Boks

Chris Eubank Jr Dünya Şampiyonluğu İçin Tarih Verdi, Bir Sonraki Rakibini Açıkladı


CWDm8bcWIAAwe_RAnthony Joshua vs Dillian Whyte gecesinin en önemli maçlarından Chris Eubank Jr vs Gary O’Sullivan maçında ringe çıkan ve rakibini 7 round içinde durdurmayı başaran Chris Eubank Jr, geleceği hakkında net konuştu.

2016 yılı içinde dünya şampiyonu olacağına inandığını açıklayan Chris Eubank Jr, bir sonraki hedefinin WBA’in geçici dünya şampiyonluğu kemerine sahip olan Daniel Jacobs olduğunu açıkladı.

Şampiyon olan o ve o bir New York’lu. Bu yüzden maç Amerika’da olabilir. Ama ben de Britanyalıyım ve her zaman ilk tercihim maçın Britanya’da olması. Bu yüzden maçı Britanya’da düzenleyebilirsek benim için harika olur

şeklinde konuşan Eubank Jr, bu tip maçlardan önce çok fazla politik hesap olduğunu, ama önümüzdeki 6 ay yada en geç 1 sene içinde bu maça çıkmak istediğini belirtti.

CVaXwmzUEAAm2Yu
Daniel Jacobs

Hatırlayacağınız üzere kısa süre önce de Daniel Jacobs bir açıklama yaparak Andy Lee vs Billy Joe Saunders maçını Lee’nin kazanması durumunda 2016’nın Mart ayında Andy Lee ile ringe çıkmak istediğini açıklamıştı.

Görünen o ki; önümüzdeki haftasonu yapılacak Andy Lee vs Billy Joe Saunders maçı orta sıkletin 2016’daki yönünü tayin etmede kritik rol oynayacak.

Eğer maçı Andy Lee kazanırsa muhtemelen 3 ay içinde bir Andy Lee vs Daniel Jacobs maçına tanık olacağız. Fakat maçı Billy Joe Saunders kazanırsa, bu durumda Chris Eubank Jr vs Daniel Jacobs maçını görme ihtimalimiz kuvvetlenecek.

Önümüzdeki cumartesi gecesi NTV Spor’dan yayınlanacak Andy Lee vs Billy Joe Saunders maçı bu açıdan son derece önemli olacak.


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
6 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
SoNer
SoNer
6 yıl önce

şu itici tavırların olmasa baya iyi bir boksör olursun aslında

Abdullah
Abdullah
6 yıl önce

jakops seni fena harcar

yücel
yücel
6 yıl önce

Jacobs harcar bunu . O harcamasa golovkin harcıycak zaten günün birinde

Abdullah
Abdullah
6 yıl önce

Chris Eubank Jr, Gary O’Sullivan maçında çok zorlandı.adama çok vurdu ama bir türlü indiremedi. eleman sağlamdı. ben bunun önce davıt lumiex ile karşılaşmasını isterim. david sert yumruklarıyla bunun ağzını burnunu bir kırsaydı. bu golovkine 3 beden küçük gelir 🙂

Kaan Türk
Kaan Türk
6 yıl önce

Lemieux nakavt eder şu haliyle eubanki. Ha eskivlerini geliştirsin bu maç eubankte. Hadi yürü koçum

Roman Gonzalez
Roman Gonzalez
6 yıl önce

Maçta eğilip duruyo rakibi de baka kalıyor. Aynısı Golovkin veya jacobsa yapsın kesin nakavt olur.

Başa dön tuşu