Daniel Dubois ve Anthony Yarde İngiltere’de Ringe Çıktı

dubois-yarde-barrett

Frank Warren’ın yeni süper starları Daniel Dubois ve Anthony Yarde, Londra’da ringe çıktı. York Hall’de düzenlenen gecede şu sonuçlar alındı:

dubois-24subat

Dubois, Güney Britanya şampiyonluk maçında namağlup DL Jones’u 3. rauntta teknik nakavtla mağlup ederek unvanını korudu. Dubois bir sonraki maçına 14 Nisan’daki Saunders vs Murray gecesinde çıkacak.

yarde-24subat

Gecenin ana maçında ise hafif ağır sıklette Anthony Yarde, Fransız Tony Averlant’ı 7. rauntta teknik nakavtla mağlup ederek WBO Kıtalararası ve Avrupa şampiyonluk kemerlerini korumayı başardı.

Gecenin bir diğer önemli maçında ise 19 maçta namağlup Zelfa Barrett, 12 raunt sonunda Ronnie Clark’a puanla mağlup olarak kariyerinin ilk mağlubiyetini aldı.

 

 


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

31 Yorum - "Daniel Dubois ve Anthony Yarde İngiltere’de Ringe Çıktı"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

İlk ciddi maçlarında booooom.

ChernobylMutant
Üye
ChernobylMutant

+9875878658

Kanguru Perkovic
Ziyaretçi
Kanguru Perkovic

Dubouisi sırf ingiliz ve kaslı olduğu için sitede balon bu anca bodyci olur gibi söylemler var. Dubouis daha 20 yaşında şimdilik şunu diyebiliriz ki insan gibi vurmuyor. Umarım kondisyonu ve çeneside iyidir test maçlarında göreceğiz artık ama bu boksöre çok önyargıyla bakılıyor.

Anthony
Üye
Anthony

Herkese Selamlar…

Dubois i ciddi rakiplerle görmedik henüz daha çok genç potansiyeli var neler yapabileceğini göreceğiz.

Anthony Yarde fiziğini geliştirmiş çok güçlü görünüyor. Yarde de 3 yıldızlık tek bir maçı var. Daha ciddi rakiplerle performansını görmemiz gerekiyor.

Yarde hem görüntü olarak hemde maç içinde güçlü olduğunu gösteriyor.

Yasin Yavuzyılmaz
Üye
Yasin Yavuzyılmaz

dikkat ederseniz arkadaşlar dubois normalde çok açık veren bir boksör, çoğu zaman çenesi yüzü açık hedef. saldırırken defansı tamamen bırakıyor. ağır sikletin üst sıralarındaki tecrübeli boksörler ona sıkıntı çıkaracaktır. O kadar içeri girerek kafayı dayayıp infight yapmamalı, kontra da kalmalı, zaten bu boksörleri her türlü yatırır, ters bir aparkat kariyeri için sıkıntı olmasın.

kas kütlesi son maçına göre artmış sanki. bir ağırlık ve yavaşlama sezdim. herşeye rağmen ağır siklet için umut vadettiğini söyleyebiliriz.

GGG
Üye
GGG

Bu ikiliden hiç hoşlanmayan bir ben miyim? Bunlardan bir cacık olmaz. Dubois öküzü çakma caşhuva. Tony yoka hepsinin içinden geçecek

Kanguru Perkovic
Ziyaretçi
Kanguru Perkovic

Dubo böyle giderse 22-23 yaşlara gelsin yokayı nakavt edecektir yoka çok narin bu adamın yumruklarına dayanacak kişi çok azdır

sicilyamafyasi
Üye
sicilyamafyasi

20 yaşında çocuk sparinde joshua’yı yatırmış daha ne yapsın?

BoxingActiveKOs
Üye
BoxingActiveKOs

Duboos beni sasirtmiyor daha 20 yasinda olagan ustu vurutor joshuayla mac yapsa sans veririm hatta joshua daha zor durumlara dusebilir diyim . yardeye gelince kasli balon diyorlar ama adam cidden kimbineleri serligi zekasi iyi . ha ciddi rakiplerde kondisyondan sıkinti yasar.

Salazar
Üye
Salazar

Yarde çok sağlam geliyor. Kovalev hariç herkesle kafa kafaya gider. Dubois de ağır sikletin kalitesini arttırır wilder ve aj hariç herkesi yenebilir ( bu ikisine pek ihtimal vermiyorum)

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt
dubois i şimdi izledim. dikkatimi çeken şey kendisini yavaş yavaş geliştiriyor olması. neredeyse ilk kez eskiv yaptığını, kontra vurduğunu gördüm 🙂 önceleri sağ kroşesi dışında pek bir yumruğu yokken jab girişimleri, sol kroşeleri ve aparkatları dikkatimi çekti. vücuda da çok güzel yumrukları vardı. yumruk çeşitliliğini arttırıyor olması güzel. ama bazı arkadaşlarında dediği gibi sanki biraz kas yaptığını gördüm. bir ağır sikletin olsa olsa en kaslı olabileceği fizik zaten budur. daha fazlası zarar. popüler olmak amacıyla kas yapmayı bir kenara bırakmalı. omuzları geniş, kemikleri kalın ve haliyle oldukça hantal zaten. kas yaparsa hem kondisyon hemde ciddi anlamda hız eksiği yaşar. gerçekten… Devamını oku »
ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

yarde için deseniz neyse de dubois için ilk ciddi maçında patlayacağını söylemek nedir be kardeşim. adam daha 20 yaşında 20. neye göre gelişemeyeceğini görüyorsunuz? gassiev lebedev in karşısındayken kalasın tekiydi. kapanıp baskı kurmak dışında yaptığı hiçbirşey yoktu. 1 yıl sonra dorticos maçında gördük. 23 yaşındaki kalas bile kendisini 1 yılda böyle geliştirebiliyor. siz dubois te nasıl ışık görmüyorsunuz hayret ediyorum. daha 20 yaşında olmasına rağmen hayvani bir fiziği ve gücü var. çenesi sağlamsa yeni foreman olur bu çocuk.

Roman
Üye
Roman

Ben gelecek görüyorum. Ama çok hantal. Elleri yavaş. Parker gibi sağlam ceneli ve puana oynamasını iyi bilen bir boksore kaybetmesi yuksek ihtimal kendini gelistirmedigi takdirde.

Kanguru Perkovic
Ziyaretçi
Kanguru Perkovic

HAy ağzına sağlık ahmet kurt. Sırf ingiliz ve kaslı olduğu için duboyu balon bodyci diyorlar. Daha 20 yaşında kendini geliştireceğine inanıyorum. Çok ağır yumrukları var fiziği de gayet iyi ( kasını azaltırsa daha iyi olur)

Prorsum
Üye
Prorsum

Özellikle yarde göze hoş gelen boks yapıyor ama herkesin malumu çok açık vermesi ve kondüsyonu bunun haricinde insanlarda çok şişirilmelerinden mütevellit ingiliz boksörlere karşı haklı bulduğum bir önyargı var yarde ozelinde konuşacak olursak ingiliz değilde mesela ukraynalı olsaydı bu kadar tepki çekmezdi.Pro boks’un dizginleri’nin anglosakson dünyasın da olması burnumuza kötü kokular getiriyor. hoş kendileri de zaten bu konuda pek masum sayılmazlar çünkü boksörlerini koruyup kollarlen bunu aleni bir şekilde yapıp diğer ülke boksörlerine haksızlık yapıldığı algısı yaratıyorlar ki öyle zaten

Roman
Üye
Roman

Yarde steroid bombası.

jackal
Üye
jackal

Dubuadan ümitliyim şimdi bile ilk 30 da görünen boksorlerin çoğunu harcar. Yarde için aynısını görmüyorum ilk ciddi karşılastigi rakip karşısında patlar . Bivol la aynı yaşta arada 4 5 fark var. Frank Warren dubua için nathan gorman la yüzlerce kez sparring yaptı onları birbirine karşı izlemek güzel olurdu diyor .

the replicant
Üye
the replicant

usyk de ciddi rakiplerle görmedik ilah yaptınız adamı. taraflılığınıza …. sizin ben.

Prorsum
Üye
Prorsum

Selam the replecant mairis briedis, marco huck, kristof glowacki yeterince iyi rakipler değilmi şimdide murat gassievle final oynayacak ben murat alır diyorum ama belli de olmaz tabii başkada sağlam cruser aklına geliyorsa sen söyle

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

Ciddi rakiplerle görmedik mi???

Roman
Üye
Roman

Bi kaybol troll seni.

Luis Ortiz
Üye
Luis Ortiz

usyk ile prime bir david haye maçı ne olur sizce beyler sikleti farketmez görüşlerinizi merak ettim

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

Haye>usyk

Kağan Zeyrek
Üye
Kağan Zeyrek

Totalde haye>usyk CWde usyk>haye

Claymaker
Üye
Claymaker

David crusierweight tarihinin en hızlı şampiyonudur
En tekniği belki holyfielddır
Dwight Muhammed quawi de çok güçlüdür pek bilinmez

Ama David o sikletin en hızlı şampiyonudur
Ayrıca hayemaker lakabının altında bir sebep yatar
Araştırıp bakın

Roman
Üye
Roman

USYK COK ZEKI COK TEKNIK DAVID HAYE, 1 adim onde niye diye sorarsan usyk dan daha sert yumruklari var yani benim oyum hayemaker a.

Luis Ortiz
Üye
Luis Ortiz

usyk in amatör maçlarına bak bakalım amatörde en iyilerin içinden geçti round vermeden çoğu maçı

Luis Ortiz
Üye
Luis Ortiz

BU ikilide benim anlamadığım şey dubois e çok fazla güveniliyorken yarde ın bu kadar kötülenmesi. Dubois in de yaşının küçük olması, isabetli ve güçlü vurması dışında hiçbir numarası yok. Tamam ilk 30daki çoğu kişiyi yener evet ama teknik yoksunu şuan için. Özellikle jab yok çocukta kolları tam açılmıyor esnek değil. Çöp boksörlerin o kadar dibine girersin jab olmadan ama aynı şeyi iyi rakiplere karşı yapamaz. Peki ya yarde neden bu kadar kötüleniyor. Yaşları göz önüne almaz kendi kilolarında kıyaslarsak yarde çok daha sağlam geliyor aslında

GGG
Üye
GGG

Çok acemice yorumlar yapılıyor. Dubois = Caşhuva = Ngannou
Ve ngannou’nun Miocic karşısındaki hali içler acısıydı

Salazar
Üye
Salazar

Yarde konusunda yanılıyorsunuz. 15 maçın hepsini nakavt ile alan ( 14, nakavt ) bir boksöre kas yaptığı için kanının ısınmamış olabilir. Kısa sürede ünvan maçına çıkınca ve kazanınca yanıldığınızı görmüş olmak beni üzecektir;))

Salazar
Üye
Salazar

Boksta hayvani güç ii boksörlere sökmez. Dubois çok ii ama attığı yumruğu 2 saniye önceden çekiyor geriye. Sonra sallıyor. Sizin bahsettiğiniz birçok eksiği de hakeza. Tabiki 20 yaşında daha çok gelişir. Ama bir konuda gelişebilmek için o konuda yetenek sahibi olmak lazım. O yetenek dubois’ da var mı yok mu “?” Birkaç maç içinde görmüş oluruz. O zaman daha net yorumlar yapılır.

×