Canelo vs Golovkin Maçı Biletleri…

canelo-golovkin

16 Eylül’de Las Vegas’da ringe çıkacak olan Kazak WBA, WBC, IBF ve IBO dünya şampiyonu Gennady Golovkin ile Meksikalı süper star Canelo arasındaki mücadeleye ilgi çok büyük.

Öyle ki, 20 bin kişilik T-Mobile Arena’da biletlerin şimdiden, maça 2 aydan uzun bir süre kala tükendiği öğrenildi.

Biletlerin maç günü yaklaştıkça karaborsa sitelerinde astronomik rakamlara ulaşması bekleniyor.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

18 Yorum - "Canelo vs Golovkin Maçı Biletleri…"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Abdullah yılmaz
Üye
Abdullah yılmaz

çok güzel bir maç olacak. tahminim golovkin canelo’yu 7-9 raundlarda ya ko ya da teknik ko yapması.

arkadaşlar bu maçtaki gelir dağılımı nasıl olacak? sizce ikisi ne kadar alır bu maçta ?

Tolga
Üye
Tolga

Tahminimce 60-40 canelo daha fazla alır

Abdullah yılmaz
Üye
Abdullah yılmaz

tolga kardeşim maçın hasılatı ne olur? bununla ilgili bir bilgi var mı ?

Kızılderelı
Üye
Kızılderelı

Canelo alacak gibi geliyor
GGG de artık hedef Canelo kadar kalmadığını ve hırsının azaldığını hissediyorum yoksa GGG daha güçlü ancak hırs ve çalışma olarak Canelo biraz önde geliyor

GGG
Üye
GGG

Gelir dağıtımı Canelo 70%- Golovkin 30%

Hayrettin Yeğin
Yazar
Hayrettin Yeğin

Gelir dağılımı ile ilgili iki tarafta resmi bir açıklama yapmadı.maça yakın bir dönemde açıklanır.net alacakları ücretler birbirlerine yakın olur ama yayın gelirlerinin muhtemelen %70 ‘ini canelo ve ekibi alır çünkü şuan baş organizatör golden boy.

Hayrettin Yeğin
Yazar
Hayrettin Yeğin

Amerika’da boks kamuoyu ve birçok boks sitesi bu maçın ppv de 1.200-1.500 bin rakamları arasına ulaşabileceğini ,floyd-mc Gregor maçı içinse 2,500-3,000 milyon gibi rakamlara ulaşabileceğini tahmin ediyorlar.

Murat Koc
Üye
Murat Koc

Golovkin 15milyon dolar garanti para arti ppvden pay aliyor.Hayrettin Hocamın dediği gibi büyük payı canelo ekibi aliyor.ama golovkinde çok güzel para kazanicaktir.iki tarafında parasal yönden mağdur edilmediği bir anlaşma olmuş gibi duruyor

Abdullah yılmaz
Üye
Abdullah yılmaz

Güzel para… kliçko da 90 bin kişilik statta izlenen maç sonucu 15 milyon dolar almıştı..

Oldi
Ziyaretçi
Oldi

Abel Shancez’den GGG’ye taktik maktik yok BAM BAM BAM…
🙂

MURAT JÖH
Üye
MURAT JÖH

ggg nin gücünü öreceksiniz 🙂

lenolewis
Üye
lenolewis

Ggg gücünü gördük zaten daha ne görecegiz ki canelonun kombinasyonları ggg işlemez çok net ama ggg kombinasyonlarına canelo dayanamaz bu maç daha çok yumruk gücü kimin iyi olursa kazanabileceği bir maç olacaktır

Abdullah yılmaz
Üye
Abdullah yılmaz

canelo golovkinle krışmaya girerse süper olur. kendini jakops gibi yerde bulur 🙂 bu maç bir an önce gelse de izlesek….

MURAT JÖH
Üye
MURAT JÖH

öylede hocam hala göremeyenler var ısrarla rakiplerinin kofti olduğunu savunuyorlar madem o rakipler kofti ggg de o kemerkeri kapalı çarşıdan mı aldı

mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç

Ggg bu maci kazaninca ayni adamlar canelo zaten orta siklet boksoru degildi ki deyip yine camura yatacaklar eminimki…

GennadyMustafa
Üye
GennadyMustafa

ben hiç bir şey diyemiyorum bu maç için ama canelo alabilir tam bir sinsi fişi nerede nasıl çekiceğini çok iyi biliyo fenti eskivi muazzam geliçtirmiş yumruk gücü çok fazla bitirici vuruşları bam başka zaten hep bitirici vuruşunu yapıyo, Golovkin=[teknik(+)güç(+)isabet] ama eskiv fent yok golovkin puanla alır diyorum nakavt çıkmaz boşa hayal kurmayın 50 maçlık canelo hayatta nakavt olmaz emin olun nakavt yapar nakavt olmaz golovkin 12. raound sonunda puanla alıcaktır muhtemelen canelo bitirici vuruşunu yaparsa isterse vitali klitschko gelsin yatar 😀 o derece gönlüm ggg.

Salazar
Üye
Salazar

Ggg’e yapılan teklif 10 milyon dolar. Alacağı net miktar 15 milyon. Canelo daha fazla alacak. O gece elde edilecek hasılat tahminen 300 milyon dolar. Ggg’ in sırtından kazanılan paraya bak bi de kendisine verilen paraya.

doctor1984
Üye
doctor1984

Golovkin için Jacops maçından daha rahat geçer diye düşünüyorum. Canelo golovkinden 4 santim daha kısa. Jacops maça fazla kiloyla çıkmıştı. İbf tartisına katılmamıştı. Tamam Canelo sert vuruyor ama nakavt yüzdesi Jacops’tan da, Lemieux’tan da düşük. Bu adamlar Golovkini sallayamadılar bile. Sonuç olarak düşüncem canelo, Golovkin’e karşı fiziki olarak yetersiz kalır ve yumrukları golovkinin canını yakmaz. Bahis şirketleri de kolay kolay yanılmaz. İşin ucunda para var. Joshua vs Klitschko maçında da yanılmadılar. Hatta Ward vs Kovalev 1 maçında da yanılmadılar. 2. Maç neyse de ilk maçta ne olacagi pek kestirilemiyordu. Yüzde 50-50 lik maç deniliyordu.