CUMHURİYETİMİZİN 95. YILI KUTLU OLSUN


Ülkemizin kuruluşu ve Cumhuriyetimizin 95. Yılı Kutlu Olsun.

 


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Eyv fightclub saol senin de cumhuriyet bayramın kutlu olsun.

Farc Parker
Üye
★★★★
Farc Parker

Cumhuriyetimizin kurucusu mareşal mustafa kemal atatürk ‘ü ve ekip arkadaşını rahmet ve minnetle anıyoruz, ruhunuz şadolsun

failen
Üye
★★★
failen

cumhuriyetimizin 95. yılında ulu önder mustafa kemal atatürk’ü ve vatan toprağı uğruna canlarını hiçe sayıp, fedakarca mücadele eden şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz.

tüm fightclub ailesinin ve milletimizin cumhuriyet bayramı kutlu olsun!

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Milletimizin en önemli günü ve bayramı. Özgürlüğümüzün bayramı kutlu olsun. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ve şehitlerimizin ruhu şad olsun.

World kid
Üye
★★
World kid

Cumhuriyet Bayramı’mız kutlu olsun başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını bize böyle modern bir devlet bıraktıkları için ne kadar minnettar hissetsek azdır.
Yaşasın Üstün insani değerler. Yaşasın Cumhuriyet…

Hit_The_Lights
Üye
★★★
Hit_The_Lights

“Iyi biliniz ki, Turkiye Cumhuriyeti, şeyhler, dervisler, muridler, mensublar memleketi olamaz. En dogru ve en hakiki tarikat, medeniyet tarikatidir”. Kurup bize armagan ettigin cumhuriyetimizi ve bize asiladigin degerleri canimiz pahasina korumaya devam edecegiz Atam. Bayramimiz kutlu olsun.

Chinomaidana02
Üye
★★★
Chinomaidana02

kahrolsun hilafet yaşasın hürriyet ve özgürlük

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

İlla biri zıpçıktılık yapıcak ya o zıpçıktı sen oldun aferin “kemalizm de bir nevi faşislik olmuş” he oldu he

Chinomaidana02
Üye
★★★
Chinomaidana02

hürriyetin neresi faşizm asıl şeriat faşizm açık gezeni kırbaçla camiye gelmeyeni kırbaçla içki içeni kırbaçla bugün 2 bira parkta yuvarlıyorsam bir iki kız arkadaşla konuşuyorsak karma eğitim varsa kadın erkek eşitse hepsi ittihat ve terakki ve atatürk sayesindedir

Chinomaidana02
Üye
★★★
Chinomaidana02

abi izmirde olsam iki dakkada komaya koyardım bunu

Chinomaidana02
Üye
★★★
Chinomaidana02

s.git arabistana ırağa irana malezyaya o zaman anlarsın hürriyetin ne kadar değerli olduğunu

Chinomaidana02
Üye
★★★
Chinomaidana02

sen benim kılımı kesemezsin lan it izmirde olan yokmu ya parçalasın şunu beynini

Chinomaidana02
Üye
★★★
Chinomaidana02

senin dinin ve düşüncen benim hürriyetime dokunuyorsa faşist olan sensin demektir hürriyet ve vatan herşeyden üstündür

Chinomaidana02
Üye
★★★
Chinomaidana02

mesele türk kürt meselesi değil mesele hürriyet meselesi atatürk bu ülkeyi içinde yaşayanlar hür v bağımsız olsunlar diye kurtardı padişaha kul araba ümmet olmasın hür ve bağımsız olsun diye kurtardı

HeisenberG
Üye
★★★★
HeisenberG

türkiyemizin cumhuriyet bayramı kutlu olsun.

Chinomaidana02
Üye
★★★
Chinomaidana02

bizlere hürriyeti sağlayan yüce türk paşalarına burdan selam olsun başta mustafa kemal ve ismail enver olmak üzere tüm paşalar ışıklar içinde uyusun

TysonnFury
Üye
★★★★
TysonnFury

hepimizin kutlu olsun . taş devrinde kalan bir devleti küllerinden doğuran mustafa kemale selam olsun .

BJKArmedForces
Üye
★★★
BJKArmedForces

Atatürk’ün önderliğinde büyük Türk Milleti’nin kanı, canı ve sonsuz emekleriyle kurulan Cumhuriyetimizi, tüm değerleriyle sonsuza kadar yaşatmak hepimizin vazgeçilmez ortak sorumluluğudur. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

Canki
Üye
★★★★
Canki

29 ekim cumhuriyet bayramınız kutlu olsun başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak uzere tum şehitlerimize Allahtan rahmet dilerim nice cumhuriyet bayramlarina

Canki
Üye
★★★★
Canki

Manyakmisiniz lan siz ne yazdım ben bunları yazıyorsunuz bana

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

bxhssns sana yazmadık yav yazdığımız sugar ray robinson adlı kullanıcıydı ama hem kendi hem yorumu buhar olmuş nsjnzk

Big George
Üye
★★★★
Big George

GGG ile maç yapmam çünkü o bir şampiyon değil diyorsa demek ki kendisinin şampiyon olduğuna da inanmıyor. Çünkü GGG ile dövüşürken kendisi şampiyon değildi.

Big George
Üye
★★★★
Big George

Kemalizm bir düşünce biçimi değil, çağdaş düşünceler bütününün Türkiye topraklarında uygulanmış biçimidir.

Bu nedenle Kemalizm’i sosyalizm, faşizm, liberalizm gibi “izm” lerin içine katamaz kimse.

Kemalizm kabaca Türk çağdaşlığıdır. Siyasi ve askeri hiçbir anlam ifade etmemektedir. Adını aldığı şahsın vizyonu doğrultusunda atılabilecek her çağdaş adım, üretilebilecek her çağdaş düşünce Kemalizm’dir.

Dosta düşmana diyeceğim odur ki; Bunu b.oktan “izm”lerle kıyaslamayın.

Shaq
Üye
★★★
Shaq

Son dönem okuduğum en güzel yazılardan biri big George

Bankaci
Üye
★★★★
Bankaci

Eksik ve eleştirilecek bir çok yani olmasına rağmen Kemalizm yada Atatürkçülük adını ne koyarsaniz koyun çağdaş lasma hareketini çıkartın ortaya Pakistan gibi Libya gibi mısır gibi bir ülke kalır. Sezarin hakkını Sezara vermek lazım… Bu arada big goerge fikir ve olaylara bakış açın fikir çilesi çekmiş bir insan fikri oluşturdu bende… Ezbere bildik kelimeleri tekrar etmiyorsun,seni tebrik ederim. Bu arada… Devamını oku »

Chinomaidana02
Üye
★★★
Chinomaidana02

imzamı atarım big george reis

Chinomaidana02
Üye
★★★
Chinomaidana02

olm kyakalı git artık burdan yada yaşadığın şehiri söyle aynı sehirdeysek alıyım paçanı it

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Cumhuriyet bayramimiz kutlu olsun. ELESTIRIM ŞU KAZIM KARABEKIRLER ALİ FUAT CEBESOYLAR ALI FETHIOKYARLAR COGUMUZ BILMIYOR ATAMIZ KADAR OLMASA BU ADAMLARIN EMEGI COK BU ADAMLAR ISMET INONUN ILK BASTA ATATURKUN BOYLE SEYI BASARMASINI IMKANSIZ GORDUGUNDE BU ADAMLAR INANDI ATATURKUN ILERI GORUSUNE AKLINA SAVASCI GUCUNE (ISMET PASAYI ELESTIRMEK HADDIM DEGIL DEMEK ISTEDIGIM ISMET PASADAN ONCE BUNLAR ATAMIZA INANMISTI )

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

millet kadir misiroglunu biliyor ama HALİL İNANCIK GIBI DUNYA ÜSTADINI bilmiyor cok yazik halil hocamiz öldugunde dunya da one gelen ingliz tarihcisi ismini hatirlamayamadim üstadimiz ölmustur demisti. Suan talebesi ilber hoca halil inancik varisi

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Kadir misiroglu adi köpek ataturk kurtarmasa yunanlilar karilarimiza kizimiza.zarar vermezdi diyen hayvan + halil inancik hocaya tarih bilmiyor dedi 🙂 halil hocayi oxford hocalik yapmis adamdir tarihin babasidir

Shaq
Üye
★★★
Shaq

Mozalva kardeşim mısırlıoğlu denen şahsın kafasındaki fes ne olduğunu anlatıyor zaten. Benim için kayda değer Bi insanda değil. Hangi tarihe ışık tutmuş, hangi gerçeği ortaya çıkarmış ki dediklerine kulak asalım.

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Ben senin ne demek istedigi anladim sen aslinda deli balta agzi pis.oldugu icin yakindin ama kadir misiroglunu savunuyor gibi gorunuyorsun hatta sen o adamin kim.oldugunu bilmiyorsun onun icin deli baltaya neden kufur ediyorsun dedin. Deli balta dusuncelerine pek katilmam ama.ilk defa.bu kufur etmesine katiliyorum

Shaq
Üye
★★★
Shaq

Mozalva kardeşim biz Türk insanıyız bizim için anneler kutsaldır. Zamanında deli balta denen şahsa (eski nicki conan) küfür eden birinde aynı tepkiyi verdim. O arkadaş bunu unutmuş ki bugün başka birinin annesine küfür ediyor. Allah ıslah etsin ne diyeyim

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Senin kadir hocayi savunuyor gibi gorunmen hata olaya yanlis yerden girdin

Kangroo
Üye
★★★
Kangroo

Shaq boş boş duyar kasma conan az bile demiş benim atama ağzı alınmayacak küfür eden adama bile az demiş. Saygı hakedene gösterilir.

Chinomaidana02
Üye
★★★
Chinomaidana02

kadir mosıroğlu denen köpeği savunan varsa bidaha bu siteye girmesin ağır küfürler ederim kendisine

Shaq
Üye
★★★
Shaq

Chinomaidana beni kastediyorsan ben kadir mısırlıoğlu u sevmem. Eğer ki Allah etmesin kaza bela küfredersen hiç çekinmem gereğini yaparım. İnsanları küfürle tehdit etme. Tekrar söylüyorum benim karşı olduğum konu küfür. Mısırlıoğlu denen zevatın bir tek konuşmasını açıp dinlemem anlatabildim mi?

Shaq
Üye
★★★
Shaq

Kadir mısırlı oğlu veyahut fatih Tezcan a neden küfür ettiğini söyler misin arkadaşım. Babanın ahırında konuşur gibi ulu orta küfür etme. Senin karşıyakalıdan tek farkın yaşın. Kusura bakma ama terbiyesiz sin. Adamın ölmüş annesine o. Diyecek kadar terbiyesizsin. Ben senin yazılarını okuduğun köşe yazarlarına veyahut görüş liderlerine hakaret ediyormuyum. Diyaloğa girmeyeceğim çünkü senle sana anlatacak laf söz bulamıyorum. Görüşün ne… Devamını oku »

Conan
Üye
★★★★
Conan

lan shaq bu iki yobaz adama ettiğim küfür senin niye zoruna gitti? yoksa sen de onlar gibi misin?

Shaq
Üye
★★★
Shaq

Lan değil önce hitabını düzelt. Senin karşında çocuk yok 30 yaşında insanım. Ayrıca onlardan değilim sadece edepsizliğine karşıyım.Bu sitede insanlar senin gibi ağzı pis herifler yüzünden yorum yapmaya çekiniyor. Eminim şu sitenin yüzde 50 sinden fazlası seninle muhatap bile olmak istemiyor..

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Kadir misiroglu kufuru hakeden insan

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Adamım sen bilirsin tabii de kadir mısırlıoğlu ve fatih tezcan’ı fikir önderi olarak görecek kadar bu hayat sana ne yaşatmış olabilir? nedir yani cümle’nin sonunu “gazi ve silah arkadaşları” diye bitirince saygılı mı olmuş oluyorsun? biri “ülke keşke yunana kalsaydı” der diğeri “atatürk ingiliz ajanıydı” der ingiltereye karşı büyük zafer kazanmış ata’ya diyor bu’nu sen de oradan bu heriflerin duyarını… Devamını oku »

Shaq
Üye
★★★
Shaq

Prorsum dostum bide sana nacizane tavsiyem tanımadığın insanların siyasi düşüncesini sormadan yargılama.benim görüşüm olduğunu zannettiğin taraftan en çok zarar gören insanlardan biriyim. Çok merak ediyorsan siyasi görüşümüde paylaşabilirim. Demokrasilerin tam anlamıyla yaşandığı bir memlekete susuz bi insanım.İncitmeden kırmadan yaşama taraftarıyım. Küfür etmek kesinlikle kişisel özgürlük olamaz. Küfür etmek kişinin acizliğidir.. İsterse bütün ahali beni kötü bilsin yine de bu görüşümü… Devamını oku »

Shaq
Üye
★★★
Shaq

Prorsum sen gerçekten saygılı değerli Bi arkadaşımızsın sanırım yanlış anlattım kendimi. Ben kadir mısırlıoğlu denen adamı zerre i miskal sevmem. Benim değil bir tarafın görüşlerini savunduğu bir şahıs. Ben kime olursa olsun bir anneye küfür eden şahısa tepkimi gösteririm.Bugün biri hiç sevmediğim halde yılmaz özdil denen şahsa aynı küfrü etse yine tepkim değişmezdi. Çünkü ikisinide sevmiyor olmama rağmen anneler kutsaldır.Bu… Devamını oku »

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Estğ shag madem öyle diyorsun dediğin gibi olsun

BJKArmedForces
Üye
★★★
BJKArmedForces

site de kadirmısırlıoğlu nun bile duyarı yapıldı vay be. bu itin başkomutan Mustafa Kemal Atatürke neler dediğini herkes biliyor. az bile demiş conan

Shaq
Üye
★★★
Shaq

Bjk kardeşim benim derdim o değil işin gerçeği sevdiğim biride değil mısırlıoğlu. eleştirdiğim nokta uslubu. Bi düşünce bu şekilde savunulamaz.Bazı arkadaşlar burada İslamiyetle dalga geçerken neredeydi o hassas kalbiniz? Erzurum kongresini kuranla açan (Müslüman olduğunu belirtmek için söylüyorum bunu) Atatürk e ışıklarla uyusun diyerek insanları tahrik edenlere karşı neredeydi o hassasiyetiniz…

Shaq
Üye
★★★
Shaq

29 Ekim bayramımız kutlu olsun Gazi Mustafa Kemal Atatürk ün ve silah arkadaşlarının mekanları cennet olsun. Bir konuya değinmek istiyorum. Kim ne görüşte olursa olsun karşı görüşe saygı duymak zorundayız(Kabul edin demiyorum saygı duyun) . Bu benim hassas noktam. Ben hiç bir sağcı veya solcu arkadaşa, siyasetçiye yazara vs vs hakaret etmedim kendime de ettirmem. Ama forumda kendini geliştirmiş değerli… Devamını oku »

Conan
Üye
★★★★
Conan

Kurtuluş savaşına ve Atatürke hakaret eden kadir mısırlıoğlu, fatih tezcan ve onun zihniyetindeki herkes orrroospu çocuğudur. zoruna gidenin borusuna gitsin. shaq misin nesin duyar kasacak başka adam bulamadın mı?

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Senin savundugun parti lideri seyh sait buyuk adamdir asilmasi yanlistir diyor. Asan atamizdir kadir = kemal

Shaq
Üye
★★★
Shaq

Duyar kasıyorum ama maalesef karşımda adam bulamadım. Burada zamanında senin Annene küfür eden bir şahsa aynı tepkiyi göstermiştim hatırlarsan. Bu seni sevdiğim anlamına gelmez… Atatürk hepimizin atası sadece senin değil.Merak etme senin deyiminle koyun değilim o zihniyeti de sevmem.Anneler kutsaldır. Son dediğin laf içinde benimle borulu sopalı konuşma..Tekrar söylüyorum ağzını topla.

Conan
Üye
★★★★
Conan

yürü başka sitede yaz. bu sitede istenmiyorsun.

Shaq
Üye
★★★
Shaq

? Emin misin? Bide seni sorgulayalım istersen. Karşında dürüst terbiyeli insan görünce kafayı yiyiyorsun. Ahmete yaptıklarını kimse unutmadı.

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Hic parti savunmuyorum sen tayip devamli laf atiyorsun hakli veya haksizsin bni ilgilendirmiyor sunu sorcam sana kemal kilicdaroglu seyh sait idam edilmesi yanlistir diyor sey sait isyaninda ataturk idam ettirmistr buna ne diceksin kilicdaroglu kadir misiroglu ne farki var birde dersimden devlet ozur dilicek diyor emri veren atamiz manevi kizi bombaladi demiyorki ataturk ozur dilesin

Shaq
Üye
★★★
Shaq

Mozalva hay gardaşım gözlerini öpeyim.İşte bunun gibilerin böylesi gözleri kör. Atatürk ün partisini örgütçü hainlere kaptırdırlarını göremeyecek kadar kör..

Conan
Üye
★★★★
Conan

shaq öcalan da bir oç’dur. hadi ona da duyar kassana zekasız 🙂

Shaq
Üye
★★★
Shaq

Conan 2 yorumda Öcalan şerefsizini ismini vermişsin hayırdır vatan haini terörist falan mı sandın beni?

Shaq
Üye
★★★
Shaq

İçinde tek kelime kötü söz olmayan mesajımı yayınlamayıp sırf kendisiyle farklı görüşte diye milletin anasına söven şahısların mesajını yayınlayan site yönetimi sizede YAZIKLAR OLSUN.

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Kadir misiroglu adi kopektir satiliktir islam adina din adini kullanarak tarih dersi vermektedir islam malzeme degildir. Kisi ve allah arasindadir ne mutlu turkum diyene ne mutlu muslumanim

Conan
Üye
★★★★
Conan

bu zeka özürlü shaq yarın da terörist apo için duyar kasarsa hiç şaşırmayın arkadaşlar. Apo da katıksız bir oç’dur. Haydi shaq bir duyar kasma da apo abine yap. hadi aslanım.

Shaq
Üye
★★★
Shaq

Bu arada yorumlarında sana tek kelime hakaret aşağılama vs yorum yapmadım sadece terbiyesiz olduğunu yüzüne vurdum. Benim zekasız olduğumu neye binaen söylüyorsun. İnsanları zorla tahrik edip mağdur edebiyatı yapıyorsun.Senimle tartışırken 12 yaşında Bi çocukla tartışıyor gibi hissediyor ve yazdıklarımdan hicap duyuyorum…

Shaq
Üye
★★★
Shaq

Ben devletimizin kolluk kuvvetiyim conan şu anda şırnaktayım o dediğin kişi için sen duyarlılık gösterirsin ben değil. Ne kadar hain varsa canı cehenneme.

Kangroo
Üye
★★★
Kangroo

Apo ne boksa kadir mısıroğlu ve fatih tezcan da aynı boktur.

BJKArmedForces
Üye
★★★
BJKArmedForces

aynen öyle. Atatürk’ e laf eden herkes vatan hainidir. koskoca ülkeyi bu hale getiren okadar katkıları sağlıyan bir kişinin arkasında bu konuları konusmak bile utanç verici.

BJKArmedForces
Üye
★★★
BJKArmedForces

conan bu siteye bugün yazmadı aylarca yazıyor.sen dur dur bugün bu konuları ortama getir aslında bugün bile getirmedin. sırf conan bugün kadire laf attı diye bunları yaptın. açıkcası ben böyle düşünüyorum. ama sana diyorum bu kadar zoruna gitmesine gerek yok sevgi istersen duyma ama saygı duyucaksın.

Shaq
Üye
★★★
Shaq

Bjk kardeş benim conan veyahut başka birisiyle hiç bir kişisel problemim olmadı olmazda.yukarıda bir çok kez açıkladım neden tepki gösterdiğimi. Ayrıca size göre küfürlerinize karşı çıkan herkes mısırlıoğlu sever dimi! Kardeş ben ne mısırı nede kısırı sevmem. Hatta soner denen şahsıda sevmem. Defalarca yazdım ona küfredldiğinde en sert tepkiyide ben vermiştim sitede. Küfre karşıyım yeterince açıklayıcı oldu mu? Lafı nereye… Devamını oku »

Gary O’Sullivan
Üye
★★★★
Gary O’Sullivan

Bunca boş konuşan insanın arasında dilsiz olmak, engel değil, devrimdir. -Özdemir Asaf-

BlackMamba
Üye
★★★★
BlackMamba

Kişiler üzerinden konuşmayın . Çünkü memlekette sayılamayacak kadar şerefsiz vicdansız merhametsiz empati yoksunu yalaka var .

Sistemler üzerinden konuşun ki ufkumuz genişlesin okuduğumuza değsin .