Boks

Çeçenistan’da Şok!

Çeçenistan'da Şok!

6 Temmuz Pazar akşamı Çeçenistan’ın başkenti Grozni şehrinde yer alan Terek Stadyumunda gerçekleştirileceği duyurulan WBA ağır sıklet unvan karşılaşması Ruslan Chagaev (üstte) – Fres Oquendo (altta) maçı öncesi, Oquendo’nun menajerlik haklarını elinde bulundurduğunu iddia eden Hitz Promotions, karşılaşmanın iptali için dava açacaklarını açıklarken, Porto Rikolu boksörün menajeri ise iddaaları yalanladı !

Çeçenistan'da Şok!

Hitz Promotions adına konuşan Bobby Hitz ve ortakları Squarre Promotions, Oquendo üzerindeki haklarını korumak adına bu gecenin iptali için dava açacaklarını belirtirken, aynı zaman da bu davanın Oquendo’nun menajerleri Tom Tsatas ve Lee Holiday’i de kapsayacağını ilettiler.

Gecenin organizasyonunu üstlenen Terek Box Event ile karşılaşmanın Haziran ayından Temmuz ayına ertelenmesi sonrası yaptıkları görüşmeler demaddi konularda uzlaşma sağlanmasını beklerlerken, kendilerinin pasifize edildiğini iddia eden şirket, bunun üzerine haklarını korumak adına bu yola başvurduklarını kaydetti.

Fres Oquendo’nun menajeri ise Hitz Promotions ile sözleşmelerinin sona erdiğini belirterek, üzerilerinde hak talep etmelerinin doğru olmayacağını belirterek şu an için hiçbir sorunun bulunmadığını ve bu maça çıkmak için hazırlıkların sürdüğünü kaydetmekte.

Oqunedo’nun ekibi adına konuşan Avukat Hector Morales, ‘’ Böyle bir organizasyonun altına imza atacakları için Terek Box-Event’in sahibi Timur Dugazaev ve Ruslan Chagaev’i tebrik ediyoruz. Aynı zaman da WBA’e de şükranlarımızı sunuyoruz ki, Grozni’de böyle bir organizasyona imkan sağladı. Bizim için de yeni bir heyecan ve deneyim olacak. ‘’ ifadelerini kullandı.

0 0 votes
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.