Boks

COTTO vs MARTINEZ ALT MAÇ SONUÇLARI


John Jackson vs Andy Lee

UNDER CARD NAKAVTLARI NEFES KESTİ

ABD’nin New York kentinde Madison Square Garden’de yapılan Top Rank boks organizasyonunda birbirinden heyecanlı maçlar vardı.

Gecenin bekenen maçlarından biri olan John Jackson vs Andy Lee mücadelesinde İrlandalı Lee rakibini 5. roundda inanılmaz bir kontra yumrukla nakavt etti.

Jackson’un Lee karşısında tartışılmaz bir üstünlüğü varken Lee’nin attığı basit ama oturaklı bir sağ upper cut işi bitirdi ve Jackson’un uzun süre baygın yatmasına sebep oldu…

PORTO RIKOLU FELIX NAKAVT ETTİ

ENGELBERTO VALENZUELA

Aynı gece ringre çıkan isimler arasında yer alan Engelberto Valenzuela vs Felix Verdejo karşılaşmasında ise kazanan isim Porto Rikolu boksör Verdejo oldu… 6 roundluk maçta ilk roundda elde ettiği nakavtla Meksikalı rakibini mağlup etmeyi başardı.

ARJANTİNLİ BOKSÖR MACIEL PUANLA KAZANDI

ABD’nin New York kentinde Madison Square Garden’de yapılan Cotto vs Martinez WBC Orta Sıklet Unvan maçının alt kartında ringe çıkan Javier Maciel ve Jorge Melendez karşı karşıya geldi…

Boşta bulunan WBC Ameika (USNBC) Hafif Orta Sıklet Unvan Maçını puanla kazanan isim Arjantinli boksör Javier Maciel oldu.

Verilen Paunlama Şu Şekilde :
Judge: Waleska Roldan 96-92 | judge: John Stewart 94-94 | judge: Don Trella 97-91

FİLİPİNLİ KAZANDI PORTO RIKOLU KAYBETTİ

Filipinli Marvin Sonsona da puanla kazandı. Porto Rikolu Wilfredo Vazquez Jr ile yaptığı 10 roundluk karşılaşmada NABF Tüy Sıklet Unvan maçı söz konusuydu. Hakemlerin ortak kararı ile Sonsona puanla galip geldi.

İşte Hakemlerin Puanlaması :
judge: Julie Lederman 96-92 | judge: Michael Pernick 92-96 | judge: John Poturaj 96-92


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu