Boks

Erkan Teper vs. David Price Karşılaşması İhale Toplantısında!

David Price vs. Erkan Teper

Alexander Ustinov’un görüşmelerden çekilmesi sonrası Avrupa Boks Birliği (EBU) , David Price ile Erkan Teper’in Avrupa şampiyonluğu için ringe çıkmasını önermişti.

Her iki tarafta bu karşılaşmayı kendi organizasyonunda düzenlemeyi amaçladığın dan karşılıklı mutabakata varmak yerine gecenin organizasyonunu düzenleyecek olan Şirket , Federasyonun merkezi Roma’da gerçekleştirilecek ihale usulü toplantı sonrası belirlenmiş olacak.

Toplantı tarihi için 19 Mayıs’tan sonrasına bir gün verilmesi planlanıyor. Buna karşılık İngiliz boksör David Price’in kulübü Sauerland , gecenin haklarını aldığı takdirde maçı 26 Haziran’da Liverpool’da Matchroom Kulübü ile ortak düzenleyecekleri gece de yapmayı planlıyor. Erkan Teper adına ihaleye girecek Z! Promotions ise şimdilik maçın tarihi konusunda sır vermekten kaçınıyor.

0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
13 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Erislandy Lara
Erislandy Lara
7 yıl önce

Çok zor maç.Umarım Erkan kazanur.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
7 yıl önce

Kazanacak erkan

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
7 yıl önce

İnşallah nakavtla kazanırda kendini bayağı bir parlatır.

safkan
safkan
7 yıl önce

erkan için zor olur bir de maçı sauerland düzenlerse iyice zorlaşır.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
7 yıl önce

Zor olacağı kesin ama ona da zoru başarmak düşer.

yusuf
yusuf
7 yıl önce

erkan teperin pricenin çenesini bulursa hiçte zor değil tyson fruy için erken dedik bende erken dedim price için tam zamanı

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
7 yıl önce

Aynen

hayemaker
hayemaker
7 yıl önce

walla erkanın yenmesini çok isterim ama kariyeri bu kadar sallantıya giren david price erkana kolay kolay yem olmaz hiç sanmıyorum..zaten 2 kere thompson karabasan gibi çöktü adamın tepesine..bi üçüncü çok zor ama bellide olmaz pricenin çenesi malum sert bi yumrukla herşey deişebilir.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
7 yıl önce

Price tabi ki de kolay lokma değil ama erkan da zayıf biri değil bence erkan priceyi yenerek amma nakavtla amma UD ile kariyerini parlayacak.

yawsef
yawsef
7 yıl önce

erkan teper büyük ihtimal alır, erkan teper kolay ko olacak bir tip değil, price ise kolay ko olur, eğer erkan teper üstüne çok giderse ve yumruk almayı göze alırsa ki dövüş tarzına pek uzak bir tercih değil, büyük ihtimal çok yumruk yeme karşılığında bir ko çıkarabilir.

david haye
david haye
7 yıl önce

ortada bir maç ama pricenin çenesi cçok zayıf .erkab baskı kurarsa rahat nakavt eder .maçı sayıya goturyrse price avantajlı olur hele birde maç iingilteredeyse işi dahada zor olur umarım duhapas maçından iyi ders çıkarmıştır erkab.allah yardımcisi olsun dualarimmız seninle teper

yawsef
yawsef
7 yıl önce

Çok zayıf değil de, çenesini koruyamıyor diyelim, çok açık dövüşüyor

Doğan
Doğan
7 yıl önce

inşallah kazanırsın erkan teper.Güzel ve zorlu bir maç olacak.Bu maçı aldığı takdirde erkan ın önü açık.Çok kritik bir maç

Başa dön tuşu
13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.