Dillian Whyte Deontay Wilder Hakkında Ağır Konuştu, Rotayı İngiliz Şampiyona Çevirdi

wilder-whyte

Geçtiğimiz haftalarda Dillian Whyte’ın promotörü Eddie Hearn, WBC dünya ağır sıklet şampiyonu Deontay Wilder’a 3 milyon dolarlık bir maç teklifi yapmış, Wilder ise bu rakamı beğenmemiş ve fiyatın yükseltilmesini talep etmişti.

Wilder’a hitaben “Son maçından 900 bin dolar kazandın, 3 milyon dolar hayatında aldığın en büyük para olacak, üstüne sponsorlarından ve televizyondan da alacaksın, hala neyi bekliyorsun?” şeklinde konuşan Whyte, Amerikalı şampiyonun teklifi reddetmesiyle ilgili olarak, “Wilder’ın utanç verici ve boksun yüz karası olduğunu” söyledi.

Wilder’dan umduğunu bulamayan Whyte rotayı eski WBC yarı ağır sıklet şampiyonu ve son maçında David Haye’i nakavt ederek büyük sükse yapan Tony Bellew’a çevirirken, Bellew’in “sahte bir ağır sıklet” olduğunu iddia etti ve sadece onun canını yakmak için Bellew’la “5 kuruş para almadan” ringe çıkmaya hazır olduğunu ifade etti.

Sizce Whyte vs Bellew maçını kim kazanır? Görüşlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

117 Yorum - "Dillian Whyte Deontay Wilder Hakkında Ağır Konuştu, Rotayı İngiliz Şampiyona Çevirdi"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Oldi
Ziyaretçi
Oldi

Çok ağır olmuş bu çok

mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç

ne ağırı az bile söylemiş. şu wilder e iyiden iyiye kıl olmaya başladım. korkak herif. çakma şampiyon. ulan azıcık delikanlı ol. sana jasua tyson kliçko gibi üst düzey bir adamla maç yap da demiyorlar orta halli bir boksör ile maç yap diyorlar ona bile yanaşmıyor züppe. ağırsıkletin değil boksun yüzkarası böyle adamlar.

CoNaN
Üye
CoNaN

Bellew whyte ile maç yapmaz. Bu maç para getirmez. Bellew paranın peşinde.

HAYEEE
Üye
HAYEEE

Whyte helal olsun çok cesur

Emre Demir
Üye
Emre Demir

dillian whyte aynı tyson gibi atarlı konusuyor ancak kız gibi dövüşüyor. ama cesaretli bir boksör

AgnusDei+
Üye
AgnusDei+

çok hırlıyor bu herif

CoNaN
Üye
CoNaN

Wilder yatak sporlarından başını kaldırıp boksa vakit ayırmıyor. Bari jarrel miller la falan maç yapsa.

Roman
Üye
Roman

Telli swift birakmiyordur.

sa yo na ra
Üye
sa yo na ra

her ne kadar wilder balonunu sevmesem de whyte’ı hastanelik edeceğini tahmin ediyorum. öte yandan bellew vs whyte ilginç bir maç olur. maç olursa bellew alır diye düşünüyorum.

Deontay_Wilder
Üye
Deontay_Wilder

ağır siklette adam yokluğunda cruiserweight boksörler meydan okuyor bak sen.
bellew dediğiniz adam bile ağır sıklettekilere meydan okuyorsa ağır sikletin nasıl vahim bir durumda olduğunu siz düşünün.
wilder içinse şunu söylemek istiyorum 3 milyon $ iyi bir miktar.Kız gibi naz yapmayı bırakıp şu whyte denen zübbeyle maç yapsın.
zaten ağır siklette kısıtlı boksörler var.bir de rakip veya para beğenmemezlik yaparsan bu iş olmaz.En son maçını şubatta yaptı ama rakibi hala belli değil.
3 milyonluk whyte maçını beğenmeyim 900 bin dolarlık isimsiz cisimsiz adamlarla maç yaparsa bu sefer bende pis saydıracağım.

Deontay_Wilder
Üye
Deontay_Wilder

ağır sıklet nasıl bir hal aldıysa artık wilder-whyte maçı için kendimizi parçalıyoruz.
eski boksörler hakikatten ne saygıdeğer adamlarmış
tyson,ali,marciano,fraizer,foreman,evander bu adamların hiç rakip seçtiğini yada rakip beğenmemezlik yapıp maçtan kaçtıklarını görmedim
araya lennoxu ekleyecektim ancak Vitali rövanşından kaçtığı için eklemiyorum.
ağır sıklet whyte ve bellewe kaldıysa vah haline bu sporun.

sa yo na ra
Üye
sa yo na ra

dostum sen bile eleştirmeye başlamışsın wilder’i 😀 tamam iyi adam hoş adam güçlü adam ama hiç hatırı sayılır biriyle maça çıkmayacak mı bu adam.

Deontay_Wilder
Üye
Deontay_Wilder
joshua,wilder ve ortiz dışında bence ağır sıklet şuan için ölü durumda furynin lisansının verilip verilmeyeceği belli değil kaldı ki verilse bile boksa uzun ara verdiği için eski formunu tutturur mu bilmiyorum wlad desen zaten emekli olmak üzere geriye fazla isim kalmıyor parkerın da bu siklette fazla ağırlığını koyabileceğini düşünmüyorum mutemelen hörn ilk kemer birleştirme maçını joshuayla ayarlatıp joshuaya kemeri taktıracak povetkin desen rusyada doping koşturma peşinde geriye joshua ve ortiz kaldı joshuanın zorunlu maçları var ortize para vermiş ortiz beklesin de kemerden olmayım diye ortizde garibim hemen kabul etmiş parayı 1 yıldır maç yapmıyor ortizin de yaşı geçiyor dayanıklı felan… Devamını oku »
Tek kral DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
Tek kral DEONTAY WİLDER

Valla sen o yazdığın listeye dubois ide ekle ben sana söyleyeyim… adamın 3 .raundu gören rakibi yok şu anda

leGGGend
Ziyaretçi
leGGGend

Bide Kazak Ivan Dychko proya geçti, ağır siklete renk katacağını düşünüyorum, 26 yaşında 205 boyunda amatör karieri pırıl pırıl, şampion olacağını düşünüyorum.

ahmet kurt
Üye
ahmet kurt

adrian granat ın rakipleri de öyleydi ama ne hikmetse dimitrenko maçında ilk raundda patladı. çenesini, kondisyonunu ve büyük maçlarda ne yapabileceklerini bilemiyoruz. şuanlık yaşına kıyasla gelecek vaad ettiği doğrudur. ama daha şimdiden dubois i üst düzey boksörlerin arasına katmakla da olmaz. ileri de göreceğiz kumaşı iyi mi kötü mü.

Tek kral DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
Tek kral DEONTAY WİLDER

Kardeşim duboisi izlerken sanki joshua geliyor insanın gözünün önüne… buraya yazıyorum kimse yıkamaz onu kolay kolay…

Big George
Üye
Big George

Dostum adam olacak çocuk bokundan belli olur derler ya bu da öyle… Diğerlerinin ilk halleriyle kıyas tutulamaz bence. Rakibi dandik olsa bile sergilediği teknik kalite çok net belli oluyor. Gücü de çok net belli, tek soru işareti şu an için çenesi, çenesi de güçlüyse yeni Foreman’a hoş geldin diyebiliriz.

Ha çenesi sağlam değilse de kalburüstü bir boksör olur her halükarda, Wlad gibi teknikle kapatır. Ancak Joshua ve Tyson Fury’i sparringde yenmiş, bu bence azbuz bir iddialılık değil.

ahmet kurt
Üye
ahmet kurt

Joshua gibi azimliyse bana da iyi boksör olacakmış gibi geliyor. Ama 18 yaşında olimpiyat şampiyonu olan bir muhammed ali veya 20 yaşında dünya şampiyonu olan bir tyson ışığı göremedim ben bu adamda 🙂 yaşına göre gerçekten mükemmel. Hele birde ağırsikletin yoklukta olduğu şu dönemde heyecan veriyor. Ama bir efsane ışığı henüz görebilmiş değilim. İleride göreceğiz.

Big George
Üye
Big George
Zorluklardan gelmiş ve bu zorluklara sığınarak motive olup güç toplamış adamlar Foreman, Frazier, Mike Tyson, Ali gibi efsaneler, bence yeni neslin bir eli yağda, bir eli balda profesyonel sporcularında böyle nitelikler artık bulunması pek zor. Çünkü artık zenginler yapabiliyor spor denilen şeyi, gelir aralığı git gide daraldı. Bu nedenle bir yerlere gelebilmiş sporcular çoğu zaman bir eli yağda bir eli balda oluyor. Hali hazırda bu çocuk da Frank Warren’in elinde. Hiçbir şeyi eksik olmuyordur. Yani domine etse bile yukarıda saydığımız isimlerin sosyolojik altyapısına sahip olmadan o efsaneleri gölgede bırakamaz. Ringdeki rakiplerin ne kadar kuvvetli olursa olsun, esas hayatı nakavt ettiysen… Devamını oku »
leGGGend
Ziyaretçi
leGGGend

@ahmet kurt Ivan dychko hakkında ne düşünüyorsun? Elmander Holfield hazırlıyormuş.

Tek kral DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
Tek kral DEONTAY WİLDER

Valla bende wilder için hayal kırıklığı yaşamaya başladım….. inan karşısına çıkıpta dövemeyecegi adamda yok nedir bu nazlanmalar anlaşılır gibi değil… bir an evvel adam gibi biriyle maç yapsa iyi olacak yoksa adı tarihe balon harflerle yazılacak gibi

Tolga
Üye
Tolga

Bellew whyte ile yapmaz bellew haye 2 çok büyük ihtimal aralık yada 2018 başı gibi gelir. Bellew para için ringe çıkıyor ve şuan en çok parayı haye maçında bulur .Whyte wilder güzel olurdu . wilder parayı beğenmiyor da başka o parayı hangi maçtan kazanabilir. Hem kolay rakip hem iyi para bence wilder whyte ile yapmalı . wilder whyte i nakavtlar . Wilder gitsin jarrel miller la falan yapsın 900bin e şükretsin ozaman .

About Billions
Üye
About Billions
Bellewün sahte bi ağırsiklet olduğunu söyleyip, onunla maça çıkmak istemesi 🙂 , zaten hedefinin ne olduğunu belli ediyor. Bellew hakkında doğru söylüyor bence ama sahte bi ağırsiklet olarak düşündüğü bi boksörü yenmesi, kendisine nasıl bi katkı sağlar acaba ? Bellewü Yener bence. Bu maç olur mu ? Sanmıyorum. Tabi bence Whyteda kemer maçına çıkmayı haketmiyor. Wilderdan önce, stivernele maça çıkabilir ya da bi ortiz maçı olabilir. Kazandığı takdirde zaten wilder maça mecburi olarak çıkar. İşin kötü yanı, Wilderın kendisinden korktuğunu falan düşünmesi. Kötü konuşup, Wilderı maç için kışkırtmak istiyor sanırım. Wilderın da nasıl gaza geldiğini biliyoruz az çok. Wilder, rakip… Devamını oku »
Tek kral DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
Tek kral DEONTAY WİLDER

Ortiz Whyte ı harcar… David haye maçındaki gibi akıllı olursa bellew Whyte ı bile harcar

Metehan Ateş
Ziyaretçi
Metehan Ateş

Bende baştan beri whyte ile maç yapmasını istemiyorum kışkırtmalara kolay kolay gelmem sabırlı bir insanım ama wilder whyteyi sessize alsa hiç fena olmaz 🙂

Kızılderelı
Üye
Kızılderelı

Wilder rezil bir adam Korkak adam
Yenilmekten korkuyor böyle şampiyon olur mu rezalet

Bedir Altın
Üye
Bedir Altın

whyte ile maç yapmalı wilder, bu maç olası joshua wilder maçını hızlandırır. ayrıca wilder 3 milyonu kabul etmiyor ama washington ile 900 bin dolara maça çıkıyor.

Tek kral DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
Tek kral DEONTAY WİLDER

Valla wilderın artık şöyle hatırı sayılır birini pataklaması lazım … herşeye bi kılıf bulmamalı… joshua gibi Mert olmalı… bence wilder bu dillian Whyte denen yağ fıçısını rahat döver neden bahanelere sığınıyor anlamak elde değil…. ayrıca ben bellewe aşırı saygı duyuyorum olasi bi bellew Whyte maçında kalbim bellewden yana

CoNaN
Üye
CoNaN

wilder’ın artık iyi bir maç yapması lazım. yoksa sevenlerini birer birer kaybedecek. veya boksu bırakıp brazzers’ta film çevirsin 😀

ahmet kurt
Üye
ahmet kurt

dillian whyte dan özür diliyorum. geçen haberde laf etmiştim sen kim oluyosunda wilder ı ayağına davet ediyosun diye. wilder ın bu kadar az para aldığını bilmiyordum. 900 bin dolar ne lan? 🙂 whyte ın, daha doğrusu eddie hearne ün boksörlerinin ingiltere dışında ringe çıkmaması ben uyuz ettiği için wilder ı haklı bulmuştum. wilder bu kadar az paraya dövüşen bir adamsın. whyte ı nakavt edecek, gebertecek kapasiten zaten var. neden bu maça çıkmıyorsun? wildercısı bilmem nesi bahane bulamaz bu adama artık. bende dahil wilder sevenlerini de bıktırıyor. hele bir bu maçı kabul etmeyip vasat, yaşlı bir boksör seç ağzımdan/ağzımızdan çekeceğin var.

CoNaN
Üye
CoNaN

valla ahmet adamda kapasite var güç var. ama nedense maç yapmıyor. kadın fırsat vermiyor abi. in.stagram fotoları fena. iliğini kurutmuş çocuğun

ahmet kurt
Üye
ahmet kurt

O da hayranlarına saygı duymayıp, bizi bir tarafına takmıyorsa, adam akıllı boksuna bakmayıp karıyla kızla eğleniyorsa wilderın amk yani. Kusura bakmayında başka türlü cevap verilemez bu yoruma.

Ali Gürğan
Üye
Ali Gürğan

Ahmet abi galiba hazir denk getirmişken Ingilizleri soymak istiyor wilder ama ingilizler de o kadar salak değil:)

ahmet kurt
Üye
ahmet kurt

Yolmaya mı çalışıyor korkuyor mu çözemedim bu adamı. Dediğin gibi İngilizler yoldurmaz kendini. Amacı yolmaksa Joshua nın wlada yaptığı gibi paşa paşa hizaya gelir wilder efendi. Wladda joshua maçında %30 u kabul etmemişti. Maç iptal olduktan sonra Baktı para kazanacağı yok tekrardan anlaştı. Ama olan kendine oldu. İlk tarihte bu maç olsaydı wlad joshuayı yenerdi. Joshua her geçen yıl değil, her geçen ay kendini geliştiriyor. Bence bu adamda efsane potansiyeli falan yok ama efsanevi bir azim var.

Big George
Üye
Big George

Ahmetçim bar fedailerinden, sokak dövüşçülerinden kazanacağı 900 bin dolar başka ne olacağıdı ki?

ahmet kurt
Üye
ahmet kurt

Bu kadar az olmasını da beklemezdim yani 🙂

mostwanted
Ziyaretçi
mostwanted

Ağır sıkletin haline bak.en yureklileri bellew o da ağır sıklet değil

Tolga
Üye
Tolga

Wilder stiverne yada whyte ile yapmazsa benim için sıradan bir boksör den farkı kalmaz. Adam şaka maka kemere kondu ve 38-0 lik bir seri yaptı şaka maka floydun rekoru geçerse şaşırmam

gercekboks
Üye
gercekboks
wilder’in bu spora saygısı yok. hatta o bir boksör değil. hani dışarda bazı tipler olur gücü yettiğini döver, gücü yetmediğinden ya kaçar ya da arasını iyi tutar. işte wilder öyle bi tip. bu tip elemanlar puşt olur 🙂 . siz konuşurken ansızın yumruğu koyarlar, çünkü dayak yiyip rezil olmaktan ölesiye korkarlar. bu yüzden bu tipler kolay kolay yenilmezler. şuana kadar balon boksörlerle maç yapmasına mı, arabasından ot çıkmasına mı, dışarda sağa sola saldırmasına mı, yoksa bazı maçlardan önce yaptığı açıklamalar gibi ”hiç antrenman yapmadan bu maça çıkıyorum” demesine mi saygı duyalım? evet wilder’in Allah vergisi bir fiziği ve gücü var,… Devamını oku »
Tolga
Üye
Tolga

Güzel yorum kardeşim içimdekileri dökmüşşün

Deontay_Wilder
Üye
Deontay_Wilder
ben bu aralar wilder’da rahatlık görüyorum şubat sonunda maç yaptı temmuzdayız ve hala rakibi belli değil.şubattan sonra doğru dürüst antrenman yaptığını düşünmüyorum instagrama attığı resimlere bakılınca antrenman felan da yapmıyor swift denilen kadınla geziyor.yada whyte’a sallıyor.Sen bir prof boksörsen antrenmnalarını,yediğini içtiğini yani sporcu yaşamını atacaksın ki bu sporu yapanlarda motive olacak ve bu sporu yapan adamlar yada bu sporu seven adamlar sana inanacak ama arkadaşında dediği gibi arabasından marijuhuna çıkmasıda zaten bazı şeyleri boş verdiğini gösteriyor. hadi povetkin dopingliydi maç yapmadın,hadi bellew sana küçük geldi yapmadın whyte’la maç yapmama sebebi nedir üstelik eddie hearn son teklifi 4.5 milyon dolara çıkarmışken.umarım… Devamını oku »
Don King
Üye
Don King

Whyte wilderi indirirse iyi gülerim.bana kalırsa olmayacak is değil.whyteyi öyle hafife almayın derim ben.

Tyson Fury
Üye
Tyson Fury

Miller portakalla maç yapacak bence rotayı bermane stiverne ye çevirecek aslında sıralamadada görünen o şu hearnin veledlerine daha fazla prim yaptırmamasına sevindim olurya iyi bir para alırsa whyte denen boksör müsvettesi 5.roundu bile görmez

Tyson Fury
Üye
Tyson Fury

Aynen

Bedir Altın
Üye
Bedir Altın
Ben wilder ı severdim. Stiverne maçındaki performansı beni büyülemisti. 621 yumruk sallaması bunların %37’sini isabet ettirmesi müthişti ayrıca 4. Raunddan kırılan parmağına rağmen maça devam etmesi ve maçtan sonra çok acı cekiyordum fakat bunu rakibime farkettirmemem gerekiyordu açıklamasıyla cesaretine hayran olmuştum. Fakat şampiyon olduktan sonra arreola ile maç yapması, arreola ile dalga geçerek dövüşmesi ve acemiler gibi avuç içi yumruk sallayıp kendini sakatlamasi ayrıca ortiz in teklifini biz doping sorunu olanlarla maç yapmayın deyip 1 yıl dopinden cezalı arreola ile maç yapan kendisi değilmiş gibi kendisiyle celişmesi şimdi alacağı en yüksek rakam kendisine önerilmisken parayı begenmemesi doğrusu beni iyice soğuttu.… Devamını oku »
Kızılderelı
Üye
Kızılderelı

Hearnin veletleri?? Ona bir maçta kazandığının 4 katını verebiliyor? Kim daha ünlü bakmak ve düşünmek lazım bence
O zaman nakavtlasın whyte i hem parayı alsın hem de hearnı rezil etsin ama olmaz çünkü korkuyor
Bence de zaten whiyte wilderi yener veya yenilsede kötü durumlara sokar

yusuf öztürk
Ziyaretçi
yusuf öztürk

wilder hakkındaki tüm söylediklerine katılıyorum wilderin kendiside boktan şimdiye kadarki rakipleri de boktan şu saatten sonra klas boksörlerle dövüşmesi çölde buzlu su bulmak gibi

Bedir Altın
Üye
Bedir Altın

Parker hughy fury maci 23 Eylül’de olacak
http://boxrec.com/boxer/613846

Roman
Üye
Roman

DILLIAN WHYTE I HIC SEVMIYORUM FAKAT DEDIKLERI TAMAMIYLE DOĞRU. 3 MILYON DOLAR KIM WILDER KIM? Cok cirkin ve kalitesiz bir insan oldugunu dusunuyorum. EĞER DELIKANLI OLSAYDI ADAM GIBI RAKIPLERLE MAÇA ÇIKARDI VE ONLARADA HAKLARINI VERIRDI. ILK 15 DE OLMAYAN ARREOLA CASH INI ILK 15 E ALDILAR ONA MAC HAKKI VERDILER. BAŞKA ADAMMI YOKTU? Buyuk sampiyonlar her zaman buyuk maclardan doğar. Wilder bir korkak olarak hatırlanacaktır.

Roman
Üye
Roman

KOSKOCA WBC AĞIRSIKLET KEMERI NASIL BIR ADAMA KALDI BOYLE.

Harun
Üye
Harun

o kadar paraya rağmen kabul etmemiş. wilder gerçekten utanç duyulacak bir adam. o wbc kemerini bırak sen onu haketmiyorsun. sen git kızlarla uğraş şampiyon olmak sana göre değil. sende bir şampiyon yüreği yok. içi boş bir adamsın daha diyecek söz bulamadım.

Antiwilder
Üye
Antiwilder

Wilderin whytela mac yapmamasi tamamen cekinmesinden kaynaklaniyo yoksa 4,5m$a baliklama atlamasi gerekir.ha sen whytedan bile cekiniyosan zaten boksor filan degilsin
Whyte washington,molina ve duhaupastan iyi boksordur kim ne derse desin.molina ve duhaupasi joshua ve povetkin maclarinda gorduk hadi duhaupas hazir degildi ama wilderi sallayan molina joshua karsisinda kagit helva gibi dagildi..washingtonuda gorursunuz hicbir ciddi rakibi yenemez.sonuc wilder balonun agababasidir.bunuda gorursunuz ilk ciddi macinda boooom.

ahmet kurt
Üye
ahmet kurt

Washington kondisyon sorununu aşsın bu yazdığın herkesi çok zorlanmadan yener. Adam yorulana kadar amir monsour a raund vermemişti.

Antiwilder
Üye
Antiwilder

Washingtondan cacik olmaz adam 30 yasinda boksa baslamis.yani 30 yasinda tenise yada futbola yada baskete baslamak gibi dusun
Altyapisi olmayan hic bir sporcu basarili olamaz.boks o kadar basit bisey degil.

CoNaN
Üye
CoNaN

panpa sen bari bunu deme. whyte konusunda muratla aynı düşünme 🙂

wilder düşmanlığı gözünü kör etmiş senin 🙂

Deontay_Wilder
Üye
Deontay_Wilder

wbc ne yapıyor lan acaba wba ve ibf şampiyonlarına zorunlu maç şartı sunuyor yoksa kemerleri alma gibi yaptırımlar uygularken wbc ilk 15 de olmayan adamlara nasıl izin veriyor anlamak güç.wbc federasyonu adam olsa zaten zorunlu maç şartı koyar adam 4 aydır maç yapmıyor federasyondan ses yok.güya en prestijli kemer peh.

drfbb
Üye
drfbb
Wilder kemerin suyunu cikarabilecegi kadar çıkarmak sonra yaşam boyu rahat edeceği yüksek bir meblaga kemeri bozdurmak istiyor bu arada da kazaya kurban gitmek istemiyor. Wbc mauricio suleiman i da arkasına aldığı için pove gibi uykuları kaçıracak bir mandatory rakipten kurtulduğu için birde takıldığı güzel kız nedeniyle ciddi rehavette var. Sakatlığı da var. Avuç ici krose atığı için hem stiverne hem arreola maçında elini kırdı salak herif. Şimdi de bu yüzden biz unvan maçı izleyemiyoruz. 1 yıl maç yapmama hakki var şubat 2018 e kadar dovusmese wbc bişey yapamaz. Bence bu adamın süresi bittiği an kemer boşa çıkarılmalı. Yıllardır bekleyen hakeden… Devamını oku »
Anthony
Üye
Anthony

Whyte çok cesaretli bir boksör bunu defalarca kanıtladı. Ama icraat yok bir artısı yok diğer boksörlere göre yani vasat diyebiliriz.

Wilder tekniği çok kötü olsa da Whyte ı indirir. Bellew in Whyte ile karşılaşması ilginç olabilir.

Yinede Bellew in Whyte ile karşılaşacağını zannetmiyorum.

GGG
Üye
GGG

Joshua çift haneli milyon dolarlar alıyorsa, Wilder 3 milyona maça çıkmamalı. Wilder taktir edilecek bir tutum sergiliyor bence. İngiltere’ye o Eddie Hearn namussuzunun ayağına gitmemesi çok doğru bir davranış. Sen WBC dünya şampiyonusun. Onlar senin ayağına Amerika’ya gelmeli. Üstelik Eddie Hearn p*çi neden Wilder’ın karşısına Joshua’yı değil de whyte balonunu çıkartıyor. Çünkü Joshua’yı riske atamaz. Kaybedeceğini biliyor. Joshua-wilder maçı kolay kolay olmayacak gibi. Kim altın yumurtlayan tavuğunu keser ki

Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

+1

Murat Koc
Üye
Murat Koc

Zamanında whyte iyi boksor bunu yakında gorursunuz dedik Yavaş yavans hak ettiği saygıyı kazaniyor bunu gormekte guzel birsey.maça gelirsek whyte joshuaya bile neler neler yaşattı acayıp zorladı cenede felaket grogi oldu nerdeyse 1raund yarı uyur gezdi yinede zor yattı.Wilder bunlari görmüyor mu sanıyorsunuz wilder ap açık kaybetme cekincesi yaşıyor.başka bir açıklaması yok.wilderin kemeri harici bir popularligi yok eğer sahip oldugu kemeri de kaybderse piyasadan yok olur gider.geri gelemez bu yüzden her seferinde garantiye oynuyor.az olsun ama garanti olsun görüşünde bakalım daha ne kadar böyle gidecek.bir wilder birde parker nasıl oluyorda dünya şampiyonu oluyor halen aklım almiyor.

CoNaN
Üye
CoNaN

whyte bir ameledir. ivica bacurin gibi boksla alakası olmayan bir boksörü zor yendi. dereck chisora gibi okeye dönen boksöre bence yenildi. wilderın maçı kabul etmemesi whyte’tan çekindiğinden değil. başka sebepleri vardır. yerleri süpüren bir amele boksörden niye korksun. whyteı üst seviye boksör görenler bokstan anlamıyordur.

Murat Koc
Üye
Murat Koc

He başladı yine standart amale style bokstan anlamiyordur yorumları ben mesela whyte iyi boksor görüyorum bence wilderden daha sağlam adam enazindan maç istiyor bu sporu yapan her sporcunun amacı şampiyon olmak adam tirmanmis o seviyeye gelmiş hakkı olan karşılaşmayı istiyor lütuf da bulun demiyor ki.whyte bu konuda sonuna kadar haklıdır aksini idda eden zerre bokstan anlamiyordur.

CoNaN
Üye
CoNaN

anlamıyorsun murat. ivica bacurin kimdir? chisoraya yenilmiş adamı gelmiş burda parlatıyorsun.

Murat Koc
Üye
Murat Koc

Parlatma değil süper star demedim ki iyi boksor dedim.çok hırslı adam dovusken yetenekte var ben wilderin whyte den çok üst seviye olduğunu düşünmüyorum.whyte kimi rakip atarlarsa dovusuyor seviyorum kendisini korkmuyor yeterki maçı ayarla joshua ile bile cikar yine dovusur

Big George
Üye
Big George

Chisora bence iyi bir boksör, en azından kalburüstü, ancak çok güçlü isimlerle dövüşerek ve hırsına yenik düşüp şanssızlık yaşadığı için okeye dördüncü oldu.

CoNaN
Üye
CoNaN

arreola da zamanında iyiydi. vitaliyle ünvan maçına çıkmıştı. ama arreola wilderla maç yapınca berbat oluyor, chisora ise kral oluyor.

Tyson Fury
Üye
Tyson Fury

comment image

CoNaN
Üye
CoNaN

puleve maç teklifi sunsa bari. ilk 15 listesi rezalet.

Tyson Fury
Üye
Tyson Fury

wachla yapacaktı yemedi bu adam gelecegin chiosara adayı dayak yiyip ne kadar para kaldırırım hesabı yapıyor yanlız dellboyda olmayan bir özellikler var daha maca baslamadan grogi durumda ringe giriyor kesin bu adamda beyinsel fonksiyonlarında bir sıkıntı var adamda denge namına hic bir sey yok

Murat Koc
Üye
Murat Koc

Sıkıntıya gerek yok yine ilk 15disindan birini dikey geçiş yöntemiyle sıralama içine sokarlar

Tyson Fury
Üye
Tyson Fury

https://youtu.be/ItHrhvED4oI?t=49m45s
iste muhtesem boksör tanımına uyacak tek kisi vayt 🙂

Murat Koc
Üye
Murat Koc

İşte ozellikle darbe aldığı kısmı yollayarak bilinçli algı yapan tipik Türk boks izleyicisi 🙂 sen 40dakika dövüş kazan ama türkiyede link olarak senin darbe aldığın yeri atar ve üzerinden kaliteni tartisirlar boşa demiyolar başka yerde yasayamam diye

Tyson Fury
Üye
Tyson Fury

Senin yasın kadar ben pro boks yaptım oturduğun yerden yorum yapma adam orda boşa salladığı için ringten aşşağıya düşüyo nerdeyse önce izlemeyi öğren sevgili kardeşim

Tyson Fury
Üye
Tyson Fury

Lütfen söylediğimi yanlış anlama murat kardeşim bizler foreman tyson bowe tua vs izleyerek onları kendimize örnek alarak büyüdüğümüz için whyte gibi ringte kafası kesik tavuk gibi gezinenleri boksör olarak göremiyoruz saygılar

Murat Koc
Üye
Murat Koc

Yazdigini şimdi gördüm benim yaşım kadar pro boks mu yaptın 🙂 tamam öyleyse yasin 50 civarı olmali o yüzden yaşça biyugumuze saygımız var deyip cevap yazmıyorum

Murat Koc
Üye
Murat Koc
Ya Soner bazen milleti bilinçli trolledigini düşünüyorum joshuayi beyenmiyorsunuz caneloyu begenmiyorsunuz floydu begenmiyorsunuz avniyi begenmiyorsunuz arkadaş bu isimler hepsi kendi sikletlerinde ilk 10da sayılacak boksorler.biraz gerçekçi yorumlar yapın ya.biri whyte kotulemek için link atar 12raund dovustugu kazandığı macin ozellike darbe aldığı bölümünü yolayarak algı yapar kimisi joshua balon der kimisi canelo golovkinin karşısında ilk 3 4raund içinde yenilecek der.ilginc ilginç yorumlar Hayır milletle kafa buluyorsaniz Bizide yesillendirin de cevap yazmayalim.arkadaşlar boksorler de insan etten kemikten kalkıp robotsal performans beklerseniz olmadığında kötü gibi gelir.ama bunlarda yoruluyor canı aciyor rakip zorluyor girdiği gibi hiç nefessiz yemeden dövüp çıkayım diye birşey yok.hatanız beklentiyi… Devamını oku »
CoNaN
Üye
CoNaN

caneloyu ben mi beğenmiyorum? 😀
gözlük numaran büyümüş. acele doktora görün

Big George
Üye
Big George

Wach ve Ortiz problem çıkarabilir Wilder’e.

CoNaN
Üye
CoNaN

whyte, charles martini bile yenemez. ne konuşuyorsunuz 🙂

CoNaN
Üye
CoNaN

ön yargısız olan birisi şu boksör bozması adamın karnesine baksın.
whyte, bu adamı 8 raundluk maçta 6.raundda ancak yenebilen birisidir.

http://boxrec.com/boxer/450416

Bedir Altın
Üye
Bedir Altın

Chisora denyosu eğer yenseydi bu kum torbasını artık ismi unutulacaktı. Lan devinson maçını açın izleyin bu adamın boksör olmadığını görürsünüz. Wilder adam akıllı çalışırsa korkarım ki whyte gözünü hastanede açar. Ama wilder de başka bir dengesiz.

CoNaN
Üye
CoNaN

yapma bedir hocam. whyte çok süper bir boksördür murat abim öyle diyo. bizim görmediğimiz şeyleri görmekle hünerli bir abimiz kendisi. whyte antremansız çıkmıştır o maça 😀 😀

Bedir Altın
Üye
Bedir Altın

🙂

Deontay_Wilder
Üye
Deontay_Wilder

benim anlamadığım olay stiverne boksu bıraktı mı bırakmadı mı en son maçını 2015 de yapmış.şimdi wbc listesinde ilk sırada.

CoNaN
Üye
CoNaN

wilder motivasyonunu yitirdi sanırım. hatunuyla çocuklarıyla anılarını paylaşıyor. bir tane antreman videosu fotosu yok. bir insan ne ederse kendine eder. bir insanın en iyi dostu da kendisidir, en kötü düşmanı da kendisidir.

Deontay_Wilder
Üye
Deontay_Wilder

bir sporcunun kendine yapacağı en büyük kötülük parayı bulduktan sonra ne oldum delisi olup inanılmaz değişime girmesi spordan uzaklaşması ve disiplinsiz davranışlar göstermesidir.goal filmi ve İlyas almanın “ya ya ya şa şa şa” filmleri aslında bunu güzel bir şekilde özetler.

gençlerbirliğinde oynayan bir kardeşimiz vardı yetenekli ve gençti.3 büyükte oynar diyordu herkes.sonra para kazanmaya başladıkça karıyla kızla barda pavyonda yemeye başladı kötü yaşam disiplinden uzak bir hayat ve alkol onun kariyerinin mahvolmasına neden oldu en sonunda klüp onun sözleşmesini feshetti.şimdi bir ayakkabı firmasın 12 saat asgari ücrete yakın bir ücretle çalışıyor.bunlar ibretlik ve derslik olaylardırç

Tolga
Üye
Tolga

Martin kimi yenmiş de whyte dan iyi oluyor glazkov sakatlandı diye yendi başka yendiği bir tane bile boksör yok . Dillian whyte en azından kiran kırana dereck chisora ile maç yaptı ve kazandı.Ayni zamanda Joshua yi salladı . 7 raund dayandı.Balonların atası en büyük balon Charles Martin dir.GGG nickli arkadaşım Joshua Klitschko gibi bir efsaneyle ringe çıktı tabiki de çift rakamlı milyonlar kazanır.Wilder 3 milyonu opup başına koyması lazim . agirsikletin yeni yüzü artik Joshua bunu herkes biliyor wilder onun gibi para kazanamaz .

CoNaN
Üye
CoNaN

hah işte dem noktası bu.

“aynı zamanda joshuayı salladı”

whyteın en büyük başarısı bu. joshuayı sallamak 😀 😀

Murat Koc
Üye
Murat Koc

+1

CoNaN
Üye
CoNaN

bakın wilder’ın maç yapmamasını eleştirin, eleştirmekte haklısınız da, ama whyte denilen sıradan bir boksörü de şişirmeyin. whyte kimdir yahu?

Roman
Üye
Roman

Adam en azindan kacmiyor. Wilder gibi yetmez mi? Bence yeterde artar bile. Wilder bu paraya whyte la mac yapmiyorsa gotu yemiyordur net.

CoNaN
Üye
CoNaN

wilder düşmanlığı gözünüzü kör etmiş. yapacak bir şey yok. wilder maç yapmadıkça kendinizi iyice haklı görüyorsunuz 🙂

Roman
Üye
Roman

Haklıyız zaten. Ondan şuphe yok. Wilder i amerikanlar bile yerden yere vururken sizin saçma yollarla savunmaniz cok komiğime gidiyor 🙂

Roman
Üye
Roman

Evet. Ilk macini izle cocuk bildigimiz.

Antiwilder
Üye
Antiwilder

Whyte sampiyon olur yada elit boksor demiyorum ben 2.sinif boksor diyorum.wilder whytela dovusse bile raziyim o kadar yani.whyte olmaz ruiz olur takam olur ama kes arreola,tribuncu szpilka,kertelci molina,komando washington bunlar rezilliktir.wbc sampiyonu eli ayagi duzgun boksore benzeyen,boksor vasfi olan biriyle dovussun istiyoruz.cok sey mi istiyoruz amk.

CoNaN
Üye
CoNaN

wilderın maç yapmamasında haklısın panpa. ama whyteın joshuadan sonra yaptığı maçlara bakman yeterli. whyte rudenkayı yener mi orası tartışılır.

Antiwilder
Üye
Antiwilder

Kudryashovda wbssde kesin olarak.su turnuva baslasada biraz boks seyretsek.

Öğretmen Bey
Üye
Öğretmen Bey

Burada sürekli Wilder’i savundum ama cidden b*kunu çıkardı . Ortiz gibi bir adam varken Joshua ile unvan birleştirme senin neyine Wilder ? Kimi yendin ki beleşten Joshua ile maça çıkacaksın . Önce Stiverne ile rövanş yap adam gibi sonra whtye i yen gel

Roman
Üye
Roman

SONER HIKAYE ANLATIYORSUN MILLETE. 🙂 wilder korkak bir tavuk. Begenmedigin whyte dan senin tabirinle bir ameleden bile korkuyor. Hayatinda hicbir macinda kazanmadigi bu parayi kabul bile etmedi hala whyte in kotulugunden bahsediyorsun. 🙂

CoNaN
Üye
CoNaN

SEN DE roman yazıyorsun. niye korkacak whyte’tan? joshuanın yendiği bir adamı yenmek wildera bir şey kazandırmaz. wilder ortiz veya puleve maç teklifi yapmalı. whyte amelesiyle vakit harcamaya değmez.

Roman
Üye
Roman

He he öyle. 🙂 ERIC MOLINA, portakal, esrarkes arreola ile mac yaparken zaman kaybi degildi degilmi? 🙂 whyte in bunlardan eksiği yoktur fazlasi vardir. 🙂

CoNaN
Üye
CoNaN

haklısın o wayt ki fantom joshuayı sallayabilmiş bir boksördür 🙂 🙂

Roman
Üye
Roman

O Molina ki wildere deprem tatbikati yaptirmistir. 🙂

Murat Koc
Üye
Murat Koc

🙂 ağzına saglik kardeşim güzel yazmışsın

Roman
Üye
Roman

Whyte la mac yapmaktan cekinen adam pulev gibi teknik ortiz gibi guclu bir adamla neden mac yapsin? Bence 2 3 sene daha portakal washington gibi amerikan bebelerini dovmeye devam edecek. Wbc dur artik demezse. Suc bir bakimdan da wbc de. 🙂

CoNaN
Üye
CoNaN

pulev gibi teknik 🙂

güzel espiriydi. ilerleme var roman gonzalezde

Roman
Üye
Roman

Ne sacmaliyon gene anlamadim.

CoNaN
Üye
CoNaN

puleve teknik boksör demişsin ona gülüyordum. pulevin wilderla yapacağı maç güzel bir nakavtla biter 🙂

Roman
Üye
Roman

🙂 PULEV ZATEN TEKNIK BOKSOR HACIM PULEVE TEKNIK BOKSOR DEMEYEN BOKS FILAN IZLEMESIN 🙂 nakavtlami biter bilemem ama wilderin mac yapmayacagini dusunuyorum. 🙂

CoNaN
Üye
CoNaN

pulev joshuayı bekliyor. benimkisi ya tutarsa misali. tek seçenek ortiz kalıyor. veya alper panpanın bulacağı bir garsonla maç yapacak 😀

Roman
Üye
Roman

1.90 100 KILO CIVARI ELI AYAGI TUTAN HAFIF KASLI RINGDE ZOPA YIYECEK BODYGUARD TIPLI BIR YARMA ARANIR.
MURACAAT: ALPER BEY.

SECMELERDE BASARILI OLANLAR SONER BEY IN DUZENLEDIGI TURNUVADA UFAK CAPLI BIR BASKETBOL MACI OYNAYARAK KENDILERINI ISPAT ETMEK ZORUNDADIRLAR. ARDINDAN WILDER ICIN EN UYGUN RAKIP SECILEREK BOKS MACINDA WILDERE KARSI 10 ARABA DAYAK YEMESI ZORUNLUDUR.

emregani yavuz
Üye
emregani yavuz

Wilder kemer maçına kadar başarıya açtı gecen biri yazmış 650ye yakın yumruk sallamış. Kemeri aldı erik ve duhapass macındada epey yumruk attı. Sonra szpilka keşarrealo wasınton macında yumruk az atar oldu. Antranor aynı. Stil aynı. Fakat wilder yavaşladı ayakları yumruk çıkarması. Ne zaman karıyı boşayıp telli swift bir çocuk annesi kadınla fiki fiki abartınca performansa azakdı.cogu kez wilder için yazdım. Antreman yapmıyor

mostwanted
Ziyaretçi
mostwanted

wilder gitsin köksal babayla maç yapsın diyecem ama ondan da tırsar joshua ya da balon diyorlar ama adam wilderdan daha yürekli

Bruiser
Üye
Bruiser

Pulev’e teknik boksör denmiş. Okurken gözlerimin kanamasını ve gülmekten karnıma kramplar girmesini engelleyemedim.

Wilder’ın ne boksa en ufak bir sevgisi var ne de saygısı. Para için basketboldan geç yaşta boksa geçmiş birisi okadar. Kim daha çok para getirirse onunla dövüşecek, %00000.1 yenilme ihtimalinin olduğu herkesten de kaçacaktır bukadar basit.

Whyte’a gelince. Tam bir yağ fıçısı ve antreman öncesi kokain çekip rap müzikle kafayı bulan boksör bozuntusundan başka birşey değil. Chisora ile olan maçında birkez daha kendisine güldürmeyi başarmıştır.

Bu tip çakma boksörler spora zarar vermekten ve ufc ye daha çok seyirci kaymasından başka bir işe yaramıyorlar ne yazikki.

turko
Üye
turko

Boks demek cesaret demek wilder da bu yok belli white wilder yenemez aman adamı cesaretinden dolayı tebrik etmek lazım wilder parayı beğenmemiş bırak bu isleri cesaret yok cesaret bari aramızda para topliyalim