Eubank Jr O’Sullivan Tartısında Şoke Eden Olay! İşte Şok Görüntüler


12 Aralık Cumartesi günü Londra’da gerçekleşecek ve NTV Spor’dan canlı yayınlanacak dev Anthony Joshua vs Dillian Whyte gecesinin en önemli alt maçlarından Chris Eubank Jr vs Gary O’Sullivan karşılaşmasının tartısında olay çıktı!

Rakibiyle karşı karşıya geldiğinde onu dudaklarından öperek taciz eden ve onu sinirlendirmek için her hareketi yapmaktan kaçınmayan İrlandalı Gary “Spike” O’Sullivan, tartıda yüz yüze geldikleri anda Eubank Jr’ın dudaklarına öpücük kondurdu ve İngiliz rakibine de aynı tarifeyi uygulamaktan geri kalmadı.

Daha önce Sky’da yayınlanan yüz yüze programında O’Sullivan’ın bu hareketi yapacağını bildiğini ve bu yüzden o güne kadar Gary’e bu fırsatı vermediğini belirten Eubank Jr ise tartıda rakibinin ani hareketi sonrası şoke oldu ve iki boksörün ekibi arasında kargaşa yaşandı.

İşte o görüntüler:


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

2 Yorum - "Eubank Jr O’Sullivan Tartısında Şoke Eden Olay! İşte Şok Görüntüler"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Roman Gonzalez
Ziyaretçi
Roman Gonzalez

Gay adam delimi ne ne saçma

Murat
Ziyaretçi
Murat

Cinsel kimliği ne olursa olsun kimse orada değil sadece karşıdaki rakibin rahatsız olduğu birseyi yapmaması gerek. Yoksa bu gosterilerin dozaji kaçar yarın biride çıkar buna parmak atar nereye kadar gidecek bu iş.