Daniel Dubois’ten 2 Rauntluk Gösteri


Fuujiomoto vs Dubois Maçından Bir Kare

İngiliz boksör Daniel Dubois 14-0-0, 13 KO) Japon rakibi Kyotaro Fujimoto ile ringe çıktı. Dinamit lakaplı Dubois 2. rauntta rakibini muazzam bir sağ kroşe ile nakavt ederek izleyenlere kısa bir gösteri sundu ve WBO uluslararası ağır sıklet kemerine ilk korumasını yapmış oldu. Ancak bu maça dahil edilen WBC ağır sıklet gümüş kemerine de sahip olarak ayrı bir başarı yakaladı.


Haberle ilgili başlıklar: , , ,

Benzer Haberler

21
Yorumlar

11 Comment threads
10 Thread replies
17 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
KızılderelıGGGökhanlenoxlewisAbdullah yılmazsafkan Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
King
Üye
★★★★
King

Harbiden gösteri..

Canki
Üye
★★★★
Canki

Bu japonu kim teskoya getirdi sen kick boxu bırak boksa gel bide böyle bi danaya rakip ol japonun safti kaydı harbiden

Mami
Üye
★★★
Mami

Rakibin ağırsiklet ile alakası yokki zaten nakavt kacınılmazdı. Mahallenin abisi yeni ergeni dövüyo gibi olmuş. Yazık takaşiye savaşamadı bile

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Duba bu fujimotoya yenileceģinimi düşūnūyorduda adamı ko ettikten sonra bukadar çok sevindi;)

Conan
Üye
★★★★★
Conan

Japonun boksla uzaktan yakından ilgisi yoktu. Danyal Dubuanın artık bu boş rakiplerle maç yapmayı bırakması lazım. Biran önce şu joe Joyce denen kolpacıyı nakavt ederek yoluna sağlam rakiplerle devam etmeli.

The Greatest
Üye
★★
The Greatest

Ajagba Kiladze’ye 3. raund knockdown oldu. Fakat 5. raund, rakibine havlu attırdı.

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

dün kiladze nin boş bi adam olmadığını ve ko olduğu tüm büyük boksörlere güzel yumruklar vurduğunu, ajagba nın çenesini de test edeceğini söylemiştim. biliyorum bu işi be 🙂 yediği yumruk tam saldırırken çene ucuna gelmiş. ama buradaki en önemli nokta ajagba nın vurduğu her isabetli sağ direkle kiladze yi sallayıp down ettiği için havaya girmiş, rakibinden ciddi bir karşılık beklemeden… Devamını oku »

The Greatest
Üye
★★
The Greatest

Ajagba, çok güçlü bir boksör, hatta çenesi de fena değil bence. Sürpriz bir yumruk aldı ve bu yumruk çenesinin tam ucuna oturdu. Bu beklenmedik yumruğa down olması asla zayıf çeneli olduğunu göstermez. Foreman’ın da dediğine benzer bir olay başına gelmişti. Sarsılmıştı fakat down olmamıştı. Ajagba’nın bazı kusurlarından ötürü asla elit bir boksör olamayacağını düşünüyorum. Göze en çok çarpan kusuru hantallığı.… Devamını oku »

Conan
Üye
★★★★★
Conan

çenesi çok sağlam değilmiş.

FOREMAN
Üye
★★★★
FOREMAN

Yediği yumruk çok sağlandı tam çene ucuna geldi.

Del Patrone
Üye
★★★★
Del Patrone

kesinlikle yediği yumruk zayıf bir yumruk değildi dediğin gibi tam çenesine isabet etmiş ancak bir de şu açıdan düşün, o yumruğu joshua, wilder, ortiz, povetkin, whyte, parker, dubois gibi adamlardan yemiş olsaydı kesinlikle yerden kalkabileceğini zannetmiyorum. çünkü o yumruktan sonra kalkarken hafiften grogi olduğu çok belliydi. conan’ın dediği gibi çenesi pek sağlam değil gibi görünüyor. bir de joshua’ya laf atıyordu… Devamını oku »

Del Patrone
Üye
★★★★
Del Patrone

arkadaşlar, bu arada dün akşam rico maç sonunda “İki kez kendimi şaşırttım. Bu yüzden hayal kırıklığı yaşıyorum. Maçı kaybediyordum ama oyunun içindeydim. 5.raunt bitene kadar maç bitmez. Onun sağlıklı olmasına izin verin, sonra bu maçı tekrar yaparız.” demiş. iki kere demiş tekrar yaparız diye. fakat bilgehan demir söyleneni tersine çevirmiş. yani 3. maçı istiyor rico. ha ben badr hari’nin yerinde… Devamını oku »

VolkanK
Üye
★★★
VolkanK

Badr hari milleti kandırıyor kick box yerlerde

Del Patrone
Üye
★★★★
Del Patrone

jerm”e”ll charlo, harrison’u 11. roundda nakavt etmiş. dolayısıyla yeni wbc şampiyonu olmuş.

safkan
Üye
★★★
safkan

Bu sitede Joe Joyce çok gömülüyor ama Wilder,Fury,Joshua harici kolay kolay yenilmez. Şu an Hgrovic,Dubois,Ajagba hatta Parker joyce’yi yenemez. Onda geç kalmışlık sendromuda var bu onu daha da itip hırslandırıyor. Fiziksel olarak Foreman stili ve devamlılığını görüyorum(siz göremeyebilirsiniz saygı duyarım). Joyce’nin kalitesini görmek için Jennings maçını izlemenizi tavsiye ederim, kimse Jenningsi bu kadar rahat dövmemişti. Benim yeniler içinde yaşı büyük… Devamını oku »

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

Dubois de Hgrovic de Joyce’u yener. Joyce , Hrgovici yendiğinde müthiş bir kondisyonu ve hızı vardı yine de Hrgovicden çok sağlam yumruklar yemişti. Zaman içinde Joyce’da hız mız kalmadı ağır vasıtaya dönmüş gibi dövüşüyor. Hrgovic de tam tersi çok daha geliştirdi boksunu. Şimdi yapsalar Hgrovic rahat kazanır bence.

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Dostum dubois joyce nin içinden geçer fakat saydığın diğer isimlerle ortada bir maç yapar joyce.

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

Bana göre joyce dubois ile maç yapsın 2-5 raund arasında dubo onu ko yapar. Joyce hem çok hantal hem de yumrukları yeteri kadar güçlü değil. Yukarıda saydıklarınin hiç birini yenemez bence.

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

Ajagba maçını şimdi izledim. Adam groki pozisyonunda ike ajagbayi yatırdı. Yanlış mı gördüm. Son raundda da efe sağı fena indirdi. Carlo maçını da şimdi izledim. Harisonu iyi dövmüş

Kızılderelı
Üye
★★★★
Kızılderelı

Dubois misin nesin yeter kardeşim bu kadar korkaklık görmedim – millet 20 yaşında 21 yaşında şampiyon olurken sen hala 1 yıldızlık adamlarla maç yapıyorsun senden bir bok olmaz

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

Al benden de o kadar. Tam kitabın ortasından konuşmuşsun helal.