Boks

Danny Garcia vs. Viktor Postol Karşılaşma Güncellemesi!

Danny Garcia vs. Viktor Postol

Süper hafif sıklet WBC şampiyonluğunun sahibi konumundaki Danny Garcia, 11 Nisan gecesi aynı sıkletin IBF şampiyonu Lamont Peterson ile ringe çıkacak. Bu durumda akıllara gelen Viktor Postol ile yapması gereken maçın akıbeti de WBC tarafından şimdilik giderilmiş oldu.

Garcia – Peterson maçı süper hafif sıklet üzerindeki bir kilo da gerçekleşecek. Bu durumda ise, bir önceki maçında Rod Salka karşısında da benzer bir şekilde ringe çıkan ve üst üste iki kez WBC unvanını ortaya koyamayacak olan Danny Garcia, Lamont Peterson maçı için ise Viktor Postol ve ekibinden şartlı izin almış konumunda.

Bu izin doğrultusunda Danny Garcia – Lamont Peterson maçının hemen adından ki 4 aylık süreçte Garcia’nın , Postol’a karşı bu kez unvanını savunması gerekecek. Bununla birlikte ise Lucas Matthysse , WBC sıralamasında Viktor Postol’un hemen arkasında kendisine yer bularak Garcia – Postol maçının galibi ile ringe çıkma hakkı kazandı.

Danny Garcia, Viktor Postol ile maç yapmadan önce unvanını boşa çıkartmaya karar verirse, ibre Postol – Matthysse maçına dönecek. Öte yandan, 28 Mart tarihi için de Ruslan Provdnikov – Lucas Matthysse maçı gündemde. Matthysse bu maçı kaybderse, WBC de ki yerini de kaybeder.

Gelişmeler şimdilik böyle.

0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
4 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Terence Crawford
Terence Crawford
7 yıl önce

Garcia cok iyi bir boksör ama Viktor postol çok klas bir dövüscü herşeyi başarabılır

Erislandy Lara
Erislandy Lara
7 yıl önce

Postol Wladimir’in küçültülmüş hali gibi.

demir
demir
7 yıl önce

bu maçlar hikaye , asıl maç ruslan vs matthysse maçı

FLOYD
7 yıl önce

Bence Danny ve Viktor dövüşmez. Danny, Lamont Peterson maçı ile üst siklete geçmeyi planlıyor. Ruslan vs Matthysse maçı bir eleme kazanan Viktor Postol’un Kemer için rakibi olur ve Kemer için dövüşürler. Danny ve Viktor ikiside yenilgisiz boşuna ikisinden birine yenilgi vermeye gerek yok diye düşünmüşlerdi Golden Boy. çünkü Viktor Postol’uda kadroya katabilirler.

Başa dön tuşu
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.