Finlandiya Basınından Erkan Teper İçin Şok İddia!


teperFinlandiya basınında Erkan Teper hakkında şok bir iddia ortaya atıldı.

Avrupa Boks Şampiyonası maçlarını düzenleyen Avrupa Boks Birliği (EBU) asbaşkanı Pertti Augustin’in yaptığı açıklamaya göre Erkan’ın Avrupa Şampiyonluğu’nu kazandığı David Price maçından sonra verdiği numunede yasaklı madde tespit edildiği, sonucun kesinleşmesi halinde boksörümüzün ciddi bir ceza alabileceği belirtildi.

Normal şartlarda Alman laboratuvarlarının test sonuçlarını 1 ay içinde açıklaması beklenirken, Temmuz ayında gerçekleşen bir karşılaşmanın sonunda yapılan ve pozitif çıkan bir testin sonuçlarının neden Aralık ayına kadar açıklanmadığı sorusu ise cevabını bekliyor.

Erkan Teper’in önümüzdeki aylarda, geçtiğimiz haftasonu Alman boksör Franz Rill’i mağlup ederek yeni Avrupa Şampiyonu olan Robert Helenius’un karşısına çıkması bekleniyordu.

Kesin açıklamanın ilerleyen günlerde yapılacağı belirtilirken, doping iddiasının resmiyete dökülmesi halinde boksörümüz Avrupa Şampiyonluk maçı hakkını kaybedecek. Bu durumda Robert Helenius’un rakibi İngiliz Derek Chisora olacak.

Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

14 Yorum - "Finlandiya Basınından Erkan Teper İçin Şok İddia!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
SoNer
Ziyaretçi
SoNer

İnşallah doğru bir haber değildir.

SamantaFox
Ziyaretçi
SamantaFox

umarım bütün bunlar ingiliz boksörlere Erken Teperin sırasını vermek için yapılan oyunlar degildir. Antony jashuanin menejerlerinin önceki yaptığı açıklamalar aklıma geldi.

caner
Ziyaretçi
caner

sıra mıra neyse de inşallah yapmamıştır öyle bir hata

Scrooge
Ziyaretçi
Scrooge

yaptıysa ömür boyu men lazım

braddock
Ziyaretçi
braddock

David price karşısındaki erkan sikletindeki birçok boksöre bela olabilir. O sebeple erkanla maç yapmamak için bahane cok

Kaan Türk
Ziyaretçi
Kaan Türk

Ah be abi ah. Dikkat et biraz şu testlere. Herkes kullanır kabak bizim Türkün başına patlar…

DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
DEONTAY WİLDER

Aynen kaan türk kardeşim

David tua
Ziyaretçi
David tua

Dopingli oldugu onaylandi almanyada en son maci gecersiz olacak ve ceza yiyecek ne kadar olur bilemem tahminen en az 1 sene ve para cezeasi yazik.

DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
DEONTAY WİLDER

Teper 1 sene boks yapamassa iyice göbek bağlar şişman dedeler gibi

safkan
Ziyaretçi
safkan

ayrıca erkanın evine yapılan baskında büyüme hormonu,testesoron, clunbuteron ve methandrostenolone bulunmuş diyorlar eğer doğruysa.

klankakomed
Ziyaretçi
klankakomed

çok kötü oldu bu iş

fatih genel
Ziyaretçi
fatih genel

şu an belinde kemer olupta doping yapmayan yok.Daha öncede yazmıştım önemli olan yakalanmamak. dopingin testlerde çıkmasını önleyen sildirici ilaçlar kullanıyorlar.doğru zamanda kullanıp testlere kadar kandan veya idrardan atılmasını sağlıyorlar.Türlü türlü yolları var bu işin. erkana yazık olmuş geçmiş ola

yusuf uğur
Ziyaretçi
yusuf uğur

olmaz öyle bir şey inşallah, olimpiyatta da iki sporcumuzun ilk iki sırada yer alınca ağlamıştım nerdeyse, sonradan ikisi de dopingli çıkınca yıkılmıştım. yılların emeğini çöpe atmasınlar kolay iş değil bunlar.