek olan İngiliz Callum Smith ve İsveçli rakibi Erik Skoglund tartım verdi.

Smith 76,02 kg Skoglund ise 76,06 kg şeklinde tartım verirken, her iki boksör de limiti tutturdu. Smith-Skoglund mücadelesinin galibi yarı finalde Jürgen Brahmer-Rob Brant karşılaşmasını kazanan boksörle karşı karşıya gelecek.

 


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

6 Yorum - "Callum Smith ve Erik Skoglund WBSS Öncesi Tartım Verdi"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
TÜRK MÜSLÜMAN
Üye
TÜRK MÜSLÜMAN

Callum şu ana kadar Kimi yenmiş de finalde kadar çıkıyor anlamış değilim

Kanguru Perkovic
Ziyaretçi
Kanguru Perkovic

callum dan tko bekliyorum kolay bir maç olacak en kötü ud ile alır

EmreOzcelik
Üye
EmreOzcelik

Callum super orta sikletle dalga geciyor resmen o boyla ne isin var lan yiyorsa girsene cruiserweighte yemez tabi … Bu maci callum rahat kolar.

Kızılderelı
Üye
Kızılderelı

Aynı şeyi bende golovkin için söylüyorum

jackal
Üye
jackal

bide bu cıktı basımıza o boyla su siklette bu siklette rahat dövüsür ama super ortada kalıyor korkak(!) ulan adamın alıstıgı siklet bu kolay mı siklet yukselmek öyle. boy uzunlugunun avantajları oldugu gibi dezvantajlarıda var nedense herkes tek taraflı düsünüyo

Garyosullivan
Üye
Garyosullivan

Ulan nasıl bir talih var bende. Bu akşam şehir dışından akraba ve arkadaş aynı anda geliyor. 2 evde ayrı ayrı ağırlama var. Callum, bjs, golovkin maçları ayrı ayrı bir tarafımıza kaçtı büyük ihtimalle 🙂