Dev Maç Hakkında WBC Yeni Bir Açıklama Yaptı. Yol Haritası Değişti!


GennadyGolovkin2Miguel Cotto vs Saul Alvarez maçı bittiği ve Canelo’nun WBC Orta Sıklet Dünya Şampiyonluğu kemerini kazandığı günden beri konuşulan, açıklama üzerine açıklama yapılan Golovkin vs Canelo karşılaşması ile ilgili WBC’den yeni bir açıklama geldi.

WBC tarafların birbirleriyle karşılaşmadan önce birer maça daha çıkıp nihai karşılaşmanın heyecanını daha da artıracağını, 2016’nın bahar aylarında kendi seçecekleri bir rakiple karşılaştıktan sonra 2016 sonbaharında Golovkin vs Canelo maçının yapılacağını açıkladı.

golovkin-jacobs

Jacobs ve Golovkin, WBA konvansiyonunda bir araya geldi

Golovkin’in promotörü K2’den Tom Loeffler de olası rakipler hakkında konuşarak; Andy Lee vs Billy Joe Saunders (19 Aralık Cumartesi 22:00 NTV Spor) maçını dikkatle takip edeceklerini, bu maçın galibinin hedeflerinden biri olduğunu, ayrıca son maçında Peter Quillin’i ilk round’da nakavt eden Daniel Jacobs’un potansiyel adaylardan biri olduğunu, ayrıca IBF’te bir numaralı ünvan maçı adayı olarak sırasını bekleyen Tureano Johnson’ın da şans bulabileceğini belirtti.

Free_Main_Header_photo_of_Saul_Canelo_AlvarezGolovkin’in rakibi kuvvetle muhtemel bu 3 isimden biri olacakken, Canelo’nun yarı orta sıkletten bir boksörle, uzun zamandır maç yaptığı ve “Canelo sıkleti” olarak tanımlanan 155-156 pound civarında bir ağırlıkta maça çıkması bekleniyor. Olası adaylardan biri bu haftasonu yapılacak Joshua Clottey vs Gabriel Rosado maçının galibi olabilir.

 


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

15 Yorum - "Dev Maç Hakkında WBC Yeni Bir Açıklama Yaptı. Yol Haritası Değişti!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Abdullah
Ziyaretçi
Abdullah

Süper haber ama keşke baharda olsaydı son bahar biraz uzak olmuş 🙂

fatih genel
Ziyaretçi
fatih genel

jermal ile jermel’i karıştırdım.Jermal ile işimiz yok o ibf te devam etsin. saul alvarez jermelle maça çıkabilir wbc’de dövüşen o

nihat
Ziyaretçi
nihat

ggg yi yariagirsiklet dahil hic kimse yenemez.

fatih genel
Ziyaretçi
fatih genel

lebedev bir tane koysa yarısı boşa gider,Hadi o kadar gitmeyelim bizim fırat aslan bile yener

Mike tyson
Ziyaretçi
Mike tyson

Nihat sana guluyorum ve slmlarimi iletuyorum

Abdullah
Ziyaretçi
Abdullah

GOLOVKİNİN YÜZ İFADESİNE BAKAR MISINIZ BİZİM BOMBACI MÜLAİM KADAR MÜLAİM GÖRÜNÜYOR. KİM DER Kİ BU ADAM ÖNÜNE GELENİ İNDİRİYOR 🙂

Gökhan
Ziyaretçi
Gökhan

Jacobsla Golovkin maçı çok güzel olur. Umarım gerçekleşir. Golovkini bana göre sadece Kovalev yenebilir. Ondan da emin değilim.

Abdullah
Ziyaretçi
Abdullah

kovalev Hafif Ağır Siklet, golovkin orta sıklet ikisinin maç yapması için kilo vermesi lazım. iki boksörü de çok severim yenilmelerini izstemem. ben de kovalev alır gibime geliyor ama golovkinin çenesi çok iyi kovelevi indirebilir 🙂

Kaan Türk
Ziyaretçi
Kaan Türk

Anthony Joshua’da kovalevi yener. Allahım yarabbim ya.

nihat
Ziyaretçi
nihat

pardon hafifagirsiklet diyecektim.yanlis oldu yariagirsiklet zaten sacma olur.aleykum selam mike tyson kardes

Kaan Türk
Ziyaretçi
Kaan Türk

Katılıyom. Ama gerek yok diğer sikletlerle karşılaştırmaya adam dünyanın en iyisi işte fazla söze gerek yok. Rakipler fare gibi kaçacak delik arıyor.