Boks

Canelo’dan Depremzedelere Çok Anlamlı Yardım


IMG-20170924-WA0002

Geçtiğimiz hafta sonu Las Vegas’tan Gennady Golovkin ile yılın en büyük maçlarından birine çıkan Meksikalı süper star Canelo Alvarez, geçtiğimiz günlerde ülkesinde yaşanan deprem felaketine de sessiz kalmadı.

Ard arda ülkeyi vuran depremler sonrası Meksika’da bir çok şehirde geniş çaplı tahribat yaşanırken, Canelo depremzedeler yararına kullanılmak üzere 1 milyon dolar bağışlarken, ayrıca deprem bölgelerine giderek yardım çalışmalarına da bizzat katıldı.

Canelo’nun bu davranışı yerel halkın büyük takdirini topladı. Meksika depremlerinde daha önce de WBC’nin toplantı alanı olarak kullandığı bir bina çökmüş ve kullanılamaz hale gelmişti.


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
10 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ordinaryus H
Ordinaryus H
3 yıl önce

derhal burayı terket kardeşim

Burak Yurtsever
Burak Yurtsever
3 yıl önce
Reply to  Ordinaryus H

dostum, yorumlarını düşünmeden yazıyorsun. ağzına geleni yorum olarak yazıyorsun diye düşünüyorum. bence bu konuda kendini düzeltmelisin.

Muhammet YALÇIN
Muhammet YALÇIN
3 yıl önce

+1 Ordinaryus.

Kanguru
Kanguru
3 yıl önce

Caneloyu her zaman sempatik meksikali saf gariban iyi niyetli bir çocuk olarak görüyordum yanılmamışım heralde kendisini kutluyorum helal olsun.

Marvin Hagler
Marvin Hagler
3 yıl önce

helal olsun canelo’ya.

Bedir Altın
Bedir Altın
3 yıl önce

ramirez in de bu tür görüntüleri vardı. her insanın yapması gerekenler bu. ama insanlık vasfını yitirenler sadece kendi boğazlarını düşündükleri ve bu tür insanların sayısının çok olması nedeniyle, günlük 13 milyar insana yetecek yemek üretiliyor ve çoğu çöpe atılıp israf ediliyor. diğer taraftan her gün insanlar açlıktan ölüyor. iyi insanların çoğalmasını temenni edip, canelo yu tebrik ediyorum.

Bedir Altın
Bedir Altın
3 yıl önce

canelo yu 4p4’te 1. sıraya alan tek site olan (öyle biliyorum, çoğu sitede 2. bile değil) boxrec bile ggg-canelo maçı için şöyle bir yorum yaptı: This was a very competitive fight. Although most people thought Golovkin won the fight, scores of 115-113 Canelo, 114-114 or 115-113/116-112 Golovkin are all reasonable, but not the score of 118-110 Canelo from judge Adalaide… Devamını oku »

Sebastian heiland
Sebastian heiland
3 yıl önce

Helal olsun sana canelo!!!!!!

tipitip
tipitip
3 yıl önce

Sadece para yardımı yapmamış, sıradan insanlar gibi sıraya girmiş elden ele kutu taşıyor… Bravo Canelo, büyük adamsın…Konu yardımsa eğer eminim sen kimseyle berabere kalmazsın…

Başa dön tuşu