Boks

Eddie Hearn’den Boks Gündemine Dair Özel Açıklamalar… Cihat Gemici Özel Haberi

Konu Başlıkları

eddie-hearn-aciklamalar

Eddie Hearn İngiltere merkezli bir basın kuruluşuna gündeme dair çarpıcı açıklamalar yaptı. Haye-Bellew maçından, Joshua’nın planlarına, Kell Brook’tan Amir Khan’a birçok konuda aradığınız cevaplar bu röportajda.

Anthony Joshua

Joshua, Takam maçı sonrasına baskı hissediyor musun sorusuna hayır diye yanıt vermişti. Bence baskıyı fazlasıyla hissediyor. Her zaman en iyi olması bekleniyor, 80 bin kişi önünde mükemmel bir dövüş çıkarması isteniyor. Daha öğrenecek çok şeyi var; yolu çok uzun.

joshua-zafer

Son dönemde attığı tweetlere gelirsek, herkes ondan bir rol model olmasını bekliyor. Ama o normal sıradan bir çocuk değil bir dünya şampiyonu dövüşçüden bahsediyoruz. O kötü adam derinlerde bir yerlerde onun içinde her zaman vardı. Wilder, Fury ona laf attığında onlara ne kadar kızdığını, onlara ringde neler yapmak istediğini çok iyi biliyorum. Ve bana inanın bunu yapacak. Hem de çok fena… Fury, Wilder ve Parker ile dövüşmek için ne kadar sabırsızlandığını bilemezsiniz. Bana hiçbir zaman gelip kolay maç ayarla demedi. Kemer birleştirme istiyor.

Eddie Chambers meselesi ise başka bir durum o konuyla ilgili açıklama yapılacak. O konuda bir hacklenme durumu var.

2018’de PArker, Wilder ya da Fury maçları olursa Joshua’nın içindeki kötü adamı hem basın toplantlarında hem de ringde göreceksiniz. Ona kimin sataştığı önemli değil Higgins, Wilder ya da Fury karşılığını alacak. Bugüne kadar alçakgönüllü, sakin olması bundan sonra da olacağı anlamına gelmiyor. 2018’de onun içindeki diğer Joshua’yı göreceksiniz. Bunu sabırsızlıkla bekliyorum.

Anthony Joshua-Joseph Parker

Parker’ın menajeri David Higgins oldukça çılgın bir adam aynı zamanda da komik. 3 kişi dikilmişler sözde bir basın toplantısında Joshua’nın olmayan görüntülerle knock down olduğunu söylüyorlar. İnanılmaz amatör bir iş sadece gülünç duruma düşüyorlar. Higgins ile 45 dakika toplantı yapıyoruz. Toplantı bitiyor 10 dakika sonra bütün konuşmamızı bir web sitesinden okuyorum. Her şeye rağmen bu adamla basın toplantısına çıkmak istiyorum. Beni eğlendiriyor. Parker ile kemer birleştirme maçını istiyoruz.

joshua-parker

Hala anlaşma sağlanamaması konusuna gelirsek. Parker tarafının dediği doğruysa yani Joshua’nın çenesi sağlam değil ve Parker onu nakavt edecekse niye bekliyorlar ki? Eğer Joshua’yı yeneceklerinden eminlerse bu maç onları boksun zirvesine taşıyacak. Tartışmasız en popüler isim olacaklar. Eğer gerçekten istiyorsa bu maç gerçekleşecek.

Kemeri var ve buna saygı duyuyoruz ama ortada ticari gerçekler var. Parker’ın kemeri dışında bize Takam maçından daha fazla ne getirisi olabilir bir düşünelim. Biraz daha fazla ppv geliri, uluslar arası televiyonlarda birazcık artış ve Yeni Zelanda televizyonu hepsi bu kadar. Tamam şöyle yapalım biz yüzde 65-35’i kabul edelim ama Britanya televizyon gelirleri bizim Yeni Zelanda onların olsun. Kemeri var tamam kabul ediyoruz ama bu kemeri bize altın tepside de sunmayacaklar ortada bir dövüş var. Parker kazanırsa bir numara olacak.

Joshua Mart ya da Nisan 2018’de bir maça çıkacak. Bazı seçenekler var;  Parker, WBA zorunlu rakibi, New York’ta bir maç belki de Whyte. Joshua bana kemer maçı istediğini söyledi  bu nedenle rotamız Parker, Wilder ve Fury şeklinde ama neler olacak hep beraber göreceğiz.

Fury konusuna gelirsek Bellew ile maç yapmak istediğini söyledi. Ama ne zaman lisansını geri alacak ne zaman fit olacak? Belirsizlik içinde bir plan yapamayız. Sürekli olarak Fury’nin geri dönmesini umarak plan yapmam imkansız.

David Haye-Tony Bellew

Haye-Bellew maçının iptal olması bu maçın bütün taraflarını derinden sarstı. Haye sakatlıktan sonra en doğru şekilde çalışmalarını yapıyor ve Bellew’e hazırlanıyordu. Hiç olmadığı kadar istekliydi.

haye-bellew

Bellew de zor günler yaşamasına rağmen antrenmanlarına kendini vermişti. Bellew’ün eşinin kardeşi genç yaşta hayatını kaybetti. Bellew ailesinin yanında olmak için sürekli olarak Liverpool-Sheffield arasında gidip geliyordu. Bellew’ün kariyerinde yapacağı 2-3 büyük maç kaldı. Bunlardan birisinin Haye olacağını düşünüyorduk. Haye maçından sonra Parker ve Fury maçları ile de ilgileniyordu ama Whyte’ı düşünmüyordu. Bellew maçın iptalini öğrendikten sonra çok öfkelendi.  Bu maç için çok fedakarlık yapmıştı. Ama şu an yapacak bir şey yok. Haye’in iyileşmesini bekleyeceğiz.

Kell Brook

Errol Spence maçı onu gerçekten yaraladı. Tam olarak o maçın etkisinden kurtulduğunu söyleyemem. Yine de antrenman ve boks onun hayatında olmazsa olmazı. Hala dünyadaki ve Britanya’daki en önemli starlardan birisi.

kell-brook (8)_1

PPV gelirleri sosyal medya etkisine baktığımızda bu işi öylece bırakıp gitmesi yazık olurdu. İleride keşke şu maçı da yapsaydım dememesi için çabalıyoruz. Her zaman en iyilerle dövüştü. Golovkin ve Spence maçlarına çıkması bile onun ne kadar cesur bir adam olduğunu gösteriyor. Korkak olmanın çok uzağında bir boksör. 154P (Süper Yarı Orta Sıklet) te dövüşecek. Yeni bir kemer kazanacak. Mart gibi geri dönebilir.

burnett-tete

Ryan Burnett-Zolani Tete

Bu maçı istiyoruz. Bence Burnett sıkletinin en iyisi. Tete de çok iyi bir boksör. Ryan için planımız öncelikle sakatlığını atlatması ve şubat mart gibi geri dönmesi olacak. Tete ile kemer birleştirme bir sonraki aşama olacak. İlkbaharda geri dönüp yaz aylarında bir kemer birleştirme olabilir.

25 yaşında Zhakiyanov’u yenerek kemer birleştirdi. Fan kitlesi büyüyor önemli bir iş başardı.

Dillian-Whyte

Dillian Whyte

Bütün federasyonlarda ilk onda olan bir isimden bahsediyoruz. Kendisi unvan maçını hak ettiğini düşünüyor ama o şans bir türlü eline geçmiyor oldukça zor bir durum. Şubat’ın üçünde Lucas Brown ya da Johann Duhaupas ile karşılaşabilir.

Haber: Cihat Gemici

0 0 votes
Article Rating

Fight Club

For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
40 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Fatihhh
Fatihhh
6 yıl önce

eddie ağzı iyi laf yapıyor iyi kıvırıyor mu işleri furry konusunda baştan sona haklı bekleyelim bakalım a.j kimi seçecek 🙂

Fatihhh
Fatihhh
6 yıl önce
Reply to  Fatihhh

bide söylemeden edemeyecem brooku sen harcadın eddi adamın hayellerinin katilisin ve vicdanen rahatsız gördüm seni 🙂

Hayta
Hayta
6 yıl önce
Reply to  Fatihhh

eddie hearn kell brook a errol spence jr maçına çıkmaması için çok uğraştığı söyleniyordu kabul ettirememiş olabilitesi var sonuçta kell brook o maçı kaybetmese onun yerine bir balon dövseydi şuan kell brook için hayat daha farklı olabilirdi.

lenolewis
lenolewis
6 yıl önce

3 knockdown görüntüsü var om edi adamlar uydurmuyor. Sadece sparring videolarınki yok zaten aj evt dedi yattım dedi . Lan jashuanınki de amma çeneymiş adam sparringte bile yatmış. Jashuacılar bu duruma ne diyecek acaba sparringtede yatılmazki 🙂 kardeşim

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
6 yıl önce

yahu bu görüntü olayını anlamıyorum. ne var yattıysa? david haye 2011 de tony thompson denen ihtiyarla sparring yaparken down olmuş. haye cam çeneli mi? yada muhammed ali nin down olduğu birkaç tane maç var. çenesi zayıf diyebilir misiniz? o video joshua nın sadece sağlam çeneli olmadığını gösteriyor zayıf değil. ondan daha zayıf çeneli pek çok boksör var. her down olan,… Devamını oku »

Kanguru Perkovic
Kanguru Perkovic
6 yıl önce
Reply to  Arsenik Cemal

+1000 sirf joshua yi sevmiyor diye yerin dibine sokan var bence joshua cam çeneli değil klitschko maçında down dan sonra toparlanmasi buyuk bir şeydi benim gözümde.

Cemal
Cemal
6 yıl önce

+1000 perkovic

Joshua nefreti olanları anlamak imkansız.

Roman
Roman
6 yıl önce
Reply to  Arsenik Cemal

PORTER A CAM CENELI DIYEN ADAMLA NE MUHATTAP OLUNABILIR NE DE DIYALOGA GİRİLEBİLİR. O ADAMDAKI CENE BASKA KIMSEDE OLAMAZ O SIKLETTE GELMIS GECMIS EN SAGLAM CENELI ADAMLARA MEYDAN OKUR. TAM BIR GRANIT PORTERIN ÇENESİ. JOSHUA ICIN SE TAMAMEN KATILIYORUM.

Hotter
Hotter
6 yıl önce
Reply to  Roman

roman, mizah mı yapıyorsun ciddimisin 🙂

Roman
Roman
6 yıl önce
Reply to  Hotter

Anlamadim dostum? Hangi konudan bahsediyorsun.

About Billions
About Billions
6 yıl önce
Reply to  Roman

Katılıyorum roman. Porterın çenesi efsane. Belki garcianın çenesi daha sağlamdır, bi ihtimal de Thurmanın.

Roman
Roman
6 yıl önce
Reply to  About Billions

THURMAN, GARCIA YI DA SALLADI 2-3 KERE. THURMAN IN YUMRUKLARI ÇOK GÜÇLÜ. SHAWN PORTER’IDA SALLADI. BU 3 UN DEKI CENE VAR YA TAMAMEN GRANİT. BU 3 ADAMIN AMIR KHAN LA MAC YAPTIĞINI DÜŞÜNEMİYORUM. CENESINE VURACAKLARI TEK KROSEYLE 2.80 UZATIRLAR.

About Billions
About Billions
6 yıl önce
Reply to  Roman

Aynen öyle. Garcia zaten perişan etti. Thurman ve porter da farklı duruma düşürmez.

Claymaker
Claymaker
6 yıl önce
Reply to  Arsenik Cemal

Vitali klitschko bile 20 li yaşlarında kick boks yaparken ters tekmeyle düşüyor görüntüleri var
Onun dışında kamyon çarpmasına hatta lewisten onlarca powerpunch yemesine rağmen düşmedi

Ne acayip adamdı bu Vitali ya ne yazdım ben şimdi

klıtschko
klıtschko
6 yıl önce

hearn çok zeki adam bu yönünü seviyorum

TÜRK
TÜRK
6 yıl önce

ŞOK ŞOk şok pacman instagraödan conorın fotoğrafını paylaşıp herkesin şükran bayramını kutlamış ve 2018 e formda ol kardeşim yazmış. ALtınada gerçek boks maçı etiketini yapıştrmış. 2018 de conor mcgregor-pacman maçı geliyoor

Kanguru Perkovic
Kanguru Perkovic
6 yıl önce
Reply to  TÜRK

Manny pis parçalar ama bu maça çıkarsa gözümden düşer

lenolewis
lenolewis
6 yıl önce

Öyle deme ahmet kurt 3 kere dr 1 tane hemşire 2 tanede güvenlikçi gelmiş daha nolsun aq ölsünmü adam 🙂

WildervsJoshuaa
WildervsJoshuaa
6 yıl önce

Ole gozukuyorki joshua parker maci olacak gibi . eddie hearn wilderin ismini bile agzina alamamis ama parkerin yaptiklarindan bahsetti . bence olacak bu mac.

Cemal
Cemal
6 yıl önce

joshua kemer birleştirme istiyor diyor sırasıyla

-PARKER

-WİLDER

-FURY

diyor daha ne desin adam ?

Deontay DL
Deontay DL
6 yıl önce

joshuayı koruyamayacağı ve çekindiği bi boksör wilder bu net en tehlikeliside wilder povetkin, povetkinin stili ters gelir wilderin ise ne yapıcağını kestiremez spraringlerini belki kanıtlayamıyo olabilirler ama asıl down olduğunu wilder maçında görücez tabi joshuayı kaçırmazlarsa 🙂

Ahmet Sucubaşı
Ahmet Sucubaşı
6 yıl önce

Joshua’nin hesabı hacklenmiş hadi inandık beyler. At yalanı …. inananı.

Junkie
Junkie
6 yıl önce

Joshua buzzigin yiyosa gel benim karşıma çık yüzde 10 a okeyim bi hesap yapıyorum da deli para ediyor charles martin den neyim eksik ben daha iyi dayak yerim

tipitip
tipitip
6 yıl önce
Reply to  Junkie

)))alemsin junkie

Junkie
Junkie
6 yıl önce
Reply to  tipitip

Valla ciddiyim su ara tersoyuz zaten belki ters bi yumrukta yatiririm hz . Joshua efendiyi godosluk yapmasın birazdan twitter instagram alayindan kufur edicem kosemede seni ahmet kurtu felan aldimmi beni kimse tutamaz maç öncesi kurufasulye ikram edersiniz ossurdunmu havalanır ringde o kadar streoid den

Hotter
Hotter
6 yıl önce

2 kez doktor kontrolü 1 knockdown 🙂 🙂 🙂

Cemal
Cemal
6 yıl önce
Reply to  Hotter

Bu yorumun karşılığında siz neler yazdınız joshua nefretinden.

Birde onu düşünün 🙂

antiWilder
antiWilder
6 yıl önce

Joshua-parker q2 arena mart 24
Bellew-haye mayis 5

Kızılderelı
Kızılderelı
6 yıl önce
Reply to  antiWilder

Antiwilder bilgi nerden?

Kızılderelı
Kızılderelı
6 yıl önce

joşua işte bu adamda korku yok daha 20. maçında kimlerle dövüşmüş ve yine en iyilerle dövüşmek istiyor
Bu tarafını takdir ediyorum
Diğerlerine örnek olsun
Ama Arrelo 2 maçı veya spsizka 2 maçı da heyecanlı olur wilder için

Deontay DL
Deontay DL
6 yıl önce
Reply to  Kızılderelı

senin arkanda eddie hern gibi adam olsa sende dövüşürsün her türlü ,adam bi şekilde maçları ayarlıyor sende eşeğini sağlam kazığa çak arkana bakma 🙂 takam maçında korunduğu bellioldu, wladimiri ayarladılar adam son nefeslerini verirken izledi, martin sattı , takamda hakemin hareketleri ? senide korusalar sende herkezle dövüşürsün

Cemal
Cemal
6 yıl önce
Reply to  Deontay DL

wilderin korunduğu kadar kimse korunmuyor bu kesin.

Povetkin ve ortiz i kaldırdılar wilderin yolundan.

WBC kemeri koruma maçı b.stiverne rövanşı 🙂

sözün bittiği yer 39-0 lık rezil şampiyon.

CeKo
CeKo
6 yıl önce

Antiwilder bilgi doğru mu?

Hotter
Hotter
6 yıl önce

haber doğru galiba yabancı sitelere düşmüş

Ubeyd2009
Ubeyd2009
6 yıl önce

Arkadaşlar adam doğru söylüyor belki Joshua nın son iki maçında zayıf noktaları göze batmıştır ama bu adam hafife alıncak adam değil sonuç ta bunlar salak değil bunlarda maçların tekrarını tekrar tekrar seyrediyor açıkları görüyordur Anthony Joshua kesinlikle hafife alıncak adam değil hele ki deli damarı tutarsa gittikçe ilerleyerek rehavet yapmazsa

antiWilder
antiWilder
6 yıl önce

Beyler kaynak oturma organim degil ama kesin diyemem hearn kayanakli bir soylenti/haber..

cellat hopkins
cellat hopkins
6 yıl önce

James Tony efsane cenelerdendir rahmetli Sinan da çenesi sağlamdır saygılar

Tek Kral Deontay Wilder
Tek Kral Deontay Wilder
6 yıl önce
Reply to  cellat hopkins

+1907

Hayta
Hayta
6 yıl önce

aj eğer bu karakterinden vazgeçer ise çoğu şeyi unutsun, her neyse ben boks izleyici olarak şunu söyleyebilirim joshua gerçekten tarihe geçicek bir ağırsiklet olmak istiyor ise ki o kilo ile hatta imkansız baştan wilder parker fury 3 lüsünü yenicek sonrada karşısına kim gelir ise yenmesi gerekiyor mantıklı düşündüğümüzdede bunu yapacak yetenek joshua da yok en azından ağırsiklette kimse olmadı ali… Devamını oku »

Cemal
Cemal
6 yıl önce
Reply to  Hayta

Joshua da bu yetenek yok diyorsun da saydığın isimlerde var mı bu yetenek ?

Bırakın artık şu taraflı yorumları.

Başa dön tuşu
40
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.