Boks

Eubank Jr O’Sullivan Tartısında Şoke Eden Olay! İşte Şok Görüntüler


12 Aralık Cumartesi günü Londra’da gerçekleşecek ve NTV Spor’dan canlı yayınlanacak dev Anthony Joshua vs Dillian Whyte gecesinin en önemli alt maçlarından Chris Eubank Jr vs Gary O’Sullivan karşılaşmasının tartısında olay çıktı!

Rakibiyle karşı karşıya geldiğinde onu dudaklarından öperek taciz eden ve onu sinirlendirmek için her hareketi yapmaktan kaçınmayan İrlandalı Gary “Spike” O’Sullivan, tartıda yüz yüze geldikleri anda Eubank Jr’ın dudaklarına öpücük kondurdu ve İngiliz rakibine de aynı tarifeyi uygulamaktan geri kalmadı.

Daha önce Sky’da yayınlanan yüz yüze programında O’Sullivan’ın bu hareketi yapacağını bildiğini ve bu yüzden o güne kadar Gary’e bu fırsatı vermediğini belirten Eubank Jr ise tartıda rakibinin ani hareketi sonrası şoke oldu ve iki boksörün ekibi arasında kargaşa yaşandı.

İşte o görüntüler:


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
2 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Roman Gonzalez
Roman Gonzalez
6 yıl önce

Gay adam delimi ne ne saçma

Murat
Murat
6 yıl önce

Cinsel kimliği ne olursa olsun kimse orada değil sadece karşıdaki rakibin rahatsız olduğu birseyi yapmaması gerek. Yoksa bu gosterilerin dozaji kaçar yarın biride çıkar buna parmak atar nereye kadar gidecek bu iş.

Başa dön tuşu