Boks

CARLOS MAIDANA RÖVANŞ İSTİYOR

CARLOS MAIDANA RÖVANŞ İSTİYOR

Geçtiğimiz Mayıs ayında Floyd Mayweather Jr.’ın son yıllarda karşılaştığı rakipleri arasında en etkili performans gösteren rakibi olarak dikkat çeken Marcos Maidana ve ekibi, 13 Eylül’de ringe çıkacağı duyurulan yenilgisiz efsanevi boksörle aynı ringi yeniden paylaşmanın amacını taşımaktalar.

Arjantinli boksörün Danışmanı Sebastian Contursi, şu an için Maidana ve ekibinin dinlenme döneminde olduğunu söylerken, önümüzdeki hafta Komisyoncuları Al Haymon ile yapacaları görüşme de kendilerine yol haritası çizmeye çalışacaklarını açıkladı.
13 Eylül’de Las Vegas’ta ringe çıkacağı duyurulan Floyd Mayweather Jr.ile rövanş yapmak isteğinde olan Maidana için Floyd Mayweather Jr. ve ekibinin vereceği karar önemli . Ancak, şunu belirtmek de fayda va rki Mayweather Jr’ın ekibinden henüz, Maidana’ya gelmiş bir rövanş teklifi yok ! Maidana ise rövanş yapmayı hakettiğini düşünmekte !

Yarı orta sıklet ve süper orta sıklette WBC ünvanlarının sahibi olan Floyd Mayweather Jr. için gündemdeki rakip olabilecek isimler arasında öne çıkan adaylardan bir tanesi Danny Garcia. Buna karşılık Marcos Maidana ve Keith Thurman’ın da isimleri geçmekte. Ve, son olarak da Miguel Cotto ile rövanş da gündeme gelmiş durumda.

0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.