Boks

Efsane Boksör Konuştu! Youtuber Boksörler Öldürülebilir

Pacman ile Maç Serisi ile Bilinen Efsane Marquez Net Konuştu

Efsane Boksör Konuştu! Youtuber Boksörler Öldürülebilir

Meksikalı boks efsanesi Juan Manuel Marquez, Görüntüleme Başına Ödeme satışlarından yararlanmaya çalışan YouTuber neslinden gelen boksörlerine tepki gösterdi.

2012’de Manny Pacquiao’yu nakavtla yenen Marquez’e YouTuberlar ve boksör olmayanların ringe girmesiyle ilgili görüşleri soruldu.
Efsane Boksör Konuştu! Youtuber Boksörler Öldürülebilir
Manuel Marquez

Juan Manuel Marquez “Youtuber Boksörleri Ölebilir”

“Dinamita”, ESPN’e verdiği röportajda net konuştu.“Boks için zararlı. Boksa zarar verir. Bir antrenörün birine “Oğlunuzun boksör olmasını ister miydiniz?” diye sorduğunu hatırlıyorum.“Cevap şuydu: ‘hayır’ çok zor bir spor. Bu çok tehlikeli. Çalışmasını isterim.’ Artık herkes boksör olmak istiyor,” dedi.

Marquez.eski bir orta sıklet dünya şampiyonu olarak, Jake Paul’un kolay dövüşleri seçmesinin beğenilerini kitleleri eğlendirmenin yolu olmadığını da sözlerine ekledi ve şöyle devam etti “Bana göre boks için büyük bir saygı eksikliği. Boks ciddiye alınmalı. Savaşçı eğitir ve hazırlanır. Her şeyi ringde bırakıp gider. Ringde bir YouTuber’ın olması bana adil gelmiyor. Ya da eski bir basketbolcu veya NFL oyuncusu.Boks saygıyı hak eder. Boksa saygı kayboldu”
Efsane Boksör Konuştu! Youtuber Boksörler Öldürülebilir
Logan ve Jake Paul

Marquez “Bu Akımı şeyi Floyd Mayweather Başlattı”

Floyd Mayweather’ın 2017’de Conor McGregor’u MMA’dan getirdiğinden beri, boks sporunda birkaç çapraz maç ve YouTuber girişimi başlattı. İlgili zaman nedeniyle, bu taklit boks kariyerlerinden bazılarının nasıl sona ereceği henüz bilinmiyor. Trajedinin sadece bir yumruk ötede olduğunu biliyoruz. Çoğu boksör, sporda yarışan vloggerlara karşıdır. Ancak, birkaç anormallik var. Biri ölüp gidecek!

Steve Cunningham Youtuber Destekçisi

Eski 91 Kg olan Steve Cunningham, daha önce bir YouTuber ile idman yaptıktan sonra şampiyon olmuştu. “Geçen ay iki hafta boyunca [dedi YouTuber] ile fikir alışverişinde bulundum. İnsanların düşündüğünden daha iyi olduğunu hemen fark ettim,” dedi Cunningham.“O sadece bir “YouTuber” değil. Daha iyi olmak için işe koyulur. Ayrıca etrafında onu iten sağlam bir ekip var. “İnsanların boksun eğlence işi olduğunu hatırlamaları gerekiyor.

Tureano Johnson da Konuştu

Ancak, eski orta sıklet boksörü Tureano Johnson farklı bir bakış açısına sahip. Johnson, “Boksta yanlış olan şey böyle insanlar” dedi. “Bu YouTuber’lara boksör denilemez. “Gerçek bir boksörle dövüşmelerine izin verilirse öldürülürler. Boksun bir oyun olduğunu düşünüyorsan yanılıyorsun. Sizler sadece bir avuç dolandırıcısınız.
0 0 votes
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.