Canelo mu Golovkin mi? Boksörler, Antrenörler, Analistler Yorumladı. İşte 30 Uzmanın Tahminleri!


ABD---16-EYLÜL-BOKS-GECESİ-GÖRSEL-1

2017 yılının, belki de son 10 yılın en büyük profesyonel boks karşılaşmalarından biri bu Cumartesi gecesi Türkiye saatiyle 03:00’te başlayacak tarihi gecede, Las Vegas’ta gerçekleşecek. Kazak WBC, WBA, IBF ve IBO dünya şampiyonu Gennady Golovkin ile Meksikalı süper star Canelo Alvarez, sadece orta sıkletin değil, tüm sıkletlerin en büyük boksörünü belirlemek için 100 milyon dolarlık dev maçta karşı karşıya gelecek.

İstatistik şirketleri maçı büyük ölçüde ortada görse de, Golovkin’i kıl payı favori gösterenler de var. Peki boksörler, antrenörler, boks uzmanları, bu karşılaşmayla ilgili ne düşünüyor? İşte İngiltere’den 30 önemli ismin Canelo-Golovkin tahminleri:

anthony-yarde_2

Anthony Yarde (Namağlup hafif ağır sıklet boksörü)

Bence çok zor bir maç olacak ve kazanan Canelo olacak. Nakavt da olabilir. Canelo daha zor rakiplerle karşılaştı. Ring zekası daha yüksek. Golovkin’in en zorlu rakipleri, son 2 rakibiydi, o maçlarda da çok başarılı olamadı.

Anthony Farnell (Manchester’da boks antrenörü)

Bu harika bir maç olacak ve bence Golovkin nakavtla kazanacak. Golovkin Kell Brook ve Daniel Jacobs maçlarındaki gibi dövüşürse kaybedebilir, ama bence David Lemieux maçındaki gibi kontrollü dövüşecek. Bazen unutanlar oluyor ama Golovkin’in amatör kariyeri de mükemmeldi. O sadece güçlü yumruklara sahip değil, çok farklı özellikleri var. Bence çok zor bir işi çok kolaymış gibi göstererek başaracak.

kell-brook-ingle

Dominic Ingle (Kell Brook ve Billy Joe Saunders gibi bir çok ünlü ismin antrenörü)

Bence Canelo alır. Meksikalı daha genç ve dinamik. Ayrıca oldukça iri cüsseli bir boksör. Golovkin Kell Brook’u yatıramadıysa, Canelo’yu hiç yatıramaz. Bence Canelo puanla alır, belki de 2’ye 1 hakem kararı (Split Decision) da olabilir.

Dereck Chisora (Unvan Maçına Çıkmış Ünlü Ağır Sıklet)

Canelo alır diyorum. O daha yetenekli. Nakavtla kazanır. Güçlü yumruklarıyla var olan biri, kaliteli bir boksör karşısında her zaman zorlanır.

jones-maccarinelli (11)

Enzo Maccarinelli (Eski WBO Yarı Ağır Sıklet Şampiyonu)

Bence Canelo kazanacak. Çok isabetli kontraları var ve bence bu maça çıkmak için en doğru zamanı seçti. Oscar De La Hoya kolay kolay hata yapmaz. Son 2 maçında çok iyi bir görüntü vermedi. Daha önce Lemieux maçında iyiydi ama Lemieux asla bir Canelo değil.

Craig Evans (WBO #6 Hafif Sıklet Boksörü)

Canelo puanla kazanır. Süper bir maç olacağına şüphe yok.

daniel-dubois_3 (1)

Daniel Dubois (Ağır Sıkletin Yükselen Yıldızı)

Golovkin 9. ve 10. rauntta Canelo’yu nakavt edecek. Son maçlarında belki çok iyi değildi ama burada çok farklı bir Golovkin göreceğiz.

Derry Mathews (Eski WBA geçici hafif sıklet şampiyonu)

Golovkin 8 rauntta işi bitirir. Canelo da çok iyi ama bence onda Golovkin’i alt edebilecek bir güç yok. Kendi oyununda Golovkin’e yenilecek.

ADAM BOOTH VE DAVID HAYE

Adam Booth (Kıbrıslı antrenör, asıl adı Eşref Cevdet, İngiltere’nin en ünlü antrenörlerinden)

Bahis oynasam paramı Canelo’ya yatırırdım. Bence o totalde daha yetenekli olan boksör. Golovkin’in güç avantajı var ve Canelo rakibinin oyununu benimserse kaybedebilir. Ama bunu yapacağını sanmıyorum. Canelo’nun defansif yetenekleri belirleyici olacak.

Gary Lockett (Galli antrenör)

Bana Canelo, Golovkin’i sollayacak gibi geliyor. Bu gençlerin sporu Golovkin’in de gençleştiği yok. Golovkin’in çenesinin test edildiğini hiç görmedik. Curtis Stevens güçlüdür ama o da Golovkin’e sağlam bir yumruk vuramadı. Bence Canelo bu testi yapacak ve kombine vuruşlarla Golovkin’in canını yakacak.

flanagan-petrov-2

Terry Flanagan (WBO hafif sıklet dünya şampiyonu)

Çok zor bir eşleşme. Bence Canelo puanla kazanır. İkisinin de grogi duruma düştüğünü hiç görmedim, o yüzden bir nakavt beklemiyorum.

Martin Bowers (Londra’dan boks antrenörü)

Tahmin etmesi çok zor. Canelo eğer Golovkin’in üstüne gidebilir, ona ihtiyacı olan mesafeyi vermezse, gençliğinin de yardımıyla kazanabilir. “Puanla Canelo kazanır” tahmini kulağıma doğru gibi geliyor.

canelo-smith-london (7)

Liam Smith (Eski WBO 70 kg dünya şampiyonu)

Bu muhteşem bir maç. İkisi de çok klas isimler. Bence Canelo, Golovkin’in karşısında fizik olarak ezilmeyecek. Diğer yeteneklerde ise Golovkin’e üstün. Bu yüzden Canelo’nun puanla kazanacağını düşünüyorum.

Alan Smith (Londra’dan boks antrenörü)

Çok kolay bir soru. Golovkin Canelo’ya çok fazla gelecek. Canelo Matthew Hatton’ı indiremedi, Julio Cesar Chavez Jr’ı açması da çok uzun sürdü. Bu rakipleri Golovkin paramparça ederdi. Golovkin bu maçı alır, muhtemelen puanla.

Bradley Skeete (WBO #3 Yarı Orta Sıklet boksörü)

Ben GGG diyorum. Canelo son dönemde kendini çok geliştirdi, Mayweather maçından beri çok aşama kaydetti. Ama Golovkin başka bir seviye. Bence Golovkin Canelo’yu yıpratıp son rauntlarda nakavtla mağlup edecek.

Jack Catterall (WBO #4 Süper Hafif Sıklet boksörü)

Mükemmel bir maç. Bence Canelo puanla alır. Mayweather’a kaybettiğinden beri çok aşama kaydetti. Orta sıklete çıktığı için de rahatladığını düşünüyorum.

TOMMY LANGFORD

TOMMY LANGFORD

Tommy Langord (Eski Britanya orta sıklet şampiyonu)

Bu maç yüzünden kafayı yemek üzereyim. Cumartesi gelsin diye çıldırıyorum. Son 2 maçındaki Golovkin Canelo’ya yenilir. Ama Lemieux’ü harcayan Golovkin piyasaya çıkarsa iş değişir. 1 yıl önce sorsan kesin Golovkin derdim ama şu an Canelo’ya daha yakınım. %51 Canelo %49 Golovkin diyorum.

Tunde Ajayi (Londra’dan boks antrenörü)

Yüzde 1 milyon Canelo! Bu maçı Canelo kazanamayacak olsa Oscar asla bu riske girmezdi. Canelo son 3 raunt içinde Golovkin’i nakavt bile edebilir.

Josh Leather (Namağlup Süper Hafif Sıklet Boksörü)

Bu maç için inanılmaz sabırsızlanıyorum. 12 raunt boyunca dişe diş bir mücadele olacak. Vücuda yaptıkları vuruşlarla birbirlerini çok yıpratacaklar. Canelo daha genç ve dinamik ama ben daha güçlü olan Golovkin’in kazanacağını düşünüyorum. Kurduğu baskıyla rakiplerini mahvediyor. Golovkin puanla alır.

Jamie Conlan (WBO #3 Süper Sinek Sıklet Boksörü)

Golovkin’i her zaman dünyanın en iyi dövüşçüsü olarak görürdüm ama son dönemde çenesini kanıtlamak istercesine çok zorlu maçlar çıkardı. Jacobs maçında bazı kusurları olduğunu da gördük. Canelo mesafe kontrolünde çok başarılı. Bence Canelo puanla alır. Bu maçta nakavt olmaz.

callum-smith-gallagher

Joe Gallagher (Manchester’dan boks antrenörü)

Canelo daha kaliteli rakiplerle ringe çıktı. Uzun ve orta mesafede çok iyi. Rakibinin gövdesine inanılmaz sert yumruklar atabiliyor. Golovkin’in daha büyük bir amatör kariyeri var ve kazanması büyük sürpriz olmaz ama Las Vegas’ta Golden Boy boksörüne karşı puanla kazanması imkansız. Bu yüzden bana göre ibre Canelo’dan yana.

Lyon Woodstock (Namağlup Süper Tüy Sıklet Boksörü)

Hiç bilemiyorum. Canelo tekniğiyle Golovkin’i mahvedebilir veya Golovkin Canelo’yu herhangi bir zamanda nakavt edebilir. Ben Canelo’nun kazanmasını isterim o yüzden Canelo diyeceğim. Canelo çok yönlü bir boksör, Golovkin nispeten daha tek yönlü. Bu da Canelo’yu favori göstermemde önemli bir faktör.

hughie-fury_4

Peter Fury (Tyson ve Hughie Fury’nin amcası, boks antrenörü)

12 raunt süren ve Golovkin’in kazandığı bir maç olacak diye düşünüyorum. Golovkin boks yeteneklerini konuşturursa kazanır. Yok haldır huldur girerse Canelo’nun kontraları karşısında çaresiz durumlara düşebilir. Bu durumda kazanan Canelo olur.

Barry Jones (BoxNation kanalı yorumcusu)

Bu lafın gelişi değil, cidden %50-%50’lik bir maç. Bana göre gücü ve fiziğiyle Golovkin bir adım önde. Ama Canelo da çok büyük bir boksör ve sonuç ne olursa olsun kazanan boks sporu olacak.

Paddy Barnes (2008 ve 2012 Olimpiyat bronz madalyalı boksör)

Ben Golovkin diyorum. Onun Doğru Avrupa stiline hayranım. Canelo da çok iyi ama Golovkin’in Jacobs ve Brook maçlarına aldanıp kırışmaya girdiği takdirde bu onun sonu olur. Bu durumda Canelo’nun nakavt olduğunu da görebiliriz.

warrington-hyland

Josh Warrington (WBC’de #3, Namağlup Tüy Sıklet Boksörü)

Canelo diyorum. Bence o daha iyi bir boksör ve boks yetenekleri Golovkin’den üstün. Kesin olan şu ki; harika bir maç olacak.

Joe Pigford (Namağlup Süper Yarı Orta Sıklet Boksörü)

Çok ortada bir maç. Golovkin’i yenebilecek bir kişi varsa o da Canelo’dur. Puanla Canelo alır diyorum.

liam-walsh

Liam Walsh (Eski IBF tüy sıklet dünya şampiyonu)

Canelo favori boksörlerimden biri ama bence Golovkin az farkla da olsa favori. Ben kırışmaların yaşanacağı, çok kanlı bir maç beklemiyorum. Bence Golovkin sol direğiyle Canelo’nun işini bitirecek. 

Gary Corcoran (WBO #11, Yarı Orta Sıklet Boksörü)

Golovkin’in gücü her şeyi değiştirecek. Son 2 maçında en iyi performansını sergilememiş olabilir ama bu maçta sergileyecek. Canelo’nun çenesi iyi olabilir ama Golovkin gibi biriyle hiç karşılaşmadı. GGG puanla alır diyorum.

Sonuç: Canelo 19 – Golovkin 11


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

154
Yorumlar

95 Comment threads
59 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
55 Comment authors
serhat kingprettyboyÖZGÜR DENİZfurkan gençSwing Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
conan
Ziyaretçi
conan

evet sitedeki canelocular kimler?

1- ben
2- murat koç

diğer üyeler de 3,4 .. şeklinde yazarak kendilerini göstersinler 🙂

golovkinciler çoğunlukta olduğu için lütfen onlar sıralamaya kendilerini yazmasınlar

BullStrong42
Üye
BullStrong42

5 Boş ise talibim 🙂

Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H

conan 1 numara benim, 2 murat koç 3 tugay özay 4 sensin. bu maç açıklandıgından beri kütüğünü kendimden emin bir şekilde yener diyorum. hatta gggirl’ler sürekli bana sataşıyor. canelo ggg’yi g-string tanga yapacak.

conan
Ziyaretçi
conan

tamam 1 sen ol. 😀 lan ha 1 ha 2. yapan yapacağını yapmış zaten (şener şen -şekerpare)

conan
Ziyaretçi
conan

evet güncel canelocular sıralaması
1-ordi
2-canon
3-m.koç
4-tugay özay

TÜRK
Üye
★★
TÜRK

bende canelo kazanır diyorum

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

soner reis; madem böyle bir başlık açtın. ben de golovkin diyorum ilk sıraya yazın beni 🙂 🙂 🙂

conan
Ziyaretçi
conan

apo baba, ggg ciler çok olduğu için sizi yazmıyorum sorry 🙂

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

şu pazar hayırlısıyla gelse de izlesek. acaip heyecanlıyım. bu hafta boks zehirlenmesi yaşayacağız 🙂 🙂 🙂

fix1
Üye
★★
fix1

ggg (gelmişine geçmişine geçirir) kazanır. canelonun kazanması boksa hiçbir şey katmaz. floyda yenilmiş bir canelo olarak kalacak.

Tugay Özay
Üye
★★★
Tugay Özay

Sanki floyd’a kaybetmek normal değilmiş gibi…

conan
Ziyaretçi
conan

1-ordi paşa
2-conon
3-m.koç
4-t.özay
5.türk

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

Hepsini yaz bakalim conan reis.
Yalniz mactan sonra da yoklama istiyorum senden

Sugar Ray Leonard (TBE)
Üye
★★
Sugar Ray Leonard (TBE)

Nick imdende anlayacağın üzere yaz beni de çok fanatik Canelo cuyum

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Dünya boks piyasası az farklada olsa canelo diyor bakalım ben golovkinciyim artık şu maç gelsede izlesek

MURAT JÖH
Üye
MURAT JÖH

Şahane yorumlar yapilmiş puanlamaya giderse adil bir puanlama olmayacağini bizim gibi tüm dünya biliyor inşallah ortada bi maç olmaz. Gönlüm ggg den yana

conan
Ziyaretçi
conan

şu an 5 kişiyiz

hayde nerdesiniz eyyy canelocular

sa yo na ra
Üye
★★★★★
sa yo na ra

conan herkesi ak gezen yapmaya çalışıyor beyler yutmayın bu numaraları 😀

Tugay Özay
Üye
★★★
Tugay Özay

ahahahah güzeldi 🙂

Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H

hüstad boks dehasını da ekle. şu anda aramızda değil depresyonda kendisi.

Tugay Özay
Üye
★★★
Tugay Özay

😀 dehayı özledik…

Kanguru Perkovic
Ziyaretçi
Kanguru Perkovic

Beni unutmayin beyler :))) bende team canelodanim en baştan beri canelo favorim puanla alir diyorum. En mantıklı konuşan adam booth mus bence

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

kim hangi boksörü desteklerse yorumları da o bakış açısına göre algılıyor ve haliyle o yorumu beğeniyor. mesela bana göre kell brok’un antrenörünün yorumu çok mantıklı değil. evet 5. raunnda kadar golovkin kell brok’u yatıramadı ama kendisi havlu atmasaydı golovkin 1-2 raund sonra öldürürdü onu

conan
Ziyaretçi
conan

6-kanguru perkoviç (ağır sikletlerin korkulu rüyası)

Kanguru Perkovic
Ziyaretçi
Kanguru Perkovic

:)))

PACMAN
Üye
★★★
PACMAN

Ggg başka yok

Tugay Özay
Üye
★★★
Tugay Özay

Öncelikle ben Canelo’cu değilim sadece bu maçı Canelo’nun kazanacağını düşünüyorum. Yoksa Golovkin ve Canelo bana hemen hemen eşit mesafedeler, sempatik adamlar, seviyorum kerataları 😀 Boksları da iyi, kötü hiç değil ama benim sevdiğim stil;
Floyd, Ward, Eubank Jr, Thurman, Linares tarzı boksörlerin stilleri 🙂

Kızılderelı
Üye
★★★★
Kızılderelı

Canelo yenecek (Hissiyat)

conan
Ziyaretçi
conan

7-ziyaretçi
8-boks üstadı

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
★★★
TÜRK OĞLU TÜRK

abbout billions caneloyu destekliyor ama golovkinin kazanacağını düşünüyordu onu da ekleyebilirsin 😀

Kanguru Perkovic
Ziyaretçi
Kanguru Perkovic

Sitedeki ankete göre 4 kisiden 3u ggg alir diyor 4 kisiden 1 i de canelo alır diyor baya azız :))

fix1
Üye
★★
fix1

ggg çok yaşlı, ggg nin eski gücü yok, ggg tekniği zayıf, ggg nin babası, babası değil teyzesiymiş 🙂 tahmini maç analizi : 1. raound yoklama yapacaklar ama bu yoklama ölü bir yoklamadan ziyade sarsıcı bir yoklama olacak. sonraki raundlar da canelo agrasif defansa geçerken. ggg gefansını sıkı tutarak saldırı yapacak. özellikle direklerini kullanacak. yediği yumruklardan sonra ve özellikle 5 veya… Devamını oku »

conan
Ziyaretçi
conan

9-about billions

cellat hopkins
Üye
★★
cellat hopkins

Bir çok kişi oscar faktöründen dolayı canelodan yana biraz fazla çubuk bukmus durumda ama bir kaç itarizim olacak glovkin son iki maçında çenesinin sağlam olduğunu kanıtlamıştır aldığı onca yumruğa rağmen saklanmadı bile bir ikincisi de canelo genç peki glovkin kondisyon sorunu yaşayan birimi sizce ve baskıcı sürekli rakibi üzerine baskı yapan bir boksör vallahi kim kimi bunaltır kimin çenesi test… Devamını oku »

lennox
Üye
lennox

+100

conan
Ziyaretçi
conan

iki boksör de hiç nakdavn olmadı değil mi?

lennox
Üye
lennox

hayır olmadı canelo grogi oldu ama

sa yo na ra
Üye
★★★★★
sa yo na ra

canelo fena grogi olmuştu; hakem araya bile girebilirdi o maçta. yanılıyorsam düzeltin öyle hatırlıyorum.

Sugar Ray Leonard (TBE)
Üye
★★
Sugar Ray Leonard (TBE)

Grogi olduğunda yaşı kaçtı acaba kardeşim bide ona bak

Marvin Hagler
Üye
★★
Marvin Hagler

https://www.youtube.com/watch?v=vanP8itF8rQ
canelo vs josé miguel cotto 1. rauntta olmuştu. ama canelo durumu hemen toparladı, rakibini etkili bir şekilde yendi.

lennox
Üye
lennox

aynen öyle golovkin o duruma getirirse yatırmadan bırakmaz

Kanguru Perkovic
Ziyaretçi
Kanguru Perkovic

Maçı canelonun savunması belirler fizik olarak golovkinin ustunlugu var ama ezici değil. Hız teknik savunma konusunda canelo daha iyi. Kell brook dan yediği kontralari canelodan yerse golovkin nakavt bile olabilir

conan
Ziyaretçi
conan

10-ayazz

david tua
Üye
david tua

Favorim golovkin maci alir düsünüyorum.Bu mac bana golovkinin kell brook la olan macini animsatiyor.herkese selamlar

lennox
Üye
lennox

a.selam kardeşim

lennox
Üye
lennox

golovkin 4.cü round yatırır diyorum varmı artıran 🙂

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

Hepsini yaz bakalim conan reis.
Yalniz mactan sonra da yoklama istiyorum senden

Kanguru Perkovic
Ziyaretçi
Kanguru Perkovic

Lennox hocam ruyamda golovkin caneloyu 4.roundda brutal nakavt etmişti gonzalez gibi yerden kalkamadi :)))

lennox
Üye
lennox

agzından bal damlıyor hocam 😎

conan
Ziyaretçi
conan

ben canelo 8-9 gibi nakavtla yener diyorum. ggg’den pro boks olarak daha tecrübeli. ggg’ye göre daha büyük maçlara çıktı. ggg’nin rakiplerinden çok daha iyi rakiplerle dövüştü. canelo kendisini sürekli geliştiriyor. ggg ise yaşlandı artık geriliyor. genç aslan kazancaktır.

poisonman
Üye
poisonman

bende 7 numaraya yerleşeyim canelocu olarak:)

conan
Ziyaretçi
conan

11-poisonman

sa yo na ra
Üye
★★★★★
sa yo na ra

en realist yorum peter fury den gelmiş. genel olarak canelo’nun kazanacağı yönünde yorumlar var. ggg çok büyük bir riske girdi. lemieux maçındaki oyunu sergilerse büyük bir ihtimal golovkin alır.

lennox
Üye
lennox

benimde en çok ciddiye alacagım adam peter furydir yetiştirdigi boksörlerin stiline bakınca adamın bu işin zirvesinde oldugu anlaşılıyor

conan
Ziyaretçi
conan

12-gennady mustafa

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

Artik o canelomustafa

Kızılderelı
Üye
★★★★
Kızılderelı

Canelo 10. raund da teknik nakavt ile yenecek diye düşünüyorum
Golovkin kondisyon sorunu ile karşı karşıya kalacak çünkü son maçlarında gerileme mevcut aksine canelo her maç ilerliyor
Benim düşüncem bu şekilde

Marvin Hagler
Üye
★★
Marvin Hagler

golovkin kazanacak. neden mi? golovkin canelo’dan çok daha üst seviye bir boksör. kariyerinde şu ana kadar çok üst düzey boksörlerle karşılaşmadığını söylesek de underrated boksörlerle karşılaştığını söyleyebiliriz. golovkin’in tek özelliği güçlü olması değil. güzel boks yapıyor, kondisyonu iyi, yumruk isabetleri süper, hızlı olmayabilir ama çok etkili yumrukları var, bugün en tecrübeli boksörlerden biri, amatör kariyeri harika. canelo da üst seviye… Devamını oku »

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

Mh +100

Kanguru Perkovic
Ziyaretçi
Kanguru Perkovic

Golovkin brook maçındaki o aparkati canelodan yerse sallanabilir. Canelo da çok iyi kontraci golovkin brook maçındaki gibi dovusurse canelo nakavt eder

conan
Ziyaretçi
conan

marvin kardeşim golovkin de canelo gibi biriyle hiç dövüşmedi. caneloya karşı yüzünü boş bıraksın bakalım ne oluyor. golovkin hayatında ilk kez bu kadar büyük bir maça çıkacak, en çok para kazandığı ilk maç olacak. ama canelo bunlara alışkın.

poisonman
Üye
poisonman

Bu maç küçük bir ihtimal lemiux maçına benzeyebilir Golovkin direklerini etkili kullanır ve Caneloda Amir Khan maçındaki gibi etkisiz başlarsa; fakat bu maçı kendi özelinde değerlendirmek gerekir; zaman zaman duyguların ön plana çıkıp iki boksüründe kazanma isteğinden dolayı kırışmalı geçecektir. Burada da her nekadar Golovkin güçlü olsa da canelonun tekniği ve eskiv yeteneğiyle ayakta kalan taraf olucağını düşünüyorum…

Kızılderelı
Üye
★★★★
Kızılderelı

CANELO DA WARD A BENZEYEN BİR YÖN VAR ÇOK SAKİN VE AKLINI ÇOK İYİ KULLANIYOR VE EN ÖNEMLİSİ TECRÜBELİ
TECRÜBE KÜÇÜMSEMEYİN HİÇ HEYECAN YAPMAYACAK BU ÇOK ÖNEMLİ

Marvin Hagler
Üye
★★
Marvin Hagler

golovkin daha tecrübeli bir boksör. ama conan’ın da dediği gibi büyük maçlara çıkma konusunda canelo’nun daha tecrübeli olduğunu söyleyebiliriz. ama bence golovkin canelo’ya göre daha sakin olacaktır.

Kızılderelı
Üye
★★★★
Kızılderelı

golovkin sakin olacaktır kendine güveninden ötürü ancak bir iki sağlam yumruk geldimi yavaş yavaş sakinlik yerini tedirginliğe bırakmaya başladımı herşey tersine döner
Bunlar sadece tahmin tabi

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

golovkin 8 de yatırır artırdım 🙂 boks otoriteleri bile bu maçın sonucunu kestiremiyor eğerki sonucu hatta raundunu bilen yorumcu arkadaşlara burda üstat denmesi lazım ben bu maçın en fazla 8 raunt ggg lehine biteceğini tahmin ediyorum .tekrar söylüyorum ggg ayrı bir taktikle maça çıkacaktır tabikide kell brook ve jacobs maçı taktiğiyle çıkarsa caneloya kaybedebilir. ggg 16 eylülde hem hakemleri hemde… Devamını oku »

Gennady Mustafa
Üye
★★★★
Gennady Mustafa

Çok büyük bi maç herkes bunun farkında inş golovkin alır da biter bu kâbus, canelonun boks bilgisi ggg ye göre çok üst düzey ama ggg dede fizik avanajı ve bitmeyen net vuruşlar var gazamız mübarek olsun 😀
Ama her halükarda canelo efsanedir yensede yenilsede

Gennady Mustafa
Üye
★★★★
Gennady Mustafa

Muhtemelen gece 5 gibi başlar bu maç

Gennady Mustafa
Üye
★★★★
Gennady Mustafa

bu arada kell brok maçıylan demişlerde ona açıklama getirim, alt sikletlerden gelen boksörler her zaman çok hızlıdır golovkin bu adamın hızını durdurması onu yakalama aşaması biraz güç oldu ama adam her türlü üstesinden geldi tmm çok darbe yedi ama sonunda yakaladı ve bitirdi, kell broku direk komasına sokamamasının nedeni de kell brokun seri cevap vermesi kaçmasıdır. O yüzden direk komasına… Devamını oku »

tipitip
Üye
★★★★★
tipitip

Dün kafam karışıktı şu analizlerden sonra, Glovkin Maça Khan la birlikte çıksa Canelo yine kazanır diyesim var … Heyecanlı bir gece olacak…

conan
Ziyaretçi
conan

13-tipitip

Harun
Üye
★★★
Harun

kell brook maça sadece 5 round kondüsyonla çıkmıştı. gardı düştü ve antrenörü havlu attı. zaten dominic ingle havlu atmasa golovkin brook’u ayakta öldürücekti. ggg her vurduğunda brook bağırıyor acı çektiğini hissettiriyordu. yıkmaktan beter etti. bütün çalışmalarını hız güç ve teknik olarak yapmış. kondüsyon 0. bu yüzden golovkin karşısında kell brook kadar iyi performans sergileyecek birinin 12 round kondüsyona sahip olması… Devamını oku »

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

tipitip senin kafa baya karışmış gardaş 🙂

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

kell brookun kariyerini bence ggg bitirdi. o maçtan sonra sakatlandı gözünden ve errolu yenebilecekken ggg maçındaki sakatlığı nüksetti.herkes ggg kırışmasın diyor ama bana göre canelo hiç denemeye kalkışmamalı kell brooktan beter olabilir

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

conan beni de ekle 14- lenolewis:)

Harun
Üye
★★★
Harun

puanla canelo kazanır diyenler, canelo maçlarında az yumruk atıyor. golovkin ise sürekli yumruk atıyor ve pres yapıyor. golovkin’i jacobs gibi uzun ve reach mesafesine sahip outboxing yapan biri bile puanla yenemedi. canelo gibi daha kısa birinin puanla yenmesi zor. canelo bana kalırsa karaciğerden yatırmaya çalışmalı. puanla yenmesi imkansıza yakın. yumruk istatistikleri ortada. kazanmak istiyorsa en büyük performansını sergilemeli. nakavt dışında… Devamını oku »

Harun
Üye
★★★
Harun

canelo maçı 12 round tamamlayabilecek seviyeye gelsin yeter. lobi canelo’yu kurtaracaktır. bahane olarakta net vuruşları canelo yaptı gibi bir bahane ortaya atılacak. golovkin ko etmeli. canelo gibi altın yumurtlayan, promotörler ve bahis şirketlerine milyon dolarlar kazandıran birisinin kaybetmesi büyük bir kayıp olacağı için puanlama sonuçları şimdiden belli.

tipitip
Üye
★★★★★
tipitip

Lenolewis hiç sorma yaa… Punanla biterse Canelo burun farkıyla alır, glovkin karaciğerden açık verirse nakavtla gider diyorum son olarak…

Harun
Üye
★★★
Harun

boks maçlarında daha kısa olan adamın daha güçlü olması gerekir. uzun adamın ise hızlı ve puancı olması gerekir. golovkin ise uzun boyuna ve ince fiziğine rağmen granit çenesi ve 1 ton vuruş gücüyle siklete ağırlığını koydu yenilmez oldu. amatör kariyeri 345-5 olan biri saf güçten çok daha fazlasıdır. hız olarak iyi teknik olarakta çok akıllı. canelo kısa ve az yumruk… Devamını oku »

Kanguru Perkovic
Ziyaretçi
Kanguru Perkovic

Dedigine gore ozaman manny 1.66 lik boyuyla 1.80 boyunda margarito yu nasil yendi vur kaç yaparak caneloda aynısını yapabilir ara arada kırışmaya da girecektir elbet sadece kaçarak değil canelo kırışmalarda ustun gelecegini düşmüyordu savunmasi gayet iyi golovkinin vucuda çalışa çalışa yorarak dedigin gibi karacigerden de yatirabilir

Harun
Üye
★★★
Harun

kısa adam güçsüzse sıkıntı yaşar. uzun boylu adamda yavaşsa sıkıntı yaşar. margarito ve pacquiao arasında belirli kalite farkı vardı zaten.

Harun
Üye
★★★
Harun

beni yanlış anladın. kısa boyu adam tabikide hızlı olabilir. ben genel olarak konuşuyorum. kısa boylu ve hızlı bir adam farklılık yaratır. uzun boylu ve güçlü boksörde farklılık yaratır. golovkin ve pacquiao nadir boksörlerdendir.

Kanguru Perkovic
Ziyaretçi
Kanguru Perkovic

Canelonun en dikkat etmesi gereken golovkinin direkleri gercekten vura vura hirpaliyor ve de köşeye sıkışmamak bu ikisini en aza indirdiği zaman kazanacaktir ve fiziksel olarak kismen aynilar golovkinin azcik avantajı var yani golovkin caneloyu ezemez .

Kanguru Perkovic
Ziyaretçi
Kanguru Perkovic

Kirismalarda canelonun ustun gelecegini dusunuyorum klavye hatasi 🙂

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

şimdi canelo daha iyi rakiplerle çıktı diyenlere soruyorum
1-lemuix mi liam smith mi?
2-jacobs mu cotto mu?
3- kell brook mu lara mı?
4- monreo mu amir kahn mı
sonuç olarak arada çok büyük farklar yok rakipler anlamında bana göre ggg nin rakipleri daha iyi tabi ki son dönemdekileri baz alırsak

Marvin Hagler
Üye
★★
Marvin Hagler

golovkin brook’u saymazsak hep orta siklet boksörlerle dövüştü. hele lemieux ve jacobs. orta sikletin en iddialı isimlerinden bu isimler. canelo hangi orta siklet boksörü ile dövüştü şu ana kadar? golovkin ilk olacak. chavez jr. maçına 164 lbs çıktı diyecekler için, o maçın sonucu başlamadan belliymiş zaten. canelo chavez jr.’ı kum torbası edecek maç sonunda golovkin ringe gelecek. bunlar planlanmıştı zaten.… Devamını oku »

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

Marvin hagler
+100

Harun
Üye
★★★
Harun

canelo’nun jacobs ile maç yapmasını isterdim. canelo khan maçında çok sıkıntı çekti. kendinden hızlı adamlara karşı sorun yaşıyor. jacobs gibi uzun ve iyi bir reach mesafesine sahip biri karşısında neler yapıcağını görmek isterdim.

Marvin Hagler
Üye
★★
Marvin Hagler

o maçın gerçekleşmesinin imkanı yok. az para çok risk. golovkin boks dünyasında ses getirmeseydi bu maç da olmayacaktı.

Harun
Üye
★★★
Harun

kesinlikle doğru.

Alparslan Türkoğlu
Üye
Alparslan Türkoğlu

golovkin caneloyu nakavtla yenecektir. golovkini çenesi sağlam, kaçarak dövüşen biri yenebilir. canelo da bu yok. hatta golovkin için jackobs maçından daha kolay olacak bu maç. şansıma yarın askere gidiyorum yılın maçını 1 günle izleyemeyeceğim.

Marvin Hagler
Üye
★★
Marvin Hagler

yolun açık olsun, sağ sağlim dönersin umarım.

Alparslan Türkoğlu
Üye
Alparslan Türkoğlu

sağol kardeşim.

Big George
Üye
★★★★
Big George

En realist yorum bence Joe Gallagher ve Fury’den gelmiş…

Boks dünyası genel olarak maç puanla biterse kimin, hangi etken ile kazanacağını biliyor, çünkü işin içindeler. De La Hoya’da Canelo’yu ateşe atmaz. GGG TKO yapamazsa ben maçı kazansa dahi vermeyeceklerini düşünüyorum.

Bankaci
Üye
★★★★
Bankaci

bahis oranlarını bilen varsa paylaşabilir mi

Antiwilder
Üye
★★★★
Antiwilder

Gooovkin 1.65
Canelo 2.35
Civarlarinda oranlar kardesim

Bankaci
Üye
★★★★
Bankaci

Eyv dostum

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

canelo sıklet yükselmesi sonucu aldığı kilolarla eskisinden daha iyi defans yapacağını sanmıyorum.boy ve kilo oranı negatif an itibariyle canelo da.haliyle ringde yağ gibi akacak diye beklemeyin.

haliyle devid lömi gibi olacak canelo ve golovkin bu tarz boksörleri önce sol direklerle yıpratıyor sonrada karaciğer darbeleri ile nefesini kesiyor.

golovkin için kolay bir maç olur.

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

bu maçta muhtemelen golovkinin taktiği şöyle olacak.ilk 5 round da kontrollü üzerine gidecek canelo nun.özellikle sol direklerle.fiziksel avantajını kullanacak.risk almayacak fazla.bu arada da canelo yu yıpratacak.canelo da risk almazsa tahminim 7. round da golovkin ko layacak.

lakin canelo meksika tarzı yakın dövüş yaparsa daha erken ko da beklenebilir.çünkü golovkini sıkıştırmaya kalkarsan sağını indirir.

dogannn
Üye
★★
dogannn

Bende arkadaşlar 9.raund tan itibaren golovkin den tko bekliyorum. Çok zor maç olacak seyrederken kalp dayanmaz muhteşem ötesi bir maç

TÜRK
Üye
★★
TÜRK

golovkin direk vururken canelo o ara güneşlenecek golovkincim biraz daha direk vur azcık daha yıpranıyım sonlara dogru nakavt edersin dicek :D:D:D

TÜRK
Üye
★★
TÜRK

canelonun kondisyıonu cok üst düzey yani golovkine nazaran daha iyi . bunu team ggg bilmiyo yada düşünmedimi sanıyosunuz ? golovkin her maçtaki gibi bu maç basamıcak cünkü ileriki raoundlarıda düşünmek zorunda. hadi diyelim bastı ve yıkamadı nolcak sonra ? canelo tko.

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

boksu yorumlarken genelde tekniğe ve güce bakılır.lakin bişey daha var.oyun planını belirleyen.o da fiziksel durum.yani reach mesafesi ve boy canelo ve golovkin aynı boyda olsalardı farklı bişey izleyebilirdik.canelo eskivini yapar ve yumruğunu yapıştırabilirdi.ama durum bu değil.canelo yakın dövüşmek zorunda.yumruk isabet ettirebilmesi için.golovkinin yakınına geldiğinde ise ggg nin sol direklerini alman işten bile olmaz.yıllarca kıliçko kardeşler bu sol direklerin avantajını yaşadılar.çünkü… Devamını oku »

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Antony yarde amma yorum yapmış son 2 maçında başarılı olamamış ggg . Kell broku öldürecekti nerdeyse hangi maçı izledin lan yardem

TÜRK
Üye
★★
TÜRK

tahminimce team canelonunda amacı maçı sonlara taşımak olacaktır

Emre Demir
Üye
Emre Demir

şu 1- 1.5 sene içinde çok büyük maçlar izledik. bu da onlardan bir tanesi. canelo kontracı, golovkin evire çevire adam döven bir şahıs. her ikisi de big pucher. golovkin baskı kurmak adına, dayanabildiği kadar yumruk almaktan kaçınmayan bir boksör fakat bu defa başka bir yöntem izlemesi gerekebilir. zira canelo ne bir lemieux ne de bir kell brook. canelo’nun güçlü kontralarını… Devamını oku »

Bankaci
Üye
★★★★
Bankaci

Eyv dostum

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Yukarda bir arkadaş isabetli bi yorum yapmıştı bende ona aynen katılıyorum. Bu maç kell brook maçı gibi olacak demişti ve gerçekten öyle olacak. Tek fark ggg kell brooku saldırdığı gibi değilde daha kontrollü saldırıp ko edecektir. Canelonun motivasyonu ggg gücü karşısında bozulacak ve kaçınılmaz son tko canelo için

Gökmen BAHADIR
Üye
Gökmen BAHADIR

Öncelikle yolun aöık olsun kardeşim hayırlısıyla git gel askere.yorumuma gelincw yok canelo şöyle vuruuo yok bole vuruyor.yumruk atamayan veya basku altında tutamayan boksörlere rahatca vücuda gidiyodu şimdi karaciğer için solunu çıkarsında oradan bi sağ kroşe yesin çenesine göreyim.o sol direkleri yedikçe şakağından çekemeyecek sağını canelo.yumruk yedikçe kondüsyonu bozulacaktır.golovkinde karaciğer yakalayan bi boksör sadece bir örnek vereyim lemix

MURAT JÖH
Üye
MURAT JÖH

Şu maç saati gelsede kurtulsak ya ammada heyecan yaptik sonuç herne olursa olsun efsane bir maç olacak üzüldüğüm bir iki husus var gerçek anlamda savaşarak maç yapanlar soytarilik yapanlar kadar karşiliğini alamiyor dier yandanda maç puanlamaya giderse ggg nin hiç şansinin olmadiğini bu haberle iyice anlamiş oldum. Gönlüm kazakistandan yana

cemil aslan
Üye
★★
cemil aslan

psikopat golovkin karşısında hiç şansı yok bu canelonun, ud mi olur ko mu olur onu bilemem ama golovkin tabiki banko.

Severinus
Üye
Severinus

risk alan canelo, gergin olmasını engelleyen şey ise kendine olan güveni ve las vegasta daha önce de milyon dolarlık maçlar yapmış olması, genç olmasına rağmen çok aktif de değil, yıllardır senede sadece iki maç yapıyor, rakipleri ise Floyd kadar ustaca seçiliyor, ggg ise, brook maçını saymıyorum, adamı öldürüyordu nerdeyse ve kendine on üzerinden 3 vermişti, Jacobs maçında biraz tutuktu, ya… Devamını oku »

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

golovkin in jacobs maçındaki gibi dövüştüğü taktirde canelo ya yenileceği tezi hayatımda gördüğüm en saçma şeylerden biridir gerçekten. ne alaka? iki tane birbirinden taban tabana zıt stilli, farklı fiziklere sahip boksör. neye göre bu kanıya varılıyor. ”joshua wlad ı yendiği için ona benzer stilli pulev i yener” mantığı mümkündür(%100 olmasa da). ama neye göre jacobs ve canelo? golovkini o maçta… Devamını oku »

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

brook maçında golovkin in beğenilmemesini de anlayamıyorum. kendi sikleti olmasa da(ayrıca ekliyeyim brook çok uzun bir süre bu maça hazırlandı) brook gibi adamı 5 raundda gard alamaz hale getirdi sizin sorunuz ne adamım? 🙂 golovkin in en kötü performansı buysa 16 eylül de bayağı bir problem yaşayacaksınız 🙂

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

Ahmet kurt
+100

Big George
Üye
★★★★
Big George

Yahu Brook ilk rauntta ölecekti, baktı maç erken bitiyor GGG bir süre izin verdi Brook’a. Maçı gözüyle izleyenler bunu görmüştür zaten. Kaldı ki Brook’un fiziken Canelo’dan bir eksiği yok, hemen hemen ölçüleri aynı. Adamın Welter olması garip zaten, Thurman fiziğinde birisiyle dövüşmedi sonuçta Golovkin, Weltere bana göre fazla olan Brook ile dövüştü. Demek ki Charlo veya Jacobs L.Heavyweight’e çıksa kaç… Devamını oku »

hapsuu
Üye
hapsuu

golovkin öyle iyi boksör ki…beklentiler o kadar yüksek ki…
brook u niye yatırmadı(5.rauntta haşat etttiği halde)
jakobs u al aşagı etti(haala jakobs kazandı diyen OKSİJEN düşmanları var)
canelo golovkin gibi biriyle kırışmadı en son khaan gibi hızlı ama zayıf yumruklu birini serdi…
canelo en son basit adamlarla maç yaptı…GOLOVKİN ise zorlu rakiblerle….
neyse VALLAHU ALEM BİS SAVAB…golovkin gardaşımız alsın

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Hapsuu bazılarıın işine gelmiyor yukarda bi dünya boksör caneloyu favori görmüş yarde ggg kell brook maçında başarısız demiş lan brooku napacaktı daha adamın box hayatı bitti nerdeyse kötü boksör diyecekler nerdeyse. bence tüm bunlar ggg nin tüm zamanların en iyi orta siklet olmasını istemeyenlerin yorumları baya bi fazla sayıları. 16 eylülde gereken cevabı vereck zaten ggg.canelo daha büyük maçlara çıktı… Devamını oku »

HeadshooTR
Üye
HeadshooTR

En mantıklı yorumu alan smith yapmış bana kalırsa.

GGG Fatih
Üye
GGG Fatih

Ayyynen Anthony Farnell in dedigi gibi olucak Tam demek istedigimi demiș.(2.yorum)

Klitschkoo
Ziyaretçi
Klitschkoo

Bu sitede en yorumlarını en objektif bulduğum kişi Ahmet Kurt . Bu maçı Golovkin alsın Ordinaryüs ne diyecek çok merak ediyorum. Merak etmeyin puana kalmayacak . 10. Raunda Canelo nakavt

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

teşekkür ederim dostum 🙂

Klitschkoo
Ziyaretçi
Klitschkoo

Edit iki defa en demişim 😀

mostwanted
Ziyaretçi
mostwanted

kaybedenin saygı görmeye devam edeceği bir maç

Gary O’Sullivan
Üye
★★★★
Gary O’Sullivan

İkisi de birbirinden değerli sporcular.Gerçekte kaybeden sadece bir maç kaybedecek ama sen bir de bunu kaybedene sor 🙂 Çok zor maç, ne sonucu kestirilebilir ne de gidişatı.

Severinus
Üye
Severinus

ggg kovalev değil
canelo da ward değil,
gggye yapılan eleştiriler kovalevi hatırlatırken
caneloya yapılan övgüler wardı hatırlatıyor,
bence yanlış bir algı var

wilderreis
Üye
★★★
wilderreis

Golovkin alır

GGG
Üye
★★★★
GGG

Tamam Canelo çok iyi bir boksör, ama Ward’ın çeyreği etmez. Ward başka bir boyutta boks yapıyor. Evet Golovkin’in de tekniği, daha çok defansif anlamda yeterince iyi değil belki, ama Golovkin Kovalev’den çok çok daha iyi bir boksör. Bu maç için Ward – Kovalev benzetmesi yapılarak Golovkin üzerinde bir psikolojik baskı kurulmaya çalışılıyor. Ama ancak aptallar bu maçı Ward – Kovalev… Devamını oku »

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

Brook un antrenorune cok guldum. Bu adamin kuyruk acisi var bence. Denyo demis ki ggg brooku yatiramadi. Caneloyu hic yatiramaz. Ulan denyo o havluyu nasil salladigini cumle alem gordu. Mac az daha devam eyse brookun cenazesini alacaktiniz ringden.
Bide bu lafiyla kendi boksorunu kucuk dusuruyor. Tam bir denyo afedersiniz 🙂

MURAT JÖH
Üye
MURAT JÖH

O sadece Konuşmak için konuşmuş mehmet hocam

Marvin Hagler
Üye
★★
Marvin Hagler

https://www.youtube.com/watch?v=NDx7yhahKf8
golovkin-canelo tartı canlı saat 22:30’da başlayacak.

Novartis
Üye
Novartis

ya beyler 30 kişi bunların hepsi avrupada ses getiren isimler bu adamlar bilmiyor siz biliyorsunuz ? ya arkadaş sanki golovkin amcanız kardeşiniz abiniz gibi konuşuyorsunuz bırakın biraz boyle saçma yorumları kardeşim icraat olsun biraz adamlar yılların cinleri şeytanı adamlar bilmiyor siz biliyorsunuz ggg direkler ile yok tko gerek yok ko yapması lazım ya gidin antrenorlüğünü adamın o zaman ne çok… Devamını oku »

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

novartis
tam anlamıyla saçmalamışsın….

Severinus
Üye
Severinus

Avrupada ses getiren bu 30 adamdan ya 11’nin ya da 19’unun bizden daha az bildiği maç sonunda ortaya çıkacak,
söylediğin saçma olmuş,

conan
Ziyaretçi
conan

peki abi.

Oldi
Ziyaretçi
Oldi

Bu maci izleyememek cok acı. Bugün askeri eğitim birligine teslim olmam gerekiyor. Android telefon da yok :/
Bu macta hakem araya girecek.maci hakem bitirecek.kazanan ggg olacak.

Gary O’Sullivan
Üye
★★★★
Gary O’Sullivan

Hayırlısıyla git gel inş. Ben askerlik yaptım. Sıkıntı yok. Gittiğin yerde bölük komutanının odasına git, gece aç televizyonu seyret. İçecek birşeyler, çerez falan da al. Birşey demez kimse. Evinde nasılsan orda da öyle davran. Maştan sonra diskoya bile gidersin. Rahat ol.

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

hayırlı tezkereler oldi.
allaha emanet ol…

conan
Ziyaretçi
conan

kardeşim sana hayırlı teskereler. sen boşver şimdi boksu unut. sen daha güzel görev yapacaksın. bu görevi sağ salim bitir dön yeni maçları izlersin.

lennox
Üye
lennox

alparslan ve oldi yolunuz açık olsun sağlıcakla gidip sağlıcakla dönün

Selim Xxx
Üye
Selim Xxx

Acemi bir boks sever olarak şu ana kadar izlediğim maçlarda böylesine alan daraltan rakibi bunaltan bir boksör görmedim. Golovkin 11. raunda gelmeden işi bitirir diye düşünüyorum.

MURAT JÖH
Üye
MURAT JÖH

Askerlik nederki arkadaşlar kormayın1 senelik mevzu, rahat olun kendiniz olun biter gider ben gençliğim en güzel yıllarini doğu ve güney doğuda geçirdim it peşinde koştum o günler bile geldi geçti siz bir yılı sakin dert etmeyin allah yardimciniz olsun

ömer uzel
Üye
★★★
ömer uzel

Golovkin 2 yıldır fiziksel düşüşte, Canelo ise 5 yıl daha çıkışta olacak..Lemieux maçın da ki Golovkin olsa yüzde 90-95 favorim olurdu, şuan ki Golovkin ancak yüzde 60 favori.. Helal olsun Canelo 3 yıl boyunca çok muazzam kaçtı.. İnşallah ringde kaçamayacak.Golovkin sol direkleriyle yıpratmada ritim yakalarsa, maçı kesin alır.. Golovkin çok zeki bir boksör, Lemieux’a uyguladığı bu planı Canelo’ya da uygulayacaktır..

Fatihhh
Üye
Fatihhh

ben ggg kazanmasını istiyorum ve onu destekliyorum ama çok karışık bir maç olacak ikisininde şansı eşit şimdi 1- canelo bu zamana kadar kaçıyordu bir anda maç yapalım dedi.yani artık herşey hazır ben artık son noktaya geldim gelişimim tamamladım diyor bunu çalıştıranlar bile çık maça diyorsa vardır bi bildikleri yani bence canelo ekibi ggg bi açığını buldu ve oradan girip maçı… Devamını oku »

Bedir Altın
Üye
★★★
Bedir Altın

8. Raunddan sonra ggg den tko bekliyorum.

furkan genç
Üye
furkan genç

aynı fikirdeyim glovkin fazla uzatmaz maçı

Swing
Üye
Swing

Yorum yapan arkadaşların hemfikir olduğu ortak bir nokta varsa eğer “Boksta bir yumruk herşeyi değiştirir” tezidir..Bahsi geçen meşhur ” yumruğu” ggg ve canelo her an gerçekleştirebilir. Lakin biz, normal seyredebilecek bir maçın yorumunu yapabiliyoruz. Normal şartlarda Golovkin ‘in, suratıyla defans yapıyor ve etkilenmiyor oluşu,Golovkin i bir adım öne çıkarıyor. Rakibini ciddiye aldığında uygulayacağı bir çok oyun planının örneğini lemiux maçında… Devamını oku »

furkan genç
Üye
furkan genç

canelo bu maçı alma şansı yok gibi amir khan maçında ki gibi oynarsa suratı pert olur cotto maçındaki gibi oynarsa golovkinle kırışmaya güçü yetmez her halükarda golovkin bu maçı rahat alır maça az kaldı herkez izleyecek ha bu arada boks ters bir yumrukdur ceneden çok sağlam oturtur bayıltır o ayrı normal şartlarda golovkin cneloyu yener

ÖZGÜR DENİZ
Üye
ÖZGÜR DENİZ

Caleno direk yumruklarla Golovkin i uzak tutup sert sağ kroşesini sıksık kullanırsa puanla kazanma ihtimali var. Eğer yakın dövüşürler hatta kafa kafaya kırışmaya girerlerse Canelo TKO ile kaybeder. İkisindede sağlam çene var. Fazla darbe almamaları için hakem araya girecektir.(Canelo aleyhine)

prettyboy
Üye
prettyboy

conelo artık geleceğin floyd’u değil siklet yükselterek hayatının hatasını yaptı chavez jr maçında beklediğimiz alışık olduğumuz o estetik boksu hatta bir fiyaskoydu chavez tam kum torbasıydı maçı izlerken sıkıldım şahsen en azından ggg’ye göz dağı verebilirdi mu maçta ggg’ye gelince brok ve jacobs maçındapek istekli değildi ama bu maçı 3 yıldır bekliyor en iyi şekilde çıkacaktır canelo’cular için golovkin’in gücü… Devamını oku »

prettyboy
Üye
prettyboy

ggg nin tek eksiği efsaneden dayak yememiş olması bu arada..

Swing
Üye
Swing

Prettyboy doğru bir kritik yakalamışsın.. Golovkin in “İlk yumruğu yiyince neye bulaştığını anlayacak” sözü, bu maça ne kadar istekli ve motive olduğunu gösteriyor. Ggg nin orta sıklete bir iki gömlek fazla geldiğini pazar sabahı herkesin anlayacağını tahmin ediyor, gelecek yıl sıklet yükselmesini bekliyorum. Sıklet yükseltmeden de şu sanders soytarısını bi güzel pataklarsa finali ballı kaymaklı yapmış olur..

serhat king
Üye
serhat king

maç nakavtla biter.golovkin canelonun suratını dağıtacak.
golovkin hiç kendini kasmadan normal yumruklarıyla bile kel brok gibi kaliteli bir boksörü bitirdi canelomu dayanacak o yumruklara.