Dünya Şampiyonu Ünlü Boksör Andrade Tutuklandı


Boks dünyasında şoke edici bir olay yaşandı. Arabasında silah bulunduran ünlü WBO şampiyonu tutuklandı. Ruhsatsız olarak bulundurduğu tabancası başına bela oldu ve arama sırasında polis silahı buldu ve WBO orta sıklet dünya şampiyonu Demetrius Andrade’yi (26-0-0) tutukladı.

Glock 19 marka tabancasını taşıma sebebini olarak şöhret ve zenginlik olarak açıklayan Andrade’nin bu ifadesi anlamlı bulunmadı. Taşıma izni olmadığı için tutuklama gerçekleşti. Son zamanlarda ABD’de yaşanan silahlı terör eylemlerinden sonra bu konuda ciddi arama tarama başlatılmış ve ciddi yasaklar getirilmişti.

Polisi dedektif Maj David Lapatin silahı Louis Vitton marka bir çanta içinde bulduklarını açıkladı. Tutuklamanın ardından mahkemeye sevk edilen Andrade kefalet ödeyerek serbest kaldı.

Andrade’nin Mercedes marka arabasında başka bir arabada bulunan birileri ile tartıştıktan sonra koşarak çantasına gidip arama yaptığını fark eden polislerin Andrade’yi etkisiz hale getirdikleri ve çantada silah olabileceğini düşünerek arama yaptıkları öğrenildi.


Haberle ilgili başlıklar: , , ,

Benzer Haberler

11
Yorumlar

6 Comment threads
5 Thread replies
9 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
OldihitmonchanTek Kral Deontay WilderTuamanяσмαη Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Amatorofosyonel
Üye
★★
Amatorofosyonel

Bizde olsa hakim salar hemen. Hala bizdeki üstün hukuk kuralları dünyayı etkisi altına alamadı çok büyük kayıp dünya hukuku adına.

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

ABD hukuk sistemini bilmiyorsun. Bizdeki b*ktan oradaki b*k ötesi

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

26-0-1 🙂

sa yo na ra
Üye
★★★★★
sa yo na ra

çalı kaşlımın ahını aldı olsun o kadar 😀

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

🙂

Kenan
Üye
★★
Kenan

Haberi yazan arkadaş kaç yaşında merak ettim 15 mi? Tutuklama cezaevine gönderilmektir. Bu gözaltına alınmış. Tutuklandı değil, göz altına alındı diyeceksin.

hitmonchan
Üye
★★★
hitmonchan

Tutuklayacaklarmış kefalet ödemiş, çıkmış. Sadece göz altına alsalardı kefalet ödemezdi. Yarı doğru yarı yanlış olmuş editörün üstüne gitmeyelim=)

Kenan
Üye
★★
Kenan

X kişi gözaltına alındı, neredeyse tutuklanıyordu yazsın. İnsanlarla dalga geçmek amacında olan kimseye saygı göstermem. Sanki tutuklanıp cezaevine gonderilmiş 3 ay mahkemeyi beklicekmiş gibi başlık atmış.

яσмαη
Üye
★★★★
яσмαη

Manyak çıktı bu da. Yalnız andrade ye 1 v 1 gelseler merak ediyorum sonucu açıkçası 🙂

Tuaman
Üye
★★★★★
Tuaman

Ulan boksör adamsın sokakta adamla tartışıyorsun bir de silaha sarılıyorsun. Yürek cesaret başka bişey yav herkes de bulunmuyor.

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

tuaman ım gülüm nerelerdesin özlettin kendini yiğidim