Fırat Arslan’ın Unvan Maçında Havlu Geldi


Arslan vs Lerena Maçı Havlu ile Bitti

Aylardır beklenen Fırat Arslan vs Kevin Lerena IBO yarı ağır sıklet dünya şampiyonluk maçı 6. rauntta havlu gelmesi sonucu teknik nakavt ile bitti. Baştan itibaren büyük bir heyecanla devam eden karşılaşmada ilk 5 raunt başa baş geçse de 5. raunttan itibaren Lerena ağırlığını koymaya başladı. 6. rauntta ise gelen bir sol kroşenin ardından Lerena Fırat’ı köşede sıkıştırdı ve yumruk kombinasyonlarıyla zor durumda bıraktı.

Fırat Arslan’ın (47-9-3, 32 KO) köşesinde promoteri Erol Ceylan havlu atarak maçı durdurdu. Hakem Jankowiak da mücadeleyi sonlandırdı.

Bu şekilde Güney Afrikalı şampiyon Lerena unvanını koruyarak ringden ayrıldı. 6. unvan koruma mücadelesinden de galip ayrılan Lerena (25-1-0, 11KO) ilk kez ülkesi dışında unvan koruması gerçekleştirdi.

Fırat Arslan vs Lerena Nakavt Anı :


14
Yorumlar

10 Comment threads
4 Thread replies
11 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
Balyoz YumrukChinomaidana02Ahmet Kurtcellat hopkinsfth1453 Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Fatih keleşi görmedim ben gören varmı;

King
Üye
★★★★
King

Seferi maçından sonra ikinci kez Fırat’ın maçını izledim.firatin cesaretine başarma isteğine saygım sonsuz ama bu resmen vahset.horoz dovusturmekten farksız.ya adamın ordan ölüsü cikar bunun farkında degilmisiniz.hadi Fırat belli saf cahil bir tip.ee menajerleri antrenörlere ne demeli.herkes ekmeğinin peşinde.bilgehan diyor ki işte kadın eli değdi karısı bu maçı ayarlayanlardan menajeri aynı zamanda.ben o kadının yerinde olsam lewisin karısının dediği gibi zamanında… Devamını oku »

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

katılıyorum

zamanında bırakmak lazım boksu.40 yaşından gün aldın mı boksu bırakacaksın hocam.fırat 50 yaşında ringe çıkıyor.10 yıl önce bırakması gerekiyordu .

cellat hopkinste son maçında ringden dışarı atıldı.simit tarafından.

tabi olayın maddi tarafıda var.ama maddi taraf sağlıktan daha önemli değildir.

King
Üye
★★★★
King

https://www.instagram.com/p/B8KGYdFJsKM/?igshid=1fd3l3fvrmpr2 https://www.instagram.com/p/B8IN_FTpqZY/?igshid=enrecsenlwah Ben sadece bu fotoları gördükten sonra ve furynin wilderi ikinci round nakavt edicem demesinden sonra degil daha ilk mactan beri ikinci maçta furynin şayet kazanırsa sayıyla değil nakavt ile kazancagini söylüyordum.nitekim 2.round ütopik fakat ben furynin nakavt etme ihtimalini çok yüksek görüyorum.elbet wilderin da kestirilemeyen sağı ona nakavt getirebilir ama ilk maç ta çok net istediği çeneye vuruslari… Devamını oku »

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

amerikada maçlar başlıyoooor

3 maç var

YaBuZ
Üye
★★
YaBuZ

zaten fırat solu alıp grogi olduğu an erol ceylan havluya uzanıyor yine de izliyor karşılık verecek mi diye ve gelmeyince gerekeni yapıyor. daha ilk yumrukta direkt havluya uzanmasından anlaşılan zaten fırattan bir beklentisi yokmuş. yaş rekoru maçı diye reklam amaçlı bir ayarlama. yine de her bakımdan tebrik etmek lazım böyle bir organizasyon için

Kaptan
Üye
Kaptan

Açıktan gelen basit sollarla kaybetti. Onun dışında fırat fena değildi.

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

Fırat Aslanı tebrik ederim. Yaş 50 ye geldi yeter. Buraya kadar. Adam 50 yaşında nasıl bir vücudu var nasıl azimle çalışıyor. Umarım Ali Eren Demirezen kendine burada bir pay çıkarır.

fth1453
Üye
fth1453

Bilgehan bey Lerana, dan rövanşı alabilecek boksörlerimiz var dedi. Bu siklette böyle bir boksörümüz varmı. Bu Lerena çok sağlam Bi adam.

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

bu siklette seyda keser ve hüseyin cinkara var.

cellat hopkins
Üye
★★
cellat hopkins

Firati genç şampiyon boksörün karşısına çıkar sonra ilk hafif grokide sağlığını düşündüm deyip havlu at . Bu en hafifinden firata ayıptır. Fıratın spor adamligina saygısızlıktır. Fıratın tepkileride bence bu yöndeydi fırat o maçta havlu yerine brutul nakavt olmayı yeğlerdi. Bu fıratın sporcu kişiliğiyle alakalı. Saygilarimi sunuyorum.

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

Adam 50 yaşında ciddi bir zarar görebilirdi. Gayet yerinde bir karar. Hatta 10 yıl önce boksu bırakmalıyd

Chinomaidana02
Üye
★★★
Chinomaidana02

buralar ölmüş ya la

The Greatest of All Time (Muhammad Ali)
Üye
★★★★
The Greatest of All Time (Muhammad Ali)

Sorma Hocam. Ama ümidimizi kaybetmiyoruz. 🙂 Bu sessizliğin fırtına öncesi sessizlik olmasını umuyor, bu güzide sitenin küllerinden doğuşunu, dirilişini, yeniden şahlanışını bekliyoruz büyük bir iştiyak ile. 🙂